The Good Place Yorumları

The Good Place dizisi detayları

@eski_takvim

3 ay önce

ilk baslarda zevkliydi ama 3. sezonda sIkTi artik.

@sabiha

4 ay önce

Kafa dağıtırken bile boş işleri değil düşünerek gülmeyi sevenlere ve özellikle felsefe severlere ısrarla tavsiye dude ;)

@pileapeper

1 yıl önce

Çerezlik bir dizi olsa da yer yer ahlakla , insanla ilgili etkileyici konuşmalar yer alıyor . Dizideki absürt öğeleri çok eğlenceli buluyorum. Son sezonda başrollerimizin karşılaştıkları "cennet" beni çok etkiledi. Gerçekten bir cennet varsa ancak bu kadar sıkıcıdır diye düşündüm . Öyle bir son beklemiyordum beğendim ve etkilendim .

@ozgeolmez

2 yıl önce

8.6 / 10

gönlümün efendisi, depresif günlerimin kurtarıcısı,birtanem, bebeyim sen nasıl bitersin ya özleminle yanıp tutuşuyorum:((
B

@benran

2 yıl önce

10 / 10

Favorimin yargıç olduğu dizi. Maya rudolph’un inanılmaz mimiklerine hasta oldum

@zenobiaa

3 yıl önce

9.9 / 10

2.sezonda saçmalamaya başlasa da samimi bir dizi.

@bahilas

3 yıl önce

Bugün bitirdim ve finalini hiç beğenmedim asla tatmin olmadım bu ne abi? Bunun için mi bekledim 4.sezonu heyecanla... Bittiği için üzgünüm. Çok sevdiğim bir diziydi. Muhtemelen bir gün tekrar izleyeceğim. Good bye Eleanor, Jason, Chidi, Michael, Tahani, Janet. :(
S

@sunmayshine

3 yıl önce

Canım aşkım dizi.Hatta birtanem.
Bi dizideki tüm karakterleri izlemekten mi zevk alınır.Alıyorum.İnsanı sorunlarından uzaklaştıran ama algılarını da kapatmayan düşünmeye sevkeden bi dizi.Ayrıca aşırı komik.Daha ne istersin bi diziden zaten.
Günah,cennet,cehennem olayına bakışını seviyorum.Dinlerin karmaşasından uzak tutulup ahlak felsefesine dayandırılan diyaloglarını seviyorum.
Favorim tabi ki
eleanor.Kadının ağzından çıkan her replik ikonik hale geliyor bence.Arkaplandaki biseksüelliği de ayrıca sempatik yapıyor.
Komedi dizisinden beklenmeyecek twistler var ve konusu muhteşem orjinal.Her ne kadar son sezonu pek hoşuma gitmemiş olsa da ilk üç sezon muhteşemdir.

@birduman

3 yıl önce

8 / 10

Çerezlik, absürt komedi seviyorsanız doğru yerdesiniz. Keyifli zaman geçirip 1 sene sonra izlediğinizi unutacağınız dizilerden.

@pinky

3 yıl önce

9.4 / 10

Bayıldım, böyle bir absürtlük yok. İzlerken eğitiyor da aynı zamanda, felsefeyi bi dizide öğreneceksin deseler inanmazdım.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL