Yönetmen
|
Ted Demme
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ses Donanım
|
Tim Peyton
|
Kuaför
|
Candace Neal
|
Steadicam Operatörü
|
Andrew Rowlands
, Henry Tirl
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Cheryl Gould Strang
, Cynthia C. Rebman
, Jeff Damal
|
Dış Sesler Editörü
|
Gary Mundheim
, Philip A. Hess
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Daniel R. Jennings
|
Ses efektleri Editörü
|
Alan Rankin
|
Set Tasarımı
|
Maria Baker
, Bill Taliaferro
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Amiee Clark
, Adam Khalid
|
Set
|
Rob J. Greenlea
, Alex Klabukov
, John Beran
, Al Ambrosio
|
Ses Kayıtçısı
|
Eric Flickinger
|
Birim Reklamcısı
|
David Fulton
|
Baş Kuaför
|
Karl Wesson
, Rita Troy
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Set Sağlıkçısı
|
Jeffrey D. Stevens
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Kevin Yagher
|
Yapım Koordinatörü
|
Christa Vausbinder
, Emily Glatter
|
Kast Asistanı
|
Beth Bowling
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Lisa Tomczeszyn
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Jody Levin
|
Kondüktör
|
Tim Simonec
|
Orkestra Şefi
|
Tim Simonec
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Gustavo Oliva
|
Yapım Muhasebecisi
|
Karen Eisenstadt
|
Diğer
|
Bruce Porter
, David McKenna
, Nick Cassavetes
|
Yapım Kontrolörü
|
Paul Prokop
|
Terzi
|
Pablo Nantas
|
Yardımcı Butafor
|
Merdyce McClaran
|
1. Yardımcı Editör
|
Tom Dailey
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Don Telles
, Steve Kagan
, Brandon Ainsworth
|
Dolly Sorumlusu
|
Bryan Ashford
|
Kamera Yükleyici
|
Roger Wall
|
Yardımcı Editör
|
Mark Scovil
, Danya Joseph
|
Teçhizat Sorumlusu
|
John Janusek
|
Işık Asistanı
|
Simone Perusse
|
Ses Mikseri
|
Allan Byer
|
Set Şefi
|
Eric Ramirez
, Scott Bobbitt
|
Ulaşım Şefi
|
Cesar Angobaldo
|
Yeşil Sorumlusu
|
Steve Borgese
|
Butafor
|
Maureen Farley
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Rick Reynolds
|
Işık Şefi
|
John C. Nadeau
|
Saç Sorumlusu
|
Martin Samuel
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
John Burton West
, Melissa Kinnicutt
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ron Bolanowski
|
İnşaat Koordinatörü
|
Steve A. Hagberg
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jamie Kelman
, Desne J. Holland
|
Yapım Yöneticisi
|
Carla Fry
|
Yapımcı
|
Denis Leary
, Ted Demme
, Joel Stillerman
, Tomáš Krejčí
|
Oyuncu Seçimi
|
Avy Kaufman
, Beth Bowling
, Alejandro Cairo
, Rich King
, Megan Foley
|
Editör
|
Kevin Tent
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ve Neill
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Keller
, Patrick Cyccone Jr.
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rick Avery
|
Kostüm Tasarımı
|
Mark Bridges
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Nicholas Mastandrea
|
Sanat Yönetimi
|
David Ensley
, Gogo Amara
, Ron Ashmore
, Maria Baker
, Cliff Berns
, Scott Bobbitt
, Steve Borgese
, Erin Boyd
, Timothy Braniff
, Amiee Clark
, Skip Crank
, Hana Espinoza
, Maureen Farley
, Kristen Gassner
, Steve A. Hagberg
, Melo Hinojosa
, Daniel R. Jennings
, Adam Khalid
, Kim Larsen-Santini
, Patrice Laure
, Hana Matsumoto
, Merdyce McClaran
, Karin L. McGaughey
, Cheree Welsh
, Paul A. Minitello
, Jason Puga
, Eric Ramirez
, Cynthia C. Rebman
, Mark Sakamoto
, Wayne Smith
, Meredith J. Stewart
, David Storm
, Cheryl Gould Strang
, Bill Taliaferro
, Bernardo Trujillo
, Alberto Villaseñor
, Tony Wright
, Ahmed Saker
, Michele Spadaro
, Greg Musselman
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Michael Z. Hanan
|
Set Yapımcısı
|
Jose Ludlow
|
Kitap
|
Bruce Porter
|
Ortak Yapımcı
|
Susan McNamara
, Tracy Falco
, Hillary Sherman
|
Set Fotoğrafçısı
|
Lorey Sebastian
|
Yapım Sorumlusu
|
Susan McNamara
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mark P. Stoeckinger
, Victor Ray Ennis
|
Set Kostümcüsü
|
Donna O'Neal
, Steve Constancio
|
Set Dekorasyon
|
Douglas A. Mowat
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Georgia Kacandes
|
Yönetici yapımcı
|
Georgia Kacandes
, Michael De Luca
, Susan McNamara
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Graeme Revell
|
Teşekkürler
|
Martin Scorsese
, Kristina Jung
, Paul Thomas Anderson
, Sal Jenco
, Tom Sellitti
, Jim Serpico
, John Sloss
, Rick Yorn
, The Rolling Stones
|
Senaryo
|
David McKenna
, Nick Cassavetes
|
Görüntü Yönetmeni
|
Ellen Kuras
|
Diyalog Editörü
|
Glenn T. Morgan
, Richard Dwan Jr.
|
Senaryo Süpervizörü
|
Pamela Alch
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Cesar Angobaldo
, Richard Burch
, Javier Gunther
, Buck Holland
, Craig Lietzke
, Carlos Ponce de León
, Randy White
, Chris Arnold
|
Makyaj Sorumlusu
|
Sheryl Blum
, Desne J. Holland
, Whitney James
, Jamie Kelman
, Candace Neal
, Ve Neill
, David Ruiz Gameros
, Martin Samuel
, Randy Sayer
, Rita Troy
, Brian Van Dorn
, Bonnie Walker
, Karl Wesson
, Kevin Yagher
, Barney Burman
, Alfredo Mora
|
Mekan Yöneticisi
|
Lori A. Balton
, Julio Bárcenas
, Peter Costelli
, Fermin Davalos
, Mike Fantasia
, G. Pekas Lozano
, Dee Dee Smith
, Donny Martino
|
Editoryal Hizmetler
|
David Berman
, Tom Dailey
, Danya Joseph
, Jody Levin
, Mato
, Frank Roman
, Mark Scovil
, Kostas Theodosiou
, Carole Cowley
|
Kostüm Sorumlusu
|
Cha Blevins
, John Casey
, Steve Constancio
, Jenny Eagan
, Bridgitte Ferry
, Guy Miracle
, Pablo Nantas
, Mónica Neumaier
, Donna O'Neal
, Anthony J. Scarano
, Charmaine Nash Simmons
, Lisa Tomczeszyn
, Lori Jean Sacks
, Rhonda Earick
|
Kamera Teknisyeni
|
Alfred Ainsworth Jr.
, Bryan Ashford
, Randy Babchuck
, Kenneth Bender
, John Beran
, Camille Freer
, Oscar Gomez
, Rob J. Greenlea
, Juan Fernando Guzmán
, Justin Holdsworth
, John Janusek
, Steve Kagan
, Alex Klabukov
, Jeff Kluttz
, Michael Lyon
, Fernando Moreno
, John C. Nadeau
, Gustavo Oliva
, Jeff Orsa
, Simone Perusse
, Jesús Rodríguez Barajas
, Andrew Rowlands
, Mark Santoni
, Lorey Sebastian
, John P. Shine
, Sandi Sissel
, Baird Steptoe
, Don Telles
, Henry Tirl
, Michael Tolochko
, Roger Wall
, John Young
, Mike Gerzevitz
, Michael Ringston
, Rex Anson Rhorer
|
Görsel Efektler
|
Akemi Abe
, Lloyd Lee Barnett
, Fish Essenfeld
, John Follmer
, James W. Kristoff
, Derek Ledbetter
, Heather MacPhee Ryan
, Bruno Vilela
, Judith Bell
, Chris Crowell
|
Özel Efektler
|
Ron Bolanowski
, Michael Duenas
, Robert Bolanowski
|
Ses
|
Brian Basham
, Ron Bedrosian
, Michael J. Broomberg
, Allan Byer
, Mark Choi
, Jamie Christopherson
, Patrick Cyccone Jr.
, Dean Drabin
, Richard Dwan Jr.
, Victor Ray Ennis
, Eric Flickinger
, Nerses Gezalyan
, Philip A. Hess
, Michael Keller
, Glenn T. Morgan
, James Moriana
, Gary Mundheim
, Mark Ormandy
, Tim Peyton
, Alan Rankin
, David Stanke
, Mark P. Stoeckinger
, Cary Stratton
, Jeffrey Wilhoit
, Keenan Wyatt
, Greg Zimmerman
, Sam Sarkar
|
İkinci Birim
|
Anne Berger
, Rosemary C. Cremona
, Maria Mantia
, Nicholas Mastandrea
, René Villarreal
|
Operasyon Yöneticisi
|
Mariano Carranco
, Carla Fry
, Georgia Kacandes
, Susan McNamara
, Rick Reynolds
|
Yapım Sanatçısı
|
Michael Z. Hanan
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Cheree Welsh
|
Sinematografi
|
Ellen Kuras
|
Müzik
|
Graeme Revell
, Wolfgang Amadeus
, Eric Amdahl
, Paul Broucek
, Mark Curry
, Buck Damon
, Richard Ford
, Paul Haslinger
, Simon James
, Mark Kaufman
, Lesley Langs
, Amanda Scheer-Demme
, Steve Smith
, Rick Fleishman
, Bobbi Page
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael De Luca
, Ted Demme
, Tracy Falco
, Georgia Kacandes
, Tomáš Krejčí
, Denis Leary
, Jose Ludlow
, Susan McNamara
, Hillary Sherman
, Joel Stillerman
, Nick Mestrundrea
|
Dublörler
|
Joni Avery
, Anita Hart
, Brian Avery
, Rick Avery
, David Gene Gibbs
, Chris Howell
, Danny Wynands
, Cameron Croughwell
|
Boom Operatörü
|
Keenan Wyatt
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Rosemary C. Cremona
|
Müzik Süpervizörü
|
Amanda Scheer-Demme
, Buck Damon
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Whitney James
|
Müzik Editörü
|
Richard Ford
|
Diğer
|
Akemi Abe
, Victor Aguirre
, Jose Manuel Ballesteros
, Denise Blasor
, Judy Blinick
, Caryn Cheever
, Martin Corkidi
, Jason Cox
, Kim Crockett
, Christi Dembrowski
, Humberto Domínguez
, Jessica Drake
, Leon Dudevoir
, Karen Eisenstadt
, John Embry
, Samuel V. Franco
, David Fulton
, Emily Glatter
, Vanessa Grayson
, Jonás Hendrix
, Elsa Hermoso
, John Humber
, Tish Johnson
, Carlos Larios
, Cathy Marshall
, Nick Mestrundrea
, Norberto Nava
, Mike Patlin
, Adriana Poblano
, Jodi Purdy-Quinlan
, Deborah Ricketts
, Ahmed Saker
, Arturo Saldivar
, Maurice Schwartzman
, Jim Serpico
, Alexander C. Sohn
, Jeffrey D. Stevens
, Lance Stockton
, Emma Tillinger Koskoff
, John Trujillo
, Lee Tucker
, Nelson Tunon
, Christa Vausbinder
, Dick Wagner
, Julie Wagner
, John Burton West
, Ronald C. Briggs Jr.
, Marco Polo Constandse
, Mike Currie
, Bianca Bezdek-Goodloe
|
Genel
|
Anita Hart
, Kevin Tent
, Leon Dudevoir
, Karin L. McGaughey
, Sandi Sissel
, Brian Basham
, Ron Bedrosian
, Nerses Gezalyan
, James Moriana
, Jeffrey Wilhoit
, Greg Zimmerman
, Jenny Eagan
, Andrew Rowlands
, Henry Tirl
, Jessica Drake
, Baird Steptoe
, Bridgitte Ferry
, Rich King
, Charmaine Nash Simmons
, Peter Costelli
, Timothy Braniff
, Mark Santoni
, Maria Mantia
, Fermin Davalos
, John Young
, John P. Shine
, Jeff Kluttz
, Kim Larsen-Santini
, Guy Miracle
, Camille Freer
, Cathy Marshall
, Judy Blinick
, Donny Martino
, Steven J. Reynolds
, Steven S. Lee
, Lisa Behlendorf
, Andrea McBride
|