Yönetmen
|
John Fawcett
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Senaryo
|
Stephen Massicotte
|
Süreklilik
|
Karen Fryer
|
Negatif Kesici
|
Eddy Kolkiewicz
|
Yardımcı Editör
|
Emanuele Giraldo
|
Kast Asistanı
|
Thomas L. Carter
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Vanessa Baker
, Brendan Donnison
|
Kamera Yükleyici
|
Adam Cowan
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Lucy Egerton
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Oscar Beuselinck
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
David Harris
|
Müzik Jenerik Yapımcısı
|
Edmund Butt
|
Yaratıcı Danışman
|
Alexander Berner
|
Dijital Besteciler
|
Melissa Butler Adams
|
3B Animatörü
|
Jayson King
|
Jenerik Mikser
|
Toby Wood
|
Yapım Ses Mikseri
|
John Rodda
|
Orkestra Şefi
|
Geoff Alexander
|
Müzik Süpervizörü
|
Liz Gallacher
|
Boom Operatörü
|
Matthew Desorgher
|
Kondüktör
|
Geoff Alexander
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Andrew Gwyn Davies
|
Elektrikçi
|
James Bradshaw
|
Ses
|
Stuart Bagshaw
, Howard Bargroff
, Courtney Bishop
, Owen Bleasdale
, Matthew Desorgher
, Dan Green
, Miha Jaramaz
, Dan Johnson
, Melissa Lake
, Ben Meechan
, Zak Melemendjian
, Michael Miller
, Bernard O'Reilly
, Jeremy Price
, Simon Price
, Jess Richards
, John Rodda
, Lionel Selwyn
, Matthew Skelding
, Barnaby Smyth
, Andrew Stirk
, Graeme Stoten
, Jason Swanscott
, Lauren Ana Walker
, William F. MacPherson
, Timothy Pearson
, Noel Vought
|
Dublörler
|
Gary Connery
, Kim McGarrity
, Gareth Milne
, Wally Crowder
, Levan Doran
, Luke Kearney
, Peter Pedrero
|
Diğer
|
Simon Maginn
, Stephen Massicotte
|
Diğer
|
Oliver Barron
, Alexander Berner
, Rob Craine
, Sarah Crompton
, Matt Curtis
, Andrew Gwyn Davies
, Rob Deacon
, Hilary Dugdale
, Andrew Fingret
, Hannah Godwin
, Jacky Holding
, Chris Ingram
, Roger Kendall
, Claire L. Kenny
, Rowan Laidlaw
, Emma Lightbody
, Sarada McDermott
, Marsha Metz
, Della Moore
, Martin Moszkowicz
, Clive Noakes
, Elisabeth Pinto
, Helen Revington
, Richard Rowntree
, Lara Sargent
, Kate Smith
, Anne Marie Speed
, Jane Trower
, Thomas Walters
, Kathryn Donovan
, Michael J. Harker
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Gerard Baldwin
, Micky Webb
|
Editoryal Hizmetler
|
Marcus Alexander
, Anna Bolt
, Kerry Downing
, Emanuele Giraldo
, Steve Harrow
, Adam Inglis
, Eddy Kolkiewicz
, Mike Morrison
, Richard Rowntree
|
Kamera Teknisyeni
|
Eva Arnold
, Inderpreet Bahia
, Howard Baker
, Harry Bowers
, James Bradshaw
, Phil Brookes
, Chris Clarke
, Mark Day
, John Donoghue
, Charlie England
, Dai Evans
, Bill Geddes
, Sam Goldie
, Tom Guy
, Dermot Hickey
, J.P. Judge
, Joe Judge
, Giles Keyte
, Paul McGeachan
, Mark Milsome
, David Odd
, Jay Jay Odedra
, Jim Philpott
, Barney Piercy
, Bernie Prentice
, Benjamin Pritchard
, Chris Samworth
, Colin Simkiss
, Alex Tate
, Ian Townsend
, Andrew Trewartha
, Gerry Vasbenter
, Robert Walton
, Dave Wells
, Mark Wolf
, Danny Young
, Adam Cowan
, Derrick Richie
|
Görsel Efektler
|
Peter Bach
, Andy Burrow
, Melissa Butler Adams
, James Clarke
, James D. Etherington
, Adam Gascoyne
, Charlie Habanananda
, John Harvey
, Aeon Henderson
, Simon Hughes
, Jack James
, Jayson King
, Grant McKean
, Jeremy Sawyer
, Adam Seeley
, Matina Skouteri
, Marcus Wood
, Jan Hogevold
|
Özel Efektler
|
David Harris
, Graham Hills
, Carolyn Matini
|
İkinci Birim
|
Oscar Beuselinck
, Simon Downes
, Lucy Egerton
, Mark Egerton
, Henry Forsyth
, Grant Harvey
, Andrew McEwan
, Steve Newton
, Nickie Sault
|
Diyalog Editörü
|
Dan Green
, Lauren Ana Walker
|
Operasyon Yöneticisi
|
Candice Fonseca
|
Makyaj Sorumlusu
|
Erin Ayanian
, Zoe Clare Brown
, Richard Glass
, Sue Ignatius
, Sarah Monzani
, Liz Phillips
, Jemma Scott-Knox-Gore
, Maralyn Sherman
, Simon Thompson
, Christine Whitney
|
Yapım Sanatçısı
|
Eve Stewart
|
Sinematografi
|
Christian Sebaldt
|
Müzik
|
Edmund Butt
, Geoff Alexander
, Liz Gallacher
, Allan Jenkins
, Peter Manning
, Mike Ross-Trevor
, Kirsty Whalley
, Toby Wood
, Mikael Carlsson
, Dashiell Rae
|
Üretim Hizmetleri
|
Paul W. S. Anderson
, Jeremy Bolt
, Steve Christian
, Robert How
, Robert Kulzer
, Paul Tamasy
|
Senaryo Editörü
|
Rory Gilmartin
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Simon Price
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Simon Thompson
|
Yapım Koordinatörü
|
Sarada McDermott
|
Işık Asistanı
|
Joe Judge
|
Yapımcı
|
Paul W. S. Anderson
, Jeremy Bolt
|
Yapım Yöneticisi
|
Candice Fonseca
|
Işık Şefi
|
Phil Brookes
|
Kameraman
|
Howard Baker
, Mark Milsome
, David Odd
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gareth Milne
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Adam Gascoyne
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
John Harvey
|
Animasyon
|
Adam Seeley
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Howard Bargroff
, Dan Johnson
|
Ses efektleri Editörü
|
Ben Meechan
, Bernard O'Reilly
|
Makyaj Sanatçısı
|
Erin Ayanian
|
Steadicam Operatörü
|
Gerry Vasbenter
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Sue Ignatius
|
Kuaför
|
Zoe Brown
|
Sanat Yönetimi
|
Ed Walsh
, Andrew Grant
, Nurey Al-Kahzrajie
, Marc Beros
, Lee Biggs
, Dennis Bovington
, Alan Briant
, Temple Clark
, Gary Davies
, Jamie Davies-Evans
, James Fennessy
, Juan Fernandez
, Andrew Forrest
, Mary Gibbs
, Andy Good
, Claire Grainger
, Les Hall
, Kate Halsall
, Darren Hayward
, Gary Hedges
, Mike Houseman
, Geoff Hubbard
, Nigel Kirk
, Rowanna Lacey
, Terry Law
, Jo Littlejohn
, Dan Maslen
, Leon McCarthy
, Richard Mills
, Mark Overall
, Justin Overhill
, Neil 'Dulux' Palfreman
, Jo Riddell
, Lester Rowbotham
, Guy Rutter
, Don Santos
, Russell Sargent
, Paul Stewart
, Sam Stokes
, Graham Thomas
, Mark Williamson
, Bradley Woodbridge
, Leslie Wylie
, Colin Woodbridge
, Shay Leonard
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Eve Stewart
|
Kostüm Tasarımı
|
Ffion Elinor
|
Editör
|
Chris Gill
|
Oyuncu Seçimi
|
Robyn Ray
, Suzanne M. Smith
, Suzanne Smith
, Vanessa Baker
, Thomas L. Carter
, Brendan Donnison
, Bev Lawley
|
Görüntü Yönetmeni
|
Christian Sebaldt
|
Yönetici yapımcı
|
Steve Christian
, Robert Kulzer
, Paul Tamasy
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John Donoghue
|
Su Altı Kamerası
|
Mark Wolf
|
Yazar
|
Simon Maginn
|
Eş Yapımcı
|
Robert How
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Steve Harrow
|
Şoför
|
Gerard Baldwin
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Maralyn Sherman
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Sarah Monzani
|
Set
|
Alex Tate
|
Hazır Boyacı
|
Justin Overhill
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Rowanna Lacey
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Jo Riddell
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Edmund Butt
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Egerton
|
Set Fotoğrafçısı
|
Giles Keyte
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Andrew Grant
|
Marangoz
|
Terry Law
, Mark Overall
, Graham Thomas
|
Saç Tasarımcısı
|
Sarah Monzani
|
Yapım Muhasebecisi
|
Della Moore
|
Senaryo Süpervizörü
|
Elizabeth Tremblay
, Karen Fryer
, Rory Gilmartin
|
Birim Reklamcısı
|
Rob Deacon
|
Mekan Yöneticisi
|
Johnny Bamford
, Jules De Barsham
, Phil Gates
, Ian Pollington
, Henry Woolley
, Katie Elson
, Peter Smith
|
Müzik Editörü
|
Allan Jenkins
, Kirsty Whalley
|
Kostüm Sorumlusu
|
Leigh Nicol
, Maxine Brown
, Vikki Illing
, Nicola Rodd
|
Genel
|
Jemma Scott-Knox-Gore
, Nicola Rodd
, Liz Phillips
, Grant Harvey
, Nurey Al-Kahzrajie
, Don Santos
, Temple Clark
, Courtney Bishop
, Melissa Lake
, Barnaby Smyth
, Carolyn Matini
, Graham Hills
, Inderpreet Bahia
, Chris Clarke
, Harry Bowers
, Adam Inglis
, Marcus Alexander
, Anna Bolt
, Peter Smith
, Katie Elson
, Jacky Holding
, Anne Marie Speed
, Aeon Henderson
, Bev Lawley
, Jane Trower
, Peter Bach
, Roger Kendall
, Rob Craine
, Oliver Barron
, Chris Ingram
, Sam Stokes
, Andrew Stirk
, Lionel Selwyn
, Jason Swanscott
, Andrew Wilson
, Christine Whitney
, Matthew Skelding
, Michael Miller
, Dan Maslen
, Zak Melemendjian
, Vikki Illing
, Lester Rowbotham
, Graeme Stoten
, Maxine Brown
, Jan Hogevold
, Chris Gill
|