Diriliş Yorumları

Diriliş filmi detayları

R

@rechtsenwalt

1 ay önce

8.5 / 10

Başrolümüz Liam Neeson reisimiz mevzunun hakkını vermiş, film son anına dek acaba sorusunu cevapsız bırakıyor lakin amaç da bu değil mi :D
Müzikleri ve kurgusu gerçekten kaliteli, izlenesi ve bir o kadar ders çıkartılası bir yapıt.
Yönetmenimizi ve yapımcımızı tebrik ediyoruz.
-ÖNEMLİ NOT-
Burada filmi ezikleyen ’ııh şurası şöyle olmuş ıııh ay gerçekten böyle bir filmi neden çektilerci’ çorum osmancık nüfusuna kayıtlı cihangir sevdalılarına kulak asmayın. İzleyin ve izletin...

--SPOİLER-- --SPOİLER--

Volvo dava açmış mıdır acaba????

--SPOİLER-- --SPOİLER--

@cruachan

5 yıl önce

7.6 / 10

İlginç bir filmdi bence izlenebilir konusuda güzeldi yer yer insanı geriyor.
S

@setenayfb

9 yıl önce

5 / 10

Tuhaf bir filmdi. Durağan, yavaştı ama yine de geriyordu. Kurgusu bence en iyisiydi, sıradanlıktan uzaktı. İzlenebilir bence.

@vfv

9 yıl önce

7 / 10

- - - SPOİLER - - -Soru işaretleriyle beni merakta bırakan bir pskolojik gerilim.Filmi belki anlamayanlar da olmuştur.Bazı şeyleri açıklamakta fayda var filmi daha anlamlı kılmak açısından.. Sürekli olarak acaba ölü mü yoksa canlı mı? sorusunun cevabını bulmakla geçiyor film. Başlarda ölü olduklarını düşünmüştüm ama film ilerleyen bölümlerde apaçık bir şekilde aslında canlı olduklarını gösteriyor bize. Liamm neeson önce ölü olduklarına inanmalarını sağlıyor ve sonrası zaten ölüm. Ağır ilerleyen ama ilginç bir film. Film ismine baktıgımızda klişe korku filmleri gibi görüksede aslında korku olmayan pskolojik yönü agır bana derin bir film. Hayalet süvari ve Cani gibi filmlerde izlediğim güzelliğiyle beni büyüleyen ama saç tipini bir türlü sevemediğim Christina ricci ise cesur görüntüler sergiliyor. Yaşamaktan korkmayın ve hayatınızı dolu dolu yaşayın !!! - - - 10/ 7.0 - - -

@realfavor

9 yıl önce

Ben mi yanlış anlayıp bu filme hayran oldum, yoksa kimse anlamamış mı?

Ghost whisperer tarzında görünen bu film aslında bambaşka bir konuya sahip.."Spoiler " olmasın yazmıyorum fakat benim anladığım bambaşka bir şey..:)

Ve bence muhteşemdi..:))

@behtul

9 yıl önce

5 / 10

Liam Neeson ve Justin Long için çok üzüldüğüm film. Ne ara ne kadar çaresizliğe düştüler de böyle bir filmi çektiler? Film bir şeyleri anlatmaya çabalarken aksiyon oluşturma çabasında tamamiyle kendisini kaybediyor. Her şeyi yarım yamalak işlenmiş bir film. Oysa güzel şeyler çıkartabilrlermiş.

@senbonzakura_ka

9 yıl önce

Tam bir öğrenilmiş çaresizlik filmi.

Bir kişiye kırk defa 'sen ölüsün,sen ölüsün,sen aslında yoğsun' denirse kişi de haliyle 'hakkaten ölü müyüm la? iyi o zaman oh ölmek de o kadar kötü değilmiş' diyebilir.

@bruce_parkus

11 yıl önce

vasat bir twilight zone bölümü gibi, konusu ilginç ama bir yerden sonra ayılıp bayılarak izlemek durumunda kaldım. çok daha iyi olabilirmiş, yazık ..

6/10

--- spoiler ---

sanırım filmin en güzel yanı finalde radiohead - exit musicçalmasıydı.

--- spoiler ---
R

@rakamakafakafon

11 yıl önce

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

kesinlikle Ghost Whisperer özentisi olmayan abimiz insanların eceli gelmeden öldüklerine inandırıp bir süre onlarla beraber vakit geçirip ölmeden mezara sokuyor.

!--SPOILER--!!--SPOILER--!!--SPOILER--!

sıkılmadan izlenilebilir filmlerden hatta izleyin efenim
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL