Yönetmen
|
Fede Álvarez
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Yardımcı Editör
|
Daniel Boccoli
|
Boom Operatörü
|
Thomas Wallis
|
Işık Teknisyeni
|
Daniel Jopp
, Michael Wahlberg
|
Müzisyen
|
Michael Linus Bock
, Álvaro Gallego
|
Yazar
|
Carolin Bitzer
|
Anısına
|
Thilo Ewers
|
Görsel Efekt Editörü
|
Timur Yesilfiliz
, Mathías Chumino
, Thomas Weckenmann
|
Sahne Sanatçısı
|
Enzo Enzel
|
Diyalog Editörü
|
Micah Loken
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Josef Brandl
|
Silah Danışmanı
|
Lutz Zeidler
, Sven Hübner
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Johanna Lucha
, Lisa Mundt
, Tamara Tadic
, Wei Wei
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Alejandro Damiani
, Thilo Ewers
, Javier Cruzado
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jan Brun
, Glenn König
, Mathias Riemann
|
1. Kamera Asistanı
|
Alexander Sachariew
, Won-suk Park
, Maximilian Günther
, Sascha Werdehausen
, Hanna Kriisa
|
Yangın Teknisyeni
|
Marcus Preussing
|
Dövüş Koreografı
|
Yoon Cha-Lee
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sebastian Meszmann
|
Butafor
|
Eckart Friz
|
Set Kostümcüsü
|
Dorothea Kulhawy
|
Kostüm İllüstratörü
|
James Casey Holland
|
Roman
|
David Lagercrantz
|
İkinci Birim
|
Simon Adegbenro
, Dennis Becker
, Klemens Becker
, Rebecka Cutic
, Jana Filzhuth
, Lisa Hauss
, Scott Kirby
, Nick Laurence
, James Manning
, Nico Markert
, Alex Oakley
, Tobias Reiner
, Tom Turner
, Clara von Arnim
, Patrick Winkler
|
Kavramsal Tasarım
|
Elo Soode
|
Teşekkürler
|
Thilo Ewers
|
Dublörler
|
Sandra Barger
, Jan Böhme
, Cecilia Diesch
, Georg Ebinal
, Jörg Ellmer
, Wanja Götz
, Kristin Haberland
, Tim Haberland
, Thomas Hacikoglu
, Rajab Hassan
, Sigo Heinisch
, Florian Hotz
, Lee Huang
, Daniela Kahl
, Niklas Kinzel
, Alrik Kreemke
, Bruno Montani
, Mike Möller
, Piet Paes
, Hannes Pastor
, Christian Petersson
, Leo Plank
, Hannah Spreitzenbarth
, Sarah Vignot
, Amadei Weiland
, Helga Wretman
, Yoon Cha-Lee
, Matthias Günther
, Steffen Jung
|
Diğer
|
Joshua Aufrance
, Grit Belitz
, Carolin Bitzer
, Ulf Bjorlin
, Eve Borchardt
, Gero Brugmann
, Darcy Rose Byrnes
, William Conacher
, Jonas Fisch
, Jocke Fors
, Aria Harrison
, Yvonne Höft
, Pontus Klereborn
, Oliver Kueper-Grobecker
, Fiona Landreth
, Silvia Lindner
, Sarah Mulberge
, Jenifère Nieschmidt
, Sofie Norman
, Andreas Penkin
, Roy Samuelson
, Johannes Schwerdt
, Serena Shen
, Ben Sherman
, Julian Stone
, Patrik Vasiljev
, Liv von Oelreich
, Henrik Wennergren
, Sonja B. Zimmer
, Richard Kranzin
, Maï Boiron
, Matthew Kevin Anderson
, David Beaubaire
|
Editoryal Hizmetler
|
Daniel Boccoli
, Sumiko Braun
, Hunter Clancey
, Patrick Clancey
, Vanessa Galvez
, Andrew McGivney
, Mitch Paulson
, Maiken Priedemann
, Eden Stelmach
, Kelsea Williams
, Monica Escalante
, Pablo Prietto
|
Kamera Teknisyeni
|
Juan José Alcaide
, Reiner Bajo
, Philipp Barth
, Robert Bartz
, Klemens Becker
, Sebastian Beutler
, Ingo Blacha
, Mitch Bozzo
, Jeremy Braben
, Jan Brun
, Julian Bubeck
, Annemarie Chladek
, Benjamin Frik
, Rasmus Frostell
, Karina Genis
, Rodrigo Gomez
, Maximilian Günther
, Oliver Haas
, Thomas Hübener
, Rafael Jeneral
, Daniel Jopp
, Nadja Klier
, Alexander Kohn
, Hanna Kriisa
, Markus Kuballa
, Christian Kuss
, Glenn König
, Lasse Liebelt
, Martin Lieckfeld
, Sebastian Meuschel
, Stefan Müller
, Won-suk Park
, Leo Plank
, Helmut Prein
, Philipp Rath
, Mathias Riemann
, Carola Rodriguez Sanchez
, Felix Sablotny
, Alexander Sachariew
, Christian Scheibe
, Axel Scholz
, Fabio Seyding
, Elmar Suska
, Marcus CF. Tinnerholm
, Volker Vahl
, Michael Wahlberg
, Christian Wehrle
, Sascha Werdehausen
, Jörg Widmer
, Sandro Kieburg
|
Görsel Efektler
|
Rosa Elena Amador
, Lukas Auer
, Andreas Bundenthal
, Mathías Chumino
, Magdalena Cichocka
, Luke Colson
, Javier Cruzado
, Alejandro Damiani
, Stoycho Dimitrov
, Thilo Ewers
, Henrik Fett
, Jan Fischer
, Florian Franke
, Thomas Galad
, Anton Graeven
, Ebru Gönül
, Felix Haas
, Andreas Hindrichkeit
, Dastin Hoffman
, Falk Hofmann
, Piet Hohl
, Rodions Jepejevs
, Marc Joos
, Thilo Kuther
, Kathrin Lang
, Caroline Lange
, Guille Lawlor
, Adrian Liedtke
, Johanna Lucha
, Arnon Manor
, Sebastian Meszmann
, Iva Modrah
, Lisa Mundt
, Atyeb Muneer
, Riaz Patel
, Julius Rosen
, Philipp Röger
, Christoph Schmidt
, Mark Spindler
, Sabrina Steinert
, Andreas Steinlein
, Gregor Stephani
, Jan Stripek
, Tamara Tadic
, Jean-Philippe Tristant
, Nadia Tzuo
, Andreas Vincent Weber
, Thomas Weckenmann
, Wei Wei
, Timur Yesilfiliz
, Fikret Yildirim
, Bright Jani
, Dimitri Anderegg
|
Özel Efektler
|
Daniel Godec
, Johan Harnesk
, Andreas Herberg
, Sven Hübner
, Uwe Lehmann
, Jan Luppino
, Michael Luppino
, Gerd Nefzer
, David Nellen
, Daniel Novak
, Marcus Preussing
, Bernd Rautenberg
, Michael Rudnik
, Andreas Schiller
, Zoltan Toth
, Carsten Woithe
, Lutz Zeidler
|
Ses
|
Kyle Arzt
, Tom Burns
, Ryan Collins
, Jeremy B. Davis
, Will Digby
, David Esparza
, Nerses Gezalyan
, Robin Harlan
, Aaron Hasson
, Ando Johnson
, Jan Kasskawo
, Mark Kenna
, Sang Jun Kim
, Tony Lamberti
, Micah Loken
, Howard London
, Sarah Monat
, Bianca Monteiro
, Kevin O’Connell
, Caspar Sachsse
, Julian Slater
, Brian Smith
, Robert Stambler
, Hamilton Sterling
, Karen Vassar Triest
, Thomas Wallis
, Roland Winke
, Mandell Winter
, Joe Cappelletti
, Patrick Christensen
, Justin Herman
, Sebastian Vaskio
|
Operasyon Yöneticisi
|
Toni Jaschke
, Arno Neubauer
, Jessica Parks
|
Yapım Muhasebecisi
|
Johannes Schwerdt
|
Yapım Sanatçısı
|
Eve Stewart
|
Sinematografi
|
Pedro Luque
|
Müzik
|
Roque Baños
, Spring Aspers
, Ginés Carrión
, Tessy Díez
, Juan Carlos Enriquez
, Álvaro Gallego
, Vanessa Garde
, Maarten Hofmeijer
, Stephen Lipson
, Jeff MacDonald
, Bernd Mazagg
, Del Spiva
, Martin Weismayr
, Blitz//Berlin
, Michael Linus Bock
, Daniel Galindo
, Johannes Vogel
|
Üretim Hizmetleri
|
Eli Bush
, Elizabeth Cantillon
, Bob Dohrmann
, Anni Faurbye Fernandez
, David Fincher
, Christoph Fisser
, Berna Levin
, Arnon Milchan
, Henning Molfenter
, Amy Pascal
, Scott Rudin
, Søren Stærmose
, Ole Søndberg
, Charlie Woebcken
, Claudia Balboa
|
Jenerik Mühendisi
|
Daniel Galindo
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Oliver Haas
|
Set Şefi
|
Attila Krüziu
|
Set Tasarımı
|
Sarah Wibbeler
, Natascha Matzat
|
Film Araç Koordinatörü
|
Jan Kubkowski
|
Kast Asistanı
|
Amal El-Farfachi
, Ann Trimble
, McKenzie Brodnick
, Katie Feigenbaum
|
Yönetici yapımcı
|
Arnon Milchan
, David Fincher
, Søren Stærmose
, Ole Søndberg
|
Makyaj Sorumlusu
|
Annett Schulze
, Dana Bieler
, Julia Böhm
, Heike Merker
, Andrea Pirchner
, Irina Schwarz
, Jörn Seifert
, Lilit Alexandrian
, Kevin Carter
, Stefanie Dimitrow
, Elise Tillmann
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Arno Neubauer
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Alex Oakley
, Scott Kirby
|
Karakter
|
Stieg Larsson
|
Oyuncu Seçimi
|
Carmen Cuba
, McKenzie Brodnick
, Shelby Cherniet
, Amal El-Farfachi
, Katie Feigenbaum
, Kate Ringsell
, Judith Sunga
, Ann Trimble
, Patrick Winkler
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Heike Merker
|
Saç Tasarımcısı
|
Heike Merker
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Denis Schnegg
|
Terzi
|
Barbara Schramm
|
Senaryo
|
Steven Knight
, Jay Basu
, Fede Álvarez
|
Set Dekorasyon
|
Yeşim Zolan
|
Kostüm Tasarımı
|
Nancy Steiner
, Carlos Rosario
|
Ses Mikseri
|
Roland Winke
, Caspar Sachsse
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Roque Baños
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Tony Lamberti
, Jeremy B. Davis
|
Dolly Sorumlusu
|
Christian Scheibe
, Elmar Suska
|
Elektrikçi
|
Volker Vahl
, Martin Lieckfeld
, Rasmus Frostell
, Philipp Barth
|
Kameraman
|
Jörg Widmer
, Sebastian Meuschel
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Eve Stewart
|
Editör
|
Tatiana S. Riegel
|
Yapımcı
|
Scott Rudin
, Elizabeth Cantillon
, Søren Stærmose
, Eli Bush
, Ole Søndberg
, Amy Pascal
, Berna Levin
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Julian Slater
, Mandell Winter
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Julian Slater
, Kevin O’Connell
|
Görüntü Yönetmeni
|
Pedro Luque
|
Işık Şefi
|
Helmut Prein
, Björn Susen
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Gerd Nefzer
|
Dublörler Koordinatörü
|
Florian Hotz
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Shelby Cherniet
, Judith Sunga
|
Russian Arm Operatörü
|
Markus Kuballa
|
Hava Kamerası
|
Benjamin Frik
, Marcus CF. Tinnerholm
, Stefan Müller
|
Senaryo Süpervizörü
|
Aria Harrison
, Björn S. Berger
, Zoe Simijonovic
|
Mekan Yöneticisi
|
Klaus Große Darrelmann
, Markus Bensch
, Alexander Biehn
, Constantin Brandenburg
, Nic Diedrich
, Benjamin Löbbert
, Tobias Reiner
, Sabine Schulmeyer
, Steffen Schweizer
, David Schwier
, Patrik Vasiljev
, Bashaar Wahab
, Mario Wittmann
, Jonathan Elfving
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Jeremy Braben
|
Set Fotoğrafçısı
|
Reiner Bajo
|
Sanat Yönetimi
|
Sabine Engelberg
, Daniel Chour
, Tarnia Nicol
, Susannah Brough
, Denis Schnegg
, Roman Berger
, Hervé Berthou
, Marc Bitz
, Josef Brandl
, Henning Brehm
, James Cowley
, Michael Düwel
, Axel Eichhorst
, Enzo Enzel
, Eckart Friz
, Dierk Grahlow
, Leif Heanzo
, Celina Hollaender
, Nele Jordan
, Helko Klünder
, Attila Krüziu
, Daniela Lohschelder
, Natascha Matzat
, Christian Meinherz
, Till Sennhenn
, Elo Soode
, Mena Vennen
, Sarah Wibbeler
, Wolfgang Wrede
, Stefanie Übelhör
|
Ses Tasarımcısı
|
Hamilton Sterling
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Anette Czagany
, Aisha Kascioglu
|
Baş Kostümcü
|
Theresa Anna Luther
, Carrie Arakaki
, Georgina Brown
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Florian Haeger
, Florian Dieckmann
, Daniel Huhn
, Thomas Jentsch
, Jan Kubkowski
, Norbert Mentrop
, Philipp von Bremen
|
Kostüm Sorumlusu
|
Meike Schlegel
, Yasemin Kascioglu
, Carrie Arakaki
, Phillip Boutte Jr.
, Georgina Brown
, Dorota Budna
, Christian Cordella
, Anette Czagany
, Indira Dey
, Jan Dieckmann
, Caitlin Hodder
, James Casey Holland
, Tanja Jesek
, Aisha Kascioglu
, Dorothea Kulhawy
, Theresa Anna Luther
, Ellen Mirojnick
, Kimberley Pope
, John Ringhoff
, Barbara Schramm
, Lisa Spengler
, Susanne Stroh
, Carol Anne Wegner
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Klemens Becker
|
Şive Koçu
|
William Conacher
|
Ses efektleri Editörü
|
Robert Stambler
, Karen Vassar Triest
, Ryan Collins
, David Esparza
, Ando Johnson
, Will Digby
|
Müzik Editörü
|
Del Spiva
, Maarten Hofmeijer
|
Saç Sorumlusu
|
Annett Schulze
|
Genel
|
Axel Eichhorst
, Sonja B. Zimmer
, Nerses Gezalyan
, Dana Bieler
, Robin Harlan
, Klemens Becker
, Elo Soode
, Sarah Monat
, Vanessa Galvez
, Dierk Grahlow
, Howard London
, Kate Ringsell
, Fabio Seyding
, Jan Kasskawo
, Nele Jordan
, John Ringhoff
, Aaron Hasson
, Tessy Díez
, Brian Smith
, Henning Brehm
, Nick Laurence
, Mark Spindler
, Grit Belitz
, Alexander Kohn
, Julia Böhm
, Andrea Pirchner
, Irina Schwarz
, Annemarie Chladek
, Lasse Liebelt
, Rodrigo Gomez
, Christian Kuss
, Ingo Blacha
, Mitch Bozzo
, Julian Bubeck
, Carola Rodriguez Sanchez
, Falk Hofmann
, Caitlin Hodder
, Jan Dieckmann
, Patrick Winkler
, Maiken Priedemann
, Joshua Aufrance
, Patrik Vasiljev
, Jenifère Nieschmidt
, Leif Heanzo
, Tatiana S. Riegel
|