Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Yorumları

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi detayları

@tiamath

5 ay önce

5 / 10

Hızlı ve öfkeli serisinin son üç filmdir giderek seviyesini düşürdüğünü düşünüyorum. Artık ana temasından tamamen çıkmış bir film var karşımızda. Hatta film öyle sığ bir hal almış ki sanki Dwayne Johnson ve Jason Statham tanıtımı kıvamına gelmiştir. Evet aksiyonu ve görsel şöleni var filmin ama kaliteli bir film değil ne yazık ki. Ayrıca konuyu abartacağım diye bir çok sırıtan sahne olmuş. Özellikle teknoloji harikası motor ile yapılan, tırların altından geçme ve deneysel alandaki motora binme sahnelerinde, bilgisayar etkisi çok fazla sırıtıyor. Ve dialoglar da oldukça alt seviyelere çekilmiş durumda.

@ravenna

7 ay önce

Aksiyon sevenler için ideal bir film.Eğlenceli,aksiyonu bol güzel bir seyirlik.Bu kadro da her halükarda izlenir.

@inevitable

7 ay önce

7 / 10

Bir Hızlı ve Öfkeli filmi miydi? Hayır. Lakin diyalogları gayet eğlenceli ve aksiyona son demine kadar doyuran bir filmdi.

@shamur-musti

8 ay önce

7 / 10

Araba filmi olan hızlı ve öfkeli bu filmle araba konulu film olmaktan çıkmış bildiğin sadece aksiyon filmi olmuş. Aksiyonu bol güzel filmdi. Tüm seriyi izlediysen bunu da zaten izleyeceksin. Ama diğer filmler gibi arabalar yok.
8, 7, 6...

" Kanıksanmış Sinema " ne yazık ki dünya insanı için bir lanete dönüştü. İzliyoruz ve olan şeylerden iyi durumlar çıkartıp beğenimizi yüksek tutuyoruz. Düşünün, bir silah var ve 3 kişiyi öldürmeniz gerek ya da 1. Şimdi, siz 1 kişiyi seçeni iyi diye adlandırıyorsunuz ama neden insanları öldürüyoruz demeyi göremiyoruz. Bu dünyadaki kültürün temelini oluşturuyor. Milletler kurulmuş sen dünyada ülkeler diller bitsin herkes dünyada özgürce dolaşıp konuşsun diyorsun ama o başka milyonlarca kişi bir milleti ya da dili üstün tutup sana karşı çıkıyor. Bu tarz filmler de aynen bunu yapıyor. Her şeyi saçmalık dolu ama daha iyisini vermedikleri için buna iyi diyecek bir " Bilinçsiz Seven " topluluk oluşturuluyor. Filmin her yeri güç gösterisine çıkmış hayvanların egosu üzerine oluşmuş. Ataerkil kafaların sinema üzerinden dayattığı ekonomik iğrençlik. Film bu açıdan berbat ne yazık ki. Bıktım artık bu tarz aptallıklardan. Ne değerli yönetmenler deneysel filmler çekse de oluşturulan bu "
... Devamı
8, 7, 6...

" Kanıksanmış Sinema " ne yazık ki dünya insanı için bir lanete dönüştü. İzliyoruz ve olan şeylerden iyi durumlar çıkartıp beğenimizi yüksek tutuyoruz. Düşünün, bir silah var ve 3 kişiyi öldürmeniz gerek ya da 1. Şimdi, siz 1 kişiyi seçeni iyi diye adlandırıyorsunuz ama neden insanları öldürüyoruz demeyi göremiyoruz. Bu dünyadaki kültürün temelini oluşturuyor. Milletler kurulmuş sen dünyada ülkeler diller bitsin herkes dünyada özgürce dolaşıp konuşsun diyorsun ama o başka milyonlarca kişi bir milleti ya da dili üstün tutup sana karşı çıkıyor. Bu tarz filmler de aynen bunu yapıyor. Her şeyi saçmalık dolu ama daha iyisini vermedikleri için buna iyi diyecek bir " Bilinçsiz Seven " topluluk oluşturuluyor. Filmin her yeri güç gösterisine çıkmış hayvanların egosu üzerine oluşmuş. Ataerkil kafaların sinema üzerinden dayattığı ekonomik iğrençlik. Film bu açıdan berbat ne yazık ki. Bıktım artık bu tarz aptallıklardan. Ne değerli yönetmenler deneysel filmler çekse de oluşturulan bu " Bilinçsiz Seven " sinemaseverler yüzünden düşük puanlarla yok edildi. Bu filme yüksek puan vermek sizin suçunuz değil, bu tamamen sizi robotlaştıran sistemin laneti. Hatta bu dediğimi anlamayıp üstüne saldıran da olacak o da bu sistemin oluşumu. Yani çok kötü bir film ve beğenen çok insan var. Efekti sinema zanneden sanatseverlerin varlığı artık beni üzüyor.

Sisteme giren herkse iyi seyirler.

@wingsofgod

8 ay önce

film devam filmi değil spin-off filmdir. tam anlamıyla çerezliğin anlamını karşılamaktadır.
U

@utkukosak

9 ay önce

8 / 10

Fizik kurallarını unutup, görsel şölen için giderseniz çok keyif alacağınız, hızlı ve öfkeliyi düşünüp giderseniz biraz hayal kırıklığına uğrayacağınız bir film

@josephwhite

9 ay önce

6.6 / 10

Lise yaş grubu için fena değil. Mesajlar basit, a b c alfabe tarzında, aksiyon evet var gibi ama fizik kuralları dışında; yine de olsun, seyirlik bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL