Yönetmen
|
Nima Nourizadeh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Anthony Bregman
, David Alpert
, Britton Rizzio
, Kevin Scott Frakes
, Raj Brinder Singh
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Lisa Tong
, Gretchen Gattuso
|
1. Kamera Asistanı
|
Wade Whitley
|
Elektrikçi
|
Bryan Freed
, Joseph Vasatka
, Ted Alderman
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Dave Zeevalk
, Brendan Fitzgerald
|
Ressam
|
Greg White
, Barker White
|
İlave Set Fotoğrafçısı
|
Steve Dietl
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Joey Kent
, Iggie Colomer
, Tony Ziegler
, Cydney Tucker
, Sam Jacobs
, Mark Seiler
, Craig Serody
, T.D. Antoine
, Jordan Lightner
, Jonny Bullard
, Zac Sleeth
, Matt Zaff
|
Set
|
Gary W. Shaw
, Rachel Perlis
|
Hava Koordinatörü
|
Cliff Fleming
, Cory Fleming
|
Yapım Ses Mikseri
|
Erik H. Magnus
|
Dijital Efekt Yapımcısı
|
Molly Pabian
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Cate Montana
|
ADR Editörü
|
Max Greene
|
Diyalog Editörü
|
Max Greene
|
Başlık Tasarımı
|
Randall Balsmeyer
|
Orkestra Şefi
|
Mark Baechle
|
Mekan Yöneticisi
|
Dana A. Hanby
, Les Arceneaux
, David Fields
, Charlie French
|
Yardımcı Editör
|
Andreas Fehrle
, Alec Styborski
|
Görsel Efekt Editörü
|
Jordan Lindblad
|
Kostüm Koordinatörü
|
Hannah Bollich
|
Işık Teknisyeni
|
Jonathan Terpstra
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Harimander Singh Khalsa
|
Teknik Ressam
|
Jessica Alejandra Ochoa
|
Yapım Kaynakları Sorumlusu
|
Jason Constantine
, Eda Kowan
|
İkinci Birim
|
Eric Fox Hays
, Jared Hopkins
, Ann C. Salzer
, Desiree Stevenson
, Paul Uddo
, Lars P. Winther
|
Teşekkürler
|
Stefanie Azpiazu
, Jason Constantine
, Jim Kaufman
, Eda Kowan
, Racheli Sternberg
, Rhodri Thomas
, Josh Varney
|
Diğer
|
Chris Angerdina
, Randall Balsmeyer
, Sumner Boissiere III
, Jennifer L. Brooks
, Anna Brown
, Jamie Buckner
, Bridgett Buss
, Morey Butler
, Bryan W. Carpenter
, Ron Centanni
, Jason Chandler
, Brandon Cordon
, Janette Evans
, Cliff Fleming
, Cory Fleming
, Stacy Fortenberry
, Samuel Foster
, Kevin Scott Frakes
, Lindsey Fredieu
, Henry Frost
, Bethany Haynes
, Emily Kacere
, Arthur Kleinpell III
, Matt Kyhn
, Eric Layne
, Robert M. Melnik
, Taylor Newman
, Jamie O'Keeffe
, Shanika L. Peterson
, Timothy Scott Ralston
, Jason Salzman
, Diane Slattery
, Lisa Ann Smith
, Sharon Swan
, Jodi Tripi
, Alexis Tucker
, Olga Wilhelmine
, Aaron V. Williamson
, Jesse Yarborough
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Richard Brown
, Earl R. Hurst Sr.
, A. Welch Lambeth
|
Editoryal Hizmetler
|
Adrian DeLude
, Ravi Dhar
, Leeza Diott
, Cristina Esterás-Ortiz
, Andreas Fehrle
, Rebekah Hernandez
, Ken Lebre
, Jordan Lindblad
, Eliot Milbourn
, Alec Styborski
, Vincent Tabaillon
, Pete Conlin
|
Animasyon
|
Eric Chou
, Gary Leib
|
Kamera Teknisyeni
|
Ted Alderman
, Tarik Naim Alherimi
, Austin Alward
, Jason Augustin
, Brad Baker
, Richard Ball
, Robert M. Barr
, Tim Bird
, Hans Bjerno
, Kenneth Coblentz
, Brandon Dauzat
, Steve Dietl
, Jose Figueroa-Baez
, Bryan Freed
, Brad Garris
, Ian Henderson
, Richard Landry
, Tommy Lohmann
, Scott Luttrell
, Ian Lynch
, Alan Markfield
, Griffin McCann
, Greg Morris
, Paul Olinde
, Rachel Perlis
, Nancy Piraquive
, Richard Roles
, Taylor Seaman
, Gary W. Shaw
, Brian Stegeman
, Jonathan Stoll
, Wally Sweeterman
, Jonathan Terpstra
, Joseph Vasatka
, Wade Whitley
|
Dublörler
|
Kayla Adams
, Robert Alonzo
, Daniel Arrias
, Tim Bell
, James Bendishaw
, John Bernecker
, Nicolas Bosc
, Joey Box
, Sean Paul Braud
, Chris Brewster
, Jeff Brockton
, Trace Cheramie
, Ilram Choi
, Alvin Chon
, Ashleigh Dejon
, Dino Dos Santos
, Zack Duhame
, Quinn Early
, Nash Edgerton
, Eyad Elbitar
, Travis Gomez
, Regis Harrington
, Jenn A. Harris
, Isaac Hughes
, Michael Jamorski
, Paul Andrew O'Connor
, Freddie Poole
, Greg Rementer
, Tim J. Smith
, Matthew R. Staley
, Nick Stanner
, Eric Stratemeier
, Eric VanArsdale
, Shanna Vincent
|
Görsel Efektler
|
Lucas Andrei
, Charles Baden
, Justin Ball
, Karina Benesh
, Fangge Chen
, Liz Christofaro
, Michael Collins
, Janine Conway
, Eli Dorsey
, Tim Fescoe
, Brendan Fitzgerald
, Wendy Garfinkle
, Bryan Godwin
, Lucien Harriot
, Michael Huber
, Harimander Singh Khalsa
, Sam Kim
, Tyler Lockard
, Christian Lowe
, Ed Mendez
, Colton Miller
, Rhonda L. Moore
, Erin W. Nash
, Molly Pabian
, Lokesh Prakash
, Michelle Roll
, Mark Russell
, Steve J. Sanchez
, Dan Schrecker
, Kathereena Singh
, Katherine Soares
, Pedro Tarrago
, David Van Dyke
, Jennifer Wessner
, Dave Zeevalk
|
Özel Efektler
|
Robert Benavidez
, Donnie Dean
, Matt Kutcher
, Jennifer Picard
, Eric Roberts
, Shawn Roberts
, Kyle A. Wasserman
, Matthew James Kutcher
|
Ses
|
Shaun Brennan
, Nicholas Cochran
, Jason Dotts
, Joshua Fielstra
, Christian Frazier
, Lewis Goldstein
, Max Greene
, Steven Huerstel
, Daniel Kuzila
, Erik H. Magnus
, Andrew Mastronardi
, Cate Montana
, Chris Navarro
, Tom Ryan
, Alex Soto
, Jerrell Suelto
, Wen Hsuan Tseng
, Jon Vogl
|
Operasyon Yöneticisi
|
Ray Angelic
, Robert Ortiz
, Alexis Wiscomb
|
Araştırmacı
|
Anna Livia Cullinan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Joe Badiali
, Kevin Carter
, Chris Conover
, Daina Daigle
, Adam Gaeta
, Lee Gren
, Courtney Lether
, Michael Marino
, Stacey Panepinto
, Greg Pikulski
, David Presto
, Paige Reeves
, Yoichi Art Sakamoto
, Shane Shisheboran
, Tony Ward
, Crystal Wells
|
Kostüm Tasarımı
|
David C. Robinson
|
Yapım Sanatçısı
|
Richard Bridgland
|
Sinematografi
|
Michael Bonvillain
|
Müzik
|
Marcelo Zarvos
, Mark Baechle
, Marcus Bagala
, Christine Bergren
, Dan Evans Farkas
, Darrell Hall
, Paul Hartnoll
, Annette Kudrak
, Justin Moshkevich
, Gregory Polzak
, Randall Poster
, Rani Sharone
|
Üretim Hizmetleri
|
Ray Angelic
, Steffen Aumueller
, Robert Ogden Barnum
, Anthony Bregman
, Peter Cron
, Mark Fasano
, Kevin Scott Frakes
, Jonathan Gardner
, Zülfikar Güzelgün
, Buddy Patrick
, Chelsey Pinke
, Amy Poncher
, Eyal Rimmon
, Britton Rizzio
, Tom Rock
, Raj Brinder Singh
, Gideon Tadmor
|
Diğer
|
Max Landis
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Paul B. Uddo
|
Senaryo
|
Max Landis
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ray Angelic
, Robert Ortiz
|
Işık Asistanı
|
Brad Garris
|
Dolly Sorumlusu
|
Kenneth Coblentz
|
Yönetici yapımcı
|
Steffen Aumueller
, Ray Angelic
, Jonathan Gardner
, Eyal Rimmon
, Zülfikar Güzelgün
, Gideon Tadmor
, Robert Ogden Barnum
, Tom Rock
, Buddy Patrick
, Stuart Brown
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Matt Kutcher
|
Set Fotoğrafçısı
|
Alan Markfield
|
Steadicam Operatörü
|
Tommy Lohmann
|
Helikopter Kamerası
|
Hans Bjerno
|
Işık Şefi
|
Paul Olinde
, Andrew Rogers Clark
|
Kameraman
|
Greg Morris
, Wally Sweeterman
, Ian Lynch
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Leslie Woo
|
Animasyon Yönetmeni
|
Gary Leib
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Wendy Garfinkle
, Rhonda L. Moore
, Katherine Soares
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Liz Christofaro
, Karina Benesh
, Janine Conway
, Kathereena Singh
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Donnie Dean
, Eric Roberts
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Stephanie Wittmann
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Lee Harper
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Elizabeth Herberg
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marcelo Zarvos
, Paul Hartnoll
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Bonvillain
|
Jenerik Mühendisi
|
Gregory Polzak
|
Set Dekorasyon
|
Jon Danniells
|
Sanat Yönetimi
|
Christina Eunji Kim
, Michael Barton
, T.D. Antoine
, Bethany Barton
, Michelle Belfield
, Brent Boates
, Noah Bradley
, Gail Briant
, Jonny Bullard
, Jonathan Cappel
, Tina Charad
, Iggie Colomer
, Lisa Corradino
, Anna Livia Cullinan
, Spencer Davison
, Brian S. Freeman
, Gretchen Gattuso
, Elizabeth Herberg
, Sam Jacobs
, Joey Kent
, Jordan Lightner
, Wright McFarland
, Stephen P. Noell
, Jessica Alejandra Ochoa
, Jason Oertling
, Virle S. Reid
, Mark Seiler
, Craig Serody
, Zac Sleeth
, Lisa Tong
, Cydney Tucker
, Erik van Haaren
, Barker White
, Greg White
, Stephanie Wittmann
, Brook Yeaton
, Matt Zaff
, Tony Ziegler
, Matthias Beeguer
, Chris Cado
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Richard Bridgland
|
Oyuncu Seçimi
|
Jeanne McCarthy
, Lauren Boudreaux
, Kate Evans
, Dann Fink
, Meagan Lewis
, Leslie Woo
|
Editör
|
Andrew Marcus
, Bill Pankow
|
Eş Yapımcı
|
Amy Poncher
, Mark Fasano
, Peter Cron
, Chelsey Pinke
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Tarik Naim Alherimi
|
Kostüm Sorumlusu
|
Linda Gardar
, Heidi Bannon
, Hannah Bollich
, Chelsea DeScenna
, Lee Harper
, Amy Lynch
, Lisa Magee
, Darren Manzari
, Alison Parker
|
Dublörler Koordinatörü
|
Robert Alonzo
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Michael Marino
|
Dövüş Koreografı
|
Robert Alonzo
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Lucien Harriot
, Mark Russell
, Bryan Godwin
, Dan Schrecker
, Michael Huber
, Ed Mendez
|
Ses efektleri Editörü
|
Tom Ryan
|
Boom Operatörü
|
Steven Huerstel
|
Butafor
|
Brook Yeaton
|
Butafor
|
Brian S. Freeman
|
Set Tasarımı
|
Spencer Davison
, Wright McFarland
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Eric Fox Hays
, Lars P. Winther
|
Makyaj Efektleri
|
Yoichi Art Sakamoto
|
Kuaför
|
Daina Daigle
|
Set Kostümcüsü
|
Amy Lynch
, Lisa Magee
, Alison Parker
|
İnşaat Koordinatörü
|
Noah Bradley
|
Makyaj Sanatçısı
|
Paige Reeves
, Courtney Lether
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stacey Panepinto
|
Baş Kuaför
|
Adam Gaeta
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Tony Ward
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Lewis Goldstein
|
Senaryo Süpervizörü
|
Samuel W. Sullivan
, Shelley Dall
|
Silah Danışmanı
|
Arthur Kleinpell III
, Morey Butler
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
|
Müzik Editörü
|
Darrell Hall
, Annette Kudrak
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Richard Ball
|
Genel
|
Chris Navarro
, Shaun Brennan
, Nancy Piraquive
, Vincent Tabaillon
, Adrian DeLude
, Brent Boates
, Griffin McCann
, Robert Benavidez
, Brad Baker
, Eliot Milbourn
, Tina Charad
, Steve J. Sanchez
, Stacy Fortenberry
, Shawn Roberts
, Darren Manzari
, Jennifer Picard
, Erin W. Nash
, Leeza Diott
, Cristina Esterás-Ortiz
, Shane Shisheboran
, David C. Robinson
, Andrew Marcus
, Bill Pankow
|