Yönetmen
|
Martin Brest
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Sanatçısı
|
Angelo P. Graham
|
Şoför
|
Richard Curry
|
Kameraman
|
Ken Ferris
|
Ulaşım Şefi
|
James Patrick Whalen Jr.
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter McKernan
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Julie Madison
|
Yer Seçici
|
Moshe Bardach
, Jillian C. Flynn
, John Rath
|
Yapım Koordinatörü
|
Harriette Kanew
|
Üretim Hizmetleri
|
Martin Brest
, G. Mac Brown
, Ronald L. Schwary
|
Müzik
|
Thomas Newman
, Bob Badami
, Bill Bernstein
, Thomas Pasatieri
, Tom Boyd
, George Doering
, Chas Smith
, Tim Morrison
|
Sinematografi
|
Donald E. Thorin
|
Operasyon Yöneticisi
|
G. Mac Brown
, Doreen A. Dixon
, Donna Smith
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alan D'Angerio
, Carl Fullerton
, Robert Laden
, Francesca Paris
, Allen Weisinger
, Joseph Cascio
|
Kuaför
|
Joseph Coscia
|
İkinci Birim
|
Vicki Cherkas
, Maggie Murphy
, Amy Sayres
, Douglas S. Ornstein
|
Ses
|
William C. Carruth
, Lucy Coldsnow-Smith
, Dean Drabin
, Eric Gotthelf
, Ann Hadsell
, John Haeny
, Robin Harlan
, Devon Heffley Curry
, Doug Hemphill
, J. Paul Huntsman
, Chris Jenkins
, Tony Jenkins
, Rudy J. Lara
, Matthew C. May
, Pat McCormick
, Danny Michael
, Sarah Monat
, Myron Nettinga
, Jeff Rosen
, Daniel Rosenblum
, Carolann Sanchez-Shapiro
, Matthew Sawelson
, Andrew Schmetterling
, James Simcik
, Jill Smith
, Mark Smith
, Robert Ulrich
, William Woff
|
Kamera Teknisyeni
|
Myles Aronowitz
, Russell Caldwell
, John Cambria
, Jerry DeBlau
, Ken Ferris
, Richard Guinness Jr.
, Andy Harris
, Paul Kinghan
, David Knox
, Sal Lanza
, Martin Lowry
, Sal Martorano
, Larry Orlick
, John Panuccio
, Peter John Petraglia
, Robert T. Prate
, Tom Prate
, Eric Swanek
, Joseph Viano
, Paul Colangelo
, Douglas Pellegrino
, Louis Petraglia
|
Kostüm Sorumlusu
|
David C. Robinson
, Melissa Stanton
, Benjamin Wilson
, Timothy Alberts
|
Editoryal Hizmetler
|
Susan Alexander
, Joyce Arrastia
, Ken Blackwell
, Sandy Brundage
, David Dresher
, Susan Graef
, Matthew A. Handal
, Brian Schwary
, Mike Stanwick
, Michael T. Wilson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lynne Twentyman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Francis Connolly Jr.
, Gino Lucci
, James Patrick Whalen Jr.
, Richard Curry
|
Diğer
|
Kristin Bernstein
, William M. Connor
, Stephen Lee Davis
, Joe Facey
, Wayne Fitzgerald
, Marisa Forzano
, Kathryn Loraine Hibbs
, David Hummel
, Delroy Hunter
, Edward A. Ioffreda
, Andrea Isaacs
, Michael Johnson
, Harriette Kanew
, Jerry Mitchell
, Ron Mitchell
, Eric Myers
, David J. Wally
, Gina White
, Nadine F. Wilson
, Gerry Ferrara
, Peter Kelley
, Peter McKernan
, Judy Richter
, Laura Jean Shannon
|
Diğer
|
Giovanni Arpino
, Bo Goldman
, Ruggero Maccari
, Dino Risi
|
Koreograf
|
Jerry Mitchell
|
Set Kostümcüsü
|
Timothy Alberts
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Thomas Newman
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Angelo P. Graham
|
Işık Teknisyeni
|
Jerry DeBlau
|
Yapımcı
|
Martin Brest
|
Editör
|
Michael Tronick
, William Steinkamp
, Harvey Rosenstock
|
Oyuncu Seçimi
|
Ellen Lewis
, Julie Madison
|
Senaryo
|
Bo Goldman
|
Yönetici yapımcı
|
Ronald L. Schwary
|
Kostüm Tasarımı
|
Aude Bronson-Howard
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
David C. Robinson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Donald E. Thorin
|
Yardımcı Yönetmen
|
Amy Sayres
|
Sanat Yönetimi
|
W. Steven Graham
, Jeff Balsmeyer
, Roland Brooks
, Gerald DeTitta
, Robert Griffon Jr.
, Ray Kluga
, Amy Marshall
, John McDonnell
, Raymond M. Samitz
, John Alvin
, Timothy Main
, Louis J. Porzio
, Peter Regnier
|
Set Dekorasyon
|
George DeTitta Jr.
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
G. Mac Brown
|
Ortak Yapımcı
|
G. Mac Brown
|
Dublörler
|
Danny Aiello III
, Don Pulford
, Phil Adams
, Tom Elliott
, Al Goto
, Michael Haynes
, Jery Hewitt
, Dwayne McGee
, Peter McKernan
, Janet Paparazzo
, Gary J. Wayton
, Jane Austin
|
Karakter
|
Ruggero Maccari
, Dino Risi
|
Yardımcı Editör
|
Susan Graef
, Ken Blackwell
, Michael T. Wilson
, Susan Alexander
|
Başlık Tasarımı
|
Wayne Fitzgerald
|
Roman
|
Giovanni Arpino
|
İlave Film Müziği
|
José Padilla
|
ADR ve Dublaj
|
William C. Carruth
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Doreen A. Dixon
|
Film Araç Koordinatörü
|
Gino Lucci
|
Mekan Yöneticisi
|
Andrew D. Cooke
, Moshe Bardach
, Jillian C. Flynn
, Lyn Pinezich
, John Rath
|
Set Fotoğrafçısı
|
Myles Aronowitz
|
Makyaj Sanatçısı
|
Robert Laden
|
Genel
|
Harvey Rosenstock
, William Steinkamp
, Michael Tronick
, Tom Elliott
|