Yönetmen
|
Yorgos Lanthimos
|
Senarist
|
Yorgos Lanthimos
Efthymis Filippou
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Operasyon Yöneticisi
|
Emily Kacere
, Perri Silver
, Verity Wislocki
|
Müzik Süpervizörü
|
Sarah Giles
, Nick Payne
|
3B Sanatçısı
|
Vadim Draempaehl
|
Kuaför
|
Crystal Lewis
, Tanya Tieman
|
Makyaj Sanatçısı
|
Andrea Vieth
, Anna Richardson
, Jodi Byrne
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Verity Wislocki
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Emily Kacere
|
Ortak Yapımcı
|
Kamen Velkovsky
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Peter Wolf
|
Yapım Koordinatörü
|
Taylor Morgan
, Emer O'Shea
|
Sinematografi
|
Thimios Bakatakis
|
Yapım Sanatçısı
|
Jade Healy
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jodi Byrne
, David Greathouse
, Crystal Lewis
, Tina Roesler Kerwin
, Kelvin R. Trahan
, Anna Maria Reyer
, Anna Richardson
, Tanya Tieman
, Andrea Vieth
|
Ses
|
Niall Brady
, Steve Browell
, Johnnie Burn
, Simon Carroll
, Ed Downham
, Caoimhe Doyle
, Ken Galvin
, Geoff Maxwell
, Jean McGrath
, Brendan Rehill
, Jonathan Reynolds
, Ashley Smith
, Kathie Talbot
, Chris Welcker
, Sofiya Gubaydulina
|
İkinci Birim
|
Will Rimmer
, Peter Wolf
, Atilla Salih Yücer
|
Butafor
|
A. Patrick Storey
|
Özel Efektler
|
Richard Fike
, John Kloock
|
Görsel Efektler
|
Ed Bruce
, Kenneth Coyne
, Vadim Draempaehl
, Timothy P. Jones
, Julien Martins
, Matthew Merkovich
, Nicholas Murphy
, Rob Pizzey
|
Kamera Teknisyeni
|
Dylan Algie
, Joseph Arena
, Benedict Baldauff
, Travis Cleary
, Richard S. Crumrine Jr.
, Russ Faust
, Jeff Fisher
, Matt Fleischmann
, T.S. Green
, Jordan C. Kadovitz
, Matthew Legner
, Scott Lipez
, Randy Miller
, Joey Morrissey
, Atsushi Nishijima
, Chris Salamone
, Michael Salamone
, Dave Schwandner
, Trisha Solyn
, Cory Stambler
, Thomas William Vincent
, Brian Whitlock
, Michael Wooten
, John Zanardelli
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jessica Arthur
, Jaclyn Laravie
, Claudia Sarbu
|
Editoryal Hizmetler
|
Charlotte Barnes
, Sara Buxton
, Maria Chamberlain
, Georgina Cranmer
, Sinéad Cronin
, Dan Crussell
, Rob Farris
, Adam Glasman
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Conor Mackey
, Patrick Malone
, Mark Neale
, Clive Noakes
, Alexander Phillips
, Rob Pizzey
, Gordon Pratt
, Finlay Reid
, Laurent Treherne
, Jonathan Collard
|
Mekan Yöneticisi
|
Chase Dunnette
, Kevin McCane
, Casey Shelton
, Michael Woodruff
|
Müzik
|
Johnnie Burn
, Simon Carroll
, Sarah Giles
, Yorgos Mavropsaridis
, Nick Payne
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Greg Faucett
, Brandon Leach
, Craig Metzger
|
Diğer
|
Steve Berman
, Sue Bruce-Smith
, Mark Byrne
, Sheryl Crown
, Eddie Drew
, Katie Dwertman
, Claudine Farrell
, Richard Fike
, Pamela Ford
, Chiara Gelardin
, James Hickey
, Elizabeth Himelstein
, Rae Hunt
, Tracey Josephs
, Victoria McDevitt
, Taylor Morgan
, L. Crawford Norman III
, Emma Norton
, Oisín O'Neill
, Brittany Picard
, Nick Pirrmann
, Charles Poole
, Jonathan Rutter
, Hannah Saunders
, Emma Scott
, Jeff Seemann
, Christopher Simon
, Kaya Ozan Sorak
, Katrina Stagner
, Kelly Stultz
, John Sundquist
, Laurent Treherne
, Rowena Wallace
, Tim Young
, Rebecca Daly
, Emer O'Shea
|
Dublörler
|
Richard Fike
, John Kloock
, John Sundquist
|
Teşekkürler
|
Matthew Bates
, Bryant Bentley
, Sarah Green
, Ariane Labed
, David Light
|
Başlık Tasarımı
|
Vasilis Marmatakis
|
Üretim Hizmetleri
|
Pamela Ford
, Daniel Battsek
, Will Greenfield
, Ed Guiney
, Nicki Hattingh
, Paula Heffernan
, David Kosse
, Yorgos Lanthimos
, Sam Lavender
, Andrew Lowe
, Amit Pandya
, Keith Potter
, Anne Sheehan
, Marie-Gabrielle Stewart
, Kamen Velkovsky
, Peter Watson
, Atilla Salih Yücer
|
1. Yardımcı Editör
|
Mark Neale
|
Sanat Yönetimi
|
Daniel Baker
, Amy Cluxton
, Samantha Drake
, Blair Gibeau
, Claire Gryce
, Shelby Hamet
, Ráchel Lowery
, Brett P. Jackson
, Patrick Jackson
, Brock Komon
, Jennifer Puckett
, Michael Reuter
, A. Patrick Storey
, Ryan Tudor
, Christopher Walters
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ed Bruce
, Nicholas Murphy
|
Yönetici yapımcı
|
Andrew Lowe
, Peter Watson
, Sam Lavender
, David Kosse
, Anne Sheehan
, Nicki Hattingh
, Daniel Battsek
, Amit Pandya
, Marie-Gabrielle Stewart
, Keith Potter
|
Yapımcı
|
Ed Guiney
, Yorgos Lanthimos
|
Editör
|
Yorgos Mavropsaridis
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jade Healy
|
Set Dekorasyon
|
Adam Willis
, Holly Fisk
|
Görüntü Yönetmeni
|
Thimios Bakatakis
|
Set Fotoğrafçısı
|
Atsushi Nishijima
|
Eş Yapımcı
|
Atilla Salih Yücer
, Will Greenfield
, Paula Heffernan
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Atilla Salih Yücer
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Claudia Sarbu
|
Ses efektleri Editörü
|
Steve Browell
, Ed Downham
, Simon Carroll
, Max Behrens
|
Ses Tasarımcısı
|
Johnnie Burn
|
Müzik Editörü
|
Johnnie Burn
, Yorgos Mavropsaridis
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Tina Roesler Kerwin
|
Kostüm Tasarımı
|
Nancy Steiner
|
Dijital Ortam
|
Patrick Malone
, Jonathan Collard
, Maria Chamberlain
, Neil Harrison
, Charlotte Barnes
, Georgina Cranmer
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kelvin R. Trahan
|
Steadicam Operatörü
|
Joseph Arena
, Matt Fleischmann
|
Dolly Sorumlusu
|
Chris Salamone
|
Diyalog Editörü
|
Niall Brady
|
Senaryo Süpervizörü
|
Belle Francisco
|
Baş Kostümcü
|
Jaclyn Laravie
|
Işık Şefi
|
Russ Faust
|
Dış Sesler Editörü
|
Brendan Rehill
|
Işık Asistanı
|
Scott Lipez
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Kenneth Coyne
|
Oyuncu Seçimi
|
D. Lynn Meyers
, Francine Maisler
, Sarah Dowling
, Kathy Driscoll
, Ashley Hallford
, Kathryn J. Hatam
, Lauren Richer
, Molly Rose
, Amber Wakefield
, Becca Schall
|
Ses Mikseri
|
Ashley Smith
|
Genel
|
Francine Maisler
, Caoimhe Doyle
, Jean McGrath
, Vasilis Marmatakis
, David Greathouse
, Yorgos Mavropsaridis
|