Yönetmen
|
Whit Stillman
|
Senarist
|
Whit Stillman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Eric M. Metzger
, Hank Liebeskind
, Chris Jordan
|
Set Yapım Asistanı
|
Ginger Gonzalez
, Bethann Schebece
, Ted Shields
, Stan Wiencko
, Jeff Robinson
|
Yardımcı Editör
|
Tia Schellstede
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mark Ginsberg
|
Yer Seçici
|
Mark Bodnar
, Demetri Detsardis
|
Ses Kayıtçısı
|
Michael Scott
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Cas Donovan
|
Boom Operatörü
|
Patricia Brolsma
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
David Novack
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Artemis Willis
|
Set Dekorasyon
|
Lisa Nilsson
|
Sahne Sanatçısı
|
Celia Parker
|
Koreograf
|
John Carrafa
|
Dublörler
|
Ralph Ferrara
, Bob Colletti
, Victor Chan
, Mark Castellano
, Shannon McGann
, Peter Bucossi
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Mitchell Andrew Lillian
, Gary Martone
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Jamie Lowry
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Paul P. Soucek
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul P. Soucek
, Mick Gormaley
|
Diyalog Editörü
|
Rick Freeman
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Meryl Emmerton
|
Mekan Yöneticisi
|
Daniel Strol
, Demetri Detsardis
, Harry Tappan Heher
, Eryka Seimona Henderson
, Al Lamberti
, David Moy
, Kate Schultz
, Michael Sibley
|
1. Kamera Asistanı
|
Phil Cohen
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Todd Wolfeil
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jean Block
, Fern Buchner
, Colleen Callaghan
, Kymbra Callaghan
, Ardis Cohen
, Mary A. D'Angelo
, Joseph Farulla
, Linda Hensching
, Michelle Johnson
, Eva Polywka
, James Post
, Cassandra Saulter
, Michael Wasula
|
Diğer
|
Paul Brennan
, Brian Cahill
, John Carrafa
, Tommy Disla
, Liz Dykhouse
, Meryl Emmerton
, John B. Finn
, Angelo Fraboni
, Betsy Friedman
, Ginger Gonzalez
, Rodney "Bear" Jackson
, Jean Kalanzi
, Melanie LaPatin
, Jodi Ellen Melnick
, Tony Meredith
, Anne Nevin
, Alex Panagakis
, Patricia Porter
, Jeff Robinson
, Judy Rotardier
, Bethann Schebece
, Ted Shields
, John Sloss
, Devon Sorvari
, Andy Walker
, Alexander Wei
, Stan Wiencko
, Tim Wilson
, Leonard John Bruno
, Peter Pamela Rose
|
Editoryal Hizmetler
|
Elliott Gamson
, Mark Ginsberg
, Tina Pacheco
, Tia Schellstede
, Joe Violante
, Robin Whittaker
, Michael Yetter
|
Kostüm Sorumlusu
|
Daniel J. Adkins
, Jill E. Anderson
, Denise Andres
, William A. Campbell
, Harper Della-Piana
, Kate Edwards
, Patricia Eiben
, Erin Folsey
, Sharon Globerson
, Marcia Patten
, Michael Anzalone
|
Kamera Teknisyeni
|
Donald M. Angst
, John Billeci
, James Boniece
, Paul Candrilli
, Matt Chubet
, Phil Cohen
, James J. Ferris
, John Gilgar
, Craig Paul Harris
, Timothy Healy
, Dan Hersey
, Richard C. Kerekes
, Vincent Lanza
, David Lee
, Mitchell Andrew Lillian
, Bruce MacCallum
, Charlie Marroquin
, Douglas Martines
, Gary Martone
, Jim McConkey
, Michael 'Flash' McDonald
, Monique Mitchell
, Don Muchow
, Adam Novich
, Rocco Palmieri
, Andrij Parekh
, Lance E. Phox
, Adam Putnam-Thomas
, Mike Reed
, Johnny Santiago
, Mark Schwentner
, Dustin Smith
, Derrick Still
, Barry Wetcher
, Nina Zarnett
, Abe Schrager
|
Görsel Efektler
|
Michael Ventresco
|
Özel Efektler
|
Todd Wolfeil
|
Ses
|
Scott Breindel
, Patricia Brolsma
, Danielle Capawanna
, Eric A. Christoffersen
, Rick Freeman
, Mick Gormaley
, Kenton Jakub
, George A. Lara
, Jamie Lowry
, Michael Miller
, Michael W. Mitchell
, David Novack
, Michael Scott
, Paul P. Soucek
, Bill Sweeney
, Brian Vancho
, Steven Visscher
, Daniel Ward
, Doug Roberts
|
İkinci Birim
|
Cas Donovan
, Peter Leto
|
Operasyon Yöneticisi
|
Cecilia Kate Roque
|
Yapım Sanatçısı
|
Ginger Tougas
|
2. Ünite Sinematograf
|
Abe Schrager
|
Sinematografi
|
John Thomas
|
Üretim Hizmetleri
|
Andy Walker
, Edmon Roch
, Cecilia Kate Roque
, John Sloss
, Whit Stillman
|
Yapım Koordinatörü
|
Anne Nevin
|
Yapım Muhasebecisi
|
Liz Dykhouse
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Theodor A. Brown
, Theodore Brown Jr.
, Juan Bryan
, Bob Dean
, Charles Fay
, Timothy Garrett
, George Holtzer
, John Lalor
, Daniel Palmer
, Jean Presendeli
, John Hart Queeney Jr.
, Barry Sweeney
, George Washington
, Erik W. Wickstrom
|
Jenerik Mikser
|
Ted Spencer
|
Negatif Kesici
|
Michael Yetter
|
Işık Şefi
|
Don Muchow
|
Video Assist Operatörü
|
Douglas Martines
|
Dış Sesler Editörü
|
Steven Visscher
, Bill Sweeney
|
Yönetici yapımcı
|
John Sloss
|
Kamera Yükleyici
|
Dan Hersey
|
Editör
|
Andrew Hafitz
, Jay Pires
|
Set
|
Nina Zarnett
, Vincent Lanza
, Paul Candrilli
, Matt Chubet
, Adam Novich
, Johnny Santiago
|
Kuaför
|
Colleen Callaghan
, Michelle Johnson
, Ardis Cohen
, Mary A. D'Angelo
, Jean Block
, Michael Wasula
|
Yapımcı
|
Whit Stillman
|
Kondüktör
|
Mark Suozzo
, Josh Rosenblum
|
Müzik
|
Mark Suozzo
, Peter Afterman
, Johnny Coppola
, Joe Lisanti
, Josh Rosenblum
, Paul P. Soucek
, Ted Spencer
, Elizabeth Wendel
, Margaret Yen
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Mark Bennett
, Deborah Maxwell Dion
, Jennifer McNamara
|
Kamera Stajyeri
|
Andrij Parekh
|
Müzik Süpervizörü
|
Peter Afterman
|
Dolby Danışmanı
|
Eric A. Christoffersen
|
Hukuki Hizmetler
|
John Sloss
, Paul Brennan
|
Kostüm Tasarımı
|
Sarah Edwards
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Thomas
|
Elektrikçi
|
Timothy Healy
, Tom Anderson
, Jason A. Micallef
, John Gilgar
, John Billeci
, Michael 'Flash' McDonald
, Donald M. Angst
, James J. Ferris
, Craig Paul Harris
, Rocco Palmieri
, Lance E. Phox
, Mike Reed
, Derrick Still
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Bucossi
|
Eş Yapımcı
|
Edmon Roch
, Cecilia Kate Roque
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Sharon Globerson
|
Butafor
|
Martin Lasowitz
, Daniel Boxer
|
Makyaj Sanatçısı
|
Fern Buchner
, Cassandra Saulter
, Joseph Farulla
, Eva Polywka
, Linda Hensching
|
Oyuncu Seçimi
|
Billy Hopkins
, Kerry Barden
, Mark Bennett
, Kristine Bulakowski
, Deborah Maxwell Dion
, Meredith Jacobson Marciano
, Jennifer McNamara
, Irene Stillman
, Janice Wilde
, Suzanne Smith
, Suzanne Crowley
|
Yardımcı
|
Devon Sorvari
, Tim Wilson
|
Teşekkürler
|
Anthony Haden-Guest
, Bill Nisselson
, Russell Pennoyer
, Paul Degen
, Therese Casaletta
, Paul Davis
, Peter Galman
, Ann Landers
, Robert Andrew Parker
, Eric Rayman
, Bret Schundler
, Pat Scott
, Arthur Weinstein
, Colleen Weinstein
, Jean-Jacques Sempé
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Cassandra Saulter
|
Ses Mikseri
|
Scott Breindel
|
Steadicam Operatörü
|
Jim McConkey
|
Yazar
|
Alex Panagakis
|
Set Fotoğrafçısı
|
Barry Wetcher
, David Lee
|
Sanat Yönetimi
|
Molly Mikula
, Julia Barraclough
, Daniel Boxer
, Robert Covelman
, Daniel Finn
, David Scott Gagnon
, Brent Haywood
, Eryka Seimona Henderson
, Chris Jordan
, Martin Lasowitz
, Michael Leather
, Hank Liebeskind
, Alexandra Mazur
, Eric M. Metzger
, Janine Michelle
, Celia Parker
, Addison Pettit
, Jeffrey Rollins
, Chinyere Ryan
, Amy Safhay
, Pat Schneider
, Joe Taglairino
, Richard Tenewitz
, Artemis Willis
|
ADR Editörü
|
Kenton Jakub
|
İnşaat Koordinatörü
|
Brent Haywood
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Michael Leather
, Amy Safhay
|
Kameraman
|
Bruce MacCallum
|
Ses efektleri Editörü
|
Michael W. Mitchell
|
Yardımcı Butafor
|
Robert Covelman
|
Işık Asistanı
|
Mark Schwentner
|
Set Şefi
|
David Scott Gagnon
|
Müzik Editörü
|
Joe Lisanti
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Cecilia Kate Roque
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Kate Edwards
, Jill E. Anderson
|
Şoför
|
John Lalor
, George Holtzer
, Theodore Brown Jr.
, Juan Bryan
, Bob Dean
, Charles Fay
, Timothy Garrett
, Daniel Palmer
, Jean Presendeli
, John Hart Queeney Jr.
, Barry Sweeney
, George Washington
, Erik W. Wickstrom
|
Dolly Sorumlusu
|
Dustin Smith
, Richard C. Kerekes
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Peter Leto
|
Senaryo Süpervizörü
|
Julie Oppenheimer
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ginger Tougas
|
Genel
|
Brian Vancho
, Margaret Yen
, Kymbra Callaghan
, Jeffrey Rollins
, George A. Lara
, Alexandra Mazur
, Meredith Jacobson Marciano
, Julia Barraclough
, Alexander Wei
, James Post
, Michael Miller
, James Boniece
, Charlie Marroquin
, Joe Taglairino
, Janice Wilde
, Janine Michelle
, Eryka Seimona Henderson
, Addison Pettit
, Monique Mitchell
, Doug Roberts
, Patricia Porter
, Daniel Finn
, Pat Schneider
, Danielle Capawanna
, Adam Putnam-Thomas
, Kristine Bulakowski
, Irene Stillman
, Harper Della-Piana
, Harry Tappan Heher
, Al Lamberti
, David Moy
, Kate Schultz
, Michael Sibley
, Johnny Coppola
, Tommy Disla
, John B. Finn
, Jean Kalanzi
, Andrew Hafitz
, Jay Pires
|