Yönetmen
|
James Wan
|
Senarist
|
Leigh Whannell
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
David A. Armstrong
|
Dijital Besteciler
|
Derek Bird
|
Kameraman
|
Jon Myers
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Andy Steinman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Marlo Pabon
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Andrew Midgley
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Mark Allan
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Thomas L. Bellissimo
|
Ses Mikseri
|
John Taylor
|
Yardımcı Editör
|
John Coniglio
|
Ses efektleri Editörü
|
Randy Babajtis
|
Müzik Süpervizörü
|
Jonathan Scott Miller
|
Müzik Editörü
|
Cameron Allan
|
Boom Operatörü
|
Speed Ratliff
|
Yapım Yöneticisi
|
Richard H. Prince
|
Yapım Koordinatörü
|
Vicky Choy
|
Yapım Muhasebecisi
|
Monica Muehlhause-Horn
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael Steffen
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Alexa Sheehan
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Bill Persaud
|
Ses
|
Randy Babajtis
, Jeremy Balko
, Alan Freedman
, Jerry Gilbert
, Scott Hinkley
, Jonathan Miller
, Andrew Patterson
, Speed Ratliff
, Paul Stula
, John Taylor
, Jonathan Wales
, Evan T. Chen
, Wendy Czajkowsky
, Michael P. Cook
|
Teşekkürler
|
Ken Greenblatt
, Darren McFarlane
, Tom Ortenberg
, Tim Palen
, Stewart Prain
|
Dublörler
|
Keith Adams
, Mocean Melvin
|
Diğer
|
Jackie Bazan
, Vicky Choy
, Chad Cole
, Alex Franklin
, Laura Gary
, Sherry Kecskes
, Jonathan Leeder
, Joni Lefkowitz
, Tory Mell
, Monica Muehlhause-Horn
, Alexis Ross
, Kenny Selko
, Tricia Sherwood
, E. Thompson
, Michael Toll
, Robert Beebe
, Timothy Scott Ralston
, Chuck Radtke
, Jeffrey Reyes
, Alexander J. Wysocki
|
Editoryal Hizmetler
|
John Coniglio
, Ian Elias
, Mark Griffith
, Dan Muscarella
|
Kamera Teknisyeni
|
Todd Baldi
, Brandon Cunningham
, Oscar Garcia
, Greg Gayne
, Martin Glover
, Josh Harrison
, David Katz
, Thomas Kuo
, Yaron Levy
, John Loveall
, Jon Myers
, Bill Persaud
, Jeremy Quinlan
, Ray Skinner
, Michael Steffen
, Andy Steinman
, Lisa Villaire
, Vinny Walsh
, Aaron Schuh
|
Görsel Efektler
|
Robert Beebe
, Derek Bird
, Joshua D. Comen
, David Fred Masselink
, Andrew Midgley
, Mike Ocoboc
, Marlo Pabon
|
Özel Efektler
|
Charles Belardinelli
, Thomas L. Bellissimo
, Brad Hardin
, Mike Tristano
|
İkinci Birim
|
Daniel J. Heffner
, Alexa Sheehan
|
Işık Şefi
|
Yaron Levy
|
Operasyon Yöneticisi
|
Richard H. Prince
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kashka Banjoko
, Scott H. Eddo
, Michelle Rene Elam
, Rocky Faulkner
, Richard Redlefsen
, Eleanor Sabaduquia
|
Yapım Sanatçısı
|
Julie Berghoff
|
Sinematografi
|
David A. Armstrong
|
Müzik
|
Charlie Clouser
, Cameron Allan
, Robert Cross
, Eric Gorfain
, Page Hamilton
, Joel C. High
, Danny Lohner
, Jonathan Scott Miller
, Jonathan Platt
, Chas Smith
, Nick Wollage
, Rebecca Rienks
, Gavyn Wright
|
Başlık Tasarımı
|
Robert Beebe
|
Yardımcı Butafor
|
Jeffrey Reyes
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Jennifer Levy
|
Elektrikçi
|
Thomas Kuo
, Ray Skinner
|
Editör
|
Kevin Greutert
|
Ortak Yapımcı
|
Lark Bernini
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Oscar Garcia
|
1. Kamera Asistanı
|
Josh Harrison
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Jill Bream
|
Protez Sorumlusu
|
Rocky Faulkner
|
Hikaye
|
Leigh Whannell
, James Wan
|
Eş Yapımcı
|
Daniel J. Heffner
, Richard H. Prince
|
Yönetici yapımcı
|
Peter Block
, Jason Constantine
, Stacey Testro
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jonathan Miller
|
Set Fotoğrafçısı
|
Greg Gayne
|
Sanat Yönetimi
|
Nanet Harty
, Luis A. Arevalos
, Jake Blecha
, Jill Bream
, Bill Davis
, Timothy Feimster
, Jonah Markowitz
, Erin McKenna
, Summer Ramsey
, Brook Shafer
, Joshua Towers
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Julie Berghoff
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Eleanor Sabaduquia
|
Kostüm Tasarımı
|
Jennifer L. Soulages
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Charlie Clouser
|
Ses Tasarımcısı
|
Jonathan Miller
|
Oyuncu Seçimi
|
Amy Lippens
, Lisa S. Beasley
, Jennifer Levy
|
Set
|
Chris Gordon
|
Kostüm Sorumlusu
|
Kathleen Russo
, Christina DeMasi
|
Işık Asistanı
|
Brandon Cunningham
|
Sahne Sanatçısı
|
Summer Ramsey
|
Yapımcı
|
Mark Burg
, Gregg Hoffman
, Oren Koules
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dan Muscarella
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jillian Giacomini
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Daniel J. Heffner
|
Video Assist Operatörü
|
Martin Glover
|
Dublörler Koordinatörü
|
Keith Adams
|
Set Yapım Asistanı
|
Tory Mell
|
Butafor
|
Bill Davis
|
Kuaför
|
Kashka Banjoko
|
Yapım Stajyeri
|
Chuck Radtke
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Ian Elias
|
Kamera Yükleyici
|
Lisa Villaire
|
Üretim Hizmetleri
|
Tricia Sherwood
, Lark Bernini
, Peter Block
, Mark Burg
, Jason Constantine
, Daniel J. Heffner
, Gregg Hoffman
, Oren Koules
, Richard H. Prince
, Stacey Testro
|
Marangoz
|
Timothy Feimster
|
Makyaj Sanatçısı
|
Scott H. Eddo
|
Baş Kuaför
|
Michelle Rene Elam
|
Genel
|
Andrew Patterson
, Christina DeMasi
, Luis A. Arevalos
, Alan Freedman
, Shelley Roden
, Jeremy Balko
, Charles Belardinelli
, Mocean Melvin
, John Loveall
, Todd Baldi
, Mark Griffith
, Eric Gorfain
, Rebecca Rienks
, Sherry Kecskes
, Lisa S. Beasley
, Kenny Selko
, Alexis Ross
, Alex Franklin
, Richard Redlefsen
, Jake Blecha
, Kevin Greutert
|