Yönetmen
|
Francesco Cinquemani
|
Senarist
|
Francesco Cinquemani
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ferdinando Dell'Omo
, Pierpaolo Di Rosa
, Giuseppe Manzi
, James O'Donnell
|
Üretim Hizmetleri
|
Monika Bacardi
, Ferdinando Dell'Omo
, Pierre Ellul
, Jason Garrett
, Andrea Iervolino
, Danielle Maloni
, Sergio Navarretta
, David Rogers
, Davide Tovi
|
Müzik
|
Ricardo Eberspacher
, Giovanni Marolla
|
Sinematografi
|
Gherardo Gossi
|
Makyaj Sorumlusu
|
Lara Bella Vella Baldacchino
, Massimo Toppi
|
İkinci Birim
|
Nicola Barnaba
, Marieclaire Camilleri
, Mario Corrado
, Ryan Port
|
Ses Editörü
|
Jason MacNeill
|
Ses
|
Marco Lassalaz
, Jason MacNeill
, Colin McLellan
, Daniel Moctezuma
, Daryl Purdy
, John Douglas Smith
, Guido Spizzico
, Brad Zoern
|
Özel Efektler
|
Kenneth Cassar
|
Görsel Efektler
|
Jin Ahn
, Mehta Apul
, Mangesh Awate
, Mark DeSousa
, Alex Freitas
, J.P. Giamos
, Andrea Gil
, Pedram Goshtasbpour
, Edward Hanrahan
, Nandish Hugar
, Inna Itkin
, Dhaval Kakadiya
, Akshay Madansure
, Bhavik Mehta
, Christian Moreton
, Peter Nalli
, Terry Riyasat
, Monica Sharma
, Mahapatro Kalpana
, Cody Stoof
, James Anthony Young
, Wojciech Zielinski
, Woo Hee Lee
, Mukherjee Aniruddha
|
Kamera Teknisyeni
|
Roberto Albero
, Peter Benison
, Mark Cassar
, Gherardo Gossi
, Karl Janisse
, Alberto Marchiori
, John Preca Trapani
|
Editoryal Hizmetler
|
Erika Scaramella
|
Diğer
|
Duska Malesevic
, Federica Nardelli
, Marcus Searancke
, Alena Walker
, Andrea Zoso
, De Tommaso Edvige
|
Dublörler
|
Marco Lascari
, Gabriele Scilla
, Gianluigi Scilla
, Massimo Vanni
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Massimo Toppi
|
2. Ünite Sinematograf
|
Peter Benison
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Mark DeSousa
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Brad Zoern
, Colin McLellan
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Mangesh Awate
, Bhavik Mehta
|
Yapımcı
|
Andrea Iervolino
, Monika Bacardi
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Riccardo Eberspacher
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Wojciech Zielinski
, Peter Nalli
|
Oyuncu Seçimi
|
Edward Said
, Bruno Rosato
, Mario Corrado
, Kate Yablunovsky
|
Sanat Yönetimi
|
Chris Bonello
, Roberto Benetti
, Stefano Morbidelli
, Massimiliano Paonessa
, Bruno Falconi
|
Set Fotoğrafçısı
|
Mark Cassar
|
Görüntü Yönetmeni
|
Gherardo Gossi
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kate Yablunovsky
|
1. Kamera Asistanı
|
Karl Janisse
|
Kostüm Tasarımı
|
Piero Risani
|
Senaryo Süpervizörü
|
Stefano Felicioni
|
Animasyon
|
Mehta Apul
, Vishal S. Bendre
|
VFX Sanatçısı
|
Terry Riyasat
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Edward Hanrahan
|