Yönetmen
|
Lasse Hallström
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yazar
|
Richard C. Morais
|
Dublörler
|
Jérôme Gaspard
, Tony Augé
, Sébastien Fouassier
, Nicolas Retabi
, Malory Pacevicius
, Alexandre Vu
, Dominique Fouassier
, Jean-Benoit Guillon
, Michel Julienne
, Sham Kaushal
|
Mekan Yöneticisi
|
Jerome Albertini
, Nicolas Biaugeaud
, Alice Cordie
, Navit Dutt
, Malcolm Granath
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jean-Jacques Boulben
|
Kamera Yükleyici
|
Camille Durin
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Delphine Bertrand
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Alison Beckett
|
Kostüm Sorumlusu
|
Nathalie Chesnais
, Eudald Magri
, Riyaz Ali Merchant
, Laurence Nicolas
, Oriol Nogues
, Aurore Pageot
, Fanny Rappange
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mishka Cheyko
|
Boom Operatörü
|
Frédéric Pardon
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael J. Wechsler
|
Kuaför
|
Véronique Gély
, Gil Allan
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Hue Lan Van Duc
|
Eş Yapımcı
|
Raphaël Benoliel
, Holly Bario
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Simon Fraser
, Antonin Depardieu
|
Müzik Süpervizörü
|
E. Gedney Webb
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Albane Cousinard
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Aurore Coppa
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Brendan Taylor
|
İkinci Birim
|
Raj Acharya
, Taha Anwer
, Felix Baudouin
, Delphine Bertrand
, Michel Cheyko
, Aurore Coppa
, Jean Ghesquiere
, Winter Goury du Roslan
, Grégoire Jeudy
, Sonia Kanwar
, Gil Kenny
, Mihir Lath
, Mathieu Turi
|
Diğer
|
Caroline Amiguet
, Volker Beyer
, Rino Bonavita
, Hélène Cardona
, Guillaume Dabinpons
, Frederic Dagmey
, Emilien De Falco
, D.R. Farquharson
, Charles Fathy
, James Ferrera
, Jim Hajicosta
, Elizabeth Hurley
, Paula Jack
, Daniel Castle King
, Bernard Lamy
, Christian Lanz
, Ranjana Mitra
, Geraldine Niche
, Raman Prasher
, Myriam Rak
, Mahesh Ramanathan
, Pranav Sahni
, Nuvendra Singh
, Bruno Stephane
, Alice Syed
, Malo Thouément
, Marina Tyndall
, Chris Hadlock
|
Editoryal Hizmetler
|
Fabrice Blin
, Jérôme Brechet
, Diana Dekajlo
, Jason Fabbro
, Mark Gethin
, Christi Leftwich
, Keetin Mayakara
, Bob Peishel
, Sean Perry
, Vivek Pratap
, Anuradha Singh
, Kevin Vale
, Michael J. Wechsler
, Pete Conlin
|
Kamera Teknisyeni
|
Boris Abaza
, Stéphane Afchain
, Franck-Norman Bihi
, Bruno Calvo
, Hélène Degrandcourt
, Antonin Drigeard
, François Duhamel
, Camille Durin
, Hugues Espinasse
, David Foquin
, Grégori Gajéro
, Manuel Gaspar
, Kent Kääntä
, Strasser Matteo
, Jeremy Mauroy
, Tom Mitaux
, John J. Moers
, Joel Olsson
, Ganesh Patil
, Ramesh Sadrani
, Sanjay Sami
, Vincent Scotet
, Michel Strasser
, Gregoire Thevenot
, Vincent Tulasne
, Nicolas Turchet
, François-Xavier Walter
, Daniel Wannberg
|
Görsel Efektler
|
David Alexander
, Mandy Au
, John Bair
, Kristy Blackwell
, Alex Branton
, Jon Campfens
, Andy Chan
, Dominic Cheung
, Cyril Frederick Chu
, Amy Daye
, Chris De Souza
, Rob Del Ciancio
, Paul DeOliveira
, Matthew Dochstader
, Becca Donohoe
, Mitchell Ferm
, Robert Greb
, Trey Harrell
, Gudrun Heinze
, Danni Henderson
, Jeremy Johnson
, Anna Joukova
, Lorne Kwechansky
, Mai-Ling Lee
, Sunkwan Lee
, Max Leonard
, Jef Lonn
, Chris MacLean
, Mel Martin
, Sarah McMurdo
, Thomas Grant Morrison
, Bruno Parenti
, Beau Parsons
, Matt Ralph
, Andy Robinson
, Brandon Rogers
, Suresh Rohit
, Avi Salem
, Seema Schere
, Rob Sischy
, Jeremiah Sweeney
, Brendan Taylor
, Mark Thomas-Stubbs
, Yuki Uehara
, Tim Warnock
, Michael J. Wechsler
, Aaron Weintraub
, Matt Philip Whelan
, Edson Williams
, Paul Wishart
, Kyle Yoneda
|
Özel Efektler
|
Philippe Hubin
, Hudson Kenny
, J.R. Kenny
, Tony Kenny
, Jean-Christophe Magnaud
, François Philippi
|
Ses
|
Wasim Ahmad Ansari
, Justine Baker
, Michael Barry
, Jean-Marie Blondel
, Rachel Chancey
, Marko Costanzo
, Mark DeSimone
, Simon Diggins
, Maegan Hayward
, Simon Hill
, Elory Humez
, Bobby Johanson
, Michael Kirchberger
, Kyle D. Krajewski
, Pierre-Yves Lavoué
, Tony Martinez
, Michael Miller
, Eliza Paley
, Frédéric Pardon
, Theotime Pardon
, Dave Paterson
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, Eric Strausser
, Andrii Trifonov
, Aravind Vijayakumar
, Romain Huonnic
, Jason Chiodo
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jerome Albertini
, Alison Beckett
, Alice Cordie
, Maxime Couteret
, Antonin Depardieu
, Jane Nerlinger Evans
, Simon Fraser
, Mark Graziano
, Shelly Strong
, Robert Bella
|
Baş Kuaför
|
Rémy Pilot
|
Makyaj Sorumlusu
|
Maya Benamer
, Veronique Bosle
, Véronique Boumaza
, Albane Cousinard
, Véronique Gély
, Christine Giugno
, Jay Kanojiya
, Luize Joyce Margaret
, Cynthia Scigliuto
, Kamlesh U. Shinde
, Hue Lan Van Duc
, Aya Yabuuchi
|
Sanat Yönetimi
|
Alain Guffroy
, Karen Schulz Gropman
, Ravi Srivastava
, Jean-Jacques Boulben
, Pierre Farinole
, Colombe Gillet
, Delphine Houdas
, Shane Ali Khan
, Vilas Kolap
, Manish Kolte
, Régis Marduel
, Thierry Poulet
, Arthur Wicks
|
Yapım Sanatçısı
|
David Gropman
|
Sinematografi
|
Linus Sandgren
|
Üretim Hizmetleri
|
Juliet Blake
, Carla Gardini
, Caroline Hewitt
, Jonathan King
, Tabrez Noorani
, Pravesh Sahni
, Jeff Skoll
, Steven Spielberg
, Oprah Winfrey
|
Işık Şefi
|
Kent Kääntä
|
Makyaj Sanatçısı
|
Maya Benamer
, Catherine Lobgeois
, Shirin Ben Hassen
|
Müzik Editörü
|
E. Gedney Webb
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Eudald Magri
|
Yapımcı
|
Steven Spielberg
, Oprah Winfrey
|
ADR Editörü
|
Tony Martinez
, Gina Alfano
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Mark Graziano
|
Oyuncu Seçimi
|
Lucy Bevan
, Shashank Arora
, Emily Brockmann
, Rahul Chopra
, Frederic Dagmey
, Elodie Demey
, Samia Fadli
, Dann Fink
, Barbara Harris
, Ruth Key
, Seher Aly Latif
, Maxence Paris
, Trishaan
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Karen Schulz Gropman
, Alain Guffroy
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Jean-Christophe Magnaud
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Philippe Hubin
|
Yönetici yapımcı
|
Jonathan King
, Jeff Skoll
, Caroline Hewitt
, Carla Gardini
|
Senaryo
|
Steven Knight
|
Prodüksiyon Tasarım
|
David Gropman
|
Kostüm Tasarımı
|
Pierre-Yves Gayraud
|
Editör
|
Andrew Mondshein
|
Müzik
|
A. R. Rahman
, Tony Blondal
, Kazimir Boyle
, Richard Bronskill
, Ishaan Chhabra
, George Doering
, Kevin J. Doucette
, Matt Dunkley
, Geoff Foster
, Taylor Fuchs
, Henry Hey
, Jon Mooney
, Julie Sessing
, E. Gedney Webb
|
Görüntü Yönetmeni
|
Linus Sandgren
|
Şarkılar
|
Matthias Gohl
|
Dublörler Koordinatörü
|
Dominique Fouassier
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jean-Marie Blondel
|
Saç Tasarımcısı
|
Veronique Bosle
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Eric Strausser
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Eliza Paley
|
Diyalog Editörü
|
Eliza Paley
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Mitchell Ferm
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Michael Kirchberger
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Michael Kirchberger
|
Steadicam Operatörü
|
Joel Olsson
|
Set Dekorasyon
|
Sabine Delouvrier
, Seema Kashyap
, Marie-Laure Valla
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dominique Piat
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Nathalie Anselme
, Charles Heidet
, Matthieu Vogel
|
Birim Reklamcısı
|
James Ferrera
|
Butafor
|
Arthur Wicks
|
Ses Tasarımcısı
|
Dave Paterson
, Michael Kirchberger
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Barry
, Dave Paterson
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
|
Dış Sesler Editörü
|
Rachel Chancey
|
Genel
|
Matthias Gohl
, Robert Edwards
, Jeremy Johnson
, Marko Costanzo
, George A. Lara
, Joel Olsson
, Rachel Chancey
, Boris Abaza
, Daniel Wannberg
, Felix Baudouin
, Vincent Scotet
, Hélène Degrandcourt
, Andrew Mondshein
|