Yönetmen
|
Jim Hosking
|
Senarist
|
Jim Hosking
David Wike
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Sam Bisbee
, Theodora Dunlap
, Lucan Toh
, Andrew Starke
, Oliver Roskill
, Emily Leo
|
Dublörler Koordinatörü
|
Sergei Dmitriev
|
Set Yapımcısı
|
Kerri Hundley
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Katie Kramer
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Steve Forbes
|
Ses Tasarımcısı
|
Brent Kiser
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Brent Kiser
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Brent Kiser
, Ian Chase
|
Ses efektleri Editörü
|
Timothy Preston
, Jacob Flack
, Danielle Price
|
Diyalog Editörü
|
Timothy Preston
, Danielle Price
|
Işık Şefi
|
David McCabe Jr.
, Phillip Matarrese
|
Boom Operatörü
|
Matt Joyer
, Bruce Paz
|
Yardımcı Editör
|
Jason Rayton
, Amber Saunders
|
Yapım Muhasebecisi
|
Peggy Yen
|
Set Kostümcüsü
|
Alyssa Tull
, Aimee Taylor
|
Ses Mikseri
|
Jim Morgan
|
Butafor
|
Kristin Hardin
|
Yapım Sorumlusu
|
Emmanuelle George
|
Yapım Koordinatörü
|
Aaron Bradley
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Danielle Hamrick
|
Set Şefi
|
Aaron Mager
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Bonnie Ephraim
|
Işık Asistanı
|
Matt Araquistain
|
Makyaj Sanatçısı
|
Shelley Wells
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Laurel Rose
|
Terzi
|
Ginny Ryder
|
Set Fotoğrafçısı
|
Malcolm Desoto
|
Mekan Yöneticisi
|
Emily Shen
|
Dublörler
|
Sergei Dmitriev
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kerri Hundley
|
Müzik Süpervizörü
|
Mark Wike
, Phil Canning
|
Editör
|
Mark Burnett
, Nick Emerson
|
Sinematografi
|
Nanu Segal
|
Görüntü Yönetmeni
|
Nanu Segal
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Patti Judd
|
Sanat Yönetimi
|
Allison Trautman
, Brad Frizzell
, Kristin Hardin
, Aaron Mager
, Gabi Moloney
|
Set Dekorasyon
|
Kelsi Ephraim
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jason Kisvarday
|
Oyuncu Seçimi
|
Danielle Aufiero
, Amber Horn
, Cody Beke
, Daniel Frankel
, Brandon Henry Rodriguez
, Seth White
|
Baş Kuaför
|
Anna Milhouse
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Elissa Ruminer
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Betsy Kelly Marshall
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Andrew Hung
|
Üretim Hizmetleri
|
Lance Acord
, Sam Bisbee
, Mary Burke
, Theodora Dunlap
, Robert Farrior
, David Gordon Green
, Gardner Grout
, Jim Hosking
, Kerri Hundley
, Patti Judd
, Jackie Kelman Bisbee
, Sam Lavender
, Emily Leo
, Oliver Roskill
, Gregory P. Shockro
, Andrew Starke
, Lucan Toh
, David Wike
|
Müzik
|
Andrew Hung
, Phil Canning
, Brendan Ryan
, Mark Wike
|
Yapım Sanatçısı
|
Jason Kisvarday
|
Yönetici yapımcı
|
David Gordon Green
, Jackie Kelman Bisbee
, Lance Acord
, Mary Burke
, Robert Farrior
, Gregory P. Shockro
, Sam Lavender
, Jim Hosking
, Gardner Grout
, Daniel Battsek
, Richard Garber
|
Kostüm Tasarımı
|
Christina Blackaller
|
Makyaj Sorumlusu
|
Betsy Kelly Marshall
, Anna Milhouse
, Elissa Ruminer
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kerri Hundley
|
İkinci Birim
|
Katie Kramer
|
Ses
|
Brandon Bak
, Ian Chase
, Phong Dang
, Jacob Flack
, Matt Joyer
, Brent Kiser
, Jim Morgan
, Timothy Preston
, Carl Shillito
, John Sievert
, Bruce Paz
|
Görsel Efektler
|
Murray Barber
, Chris Forrester
, Clare Norman
, Jenna Powell
|
Kamera Teknisyeni
|
Andrea Cronin-Souza
, Steve Forbes
, Sierra Haworth
, Sandy Hays
, Stephen Ling
, Phillip Matarrese
, David McCabe Jr.
, Christofer Moscoso
, Ryan Patrick O'Hara
|
Kostüm Sorumlusu
|
Alyssa Tull
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Adams
, Begoña Lopez
, Elias Nousiopoulos
, Jason Rayton
, Jenny-Jayne Webb
, Fergus McCall
|
Senaryo Süpervizörü
|
Allison Hughes Stroud
|
Diğer
|
Nicky Earnshaw
, Caitlin Magarity
, Michael Mahlon Orona
, Peggy Yen
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Drew Langer
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Brandon Henry Rodriguez
, Daniel Frankel
|
Genel
|
Jason Charbonneau
, Christina Blackaller
, Ryan Lukasik
, Ryan Patrick O'Hara
, Jason Joseffer
, Brandon Bak
, Caitlin Magarity
, Christofer Moscoso
, Fergus McCall
, Stephen Ling
, Marisa Taylor
, Gabrielle Maloney
, Zoe Brittain
, Anibal Polanco
, Mark Burnett
, Nick Emerson
|