Yönetmen
|
Jay Roach
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sanat Bölümü Yöneticisi
|
Shane Prigmore
|
Birim Reklamcısı
|
Paulette Osorio
|
Ulaşım Şefi
|
Walter McClain
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Craig Fehrman
, Jesse Hynes
, Bart Johnson
, Walter McClain
, Erik Coutts
, Mel Langford
, Cecil McClain
, Antonio Molina
, Jason Sanders
|
Set Tasarımı
|
Lorrie Campbell
, Sally Thornton
|
Müzik Editörü
|
Thomas S. Drescher
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andy Koyama
, Chris Carpenter
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Michael O'Farrell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merie Weismiller Wallace
|
Müzik
|
Theodore Shapiro
, Pete Anthony
, Bryan Carrigan
, Kevin Connolly
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Thomas S. Drescher
, Chris Fogel
, Matt Franko
, Randy Kerber
, Jon Kull
, Tommy Morgan
, Jasper Randall
, Peter Rotter
, Dave Stone
, Mike Watts
, M.B. Gordy
, Ludwig Göransson
, Victor Pesavento
, Ben Schor
, Steven L. Smith
, Darrin McCann
|
Kast Asistanı
|
Jessica Munks
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nicole Abellera
|
Kuaför
|
Roxane Griffin
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Peter Tothpal
|
Makyaj Sanatçısı
|
Barry R. Koper
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Allan A. Apone
|
Üretim Hizmetleri
|
Gary Barber
, Sacha Baron Cohen
, Roger Birnbaum
, Josh King
, Laurie MacDonald
, Walter F. Parkes
, Jon Poll
, Jay Roach
, Amy Sayres
, Francis Veber
|
Sinematografi
|
Jim Denault
|
Kostüm Sorumlusu
|
Pamela Wise
, Valentina Aulisi
, David Butler
, Laura Frecon
, Jalene Murphy
, Donna O'Neal
, Sharon Fauvel
|
Animasyon
|
Bradford Plows
|
Şoför
|
Margo Hunt McKay
|
Teşekkürler
|
Carrye Gilliland Glazar
, Susanna Hoffs
, Jennifer Perini
|
Dublörler
|
Michael T. Brady
, Jeffrey J. Dashnaw
, Mark Ginther
, Michael Hansen
, Riley Harper
, Thomas Robinson Harper
, Will Harper
, Shawn Kautz
, Oliver Keller
, Billy D. Lucas
, Erik Solky
, Amy Lynn Tuttle
, Jonathan Arthur
, Gregory J. Barnett
, Shellita Boxie
, Clay Cullen
, Michael Runyard
, Keith Woulard
|
Diğer
|
David Guion
, Michael Handelman
, Francis Veber
|
Diğer
|
Randin Brown
, Casey Carmichael
, Paul Conti
, Leslie Coogan
, David Covarrubias
, Joy Ellison
, Donna Glasser-Hancock
, Michelle Graham
, Rick Granville
, Matt Heimlich
, Jennifer K. Jacobs
, Richard J. Landon
, Brigette Lester
, Alexa Song Lindenthaler
, Lindsay MacGowan
, Tamara Maellaro
, Kevin Maier
, Mike Manzel
, Marybeth Martin-Eck
, Nick Mestrundrea
, Marie Nashold
, Paulette Osorio
, Daniel A. Parker
, Ryan Radefeld
, Mahesh Ramanathan
, David Romano
, Mark Scott
, Riyoko Tanaka
, Richard Welch
, Jesse J. Adams
, Daniel Beals
, Christian Butcher
, Laura Caulfield
, Joshua Lou Friedman
, Luke Maxcy
, Sommer Nguyen
, Aurora Ann Quinones
, Bob Riley
, Melanie Tolbert
, Daniel Woltosz
|
Editoryal Hizmetler
|
Ben Estrada
, Élodie Ichter
, Ken Lebre
, Curtis Lindersmith
, Yvan Lucas
, Kenneth Marsten
, Christopher McDonald
, Tamara Meem
, Harry Muller
, Tom Reiser
, Phillip Dawe
, Rachel Faith Hanson
|
Kamera Teknisyeni
|
Kevin Aragon
, Garrett Benson
, Corwin A. Bibb
, Ross Coscia
, Christopher Crivier
, Kenny Davis
, Louis DiCesare
, Tim Durr
, Tracy Estes
, David Eubank
, Marco Fargnoli
, Scott Fieldsteel
, Juan Frausto Jr.
, Christopher Glasgow
, Roy C. Granada
, Geoffrey Haley
, Michael J. Hogan
, Gregory Irwin
, Greg Kurtz
, T. Sano Kwong
, Byron McCulloch
, Doug Oh
, Bruce Olinder
, Jerry Patton
, Martin Reder
, Nikola Ristic
, Rocky Rodriguez
, Patrick Rousseau
, Don Selsor
, Jeremy Selsor
, Moulaye Sene
, Danny Stephens
, Sean Tanner
, Rodney Taylor
, Fred Troesken
, John Waldo
, Merie Weismiller Wallace
, Niel Williams
, Todd Avery
, Scott Dropkin
, Danny Durr
, Anthony Erlandson
, Kenneth Estes
, Robert Eyslee
, Michael Fitzgerald
, Tom Heigl
, David Leite
, Aaron Marquette
, Carl A. Vidnic
, Jamie Franta
|
Yapım Sanatçısı
|
Michael Corenblith
|
Görsel Efektler
|
Bill Church
, Patrick Clancey
, Lance Lee Davis
, Michael Dillon
, Steve Koch
, Eric Stull
, Thomas Mathai
|
Özel Efektler
|
Michael Clarke
, Scott Garcia
, Brian Poor
, Garth Steinheimer
, R. Bruce Steinheimer
, Rick Thompson
, Jim Charmatz
, Matt Corrigan
, Damian Fisher
, Frank Ippolito
, Aimee Macabeo
, Michelle Nyree
, Cole Taylor
|
Ses
|
Bill Banyai
, Sarah Bourgeois
, Chris Carpenter
, Jenna Dalla Riva
, Chris Diamond
, Alison Fisher
, Brooke Graeff
, Wayne Griffin
, Jack Heeren
, Scott Jacobs
, Scott A. Jennings
, Jonathan Klein
, Andy Koyama
, Goro Koyama
, Michael Magill
, Andy Malcolm
, Ken McLaughlin
, Michael O'Farrell
, Fred Peck III
, Joel Shryack
, Greg Steele
, Don White
, Greg Zimmerman
, David Raines
|
İkinci Birim
|
Marcei A. Brown
, Josh King
, Jon Poll
, Brian Relyea
, Thomas Robinson Harper
, Marc Newland
, Molly R. Rodriguez
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kirby Adams
, Sada Bhuvad
, Lenny Vullo
, Richard Stirling
|
Makyaj Sorumlusu
|
David LeRoy Anderson
, Allan A. Apone
, Elena Arroy
, Roxane Griffin
, Susan Laprelle
, Louis Lazzara
, Peter Tothpal
, Stephen Bettles
, Adam Brandy
, Kimberly Carlson
, David Danon
, Connie Grayson Criswell
, Camille Henderson
, Brad Look
, Joy Zapata
|
Baş Kostümcü
|
Jalene Murphy
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Laura Frecon
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jim Denault
|
Kostüm Tasarımı
|
Mary E. Vogt
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Christopher Burian-Mohr
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brian Relyea
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Josh King
|
Yapımcı
|
Walter F. Parkes
, Laurie MacDonald
, Jay Roach
|
Yönetici yapımcı
|
Francis Veber
, Sacha Baron Cohen
, Amy Sayres
, Jon Poll
, Roger Birnbaum
, Gary Barber
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Michael Corenblith
|
Oyuncu Seçimi
|
Jeanne McCarthy
, Nicole Abellera
, Ranjani Brow
, Wendy Hoffmann
, Jessica Munks
, Tammy L. Smith
, Dixie Webster
|
Set Dekorasyon
|
Susan Benjamin
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Lenny Vullo
|
Dublörler Koordinatörü
|
Thomas Robinson Harper
|
Kameraman
|
Patrick Rousseau
|
Senaryo Süpervizörü
|
Diane Durant
, Ken Daurio
, Cinco Paul
, Jon Vitti
, Jennifer Konner
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Theodore Shapiro
|
Editör
|
Alan Baumgarten
, Jon Poll
|
Sanat Yönetimi
|
Lauren E. Polizzi
, Christopher Burian-Mohr
, Samantha Avila
, David Christopher Campbell
, Lorrie Campbell
, Bridget Cardenas
, Tony Castagnola
, Charles Chiodo
, Edward Chiodo
, Stephen Chiodo
, Leslie Coogan
, Don Cooke
, Colin Dennis
, Kenneth Garrett
, Penelope Franco Gilmore
, J. Michael Glynn
, Laurah Grijalva
, Paul Arthur Hartman
, Frank Ippolito
, Holiday Landa
, Sean Mannion
, John Hammer Maxwell
, Ralph Mock
, Greg O'Donohue
, Shane Prigmore
, Joel Prihoda
, Eugene P. Rizzardi
, Eric Rosenberg
, Doug Rosenberger
, Ralph Sarabia
, Terry Scott
, Anthony Syracuse
, Sally Thornton
, Joel Venti
, Ciro Vuoso
, Lawson Brown
, Chris Buchinsky
, Oliver Dear
, Daren Dochterman
, James Eustermann
, Amber Haley
, Anne Marie Hamill
, Brent Heyning
, Jane Kilkenny
, John Markovich
, Gregory Sesma
, Jeff Shewbert
, Erik Soderstrom
, Randy Syracuse
, Gene Warren III
, Joshua Towers
, David Barrington-Holt
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Greg O'Donohue
, Paul Arthur Hartman
|
Senaryo
|
David Guion
, Michael Handelman
|
Butafor
|
Sean Mannion
|
Ortak Yapımcı
|
Josh King
|
Set Şefi
|
Joel Prihoda
|
Mekan Yöneticisi
|
Gerard Averill
, W. Harry Fortuna
, Robert Paulsen
, Tom Lackey
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott Garcia
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
R. Bruce Steinheimer
|
Yardımcı Butafor
|
J. Michael Glynn
, Sarah Snyder
|
Set
|
Fred Troesken
, Byron McCulloch
, Juan Frausto Jr.
, Niel Williams
|
Steadicam Operatörü
|
Geoffrey Haley
|
Elektrikçi
|
Nikola Ristic
, Roy C. Granada
, Moulaye Sene
, Martin Reder
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Louis DiCesare
|
Video Assist Operatörü
|
Michael J. Hogan
|
Kablocu
|
Chris Diamond
|
Boom Operatörü
|
Scott Jacobs
|
Ses Mikseri
|
Ken McLaughlin
|
Kamera Yükleyici
|
Greg Kurtz
|
Genel
|
David Eubank
, John Garrett
, Gregory Irwin
, Jerry Patton
, Rodney Taylor
, Doug Oh
, Geoffrey Haley
, Corwin A. Bibb
, John F. Cassidy
, Christopher Crivier
, Garth Steinheimer
, Donna O'Neal
, David Butler
, Greg Steele
, Greg Zimmerman
, Marcei A. Brown
, Alan Baumgarten
, Jon Poll
, Francis Veber
, Amy Lynn Tuttle
|