Yönetmen
|
Alfonso Cuarón
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marangoz
|
Peter Mann
|
Kamera Teknisyeni
|
Darren Bailey
, Kenneth Atherfold
, Marc Atherfold
, Robert Binnall
, Craig Bloor
, Peter Bloor
, Ashley Bond
, Mike Brewster
, Bob Bridges
, Stuart Bridges
, Joe Buxton
, Chris Clarke
, Murray Close
, Ken Coles
, Luke Coulter
, David Cross
, Chris Dale
, Tim Dean
, Graham Driscoll
, Paul Edwards
, Perry Evans
, John Ferguson
, Simon Finney
, Dave Freeth
, Clement Gharini
, Alan Grayley
, Michael Hannan
, Peter Hannan
, Dan Hartley
, Colin Hazell
, Garry Hedges
, Darren Holland
, Aaron Jones
, Aaron Keating
, Lizzie Kelly
, Philip Kenyon
, Oliver Loncraine
, David Mackie
, John Marzano
, Alan McPherson
, Ray Meehan
, Jamie Mills
, Nic Milner
, Gareth Munden
, Neil Munro
, Ron Nicholls
, Gary Nolan
, Robert Palmer
, Rupert Power
, Miles Proudfoot
, Alastair Rae
, Dave Ridout
, Danny Shelmerdine
, David Sinfield
, Stefan Stankowski
, Alex Stevenson
, Andy Thomson
, Taylor Tulip-Close
, Derek Walker
, Simon Werry
, Paul Wheeldon
, Michael White
, Iwan Williams
, Danny Espey
, David Holliday
, Sarah Griggs
, Ian Speed
, Glyn Williams
, Matt Lumley
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kenneth Atherfold
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Françoise Fourcade
|
Kuaför
|
Andrea Finch
|
Protez Sorumlusu
|
Adrian Rigby
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
David Lomax
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Julian Caldow
|
Şoför
|
Chris Hammond
|
Butafor
|
Sean Hedges-Quinn
|
Güvenlik
|
Mark Timmons
|
Sekans Süpervizörü
|
Stella Bogh
|
Yazılım Mühendisi
|
Ryan Kautzman
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Stephanie Leavitt
|
Sorumlu Yapımcı
|
Jeremy Lazare
|
İlave Kamera
|
Ken Coles
|
Ressam
|
Larry Gooch
|
Video Assist Operatörü
|
Bob Bridges
|
Hazır Boyacı
|
Paul Couch
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Steve Hamilton
, John Richardson
|
Yapım Kontrolörü
|
John Trehy
|
Modelleme
|
Clwyd Edwards
|
Müzik Editörü
|
Thomas S. Drescher
|
Orkestra Şefi
|
Edward Karam
|
Kostüm İllüstratörü
|
Laurent Guinci
|
Araştırmacı
|
Celia Barnett
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Jason Keever
|
Editör Yardımcısı
|
William Kruzykowski
|
Işık Şefi
|
Peter Bloor
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dave Ridout
|
Görsel Efektler
|
Rob Dunbar
, Mimi Abers
, Paul Alexiou
, Robert Allman
, Terence Alvares
, Christoph Ammann
, David Andrews
, Christopher Anthony
, Jaume Arteman
, Oliver Atherton
, Henry Badgett
, Andrew Baggarley
, Al Bailey
, Katharine Baird
, Felix Balbas
, Craig Bardsley
, Giacomo Bargellesi
, Steve Barnes
, Daniel Barrow
, Angela Barson
, Tim Baxter
, Richard Bazley
, Sebastien Beaulieu
, Susanne Becker
, Lizi Bedford
, Cory Bedwell
, Judith Bell
, Laurent Benhamo
, Sara Bennett
, Dan Bethell
, Paul Birkett
, Nic Birmingham
, Brendan Body
, Stella Bogh
, Matt Bouchard
, David A.T. Bowman
, Steve Braggs
, Paul Brannan
, Decharne Brian
, Andre Brizard
, Jon R. Brown
, Ronn Brown
, Simon Bunker
, Simon Burchell
, Ross Burgess
, Tim Burke
, Andy Burrow
, Astrid Busser-Casas
, Scott Camera-Smith
, Colin Campbell
, Warwick Campbell
, Huseyin Caner
, Tom Carrick
, Mark Casey
, Joshua Chapel
, Vanessa Cheung
, Lee Chidwick
, Rohan Claassen
, Craig Clarke
, Richard Clarke
, Simon Clutterbuck
, Isabel Cody
, Angela Cole
, Debra Coleman
, Grant Connor
, Ryan Cook
, Jay Cooper
, Laurent Cordier
, Stephen Coren
, Michelle Corney
, Theresa Corrao
, Gary Couto
, Emanuele D'Arrigo
, Andrew Daffy
, Bruce Dahl
, Sean Danischevsky
, Philipp Danner
, Charles Darby
, Marion Davey
, Lorelei David
, Martin R. Davison
, Alexandra Day
, Adrian De Wet
, Robert Deas
, Jean-Claude Deguara
, Max Dennison
, Ciaran Devine
, Keith Devlin
, Michael Di Como
, Caine Dickinson
, Ben Dishart
, Ferran Domenech
, Sarah Dowland
, Loring Doyle
, Brian Ducharme
, Catherine Duncan
, Robert Duncan
, Wayde Duncan-Smith
, Lester Dunton
, Simon Dye
, Mike Eames
, Dave Early
, Paddy Eason
, C. Michael Easton
, Clwyd Edwards
, Stuart M. Ellis
, Chris Elson
, Michael Elson
, Stephen Elson
, Simon Emanuel
, Nick Epstein
, James D. Etherington
, Simon Eves
, Brian Eyre
, Oliver Faldo
, Leigh Ann Fan
, Tom Fejes
, Ian Fellows
, Greg Fisher
, Ben Flatter
, Niall Flinn
, Steven Forrester
, Ian Frost
, David Fuhrer
, Pawl Fulker
, Nick Gabchenko
, Bradley Gabe
, Juan Jesús García
, Brian Gee
, Richard Gentner
, Bill George
, Daniela Giangrande
, Filippo Giansante
, Tim Gibbons
, Neil Glasbey
, Matthew Glen
, Julian Gnass
, Richard Gomes
, Tom Goodenough
, Jeff Gordon
, Barrie Gower
, José Granell
, Scott Griffin
, Pablo Grillo
, Roger Guyett
, Venetia Hadley
, Andy Hague
, Matt Hallen
, Jason Hannen-Williams
, Michael Harrison
, Dan Harrod
, Peter Hartwig
, Jeremy Hattingh
, Robert Hemmings
, Charley Henley
, Sandro Henriques
, Nicolas Hernandez
, Sean Heuston
, Grant Hewlett
, Tim Hey
, Rob Hill
, Pamela Hobbs
, Mark Hodgkins
, Matt Holland
, Katja Hollmann
, Jae Cheol Hong
, Jason Horley
, Lorea Hoye
, Guy Hudson
, John Hughes
, Angela Hunt
, Antony Hunt
, Paul Huston
, David Hyde
, Michael Illingworth
, Alex Ireland
, Drew Jones
, Randy Jonsson
, Olivier Junquet
, Ilyas Kaduji
, Mel Kangleon
, Paul Kavanagh
, Peng Ke
, Lucinda Keeler
, Elizabeth Maxwell Keith
, Sevendalino Khay
, Steven Anthony Khoury
, Greg Killmaster
, John Kilshaw
, Soo Kyung Kim
, Tom Kimberley
, Andy Kind
, Amber Kirsch
, Joel Kittle
, Katrin Klaiber
, Edmund Kolloen
, Arek Komorowski
, Dean Koonjul
, Antonis Kotzias
, Robert Kuczera
, Zoe Lamaera
, Anders Langlands
, Cam Langs
, Kimberly Lashbrook
, Stuart Lashley
, Jessica Laszlo
, Jeremy Lazare
, Tracey Leadbetter
, Christopher Learmonth
, Tim Ledbury
, Seung-Hun Lee
, Philippe Leprince
, Bruno Lesieur
, Daniel Leung
, Martin Lipmann
, Richard Little
, Jing Jing Liu
, Patricia Llaguno
, David Lloyd
, Daniel Lobl
, David S. Lomax
, Roz Lowrie
, Anthony Lucero
, Daniel Macarin
, Alasdair Maccuish
, Euan K. MacDonald
, Natalie MacDonald
, Tony Man
, Jules Mann
, Julian Mann
, Rebecca Manning
, Virgil Manning
, Christian Manz
, David Marsh
, Helena Masand
, Marian Mavrovic
, Luca Mazzoleni
, Jolene McCaffrey
, Vicky McCann
, Gavin McCarron
, Will McCoy
, Andrew McEvoy
, Steve McGillen
, Noel McGinn
, Adam McInnes
, Gurel Mehmet
, Jennifer Herbert
, Ivan Mena
, Tim Mendler
, Rob Menzer
, Mark Michaels
, Ivor Middleton
, Alberto Montañés
, Ray Moody
, Karl Mooney
, Ivan Moran
, Ben Morgan
, Jim Morris
, Mike Morrison
, Catherine Mullan
, Myles Murphy
, Steve Murphy
, Peter Muyzers
, Salima Needham
, Rachel Nicoll
, Ken Nielsen
, Charlie Noble
, Clare Norman
, Paul Norris
, Emma Norton
, Rich Nosworthy
, Paul Oakley
, Michael Olague
, Alfie Olivier
, Kevin Page
, Stephane Paris
, Michael Parkin
, Alex Parkinson
, Simon Payne
, Claire Pegorier
, Daniel Pettipher
, Chris Petts
, Kevin Phelan
, David Phillips
, Adrian Pinder
, Stuart Pitcher
, Ian Plumb
, Benjamin Porcari
, Rupert Porter
, Travis Porter
, Tim Pounds-Cornish
, Bruce Powell
, Andrew Proctor
, James Prosser
, Howard Protheroe
, Rob Richardson
, Paul Riddle
, Anthony Rizzo
, Christian Roberton
, John Roberts-Cox
, Neil Roche
, Darren Rodriguez
, Craig Edward Rogers Jr.
, Patric Roos
, Thomas Rosseter
, Jean-Paul Rovela
, Pedro Sabrosa
, Afonso Salcedo
, Steve Sauers
, Carlo Scaduto
, Christoph Schinko
, Frederic Schmidt
, Petra Schwane
, Sandra Scott
, Nicholas Seal
, David Sewell
, Paul Sharpe
, Chris Shaw
, Kevan Shorey
, David Short
, Dominic Sidoli
, Matina Skouteri
, Wayne Smith
, Jason Snyman
, Max Solomon
, Sally Spencer
, Kevin Sprout
, Kevin Spruce
, Simon Stanley-Clamp
, Jim Steel
, Andy Stevens
, Nigel Stone
, Hayley Easton Street
, Steve Street
, Maria Stroka
, Julien Stuart-Smith
, Michael Talarico
, Stephanie Taubert
, Bill Thomas
, Kim Thompson
, Clare Tinsley
, Syria Toliver
, Ben Toogood
, Mark Tudor-Williams
, Courtney Vanderslice
, Freddie Vaziri
, Pascale Ville
, Lars Vinther
, Eugénie von Tunzelmann
, Niki Wakefield
, Andy Walker
, Tara Walker
, Kelly Walsh
, Shawn Walsh
, Karen Wand
, Rachel Ward
, Val Wardlaw
, Chris Watts
, Derek Wentworth
, Wendy Whaley
, Simon Wilkinson
, Royston Willcocks
, Robert A. Willis
, Oliver Winwood
, Kathy Wise
, Max Wood
, Melody Woodford
, Aubrey Woodiwiss
, Alison Wortman
, Jeff Wozniak
, Richard Yeomans
, Dean Yurke
, Gabriele Zucchelli
, Anthony Zwartouw
, Michael Alkan
, Keith Barton
, Dugan Beach
, Howard Berry
, Kirsty Clark
, Johanna D'Amato
, Vince De Quattro
, Sebastien Dupuis
, Erik Ellefsen
, Stephen Enticott
, Daniel Evans
, Paul Flanagan
, Simon Haslett
, Guy Hauldren
, Alex Hessler
, Simon Hughes
, Oliver James
, Lance Johnson
, Ryan Kautzman
, Jeffrey Kember
, Erin King
, Paul Lambert
, Phillip Leonhardt
, Mattias Lindahl
, Stuart Lowder
, Steve Lynn
, Ben O'Brien
, Roma O'Connor
, Noel O'Malley
, Mayur Patel
, Paul Poetsch
, Nigel Rafter
, Martin Riedel
, Mike Sanders
, Jonathan Smiles
, Daniel L. Smith
, Nicholas Symons
, Caroline Wilson
, Rafael Morant
, Thibaut Petillon
, Richard Roberts
|
Hava Koordinatörü
|
Marc Wolff
|
Set
|
David Cross
|
Birim Reklamcısı
|
Vanessa Davies
|
Renk Zamanlayıcı
|
John Ensby
|
Mizanpaj
|
Randy Jonsson
|
Sinematografi
|
Michael Seresin
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Iain Atkinson
, Phillippa Hunt
|
Işık Teçhizat Süpervizörü
|
Felix Balbas
|
Yaratık Teknik Yönetmeni
|
Bradley Gabe
|
Yardımcı Editör
|
Victoria Bate
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Barnathan
, Chris Carreras
, Chris Columbus
, Paula DuPré Pesmen
, David Heyman
, Callum McDougall
, Lorne Orleans
, Mark Radcliffe
, Tanya Seghatchian
|
Müzik
|
John Williams
, David Arch
, Paul Archibald
, Roger Argente
, John Barclay
, Jacqueline Barron
, Sebastian Bell
, Mark Berrow
, Dave Bishop
, Richard Bissill
, Thomas Bowes
, Tom Boyd
, Heather Cairncross
, Ben Castle
, Paul Clarvis
, Chris Cozens
, Andrew Crowley
, Peter Davies
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Michael Dore
, Thomas S. Drescher
, Richard Edwards
, Simon Etchell
, Andrew Findon
, M.B. Gordy
, Richard Harvey
, Mike Hext
, Skaila Kanga
, Edward Karam
, Boguslav Kostecki
, Roger Linley
, William Lyons
, Steve Mair
, Shawn Murphy
, Peter Myles
, Everton Nelson
, Dan Newell
, Maria Newman
, Daniel Nielsen
, Sam Okell
, Victor Pesavento
, Anthony Pike
, Conrad Pope
, Frank Ricotti
, John Rodd
, Ralph Salmins
, Gaby Santinelli
, Steve Schaeffer
, Mary Scully
, Steven L. Smith
, Jamie Talbot
, James Thatcher
, Kenneth Wannberg
, Gerald White
, Warren Zielinski
, Joe Zimmerman
, Rachel Bolt
, Tommy Johnson
, Jon Olive
, Jonathan Williams
, Isobel Griffiths
|
Yapım Sanatçısı
|
Stuart Craig
|
Kostüm Koordinatörü
|
Maggie Walsh
|
Makyaj Sorumlusu
|
Faye Aydin
, Nicola Buck
, Nathaniel De'Lineadeus
, Nick Dudman
, Eithné Fennel
, Andrea Finch
, Darlene Forrester
, Betty Glasow
, Richard Glass
, Amanda Knight
, Clare Le Vesconte
, Elizabeth Lewis
, Chris Lyons
, Kristyan Mallett
, Nadine Mann
, Waldo Mason
, Sharon Nicholas
, Adrian Rigby
, Alex Rouse
, Jane Royal
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Zoe Tahir
, Sarah Weatherburn
, Norma Webb
, Tracey Wells
, Julia Wilson
, Sarah Downes
, Hannah Mais
, Julie White
|
Operasyon Yöneticisi
|
David Carrigan
, Steve Harvey
, Tim Lewis
, Russell Lodge
, Jessie Thiele
|
İkinci Birim
|
Iain Atkinson
, Janette Boyle
, Tom Brewster
, Lyndsay Bullock
, Jane Burgess
, Chris Carreras
, Jamie Christopher
, William Dodds
, Simon Downes
, Simon Emanuel
, Robert Grayson
, Hanna Haffenden
, Adam Jenkins
, Peter MacDonald
, Michael Michael
, Fiona Richards
, Nick Shuttleworth
, Michael Stevenson
|
Editoryal Hizmetler
|
Victoria Bate
, JC Bond
, Peter Doyle
, John Ensby
, Emma Gaffney
, Peter Hunt
, Mel Kangleon
, Tom Kemplen
, William Kruzykowski
, Grace Lan
, Toby Lloyd
, Julian Pryce
, Katie Reynolds
, Alex Rodríguez
, Mark Sale
, Lee Twohey
, Bill Daly
, Jason Keever
|
Diğer
|
Celia Barnett
, Kanta Barrios
, Mark Barry-Jackson
, Paul Bayfield
, Vicky Bishop
, Emma Brassfield
, Judy Britten
, Pru Bryant-Fenn
, Ken Burry
, Chris Clarke
, Marisa Clifford
, Andy Colquhoun
, Catrin Cooper
, Jon Croker
, Vanessa Davies
, Emily Dawson
, David Decio
, Jacques Dell
, Stanley A. Dellimore
, Robin Demetriou
, Enfys Dickinson
, Sarah Downes
, Jake Edmonds
, Lucy Egerton
, Reshad Esmail
, Birgitta Fredlund
, Sandra Frieze
, Kate Garbett
, Sean Francis George
, Gary Gero
, Daniela Giangrande
, Arabella Gilbert
, Amy Gilliam
, Fraser Grant
, Stewart Hamilton
, Paul Hitchcock
, Christian Holden
, Jonathan Hopkins
, Susan Humphrey
, Martin Jago
, Polly Johnsen
, Geraint Jones
, Lizzie Kelly
, Tolga Kenan
, Nichola Kerr
, Deborah Leakey
, Sandrine Loisy
, Chris Lunney
, Andy Madden
, Kristyan Mallett
, Nadine Mann
, Alastair McNeil
, James Mellor
, Laura Miles
, Cristina Ramiro Monroy
, Julian Murray
, Gary Nixon
, John Nolan
, Jaesung Oh
, Tom Paine
, Sunita Parmar
, Harriet Parry
, Dilip Patel
, Michelle Philo
, David Pinkus
, Pablo Ramírez Durón
, Adrian Rigby
, Jay Rosenwink
, Jane Ryan
, Richard Sale
, Isi Sarfati
, Rick Senat
, Dave Shaw
, David Sousa
, Mario Spanna
, Kelly Spearman
, Karen Swallow
, Celeste Talaszek
, Mark Timmons
, John Trehy
, Basil Twist
, James P. Warren
, Charlie Whitaker
, Toby White
, Rose Wilde
, Marc Wolff
, Sarah Woodward
, Yana Yanezic
, Aron Clayton
, Ian Mitchell
, Katie Purvis
, Mark Sealey
, Nathan Spencer
, Greg Silverman
, Max Day
, Robin Schoonraad
|
Diğer
|
J.K. Rowling
, Steve Kloves
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Fiona Richards
|
Başlık Tasarımı
|
Pru Bryant-Fenn
|
Bilgisayar Görüntü Süpervizörü
|
Simon Clutterbuck
|
Yapım Koordinatörü
|
Judy Britten
|
Dijital Ortam
|
Grace Lan
|
Işık Asistanı
|
Alan McPherson
|
Elektrikçi
|
Jamie Mills
|
Işık Süpervizörü
|
Caine Dickinson
|
Işık Teknisyeni
|
Gary Hedges
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Darren Holland
|
Yapım Yöneticisi
|
David Carrigan
|
Yardımcı Butafor
|
Ethan J. Platt
|
Boom Operatörü
|
June Prinz
|
Ses Mikseri
|
Tim Blackham
|
3B Animatörü
|
Christoph Schinko
|
Dijital Besteciler
|
Jaume Arteman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Theresa Corrao
|
Ses
|
Adam J. Smith
, Richard Beggs
, Tim Blackham
, Peter Burgis
, Jose R. Castellon
, Ed Colyer
, Andie Derrick
, André Dias
, David Evans
, Nick Foley
, Phil Freudenfeld
, Peter Gleaves
, Matthew Gough
, Steve Hancock
, Steve Hancock
, Stefan Henrix
, Alex Joseph
, Andy Kennedy
, Jed Loughran
, Nick Lowe
, Conor Mackey
, John Midgley
, Stuart Morton
, Gemma Nicholson
, Jon Olive
, Mike Prestwood Smith
, June Prinz
, Jamie Roden
, Naiki Rossell
, Bjorn Ole Schroeder
, Martin Seeley
, Michael Semanick
, Sam Southwick
, Ted Swanscott
, Derek Trigg
, Alexander Beddow
, Don Brown
, Ryan Davis
, James Harrison
, Mark Kenna
, Lee Kerr
, Esther Smith
, Okan Ondu
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Gemma Nicholson
|
Baş Animatör
|
Paul Kavanagh
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Williams
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chris Carreras
|
Steadicam Operatörü
|
Paul Edwards
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tim Lewis
|
Ortak Yapımcı
|
Paula DuPré Pesmen
, Chris Carreras
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Mike Brewster
|
Ses Editörü
|
James Harrison
|
Diyalog Editörü
|
Stefan Henrix
|
Yönetici yapımcı
|
Michael Barnathan
, Callum McDougall
, Tanya Seghatchian
|
Jenerik Mikser
|
Shawn Murphy
|
Saç Tasarımcısı
|
Eithné Fennel
|
ADR Editörü
|
Tony Currie
|
Dış Sesler Editörü
|
Stuart Morton
|
Yardımcı
|
David Decio
|
Işık Sanatçısı
|
Steve Murphy
|
Ses efektleri Editörü
|
Andy Kennedy
|
Müzisyen
|
George Doering
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Amanda Knight
|
Özel Efektler
|
Mark Bullimore
, Jonathan Abbas-Klahr
, Astrig Akseralian
, Phil Ashton
, Chris Barton
, Tom Blake
, Nigel Brackley
, Nicola Buck
, Trevor Butterfield
, Mark Coulier
, John Cramman
, Matthew Denton
, Nick Dudman
, Michael Durkan
, Ronnie Durkan
, Chris Fitzgerald
, Barry Fowler
, Chris Giles
, Barrie Gower
, Darren Grassby
, Steve Hamilton
, Matthew Harlow
, Shaune Harrison
, Simon Hewitt
, Kate Hill
, Andy Hunt
, Mark Hunter
, Claire Inglis
, Tacy Kneale
, Stephanie Leavitt
, Darren Litten
, Waldo Mason
, Noah Meddings
, Brian Morrison
, Alan Murphy
, Luke Murphy
, Stephen Murphy
, Julian Murray
, John Nolan
, Harriet Parry
, Alan Perez
, Jason Reed
, John Richardson
, Marcus Richardson
, Jim Sandys
, Paul Spateri
, Paul Stephenson
, Nigel Stone
, Henrik Svensson
, Phoebe Tait
, Anna Tennant
, Jamie Thomas
, Dominic Tuohy
, Jeni Walker
, Simon Webber
, Kevin Wescott
, Paul Whybrow
, Steve Wright
, Chris Clarke
, Jim Davey
, Daniel Macarin
, Stuart Wishart
, Esteban Mendoza
|
Set Yapım Asistanı
|
James Mellor
|
Roman
|
J.K. Rowling
|
Ses Tasarımcısı
|
Richard Beggs
|
Set Dekorasyon
|
Stephanie McMillan
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stuart Craig
|
Yapımcı
|
Lorne Orleans
, Chris Columbus
, David Heyman
, Mark Radcliffe
|
Editör
|
Steven Weisberg
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Seresin
|
Senaryo
|
Steve Kloves
|
Sorumlu Ses Editörü
|
David Evans
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew Ackland-Snow
, Alan Gilmore
, Steven Lawrence
, Gary Tomkins
, Alexandra Walker
, Neil Lamont
, Christopher Arnold
, Wayne D. Barlowe
, Celia Barnett
, Mark Bartholomew
, Andrew Bennett
, Rob Bliss
, Pierre Bohanna
, Adam Brockbank
, Alastair Bullock
, Julian Caldow
, Paul Cheesman
, Jane Clark
, Temple Clark
, Frank Collins
, Matt Cooke
, Bryn Court
, Jordan Crockett
, Gary Dawson
, Peter Dorme
, Frederic Evard
, Darren Fitzsimons
, Martin Foley
, Pip Fox
, Larry Gooch
, Paul J. Hayes
, Paul Hearn
, Sean Hedges-Quinn
, Terry Heggarty
, David Hodges
, Andrew Holder
, Molly Hughes
, Colin Jackman
, Jodie Jackman
, Lucy Jensen
, Patricia Johnson
, Tommy Jolliffe
, Gary Jopling
, Nicky Kaill
, Laurie Kerr
, Andrej Kostic
, Chris Lunney
, Peter Mann
, Dominic Masters
, Ginger McCarthy
, James McGowan
, Dave McKean
, Duncan McNeil
, Joe Monks
, David Packard
, Nick Pelham
, Amanda Pettett
, Ethan J. Platt
, Dermot Power
, Denis Rich
, Steven Sallybanks
, Lee Sandales
, Keith Short
, Tamazin Simmonds
, William Stickley
, Stephen Swain
, Emma Vane
, Julian Walker
, Michael Weaver
, Terry Whitehouse
, Barry Wilkinson
, Ben Wilkinson
, Jamie Wilkinson
, Marcus Williams
, Andrew Williamson
, Will Ayres
, John Chisholm
, Matt Chisholm
, Keith Connolly
, Julia Dehoff
, Achilleas Gatsopoulos
, Mary Grandpré
, Andrew Guyett
, Rob Judd
, Dennis Murray
, John Kirsop
, Steve Wotherspoon
|
Dublörler Koordinatörü
|
Greg Powell
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Mark Bartholomew
, Gary Jopling
, Alastair Bullock
, Frederic Evard
, Peter Dorme
|
Dublörler
|
Martin Bayfield
, Billy Worth
, Bruce Cain
, George Cottle
, Kelly Dent
, Bradley Farmer
, Paul Herbert
, David Holmes
, Ian Kay
, Tolga Kenan
, Anthony Knight
, Mark Lisbon
, Andy Merchant
, Lee Millham
, Gary Powell
, Greg Powell
, Gordon Seed
, Andy Smart
, Marnix Van Den Broeke
, Joanna Whitney
, Spencer Wilding
, Marc Cass
, Nick Chopping
, Tony Christian
, Ben Cooke
, Levan Doran
, Steve Emerson
, Rick English
, Rowley Irlam
, Peter Pedrero
, Nikki Powell
, Zarene Dallas
, Emma Mac
, Felicity Walker
, Claire Skelton
, Abigail Letchford
, Marc Mailley
, Henry Allen
|
Kostüm Tasarımı
|
Jany Temime
|
Makyaj Sanatçısı
|
Elizabeth Lewis
, Clare Le Vesconte
, Jane Royle
, Sharon Nicholas
, Julia Wilson
, Faye Aydin
|
Kast Asistanı
|
Dixie Chassay
|
Hava Kamerası
|
Simon Werry
|
Oyuncu Seçimi
|
Jina Jay
, Dixie Chassay
, Chuck Douglas
|
1. Kamera Asistanı
|
Robert Binnall
|
Görsel Efekt Editörü
|
Lorelei David
|
Heykeltıraş
|
Bryn Court
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
John Marzano
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Daniel Barrow
|
Birim Yöneticisi
|
Steve Harvey
|
Set Yapımcısı
|
Rupert Porter
|
Butafor
|
Barry Wilkinson
|
Sahne Sanatçısı
|
Tommy Jolliffe
|
Animasyon Süpervizörü
|
David Andrews
|
VFX Editörü
|
Christopher Learmonth
|
Kameraman
|
Simon Finney
|
Mekan Yöneticisi
|
Nick Daubeny
, Patrick Michael Burke
, Robin Higgs
, Jonathan Hook
, David O'Reilly
, Drew Payne
, Mark Somner
, Genevieve West
|
İnşaat Koordinatörü
|
Paul J. Hayes
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Ryan Davis
|
Animasyon
|
Gabriele Zucchelli
, C. Michael Easton
, Neil Roche
, Jason Snyman
, Ferran Domenech
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Yapım Ses Mikseri
|
John Midgley
|
Yaratıcı Yapımcı
|
Enfys Dickinson
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Andrew Bennett
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jessie Thiele
|
Yapım Muhasebecisi
|
Gary Nixon
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Charlotte Finlay
|
Kostüm Sorumlusu
|
David Crossman
, Rosy Coppola
, Peter Edmonds
, Charlotte Finlay
, Françoise Fourcade
, Steve Gell
, Esther St John Gray
, Laurent Guinci
, Tom Hornsby
, Andrew Hunt
, Helen Jerome
, Vivienne Jones
, Linda Lashley
, Neil Murphy
, Barbara Ohren
, Yvonne Otzen
, Nicholas Roche-Gordon
, Guy Speranza
, Rupert Steggle
, William Steggle
, Maggie Walsh
, Ben Wilkinson
, Sacha Chandisingh
, Joanna Weaving
|
1. Yardımcı Editör
|
Emma Gaffney
|
Teknik Ressam
|
Jordan Crockett
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Jed Loughran
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Rosenbaum
, Jimmy Carruthers
, Warren Deluce
, Brian Estabrook
, Chris Hammond
, Karen Russell
, Harry Taylor
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Roger Guyett
, Tim Burke
, Bill George
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Matthew Gough
|
Dijital Efekt Yapımcısı
|
Clare Norman
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jodie Jackman
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Penn
, Ceri Evans
|
Set Fotoğrafçısı
|
Murray Close
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Anthony Rizzo
|
Genel
|
Peter Burgis
, Peter MacDonald
, Paul Hitchcock
, Peter Gleaves
, Marc Cass
, Emily Dawson
, Sandra Frieze
, Lorea Hoye
, Adrian De Wet
, Greg Fisher
, Ed Colyer
, Marc Atherfold
, Oliver Faldo
, Sarah Downes
, Steve Braggs
, Nick Foley
, Hannah Mais
, Julian Mann
, Mel Kangleon
, Vicky Bishop
, Steve Hancock
, Tom Hornsby
, Joe Buxton
, Jemma Scott-Knox-Gore
, John Cramman
, Darlene Forrester
, Mark Casey
, Bradley Farmer
, Ronn Brown
, Michael Elson
, Peter Edmonds
, Rosy Coppola
, Janette Boyle
, Rob Bliss
, Matt Cooke
, Michael Talarico
, Daniela Giangrande
, Luke Coulter
, Andrew Baggarley
, Chris Dale
, Esther St John Gray
, Katie Reynolds
, David O'Reilly
, Robert Judd
, Fraser Grant
, Robin Demetriou
, Jim Davey
, Jake Edmonds
, Lucy Jensen
, Kelly Spearman
, Rob Hill
, Jeremy Hattingh
, John Ferguson
, Paul Bayfield
, Alison Wortman
, Patrick Michael Burke
, Zarene Dallas
, Joanna Whitney
, Steven Weisberg
, Craig Clarke
, David Holmes
, Jane Clark
|