Yıldız Çocuk

(1997)

Star Kid

Film 1 Saat 41 Dk. Macera, Aile ABD

6.6

15 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (2.532 OY)

KONUSU
Spencer Griffith, henüz yedinci sınıfa giden utangaç, genç bir delikanlıdır. Bir gün, mahallesindeki hurdacının yakınlarına bir meteor düşer. Utangaç olduğu kadar meraklı da olan Spencer,merakına dayanamaz ve olay mahallini inceleme kararı alır. Çok geçmeden meteor sandığı şeyin, çok gelişmiş siber ... Devamı
Spencer Griffith, henüz yedinci sınıfa giden utangaç, genç bir delikanlıdır. Bir gün, mahallesindeki hurdacının yakınlarına bir meteor düşer. Utangaç olduğu kadar meraklı da olan Spencer,merakına dayanamaz ve olay mahallini inceleme kararı alır. Çok geçmeden meteor sandığı şeyin, çok gelişmiş siber bir savaş giysisi olduğunu fark eder. Zaten meraklı bir çocuk olduğunu söylediğimiz Spencer, giysiyi kurcalarken yanlışlıkla kendini içine hapseder. Artık giysi ve Spencer tek vücut olmuşlardır. Spencer’ın bilmediği şey ise, bu zırh; dünya dışı bir medeniyetin son umududur. Artık hem dünya hem de bir sürü uzaylının kaderi onun ellerindedir.
Joseph Mazzello

Spencer Gr...

Richard Gilliland

Roland Gri...

Corinne Bohrer

Janet Holl...

Alex Daniels

Cyborsuit

Joey Simmrin

Manfred 'T...

Brian Simpson

Broodwarrior

Ashlee Levitch

Stacey Gri...

Jack McGee

Hank Bruntley

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tamara

12 yıl önce

6.5 / 10

YıLLar önce kanaL D'de izLediğim bir fiLmdi.. Hatta o dönem fiLmi birkaç kez verdikLerini hatırLıyorum.. Uzaydan dünyaya bir robot giysisi geLiyordu ve fiLmin yaramaz çocuğu bu giysinin içine giriyordu.. Sonrası maLum, kahramanımız yarı komik yarı eğLenceLi biçimde bir yandan kıyafedi keşfederken bir yandan da kötü uzayLı iLe savaşıyordu :) kısacası eğLenceLi bir fiLmdi... Yaşım da küçük oLduğu için baya iLgimi çekmişti fiLm.. Hiç izLemeyenLere yavsiye edebiLir miyim biLemiyorum ama benim gibi uzun zaman önce izLemiş oLanLar, bi yerde denk geLsek tekrar bir göz atacağımız kesin :)
SPOILER

Yıldız Çocuk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yıldız Çocuk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yıldız Çocuk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL