Yönetmen
|
Roar Uthaug
|
Senarist
|
John Kåre Raake
Harald Rosenløw-Eeg
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ses
|
Svein-Ketil Bjøntegård
, Roy Fenstad
, Vidar Grande
, Gunn Tove Grønsberg
, Stig Holte
, Mads Olsen
, Espen Rønning
, Christian Schaanning
, Oskar Skriver
, Hamilton Sterling
, Fredric Vogel
, Karoline Fjugstad Wendelborg
|
Hikaye
|
Martin Sundland
, John Kåre Raake
, Roar Uthaug
|
Ses Tasarımcısı
|
Christian Schaanning
|
Yönetici yapımcı
|
Jan Eirik Langøen
|
VFX Sanatçısı
|
Lars Erik Hansen
|
Üretim Hizmetleri
|
Jarle Bjørknes
, Mikael Diseth
, Tomas Eskilsson
, Are Heidenstrøm
, Ørjan Karlsen
, Jan Eirik Langøen
, Lars Leegaard Marøy
, Rodica Popa
, Tor Ole Rognaldsen
, Martin Sundland
, Fredrik Wikström
, Audun Lyngholm Wittenberg
|
Müzik
|
Magnus Beite
, Aiko Fukushima
, Johannes Ringen
, Christian Schaanning
|
Sinematografi
|
John Christian Rosenlund
|
Yapım Sanatçısı
|
Lina Nordqvist
|
Makyaj Sorumlusu
|
Mari Dascalescu
, Gabriela Gociu
, Áslaug Dröfn Sigurdardóttir
|
Operasyon Yöneticisi
|
Titi Radoaie
|
İkinci Birim
|
Constantin Bazga
, Oana Ene
, Jan Eirik Langøen
, Laura Mihartescu
, Maja Storbekken
, Ingrid Lykkeslet Strømskag
|
Görsel Efektler
|
Dan Lindskov Andersen
, Jeppe N. Christensen
, Lars Erik Hansen
, Kjetil Haugen
, Ivan Kondrup Jensen
, Rikke Hovgaard Jørgensen
, Arne Kaupang
, Elin Kothe
, Mattis Gaston Larsen
, Malin Leuchovius
, Christian Lindholm
, Martin Malmqvist
, Asbjørn Nedrehagen
, Daniel Nielsen
, Magnus Olsson
, Elin Plantin
, Denis Reva
, Alexander Swahn
, Michael Timoshenko
, Gustav Törnroth
, Nikolai Waldman
, Sean Wheelan
, Mikael Widegren
|
Özel Efektler
|
Nick Allder
, Rune Andersen
, Pål Morten Hverven
, Mark Roberts
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Magnus Beite
|
Kamera Teknisyeni
|
Lupsa Armand
, Daniell Ashby
, Kim Bach
, Johan Bjerke
, Calin Catalin
, Catalin Chiorean
, Radu Cioplea
, Vlad Cioplea
, Sandu Constantin
, Andrei Cretan
, Eirik Evjen
, Fericean Cosmin
, John-Erling H. Fredriksen
, Adrian Ion
, Marcu Ion
, Andrei Karastanef
, Teemu Liakka
, Pål Ulvik Rokseth
, Pål André Sterud
, Catalin Stoica
|
Kostüm Sorumlusu
|
Florina Isai
, Nell Knudsen
, Oddfrid Ropstad
, Alexandra Voloaca
|
Editoryal Hizmetler
|
Anders Bergland
, Kalle Doniselli Gulbrandsen
, Anton Robsahm Norum
, Cem Ozkilicci
, Espen Skjørdal
|
Mekan Yöneticisi
|
Jonas F. Christiansen
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Radu Vaida Muntean
|
Diğer
|
Ciprian Dumitrașcu
, Linda May Kallestein
, Leo Resnes
, Karen Sollihaug
|
Diğer
|
John Kåre Raake
, Harald Rosenløw-Eeg
, Martin Sundland
, Roar Uthaug
|
Dublörler
|
Ciprian Dumitrașcu
, Marius Florian
, Razvan Gheorghiu
|
Teşekkürler
|
Roy Anderson
, Arve Figenschow
, Margreth Olin
, Ingrid Lykkeslet Strømskag
, Gisle Tveito
|
Diyalog Editörü
|
Fredric Vogel
|
Set Dekorasyon
|
Gina Calin
|
Yapımcı
|
Are Heidenstrøm
, Martin Sundland
|
Sanat Yönetimi
|
Astrid Strøm Astrup
, Adrian Curelea
, Julie Asskildt
, Kristina Aurvåg
, Dorel Baciu
, Alexandru Dinca
, Butiseaca Florin
, Eduardo Garcia-Drageseth
, Sandra Gjendem
, Anders Granlund
, Adi Handac
, Geaniloni Sandru
, Lasse Strøm
, Marius Trandafir
|
Set Yapımcısı
|
Ørjan Karlsen
, Rodica Popa
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Anders Granlund
|
Müzik Editörü
|
Christian Schaanning
|
Kameraman
|
John-Erling H. Fredriksen
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Christian Rosenlund
|
Editör
|
Christian Siebenherz
|
Oyuncu Seçimi
|
Ingrid Lykkeslet Strømskag
, Andrea Eckerbom
, Tommy Duus
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Lina Nordqvist
|
Kostüm Tasarımı
|
Karen Fabritius Gram
|
Senaryo Süpervizörü
|
Maja Storbekken
, Espen Aukan
, Christopher Grøndahl
, Linn-Jeanethe Kyed
|
Set Kostümcüsü
|
Oddfrid Ropstad
|
1. Kamera Asistanı
|
Johan Bjerke
, Andrei Cretan
|
Set Fotoğrafçısı
|
Eirik Evjen
|
Su Altı Kamerası
|
Fericean Cosmin
, Teemu Liakka
|
Işık Şefi
|
Calin Catalin
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Pål Morten Hverven
, Mark Roberts
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Elin Plantin
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Rikke Hovgaard Jørgensen
, Sean Wheelan
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Christian Lindholm
, Arne Kaupang
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Nick Allder
|
Dış Sesler
|
Roy Fenstad
|
Ses efektleri Editörü
|
Stig Holte
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Espen Rønning
, Christian Schaanning
|
Makyaj Sanatçısı
|
Áslaug Dröfn Sigurdardóttir
, Gabriela Gociu
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Ásta Hafthórsdóttir
|
Eş Yapımcı
|
Jarle Bjørknes
, Tomas Eskilsson
, Lars Leegaard Marøy
, Tor Ole Rognaldsen
, Fredrik Wikström
|
Genel
|
Christian Siebenherz
|