Yönetmen
|
Chris Columbus
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warwick Davis
Goblin Bank Teller / Filius Flitwick / Griphook (ses)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoe Sugg
Girl in Potion Class (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Cyrille Nomberg
|
Elektrikçi
|
Michael Bradley
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Brian Hathaway
, Warren Deluce
, Brian Estabrook
, David Gwyther
, Chris Hammond
, Martin Lewis
, David Rosenbaum
, Chris Streeter
, Harry Taylor
, Alan Watts
, Glen Carroll
, Jimmy Carruthers
, Richard Holmes
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Kevin Tengan
|
Güvenlik
|
John Cheeseman
|
Sahne Sanatçısı
|
David Nicoll
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Mark Marshall
|
Şoför
|
Warren Deluce
|
Şef
|
Des Petterson-Jones
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Mark Lambert
|
Kuaför
|
Jane Body
|
Set
|
Peter Muncey
|
1. Kamera Asistanı
|
Ted Deason
|
Set Tasarımı
|
Michael Boone
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Brian Estabrook
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lisa Turner
|
Mekan Yöneticisi
|
Keith Hatcher
, Sue Binfield
, Chris Bogle
, Simon Burgess
, Joel Cockrill
|
Boom Operatörü
|
June Prinz
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
David Carrigan
|
Video Assist Operatörü
|
Bob Bridges
|
Birim Reklamcısı
|
Vanessa Davies
|
Ressam
|
Larry Gooch
|
Renk Zamanlayıcı
|
Peter Hunt
|
Pilot
|
Marc Wolff
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Nick Ray
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dave Ridout
|
Hazır Boyacı
|
Paul Couch
|
Dolby Danışmanı
|
Julian Pinn
|
Orkestra Şefi
|
Edward Karam
|
Yardımcı Dublör
|
Gary Arthurs
|
Işık Süpervizörü
|
Pauline Ts'o
|
Yapım Koordinatörü
|
Hazel Cook
|
Sekans Süpervizörü
|
Hilmar Koch
|
Görsel Efektler
|
Christopher Romano
, Mimi Abers
, Alia Agha
, Alfonso Alpuerto
, David Andrews
, Stephen Aplin
, Cynthia Aragon
, Eric Armstrong
, Nicholas Atkinson
, Tom Barrett
, Angela Barson
, Alistair Bell
, Scott Benza
, Jim Berney
, Anita Bevelheimer
, Nigel Blake
, Steven Blakey
, James Bluma
, Michael Bradley
, Timothy Brakensiek
, Patrick Brennan
, Jon R. Brown
, Tom Bruno Jr.
, Simon Burchell
, Scott Camera-Smith
, Grady Campbell
, Jeremy Cantor
, Tim Caplan
, Allen Cappuccilli
, Anthony Ceccomancini
, Jason Chalmers
, Alan Chan
, Yeen-Shi Chen
, Sophia Chowdhury
, Amy Christensen
, Kyle Clark
, Steve Clarke
, John Clinton
, Allison Coit
, Clint Colver
, Ryan Cook
, Colin Coull
, Joyce Cox
, Beth D'Amato
, Johanna D'Amato
, Matthew D'Angibau
, Bryan Davis
, Nick Davis
, Gabe de Kelaita
, Lisa Deaner
, Lou Dellarosa
, Debbie Denise
, Mark DeSousa
, Keith Devlin
, Michael Di Como
, Gavin Digby
, Christina Drahos
, Robert Duncan
, Russell Earl
, Dave Early
, Selwyn Eddy
, Curtis Edwards
, Paul Edwards
, Julia Egerton
, Michael Elson
, Raul Essig
, Fred Evans
, Trevor Eve
, Jonathan Fawkner
, Doug Forrest
, Crys Forsyth-Smith
, David E. Franks
, Derek Friesenborg
, Quentin Frost
, Lisa Garner
, Marcia Gay
, Jennifer German
, Paul Giacoppo
, Tracey Gibbons
, Adam Glasman
, Matthew Glen
, Meher Gourjian
, Jason Greenblum
, Gerald Gutschmidt
, Roger Guyett
, Piers Hampton
, Emma Hanson
, Laurence Harvey
, Ed Hawkins
, Christopher Hayes
, Garman Herigstad
, Martin Hobbs
, Richard E. Hollander
, Katja Hollmann
, Peter Seymour Howell
, Kevin Hudson
, John Hughes
, Angela Hunt
, Antony Hunt
, Peg Hunter
, Greg Hyman
, Sean Hyunin Lee
, Sho Igarashi
, Sarah Griggs
, Chas Jarrett
, Paul Jessel
, Drew Jones
, Jennifer Juen
, Tex Kadonaga
, Joanie Karnowski
, Paul Kavanagh
, Marvin Kim
, MacDuff Knox
, Hilmar Koch
, Marshall Richard Krasser
, Daniel Kuehn
, Harry Lam
, Mark Lambert
, Paul Lambert
, David C. Lawson
, Robert Legato
, Lyndon Li
, Benjamin Lishka
, Lauren A. Littleton
, David S. Lomax
, Ulf Lundgren
, Darren Lurie
, Skye Lyons
, Jean Baptiste Lère
, Tia L. Marshall
, Seth Maury
, Jason McDade
, Paul McGhee
, M. Scott McKee
, Jeff McLean
, Jim 'Big Dog' McLean
, Jon Meakins
, Bob Mercier
, Mark Michaels
, Ray Moody
, Karl Mooney
, Sarah Moore
, Jim Morris
, Michael Mulholland
, Karen M. Murphy
, Peter Muyzers
, Maks Naporowski
, Peter Nicolai
, Rachel Nicoll
, Samuel Nunez
, Jeff Olm
, Khatsho John Orfali
, Julie Orosz
, Dominic Parker
, David Parrish
, Aaron Pfau
, David Phillips
, Domi Piturro
, Bruce Powell
, Andrew Proctor
, Denise Ream
, Kevin Reuter
, Mark Rodahl
, Tomás Rosenfeldt
, Sally Ross
, Jason Rosson
, Joe Salazar
, Gregory Salter
, Nicole Samarron
, Eric Scott
, Robbie Scott
, Ralph Sevazlian
, Naz Shams
, Chad Shattuck
, Chris Shaw
, Andy Sheng
, Rick Shick
, Bradley Sick
, Dominic Sidoli
, Alex Smith
, David Alexander Smith
, Keith W. Smith
, Kenneth Smith
, Evan Smyth
, Alexander E. Sokoloff
, Aliza Sorotzkin
, Jennifer Spenelli
, Simon Stanley-Clamp
, David Stephens
, Sam Stewart
, Nigel Stone
, Steve Street
, Doug Sutton
, David Takemura
, Will Telford
, Bill Tessier
, Bill Thomas
, Cari Thomas
, Richard Thomas
, Brian H. Thompson
, Gavin Toomey
, Donna Tracy
, Peter G. Travers
, Christine Troianello
, Pauline Ts'o
, Alex Tysowsky
, Pepe Valencia
, Jim Van der Keyl
, Heide Waldbaum
, Jan Walker
, Tara Walker
, Tania Wanstall
, Gina Warr
, David Weitzberg
, Kelly Wilcox
, Todd Wilderman
, Marc Wilhite
, Caroline Wilson
, David Worman
, Gregory Yepes
, Gary Abrahamian
, Robert Allman
, Hani AlYousif
, Christopher Anthony
, Hunter Athey
, John Attard
, Kenneth Au
, Leslie Baker
, Steve Baker
, Giacomo Bargellesi
, Steve Barnes
, Keith Barton
, Yakov Baytler
, Susanne Becker
, Sara Bennett
, Kevin Bertazzon
, Hitesh Bharadia
, Christian Boudman
, David A.T. Bowman
, Helena Brackley
, Jonah Brennan
, Will Broadbent
, Sean Broughton
, Andy Burrow
, Timothy Michael Cairns
, Kevin Campbell
, Martin Chamney
, Lee Chidwick
, Grant Connor
, Paul Conway
, Martin Cook
, Brandon Craig
, Stuart Cripps
, Richard Davenport
, Alan Davidson
, Yves De Bono
, Michael Deming
, Thomas R. Dickens
, Tony Diep
, Brian Dowrick
, Ditch Doy
, Stefan Drury
, Simon Dunsdon
, Paddy Eason
, Chris Elson
, Richard Etchells
, Greg Fisher
, Thomas F. Ford IV
, Ben Forster
, Pawl Fulker
, James Furlong
, Andrew Garnet-Lawson
, Andy Gauvreau
, Sally Goldberg
, John K. Goodman
, Katherine Granger
, Jeff Grebe
, Darrel Griffin
, Metin Güngor
, Andy Hague
, Taigne Hammock
, Joey Harris
, Nic Hatch
, Guy Hauldren
, Kieron Helsdon
, Robert Hemmings
, Charley Henley
, Nicole Herr
, Grant Hewlett
, Jep Hill
, Jan Hogevold
, Ivo Horvat
, Adam Howarth
, Robin Huffer
, Simon Hughes
, Ian Hulbert
, Michael Illingworth
, Adam Inglis
, Elie Jamaa
, Pete Jopling
, Matt Kasmir
, Elizabeth Maxwell Keith
, Laurent Kermel
, Andy Kind
, Michael La Fave
, Paul Ladd
, James Lamb
, Douglas Larmour
, Phillip Leonhardt
, Nick Lloyd
, Charlotte Loughnane
, Stuart Lowder
, Roz Lowrie
, Alasdair Maccuish
, Joe Mancewicz
, Julian Mann
, Scott Marriott
, Adam McInnes
, Gustav Melich
, Joel Román Mendías
, Ivor Middleton
, Rob Moggach
, Amanda Morrison
, Jake Morrison
, Mike L. Murphy
, Jessica Norman
, Paul O'Shea
, Dylan Owen
, Matthew Packham
, Steve Parsons
, Simon Payne
, Antoinette Perez
, Ian Plumb
, Ryan Pollreisz
, Alan Precourt
, Keith Roberts
, John Roberts-Cox
, Craig Rowe
, James Salter
, Mike Sanders
, Olivier Sarda
, Michael Q. Schmidt
, Sean Schur
, Lopsie Schwartz
, Jeff Shank
, Toby Shears
, Ben Shepherd
, Dan Smiczek
, Jason Snyman
, Richard Stammers
, Andy Stevens
, Jelena Stojanovic
, Hayley Easton Street
, Maria Stroka
, Lee F. Sullivan
, David Sweeney
, Olcun Tan
, Raoul Teague
, Kevin Tengan
, Joseph Thomas
, Andrew Titcomb
, Matthew Twyford
, Van Phan
, Courtney Vanderslice
, Victor Wade
, Val Wardlaw
, Barry Weiss
, Gabriel White
, Royston Willcocks
, Corrina Wilson
, Kathy Wise
, Tsz 'Gee' Yeung
, Dustin Zachary
, Serkan Zelzele
, John Rogers
, John Butiu
, Kirk Henderson
, John Hardwick
, Emma Ibbetson
, Rudi Bloss
, Patrick Bonneau
, Morgan R. Kelly
, Michal Makarewicz
, Jason Schleifer
, John Lockwood
, Kevan Shorey
|
Diğer
|
J.K. Rowling
, Steve Kloves
|
Diğer
|
Mark Axtell
, Celia Barnett
, Jonny Benson
, Luke Boyle
, Silas Brandon
, Lyndsay Bullock
, Trevor Chalmers
, Hazel Cook
, Matt Cooke
, Jordan Crockett
, Vanessa Davies
, Julia Dehoff
, Peter Eardley
, Jake Edmonds
, Sassica Francis-Bruce
, Sandra Frieze
, Kate Garbett
, Gary Gero
, Paul Hickey
, Alice Hobden
, Christian Holden
, Janos Jersch
, Polly Johnsen
, Susie Jones
, Helen Judd
, R.J. Mino
, Gary Nixon
, Alison Odell
, Sunita Parmar
, Nisha Parti
, Des Petterson-Jones
, Amanda Pettett
, Katherine Quittner
, Katie Reynolds
, Quinn Robinson
, Jay Rosenwink
, Dave Shaw
, David Sousa
, Simon Surtees
, Stephen Swain
, Karen Swallow
, Julie Tottman
, John Trehy
, Massimo Zei
, Martin Bayfield
, Kevin Bissada
, Stephen Calcutt
, John Cheeseman
, Mel Churcher
, Jim Clubb
, Joni Cuquet
, Chuck Douglas
, James Furlong
, James Gilligan
, Philip Harvey
, Jason Horwood
, Mira Husseini
, Whitney Kitchen
, Jess Lewington
, Charlotte Mason-Apps
, David Pinkus
, Anne Marie Speed
, Mark Timmons
, Ephraim Benton
, Greg Silverman
, Nathaniel Moreau
, Raine Pare-Coull
, Glenn Doherty
, Noah Plener
, Holter Graham
, Jennie Lévesque
, Simon Mattacks
, Jennifer Seguin
, Jacob Tierney
, Kevin Cahoon
, Lindsey Connell
, Bryn McAuley
, Colleen Clinkenbeard
, Stephanie Nadolny
, Davey Havok
, Pip Dwyer
, Geoffrey Pounsett
, Matt Bush
, Elena Franklin
, Pierre Lenoir
, Eric Vale
, Ben Heller
, Ari Cohen
, Andy Señor Jr.
, Cynthia Cranz
, Sean Schemmel
, Tom Attenborough
, Shawn Baichoo
, Evan Neumann
, Emily Neves
, Rocco Rosanio
, Gerry Rosenthal
, Tyrone Savage
, Michael X. Sommers
, Nick Apostolides
, Stephanie Panisello
, Vic Mignogna
, Ted Lewis
, Rachael Lillis
, Eric Stuart
, Veronica Taylor
, David Frederick White
, Chuck Huber
, Lewis Macleod
, Lyssa Browne
, Al Mukaddam
, Scottie Ray
, Justin Cook
, Domenick John
, P.J. Morrison
|
Editoryal Hizmetler
|
Susan Bliss
, Jo Dixon
, Peter Hunt
, Toby Lloyd
, Julian Pryce
, Mark Sale
, Jessie Thiele
, Jennifer Spenelli
, John Stanborough
, Lee Twohey
, Jane Winkles
, Bill Daly
, Claus Wehlisch
|
Animasyon
|
Andrew Brownlow
, Bill Tessier
, Keith W. Smith
|
Kamera Teknisyeni
|
Chris Bailey
, Bob Bridges
, Robert Brock
, Joe Buxton
, Pete Cavaciuti
, Ted Deason
, Kevin Edland
, Tobias Eedy
, Gavin Finney
, Simon Finney
, Eamonn Fitzgerald
, John Foster
, Sam Goldie
, Mark Grew
, Alan Harrison
, Dan Hartley
, Rawdon Hayne
, John Higgins
, Janos Jersch
, Jamie Knight
, Oliver Loncraine
, Jason Martin
, Keith McNamara
, Paul Molloy
, Peter Mountain
, Peter Muncey
, Spencer Murray
, Toby Plaskitt
, Nick Ray
, Sam Renton
, Dave Ridout
, Gary Romaine
, Donald Russell
, David Smith
, Colin Strachan
, Derek Walker
, Marc Wolff
, Stuart Bridges
, Ian Buckley
, Michael Chambers
, Jim Crowther
, Jon Euesden
, Martin Gooch
, Eugene Grobler
, Aaron Jones
, Dan Knight
, Adam Lee
, Ian Murray
, Roz Naylor
, Mark Packman
, Xandy Sahla
, Martin Smith
, Phoebe Tait
, Chyna Thomson
, Simon Werry
, Glyn Williams
, Jordan Levy
|
Ses
|
Martin Cantwell
, Simon Chase
, Ed Colver
, Felicity Cottrell
, Adam Daniel
, Graham Daniel
, Richard Fordham
, Pauline Griffiths
, Peter Holt
, Alex Joseph
, Eddy Joseph
, Laurent Kossayan
, Nick Lowe
, Ray Merrin
, John Midgley
, Ian Munro
, Julian Pinn
, June Prinz
, Colin Ritchie
, Matt Bainbridge
, Gareth Bull
, Sefi Carmel
, Ryan Davis
, Stephen Gilmour
, Jake Jackson
, Gareth John
, Paul Munro
, Gerard Roche
, Alan Snelling
, Oliver Tarney
|
İkinci Birim
|
Chris Carreras
, Jamie Christopher
, David R. Ellis
, Robert Grayson
, Duncan Henderson
, Dan John
, Robert Legato
, Michael Michael
, R.J. Mino
, Fiona Richards
, Josh Robertson
, Nick Shuttleworth
, Michael Stevenson
, Rob Burgess
, Simon Emanuel
, Ian Dray
|
Operasyon Yöneticisi
|
Todd Arnow
, David Carrigan
, Russell Lodge
, Mark Marshall
, R.J. Mino
, Janine Modder
, Lorenzo Di Bonaventura
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jane Body
, Mark Coulier
, Nick Dudman
, Eithné Fennel
, Andrea Finch
, Darlene Forrester
, Jeanette Freeman
, Betty Glasow
, Richard Glass
, Amanda Knight
, Joseph Koniak
, Clare Le Vesconte
, Chris Lyons
, Lisa McDevitt
, Sharon Nicholas
, Alex Rouse
, Jane Royal
, Zoe Tahir
, Michelle Taylor
, Julia Wilson
, Sallie Evans
, Marzenna Fus-Mickiewicz
, Claire Matthews
, Nikita Rae
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Caitlin Tanner
, Julie White
|
Yapım Sanatçısı
|
Stuart Craig
|
Sinematografi
|
John Seale
|
Müzik
|
John Williams
, Julie Andrews
, David Arch
, Roger Argente
, Chris Barrett
, Mark Berrow
, Richard Bissill
, Thomas Bowes
, Nicholas Bucknall
, Paul Clarvis
, Andrew Crowley
, Peter Davies
, Richard Edwards
, Terry Edwards
, Andrew Findon
, Tristan Fry
, Cathy Giles
, Mike Hext
, Skaila Kanga
, Edward Karam
, Gary Kettel
, Boguslav Kostecki
, Bill Lockhart
, Steve Mair
, Rita Manning
, Lanette Marquardt
, Maurice Murphy
, Peter Myles
, Everton Nelson
, Dan Newell
, Daniel Nielsen
, Anna Noakes
, Neil Percy
, Anthony Pike
, Conrad Pope
, David Pyatt
, Simon Rhodes
, Frank Ricotti
, Mary Scully
, Lindsay Shilling
, Owen Slade
, Steven L. Smith
, Kenneth Wannberg
, Warren Zielinski
, Joe Zimmerman
, Rachel Bolt
, Steve Browell
, Alexander Courage
, Isobel Griffiths
, Paul Kegg
, Randy Kerber
, Jon Olive
, Larry Rench
, Jake Jackson
|
Üretim Hizmetleri
|
Todd Arnow
, Michael Barnathan
, Chris Columbus
, Paula DuPré Pesmen
, Duncan Henderson
, David Heyman
, Mark Radcliffe
, Tanya Seghatchian
|
VFX Sanatçısı
|
Ulf Lundgren
|
Yapım Sorumlusu
|
Russell Lodge
|
Süreklilik
|
Charlotte Mason-Apps
|
Baş Animatör
|
Ivor Middleton
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Alison Odell
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Michael Michael
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Michael Stevenson
|
Dijital Efekt Yapımcısı
|
James Lamb
|
Dolly Sorumlusu
|
Gary Romaine
|
Hayvan Koordinatörü
|
Gary Gero
|
Dış Sesler Editörü
|
Peter Holt
|
Terzi
|
Lee Clayton
|
Kostüm Koordinatörü
|
Martin Mandeville
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Kyle Clark
, Louis Elman
|
Dijital Besteciler
|
Anita Bevelheimer
|
3B Sorumlusu
|
Alia Agha
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
John Richardson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Williams
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Carreras
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jim Berney
, Robert Legato
|
Makyaj Efektleri
|
John Lambert
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Rosemary Burrows
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Richard Cole
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Kenneth Wannberg
|
Eş Yapımcı
|
Tanya Seghatchian
|
Yardımcı Editör
|
Claus Wehlisch
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Eddy Joseph
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Adam Daniel
, Graham Daniel
, Ray Merrin
|
Müzisyen
|
Peter Davies
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Amanda Knight
|
Saç Tasarımcısı
|
Eithné Fennel
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
|
Dublörler
|
Henry Allen
, Martin Bayfield
, Joss Gower
, Tolga Kenan
, Peter Miles
, Lee Millham
, Greg Powell
, Mitch Toles
, Gary Arthurs
, Marc Cass
, Steve Emerson
, Bradley Farmer
, Sebastian Foxx
, Paul Herbert
, David Holmes
, Theo Kypri
, Ray Nicholas
, Peter Pedrero
, Gary Powell
, Kiran Shah
, Abbi Collins
, Felicity Walker
, Leila Stewart
|
Özel Efektler
|
Nigel Brackley
, Jonathan Abbas-Klahr
, Astrig Akseralian
, Jonathan Angell
, Daniel Auber
, Chris Barton
, Brian Best
, Mark Bullimore
, Michael Clarke
, Jamie Courtier
, Karl Derrick
, Nick Dudman
, Michael Durkan
, Chris Fitzgerald
, Verner Gresty
, Matthew Harlow
, Shaune Harrison
, Simon Hewitt
, Kate Hill
, Myf Hopkins
, Mike Kerby
, Tacy Kneale
, Jason McCameron
, Digby Milner
, Stephen Murphy
, Kate Murray
, Adrian Parish
, Alan Perez
, Gary Pollard
, John Richardson
, Marcus Richardson
, Rosie Richardson
, Malcolm Roberts
, Jim Sandys
, Mike Scanlan
, Sharon Smith
, Paul Spateri
, Paul Stephenson
, Henrik Svensson
, Rick Thompson
, Robert Voysey
, Graham Weames
, Paul Whybrow
, Mark Woollard
, Julie Wright
, Garry Cooper
, Jim Davey
, Chris 'Flimsy' Howes
, Noah Meddings
, Simon Webber
, Kevin Wescott
, Grant White
, John Coppinger
, Stuart Bray
, Esteban Mendoza
|
Sanat Yönetimi
|
Michael Lamont
, Cliff Robinson
, Andrew Ackland-Snow
, Peter Francis
, Steven Lawrence
, Lucinda Thomson
, Simon Lamont
, John King
, Neil Lamont
, Tracy Ann Baines
, Ravi Bansal
, Jim Barr
, Rob Bliss
, Michael Boone
, Mark Brady
, Adam Brockbank
, Doug Brode
, Mark Buck
, Paul Burges
, James Buxton
, Paul Catling
, Peter Chan
, Mick Chubbock
, Bryn Court
, Tracey Curtis
, Peter Dorme
, Tommy Lee Edwards
, John Fox
, Adrian Getley
, Daniel Gommé
, Larry Gooch
, Jo Graysmark
, Rosie Hardwick
, Bernie Hearn
, Paul Hearn
, Terry Heggarty
, Andrew Holder
, Darren Holland
, Gary Ixer
, Patricia Johnson
, Laurie Kerr
, Dominic Masters
, Stephen Morahan
, Ian Murray
, David Nicoll
, Cyrille Nomberg
, John Palmer
, Robert Park
, Nick Pelham
, Caroline Roemmele
, Steven Sallybanks
, Lee Sandales
, Gert Stevens
, Dan Sweetman
, Vladimir Todorov
, Gary Tomkins
, Lisa Turner
, Robert Voysey
, Bob Walker
, Julian Walker
, Michael Weaver
, John Weller
, Terry Whitehouse
, Barry Wilkinson
, Ben Wilkinson
, Jamie Wilkinson
, Marcus Williams
, Jeff Woodbridge
, Tony Wright
, John Alvin
, Lawrie Ayres
, Will Ayres
, Pierre Bohanna
, Toby Britton
, Patrick Casey
, Paul Cheesman
, Michael Finlay
, Pip Fox
, Heidi Gibb
, Mary Grandpré
, Dominic Hailstone
, Robert Jackson
, Jody King
, P.K. MacCarthy
, Tony Marks
, Steve Payne
, Drew Struzan
, Emma Vane
, Lizzi Wilson
, Steve Deahl
, Steve Wotherspoon
|
Ses efektleri Editörü
|
Martin Cantwell
|
Makyaj Sanatçısı
|
Clare Le Vesconte
, Jane Royle
|
Kostüm Tasarımı
|
Judianna Makovsky
|
Yapımcı
|
David Heyman
|
Senaryo
|
Steve Kloves
|
Roman
|
J.K. Rowling
|
Yönetici yapımcı
|
Duncan Henderson
, Chris Columbus
, Mark Radcliffe
, Michael Barnathan
|
Ortak Yapımcı
|
Todd Arnow
, Paula DuPré Pesmen
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Todd Arnow
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stuart Craig
|
Set Dekorasyon
|
Stephanie McMillan
|
Editör
|
Richard Francis-Bruce
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Seale
|
Oyuncu Seçimi
|
Susie Figgis
, Janet Hirshenson
, Jane Jenkins
, Karen Lindsay-Stewart
, Buffy Hall
, Chuck Douglas
, Louis Elman
, Michelle Lewitt
, Carolyn McLeod
, Nathaniel Moreau
|
Hava Kamerası
|
Simon Werry
|
Kast Asistanı
|
Buffy Hall
|
Yapım Muhasebecisi
|
Gary Nixon
|
Işık Şefi
|
Kevin Edland
|
Görsel Efekt Editörü
|
Nicholas Atkinson
|
Bilgisayar Grafik Animatörü
|
Hunter Athey
, Ben Shepherd
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Ryan Davis
|
1. Yardımcı Editör
|
Jennifer Spenelli
|
Sekans Açılışları
|
Bob Mercier
|
Projeksiyon
|
Toby Lloyd
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Yves De Bono
|
Steadicam Operatörü
|
Alf Tramontin
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Mark Coulier
|
Animasyon Süpervizörü
|
David Andrews
|
Butafor
|
Barry Wilkinson
|
Set Yapım Asistanı
|
Mira Husseini
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Simon Chase
|
Kameraman
|
Pete Cavaciuti
|
Kostüm Sorumlusu
|
Graham Churchyard
, Rosemary Burrows
, Anabel Campbell
, Lee Clayton
, Laura Johnson
, Colleen Kelsall
, Martin Mandeville
, Helen Mattocks
, Yvonne Otzen
, Sarah Touaibi
, Jeeda Barford
, Lucy Denny
, Tom Hornsby
, Jacqueline Mulligan
, Sunny Rowley
, William Steggle
, Justine Warhurst
|
Jenerik Mikser
|
Simon Rhodes
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Dominic Masters
|
Yardımcı Butafor
|
Jamie Wilkinson
|
Geçici Müzik Editörü
|
Steve Browell
|
Yapım Yöneticisi
|
Julie Orosz
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Penn
, Ceri Evans
|
Set Fotoğrafçısı
|
Peter Mountain
|
Diyalog Editörü
|
Colin Ritchie
|
Ses Mikseri
|
John Midgley
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Joyce Cox
, Karen M. Murphy
, Cari Thomas
|
Heykeltıraş
|
Bryn Court
|
ADR Editörü
|
Nick Lowe
|
Müzik Editörü
|
Peter Myles
|
İnşaat Koordinatörü
|
Malcolm Roberts
|
Genel
|
David R. Ellis
, Robert Palmer
, Nisha Parti
, Sandra Frieze
, Felicity Cottrell
, Tim Caplan
, Andy Stevens
, Peter Nicolai
, Gareth Bull
, Gerard Roche
, Mark Brady
, Ed Colver
, Jake Jackson
, Tobias Eedy
, Marshall Richard Krasser
, Julia Egerton
, Matthew Glen
, Lauren A. Littleton
, David Holmes
, Paul McGhee
, Adam Brockbank
, Joe Buxton
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Darlene Forrester
, Kevin Wescott
, Michael Durkan
, R.J. Mino
, Michael Elson
, Katie Reynolds
, Jim Davey
, Paul Burges
, John Weller
, Laura Johnson
, Patrick Casey
, Graham Weames
, Lizzi Wilson
, Allison Coit
, Janos Jersch
, Alan Harrison
, Anabel Campbell
, Simon Burgess
, Chris Bogle
, Sue Binfield
, Trevor Chalmers
, Will Broadbent
, Chuck Douglas
, Mark Axtell
, Martin Cook
, Jessie Thiele
, David Appleby
, Joel Román Mendías
, Andrew Garnet-Lawson
, Ian Dray
, Richard Francis-Bruce
, Rob Bliss
|