Yönetmen
|
Peter Chelsom
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hava Koordinatörü
|
Louis Delavenne
|
Kostüm Sorumlusu
|
Donna L. May
, Roberta Bilé
, Stacy Caballero
, Wynema Chavez
, Christine Farnand
, Jennifer Gingery
, Brandy Marrs
, Liz Pecos
, Aura Sperling Pierce
, Justin Bertges
, Red Rose Connerty
, Christian Cordella
, Brittnee Holmquist
, Michelle Kelly
, Daniel Hyun Lim
, Patricia Villalobos
|
Protez Tasarımcısı
|
Stephen Bettles
|
Drone Operatörü
|
Michael Craig Ferguson
|
Dolly Sorumlusu
|
Lea E. Miller
|
Işık Şefi
|
James M. Cox
|
Hava Kamerası
|
Jeffrey Steven Brink
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Loren Marie Story
|
Üretim Hizmetleri
|
John Albanis
, Oren Aviv
, Robbie Brenner
, Adam Fogelson
, Kevin Halloran
, Sasha Harari
, Cherilyn Hawrysh
, Simon Horsman
, Gabrielle Jerou
, Ryan Kavanaugh
, Richard Barton Lewis
, Patrick Murray
, Steven Pearl
, Cathy Schulman
, Robert Simonds
, Jeffrey Soros
, Donald Tang
, Tucker Tooley
, Douglas Urbanski
, Wang Zhongjun
, Wang Zhonglei
, Jerry Ye
|
Müzik Süpervizörü
|
Jason Markey
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Karla Muenze
|
Baş Kuaför
|
Chase Heard
|
Set Dekorasyon
|
Jessica Anderson
, Cynthia McCormac
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Brian Malone
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Stacy Caballero
|
Ortak Yapımcı
|
Cherilyn Hawrysh
, Patrick Murray
|
Müzik
|
Andrew Lockington
, Chris Barrett
, Christine Bergren
, David Butterworth
, Jordan Corngold
, Lauren Danielak
, Nicholas Dodd
, Andrew Dudman
, Isobel Griffiths
, Jason Markey
, Dennis Patterson
, Jeffrey Pollack
, Paul Pritchard
, Michael White
, Mark Berrow
, Rachel Bolt
, Steve Mair
, Anna Romanoff
|
İnşaat Koordinatörü
|
Steven DeSantis
|
Kamera Teknisyeni
|
Daniel Baas
, Joey Bacharka
, Jeff Bettis
, Theodore Y. Bott
, Myles Brink
, Ryan Bushman
, Chip Byrd
, Jeremy Paul Cannon
, James F. Cornick
, James M. Cox
, Jack English
, Mike D. Fernandez
, Justin Geoffroy
, Daniel C. Gold
, Melinda Sue Gordon
, Lamarr Gray
, Kurt Grossi
, Dustin Guillen
, John Hamilton
, Ian Hanna
, Max A. Hoyt
, Jordan Klein Jr.
, Kurt Kornemann
, Lynn Lockwood
, Robert Lofstrom
, James McCray
, Lea E. Miller
, Trevor Murphy
, David Ochoa
, Mackenzie Oneil
, Gabriel Pfeiffer
, Ronald Romero
, Peter Rosenfeld
, Rob Salviotti
, Nick Shuster
, Anthony M. Suarez
, Patrick Toohey
, Justin Wells
, Sean Wright
, Tyler Allison
, Cristy Arboleda
, Hans Bjerno
, Matthew Borek
, Jeffrey Steven Brink
, Ryan Creasy
, Donovan Davis
, Christopher Robin Faulkner
, Michael Craig Ferguson
, Ian Hotujac
, Jeffrey Lamm
, Brian Malone
, Christopher Norris
, Jason Seigel
, Robert Settlemire
, Nick Behrmann
|
Dublörler Koordinatörü
|
Charles Croughwell
|
Dublörler
|
Tim Bell
, Hannah Betts
, Chelsea Bruland
, Matthew Lee Christmas
, Callie Croughwell
, Charles Croughwell
, Haydn Dalton
, Chris Donaldson
, Edward A. Duran
, Eddie J. Fernandez Jr.
, Glenn Foster
, Sean Graham
, Mark Kubr
, Jake Lombard
, Mike Majesky
, Tarah Paige
, Derick Pritchard
, Brytnee Ratledge
, Trina E. Siopy
, Ryan Staats
, Kevin Waterman
, Steven Ray Byrd
|
Diğer
|
Charlene Amoia
, Lisa Berry
, Kristen Blodget
, Adrian Casas
, Laura Caulfield
, Bryan Chapman
, Angela Chavez
, Louis Delavenne
, Kathy Donno
, Michael Dorner
, J. Alexander Douglas
, Marty Elfalan
, Rosa Estrada
, Doris Hellmann
, Rebecca Hilliard
, Rif Hutton
, Ze Jucutan
, Carlos A. Montoya
, Shanna Morrow
, Sarah Mummey
, Vanessa Rael
, Cherlyn Schaefer
, Ben Schoen
, Dee Schuka
, Shawn C. Smith
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, John Tamburro
, Fred Tepper
, Alex L. Worman
, Stephanie M. Flores
, Daniela Giraldo
, John Grace
, Cherilyn Hawrysh
, Gonzalo Robles
, Aaron Strong
, Kristina Thomas
, Stephen Turselli
, Frédéric North
, Derek Blakeney
, Bettina Kenney
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Rob Corlew
, Jade Peterson
, Tim Woods
, Mike McKenny
, Gary Thomas Williams
|
Mekan Yöneticisi
|
Cristal Jones
, Ashley A. Valdez
|
Editoryal Hizmetler
|
Brett Carroll
, Jeff Halsey
, Pamela Scott-Farr
, Kostas Theodosiou
|
Görsel Efektler
|
Marie-Ève Authier
, Loïc Beguel
, Brandon Blevins
, Robert Bock
, Erin Bosworth
, Bertrand Breuze
, Wayne Brinton
, Melissa Brockman
, Eric Bruneau
, Moïse Charest
, Jahanzaib Chughtai
, Francis Clément
, Patrick Coiteux
, William Cote
, Vanessa Delarosbil
, Ashish Dewan
, Maxime Entringer
, James Fouche
, Alan Fregtman
, Emilie Gagnon
, Gregory Galliani
, Élodie Gilbert Lachapelle
, Mathieu Godin
, Antoine Goncalves
, Olivier Goulet
, Jonathan Grégoire
, Carlos Guillén
, Marie-Ève Gélinas
, Sarah Elizabeth Howe
, Robert Hubbard
, Samuel Jacques
, Dhamindra Jeevan
, Julien Klein
, Karl Alexandre Lamarre-Parent
, Olivier Lambert-Rouillard
, Jeremy Lambolez
, Alyson Lamontagne
, Andréanne Lamoureux
, Kevin Landry
, Eric Larivee
, Dave Larivière
, Martin Lipmann
, Juan Fermin Maldonado
, Jean-Philippe Marchand
, Colin McBain
, Bradleigh McKay
, Trevor Moniz
, Sébastien Moreau
, Rene Morel
, Jean-Francois Morissette
, Béatrice Palin
, Maxime Philippon
, Etienne Poulin St-Laurent
, Dominique Richer
, Stéphane Rioux
, Moika Sabourin
, Philippe Soeiro
, Jordan Soles
, Jean-Michel St-Pierre Lapierre
, Amelie Thomas
, Mai-Anh Tran
, Marjolaine Tremblay
, Pier-Luc Verville
, Hui-wen Wu
, Céline Zapater
, Sara Bourque
, Matt Conway
, Camille Deguire
, Xavier Fourmond
, Ève Giordani
, Charles Labbé
, Jérémie Maheu
, Simon Mercier
, Christian Morin
, Melanie Murray
, François Poirier
, Rosi Ruiz
, Dominique Moisan
|
Sinematografi
|
Barry Peterson
|
Özel Efektler
|
Steve Austin
, Mark R. Byers
, Lee Alan McConnell
, Tim Prawitz
, Ken Rudell
, Tom von Badinski
, John Palmer
|
Ses
|
Brett Becker
, Rick Camera
, Charlie Campagna
, Patrick Cyccone Jr.
, Mark DeSimone
, Jesse Dodd
, Julie Feiner
, Gregg Frazier
, Jeff Gomillion
, Ando Johnson
, Melissa Kennelly
, Shawn Kennelly
, Ryan Meadows
, Chris Navarro
, Myron Nettinga
, Vince Nicastro
, Andy Potvin
, Pernell L. Salinas
, Edwardo Santiago
, Jim Stuebe
, Todd Toon
, Hugh Waddell
, Martyn Zub
, Tyler Newhouse
|
İkinci Birim
|
John Albanis
, Jon Baran
, Bruce Franklin
, Jason Inman
, Jai James
, Sarah Lemon
, Michael McCue
, Doug Metzger
, Brian Papworth
, Mike Topoozian
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kirby Adams
, Bryan H. Carroll
, Gregg Edler
, Kevin Halloran
, Sasha Veneziano
, Sharyn Shimada-Huggins
|
Makyaj Sorumlusu
|
Chase Heard
, Christi Hennessy
, Karla Muenze
, Emerald Ortega
, Copper Perry
, Michelle Vittone
, Larry Waggoner
, Stephen Bettles
, Danielle Vigil
|
Yapım Sanatçısı
|
Kirk M. Petruccelli
|
Ses efektleri Editörü
|
Ando Johnson
, Charlie Campagna
, Ryan Meadows
|
Yapımcı
|
Richard Barton Lewis
|
Hikaye
|
Richard Barton Lewis
, Allan Loeb
, Stewart Schill
|
Görüntü Yönetmeni
|
Barry Peterson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Michelle Vittone
|
Eş Yapımcı
|
John Albanis
, Gabrielle Jerou
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Larry Waggoner
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Patrick Cyccone Jr.
, Myron Nettinga
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Todd Toon
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Andrew Lockington
|
Sanat Yönetimi
|
Domenic Silvestri
, Don Bracken
, George Brenner
, Steven DeSantis
, Frank Eyers
, Severino Gonzales
, Desiree Jaynes
, Derek Jensen
, Wyndi Johnson
, Dylan Kelling
, Ester Kim
, Douglas T. Madison
, JoAnna Maes-Corlew
, Ashley Michelle Marsh
, Richard Anthony Montoya
, Lenual Mukai
, Brian Murray
, Josiah O'Neil
, Sara M. Pennington
, Tiffany Rink
, Siobhan Roome
, Leonard Sanchez
, Ethan Scroggins
, Adrian Segura
, Randy Severs
, Tek J. Smith
, Loren Marie Story
, TIm Taylor
, Fred Tepper
, Colin Zaug
, Nichole Miller
, Dennis Riewerts
, Gary Damian Thomas
, John Trapp
, Nicholas D. Ward
|
Diyalog Editörü
|
Julie Feiner
|
Kostüm Tasarımı
|
Christopher Lawrence
|
Senaryo
|
Allan Loeb
|
Yönetici yapımcı
|
Cathy Schulman
, Oren Aviv
, Robert Simonds
, Allan Loeb
, Ryan Kavanaugh
, Steven Pearl
, Tucker Tooley
, Sasha Harari
, Wang Zhonglei
, Robbie Brenner
, Douglas Urbanski
, Simon Horsman
, Kevin Halloran
, Wang Zhongjun
, Jerry Ye
, Adam Fogelson
, Donald Tang
, Jeffrey Soros
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kirk M. Petruccelli
|
Editör
|
David Moritz
|
Oyuncu Seçimi
|
Cathy Sandrich Gelfond
, Jo Edna Boldin
, Amanda Mackey
, Mary Bowman
, Elizabeth Gabel
, Genica Lee
, Marie A. Kohl
, Jennifer Presser
|
Dış Sesler
|
Vince Nicastro
, Melissa Kennelly
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jack English
|
Baş Kostümcü
|
Roberta Bilé
, Donna Casey-Aira
|
1. Kamera Asistanı
|
Brett Carroll
|
Set Kostümcüsü
|
Liz Pecos
|
Dijital Ortam
|
Jeff Halsey
, Kostas Theodosiou
|
Butafor
|
Douglas T. Madison
|
Su Altı Kamerası
|
Robert Settlemire
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Pernell L. Salinas
|
Kameraman
|
Tyler Allison
|
Ses Tasarımcısı
|
Martyn Zub
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sharron Reynolds-Enriquez
, Steve Deering
, Samantha C. Kirkeby
|
Müzik Editörü
|
Jordan Corngold
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Sara M. Pennington
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Hugh Waddell
|
ADR Editörü
|
Hugh Waddell
|
Steadicam Operatörü
|
Peter Rosenfeld
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Marie A. Kohl
|
Genel
|
Wynema Chavez
, David Moritz
|