Yönetmen
|
David Fincher
|
Senarist
|
Andrew Kevin Walker
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruce Holman
Waiter in Bridgeworth Suites Corporate Video (uncredited)
|
Jawara
Fight Patron Saying 'I don't know. What's going on?' (uncredited)
|
|
|
|
Trey Ore
Fight Club Patron / Guy #2 in Video Store (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Carrie Shaw
|
Yer Seçici
|
Jack Robinson
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Greg Solomon
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Yann Blondel
|
Kamera Yükleyici
|
Gary Kanner
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Karman Graham
|
Butafor
|
Roy 'Bucky' Moore
|
Butafor
|
David B. Brenner
|
Video Assist Operatörü
|
Wayne Tidwell
|
Set Sağlıkçısı
|
Katherine Jones
|
Yazılım Mühendisi
|
Lucio I. Flores
|
Yardımcı
|
Chad Keller
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Leon Xiao
|
Yardımcı Butafor
|
Bryan Duff
|
Ressam
|
Tammy DeRuiter
|
Yapım Kontrolörü
|
Kieran Woo
|
Mekan Yöneticisi
|
Flint Maloney
, Richard Schuler
, Chris Gutierrez
, Jack Robinson
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Charles W. Belisle
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mirela Rupic
|
Hava Kamerası
|
Robert Mehnert
|
Işık Asistanı
|
Michael Arvanitis
|
Işık Teknisyeni
|
Kevin Brown
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Peter Mavromates
|
Ulaşım Şefi
|
Jim Alfonso
, Frank Roughan
|
Set Yapım Asistanı
|
Michael Herron
|
Şoför
|
Manny Demello
|
Araştırmacı
|
Carey Ann Strelecki
|
Üretim Hizmetleri
|
Raymond Bulinski
, Ross Grayson Bell
, Ceán Chaffin
, John S. Dorsey
, Art Linson
, Arnon Milchan
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Martin Bosworth
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Ronald A. Miller
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Jessica Bellfort
|
Yapım Muhasebecisi
|
Jim Davidson
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Julie L. Pearce
|
Diğer
|
Chuck Palahniuk
, Jim Uhls
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Robert M. Bouffard
, Francie Brown
, Raymond Bulinski
, Joe Cappelletti
, Karen Chalk Wheeler
, Scott Colomby
, Kimberly Cooper
, Brandon M. Cox
, Jim Davidson
, Kim Delgado
, Eileen M. Dennis
, Robb Earnest
, Kareem Elseify
, Kieron Estrada
, Anne C. Ford
, Karman Graham
, Joe Hartwick Jr.
, Michael Herron
, Pamela Hill
, David Jose
, Mitch Kelleher
, Chad Keller
, Scott King
, Ryan Krayser
, Maria Mantia
, Gary A. Martin
, Bill McCue
, David McKimmie
, Robert Mehnert
, Michael Mendelsohn
, Cindy Nevins
, Angie Seegers
, Carrie Shaw
, Julieann Snow
, Greg Solomon
, Carey Ann Strelecki
, Patrick Thornhill
, H. Leah Amir
, Amanda Brand
, Chris Castaldi
, Laura Grady
, Jeff Imada
, Damiana Kamishin
, Andrew Kevin Walker
, Brian Larimer
|
Editoryal Hizmetler
|
Babette Dickerson
, Karman Graham
, Robert Longstreet
, Michael Matzdorff
, Michelle Mendenhall
, Stephen Nakamura
, Alex Olivares
, David Orr
, Joëlle Taar
, Angus Wall
, Karen Kory
, Jeff Malmberg
, Meat Loaf
, John Venzon
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael Arvanitis
, Larry J. Aube
, Nico Bally
, Martin Bosworth
, Michael Brennan
, Kevin Brown
, John P. Cleveland
, Alan Colbert
, John T. Connor
, Michael J. Coo
, Ken Cottengim Jr.
, Charles Crivier
, Lisa Guerriero
, Chris Haarhoff
, Conrad W. Hall
, Mitchell K. Hiniker
, Robert Ikeda
, Gary Kanner
, Craig Kohtala
, Chris Lindsay
, Brett Mabry
, Ed Maloney
, Niles McElroy
, Ronald A. Miller
, Claudio Miranda
, Merrick Morton
, Sergius Nafa
, Robert J. Reilly
, Brian Rosso
, Michael Santoro
, Gihan 'Sandy' Seneviratne
, Harold Skinner
, Wayne Tidwell
, Anthony Van Dyk
, Chris Weigand
, Steve Wolfe
, Henry Christian III
, Jeff DeLucia
, Gregory Irwin
, Daniel Page McDonough
|
Özel Efektler
|
Anthony Allen Barlow
, Wayne Burnes
, Derrick Crane
, Glen Hanz
, Moto Hata
, Richard L. Hill
, David Hoehn
, Kevin Pike
, Edward T. Reiff Jr.
, Eric Roberts
, Shawn Roberts
, Cliff Wenger
, Thomas D. Krausz
, Donn Markel
, Michael McGee
, Roy L. Downey
|
Ses
|
Jessica Bellfort
, Tom Bellfort
, Steve Boeddeker
, Todd Boekelheide
, David Boulton
, Lindakay Brown
, Derek Casari
, Lisa Chino
, Don Coufal
, Andre Fenley
, Malcolm Fife
, David Gleeson
, Mark C. Grech
, Sara Hegarty
, Hilda Hodges
, David C. Hughes
, Richard Hymns
, Misa Kageyama
, Doc Kane
, Ren Klyce
, Mary Jo Lang
, David Lucarelli
, Kyrsten Mate
, E. Larry Oatfield
, David Parker
, Brandon Proctor
, Richard Quinn
, Charleen Richards
, John Roesch
, Christopher Scarabosio
, Larry Schalit
, Jurgen Scharpf
, Michael Semanick
, Ewa Sztompke
, Carolyn Tapp
, Jeff Wexler
, Michael J. White
, Doug Winningham
, Gwendolyn Yates Whittle
, David Abrahamsen
, John Countryman
, Jonathan Greber
, Sean Landeros
, James P. Lay
, Colin O'Neill
, Ronald G. Roumas
, Dee Selby
, John Soukup
, Kent Sparling
, Mary Works
, Gabriel Guy
|
İkinci Birim
|
Allen Kupetsky
, Michael McCue
, Mike Topoozian
, Bob Wagner
|
Operasyon Yöneticisi
|
Julie M. Anderson
, Peter Mavromates
, Helen Pollak
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fríða Aradóttir
, Jean Ann Black
, Rob Bottin
, Patricia Miller
, Art Pimentel
, Margaret Prentice
, Randy Westgate
, Johann Benét
, Lisa Buono
, Zoltan Elek
|
Yapım Sanatçısı
|
Alex McDowell
|
Sinematografi
|
Jeff Cronenweth
|
Müzik
|
John King
, Michael Simpson
, Lisa K. Fowle
, Charles Goodan
, P.J. Hanke
, Robert Kraft
, Brian Richards
, Mark Mancina
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
S. Quinn
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Michael J. Coo
|
Yapım Koordinatörü
|
Robb Earnest
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Todd Boekelheide
, Michael Semanick
, David Parker
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Mickie McGowan
|
Işık Şefi
|
Claudio Miranda
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mike Topoozian
|
Makyaj Efektleri
|
Rob Bottin
|
Anısına
|
Raymond Bongiovanni
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Ron Frankel
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael Brennan
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Ryan Laney
|
Kast Asistanı
|
Christie Cean George
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Bob Wagner
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Lauren A. Littleton
|
3B Animatörü
|
Jim Rutherford
|
Hazır Boyacı
|
Bill 'Kauhane' Hoyt
|
Yönetici yapımcı
|
Arnon Milchan
|
Kostüm Tasarımı
|
Michael Kaplan
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Helen Pollak
|
ADR Editörü
|
Tom Bellfort
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Dianne Chadwick
|
Teşekkürler
|
Johann Benét
, Raymond Bongiovanni
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael Matzdorff
, Alex Olivares
|
Renk Zamanlayıcı
|
David Orr
|
Set Şefi
|
P. Scott Bailey
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Seth Reed
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
David McKimmie
|
Kameraman
|
Conrad W. Hall
|
Yapım Sorumlusu
|
Julie M. Anderson
|
Sanat Yönetimi
|
Chris Gorak
, Fanée Aaron
, Craig B. Ayers Sr.
, P. Scott Bailey
, Charles W. Belisle
, Kai Blomberg
, Max E. Brehme
, David B. Brenner
, Thomas E. Brown
, Richard K. Buoen
, Brian Dott
, Bryan Duff
, Franco Esile
, Brian Ferguson
, Neil Gahm
, Kenneth Garrett
, Collin Grant
, Will Grant
, Chris Grantz
, Bryan Hill
, Luis G. Hoyos
, Bill 'Kauhane' Hoyt
, Peter J. Kelly
, Tani Kunitake
, Tim R. Lafferty
, Tyler Lafferty
, Julia K. Levine
, Brian Massey
, Roy 'Bucky' Moore
, Fred O'Connor
, Jeff Passanante
, Tyler Patton
, S. Quinn
, Peter Ramsey
, Seth Reed
, Greg Rocco
, Steve Roll
, Eric Rosenberg
, Hugo Santiago
, Doug Sieck
, Domenic Silvestri
, Danielle Simpson
, Bruce G. Smith
, George Stokes
, Timothy Vierra
, Timothy S. Wiles
, G. Roger Abell
, Dianne Chadwick
, Skip Crank
, Tammy DeRuiter
, John R. Ellis
, Josue Clotaire Fleurimond
, Sean Hood
, Jim C. Johnson
, Troy Alan Peters
, Craig T. Shordon
, Mark Sparks
, Kevin Wasner
, David M. Milstien
, Leonardo
, Bryce Moore
|
Yardımcı Dublör
|
Richard Cetrone
, Chris O'Hara
|
Dublörler
|
David Leitch
, Jimmy Nickerson
, Jeff Imada
, Damon Caro
, Michael Runyard
, Richard Cetrone
, Carl Ciarfalio
, Debbie Evans
, James M. Halty
, Ryan Christopher Keys
, Hiro Koda
, Lane Leavitt
, Chris O'Hara
, Denney Pierce
, Darrin Prescott
, Jimmy N. Roberts
, David Wald
, Myke Michaels
|
Ses Editörü
|
Ren Klyce
, Richard Hymns
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dennis Berardi
, Kevin Scott Mack
, Kevin Tod Haug
|
Ses Tasarımcısı
|
Ren Klyce
|
Oyuncu Seçimi
|
Laray Mayfield
, Sande Alessi
, Bill Dance
, Christie Cean George
, Mickie McGowan
, Karen Meisels
, Christian Kaplan
|
Editör
|
James Haygood
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeff Cronenweth
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John King
, Michael Simpson
|
Senaryo
|
Jim Uhls
|
Roman
|
Chuck Palahniuk
|
Ses efektleri Editörü
|
Steve Boeddeker
, David C. Hughes
|
Baş Kostümcü
|
Rhona Meyers
, Wendy J. Greiner
|
Animasyon Süpervizörü
|
Carlos Saldanha
|
Set Dekorasyon
|
Jay Hart
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alex McDowell
|
Yapımcı
|
Art Linson
, Ross Grayson Bell
, Ceán Chaffin
|
Boom Operatörü
|
Don Coufal
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merrick Morton
|
Kavramsal Tasarım
|
Josue Clotaire Fleurimond
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Andrea D'Amico
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Karen Meisels
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dina Waxman
, Trisha Burton
, Andrew Kevin Walker
|
Ses Mikseri
|
Jeff Wexler
|
1. Kamera Asistanı
|
John T. Connor
|
Ortak Yapımcı
|
John S. Dorsey
|
İnşaat Formeni
|
Tim R. Lafferty
|
Besteciler
|
Rachel Wyn Dunn
|
Görsel Efektler
|
Joshua I. Kolden
, Debbie Andrews
, David Bailey
, Richard 'Dr.' Baily
, Dennis Berardi
, Nancy Bernstein
, Les Bernstien
, Yann Blondel
, Alex Boothby
, François Boudaille
, Nicholas Brooks
, Pierre Buffin
, Christopher M. Burrows
, Matthew E. Butler
, Jeff Campbell
, Jaime Castañeda
, Olivier Cauwet
, Thomas Clary
, Gregory Creaser
, Andrea D'Amico
, Robin L. D'Arcy
, Nicolas Darques
, Valerie Delahaye
, Tanya Doyle
, Christophe Dupuis
, Sean Andrew Faden
, Lucio I. Flores
, Ron Frankel
, Michael J. Frick
, Joshua Gengler
, John Gibson
, Darin K. Grant
, Colin Green
, Derek Grime
, Francesco Grisi
, Kevin Tod Haug
, Katherine Jones
, Mathew Lamb
, Ryan Laney
, Dan Lemmon
, Leslie Lerman
, Alexander Levenson
, Matt Linder
, Lauren A. Littleton
, Dave Lockwood
, Ken Locsmandi
, Richard Lund
, Kevin Scott Mack
, Margaux Mackay
, Chad Malbon
, Gray Marshall
, John McCunn
, Michael Douglas Middleton
, Suzanne Mitus-Uribe
, Eileen Moran
, Stephane Naze
, Geoffrey Niquet
, Bradley Parker
, Darren Poe
, David Prescott
, Jim Rutherford
, Carlos Saldanha
, Christopher Scollard
, Patrick Shearn
, Carey Len Smith
, John K. Stirber
, Rich Thorne
, Mike Thurmeier
, Zachary Tucker
, Aurelio x. Vera Jr.
, David Verbeke
, Carey Villegas
, Dave Walvoord
, Fiona Campbell Westgate
, Kieran Woo
, Rachel Wyn Dunn
, Leon Xiao
, John Attard
, S. Kai Bovaird
, Chad E. Collier
, Drake Conrad
, Francisco De Jesus
, Shane Glading
, Mitch Goldstrom
, Rob Gyorgy
, Michael Hatton
, Elizabeth Holmes
, Stephen Jennings
, Rebecca Lilienfeld
, Brandon McNaughton
, Alexandra Menapace
, Evangeline Monroy
, Howie Muzika
, Josa Leah 'SDB' Porter
, Kyle Robinson
, Scott Ross
, Ed Ulbrich
, Rob Walker
|
Yeşil Sorumlusu
|
Craig B. Ayers Sr.
|
Baş Kuaför
|
Fríða Aradóttir
|
Kuaför
|
Patricia Miller
|
Yardımcı Editör
|
Joëlle Taar
|
Müzik Editörü
|
Brian Richards
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Haarhoff
|
İlave Müzik
|
P.J. Hanke
|
Dijital Besteciler
|
Nicholas Brooks
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jean Ann Black
, Margaret Prentice
, Randy Westgate
|
Kostüm Sorumlusu
|
Elinor Bardach
, Terry Anderson
, Wendy M. Craig
, Amanda Friedland
, Wendy J. Greiner
, Rhona Meyers
, Mirela Rupic
, Ric Spencer
, Nickolaus Brown
|
Set Kostümcüsü
|
Wendy M. Craig
, Terry Anderson
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jeff Passanante
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Cliff Wenger
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Richard K. Buoen
, Tani Kunitake
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dave Robling
, Jim Alfonso
, Manny Demello
, Scott Howard
, Tom Marshall
, Antonio Molina
, Frank Roughan
, Shaun Ryan
, Julio Salazar
, Marilyn Tasso
, Gina August
|
Dövüş Koreografı
|
Damon Caro
|
ADR Sorumlusu
|
Gwendolyn Yates Whittle
|
Şive Koçu
|
Francie Brown
|
Diyalog Editörü
|
Richard Quinn
, Ewa Sztompke
|
Set Tasarımı
|
Luis G. Hoyos
, Hugo Santiago
, Domenic Silvestri
, Julia K. Levine
, Peter J. Kelly
|
Heykeltıraş
|
Kenneth Garrett
|
Dublörler Koordinatörü
|
Michael Runyard
|
Genel
|
David Boulton
, Richard Hymns
, David Lucarelli
, Joe Hartwick Jr.
, Peter Ramsey
, Rich Thorne
, Mary Works
, Hilda Hodges
, Brandon Proctor
, Damon Caro
, Wayne Burnes
, Eric Rosenberg
, Fiona Campbell Westgate
, Carolyn Tapp
, Derek Casari
, Mary Jo Lang
, Collin Grant
, Sande Alessi
, Allen Kupetsky
, Steve Wolfe
, Scott Ross
, Craig Kohtala
, Eileen M. Dennis
, Danielle Simpson
, David Bailey
, Cindy Nevins
, Tanya Doyle
, Shaun Ryan
, Doc Kane
, Charleen Richards
, John Roesch
, Sean Hood
, Lisa Guerriero
, Chris Gutierrez
, James Haygood
, Misa Kageyama
|