Koku: Bir Katilin Hikayesi Yorumları

Koku: Bir Katilin Hikayesi filmi detayları

@dead_blue

2 hafta önce

9 / 10

Başucu filmi. Olaya başlangıçta sadece psikopatça bir tutku olarak bakmıştım. Taki filmin son kısmına kadar. Film bittiğinde aklımdan şu düşünce geçti: 'Yaptığı onca şey, hüzün, acı, ölüm biraz olsun karşılıksız sevilebilmek için miydi?'
Göğsüme bir öküz oturmuş gibi...
F

@fatma3850

1 ay önce

9.2 / 10

Müthiş bir şey koku algisi , hissettim..izleyin..

@henriette

1 yıl önce

kızın nasıl bir kokusunun olduğunu hissedebiliyorum mümkün mü bu
O

@ozzmy

1 yıl önce

7.8 / 10

Böyle bir filmin fransadan çıkması tabii ki normal. Onun dışında ciddi anlamda filmi ten kokusu’ sevenler mutlaka izlemeli.

@mecnun_cgs

2 yıl önce

Özgün bir film

@hrarchon

3 yıl önce

8.9 / 10

Cennet (Paradise) kavramını daha öte anlatan bir film yok gibidir. Kesinlikle izlenmeye değerdir. Ve kesinlikle okunmaya değerdir.

@iamgzde

4 yıl önce

Sinematografi çok iyi. Oyunculuk yorum yapılamayacak şekilde ve konusu muazzam. Çok güzel ve psikoz derecesinde bir hikaye. Bende dünyanın en güzel kokusuna sahip olmak isterdim.
Z

@zeyneso

5 yıl önce

Kitabını okuduktan sonra filmi izlerken sanki 2. defa izliyormuşum hissine kapıldım çoğu zaman, neredeyse bir çok şey okurken hayal ettiğim gibiydi.Karakterler, mekanlar, hele müzikler her şey tam olması gerektiği gibiydi bence bu filmin benim için yeri bambaşka o yüzden.İzlemeden önce kitabı okuyup daha sonra filmde hayallerinizin ne kadar güzel aktarıldığını görmenizi şiddetle tavsiye ederim.

@rorschachv1

5 yıl önce

8.4 / 10

İzlediğim en ilginç yapımlardan biriydi. Öncelikle uyarlandığı kitabı okumadığımı belirteyim. Senaryosu ve kurgusuyla ön plana çıkan bir film olmuş Perfume: The Story of a Murderer. Fakat bunun dışında oyunculuklar da çok iyiydi, özellikle baş rol Ben Whishaw. Kullanılan müzikler ve görsellik olarak da harikaydı. Gördüğüm tek sıkıntı, çoğu Hollywood yapımında olan bir sıkıntı aslında: Film Fransa’da geçmesine rağmen orijinal dili İngilizce. Bunun dışında şaşırtıcı bir sona sahip, güzel bir yapım. Son olarak, filmin belli bir türü yok. Yani tam bir dram, aksiyon, aşk filmi veya fantastik bir film değil; hepsinin karışımı (aynı "parfüm" gibi). İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler.

@paranoid13

6 yıl önce

8.5 / 10

Tutkularınızın bu kadar baskın olduğunu düşünün
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL