Barbarian Yorumları

Barbarian filmi detayları

@kiti

3 hafta önce

6.5 / 10

Yarısına kadar çok iyi aktı. Gerilimi güzeldi. Bill Skarsgard bu tarz tekinsiz rollere çok yakışıyor. Fakat bir noktadan sonra gizem perdesi aralanınca film ağırlığını kaybetmeye başladı. Sonunda da buruk bir tat bıraktı.

@stiff

1 ay önce

6.5 / 10

İlk bölümde girildim. Üstsüz The Walking Dead zombisine kadar çok iyi gidiyordu. Gerilim ve gizem tarafı gayet iyiydi. Sonradan klişe bir korku filmine doğru dönmeye başladı. Yine de baştan sona merak uyandırdığını söyleyebilirim. Çok uzatılmaması, direkt olaya odaklanması bir artı.

@fthgzl79

2 ay önce

5.6 / 10

Mantık hataları var ama yarıda da bırakmadım filmi.

@zenobiaa

2 ay önce

5.9 / 10

klişe senaryo…

@esrapolat

2 ay önce

İlk yarısının anlamsızlığı, amaçsızlığı... Karakterleri hikayeyle bir o kadar bağlantısız yakınlaştırmaya çalışmak?? Buna rağmen diğer yarısıyla geçer not alan bir gerilim filmi olmuş. Asla 7'lik değil ama bir 6 puanı var.

@asdf_13

3 ay önce

5.8 / 10

Korku-gerilim türünde güzel film o kadar az geliyor ki insanlar bunu bile beğenmek zorunda kalmışlar. Evet piyasadaki yeni çıkan saçmalıklardan daha az saçma ve daha derli toplu. Fakat pek iyi bir film değil.

@volkk

3 ay önce

1.1 / 10

İzlemeye karar verdiyseniz 40. dakikadan başlamanızı tasiye ederim. Kısa filmlik senaryoyu uzun metraj çevirmişler çünkü. Gerçi bana kalırsa hiç izlemeyin. İnanılmaz saçma. Öyle mantık hataları var ki resmen dalga geçmişler. Ortada senaryo namına bir şey de yok zaten. Neyin ne olduğu belli değil. Çöp.

@consuela

3 ay önce

6.3 / 10

Çok dahiyane bir senaryo değil ama tempoyu pek düşürmeden gerilimi yükseklerde tutan ve sonuna kadar merak ettiren bir film. İzlerken sıkılmadım.

Yalnız Bill'ciğimden şüphelendiğim için özür diliyorum. Onun iyi olduğu rollere alışık değilim. kalp

@furkandgn9

3 ay önce

6.3 / 10

Gişede ve sosyal medyada çok ses getirmesinden ötürü heveslendiğim ama hevesimi yolda bırakan bir film. Her kapıya atlayan zekasız karakterler, cevapsız bırakılan sahnelerle inandırıcılığını ilk dakikalarından kaybeden bir iş. Detroit Brightmoor bölgesini korku unsuru olarak kullanmak şahane fikir olsa da uygulama sınıfta kalıyor. Saydığım nedenlerin üzerine ek olarak göze parmak atıp, seyircinin aklına pek bir şey bırakmıyor. Ancak bazı anları aşırı suni olsa da iyi karakter/kötü karakter algılarını yıkmaya çalışması hoşuma gitti. Fena da çekilmediğinden ötürü janrayı seven herkesi 30 dakikalığına da olsa içinde tutabilecek bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL