Satılık Çocuklar Yorumları

Satılık Çocuklar filmi detayları

@cruachan

1 ay önce

6.3 / 10

Öyle fazla abartılacak bir tarafı yok aynı konu üzerine daha iyileri var, yinede orta düzey bir film diyebilirim, konu itibariyle iyi ama işleyişte eksiklik fazla oyunculuklarda tatmin etmiyor pek.
K

@kvoyvodak

8 yıl önce

4.6 / 10

Replikler olsun karakterler olsun epey eksikti. Vakit kaybı diyebilirim.

@arapciklet

8 yıl önce

8.4 / 10

İbret alınması gereken bir film.Filmi izlerken oyunculuğa müziklere değil de anlatılmak istenene bakılmalı sadece bunun için izlenmeli.İnsanlığımdan utanmama neden oldu maalesef.Böyle şeyler dünyanın her yerinde var ve bizler hep göz yumuyor,kafamızı çeviriyoruz.
M

@miridliyanar

8 yıl önce

Kanım dondu, her saniye bunlar nasıl insanlar diyerek izledim. O kadar boktan iğrenç bir dünyada yaşıyoruz ki çocukları bu iğrençliklere dahil etmelerine katlanamıyorum. Kalbim sıkıştı resmen, gece uyuyamayacağım. Bu kadar uzağa bakmanıza gerek yok televizyonunuzu açın ve görün çok yakın bir zamanlar Nijerya’dan kaçırılan onlarca kız çocuğu.. Bakıyorsunuz üzülüyorsunuz ve kanalı değiştiriyorsunuz. Elimizden hiç bişey gelmeden sadece izliyoruz..Bunları yapan insan değil, insanlığımdan utanıyorum.
W

@wolfenstein

8 yıl önce

7.9 / 10

son derece sarsıcı izlerken insanın boğazının düğümlendiği gerçek bir film. anlattığı konu herkesçe malum olunan şeyler ancak izleyince insanı bir başka etkiliyor. film başlarken gerek açılış sahnesi ve müziğiyle güzel bir film izleyecekmişsiniz etkisi uyandırıyor ancak ilerledikçe git gide karanlık tarafına doğru çekiliyorsunuz. filmde gördüklerimizin şuan bile dünyanın çeşitli yerlerinde belki de daha acımazsızca yaşandığını bilmek insanı ayrıca üzüyor. özellikle tayland’da çocuk istismarının had safhalarda dolaştığını göz önüne alırsak. büyük yasal kurumların işin kaynağını bulma bahanesiyle onlara göre küçük sayılacak şeylere göz yumuyor olmaları konusuna da değinmiş ki bence bu senaryonun bir parçası olmasından öte oldukça gerçek. polisin işin içinde olmasına değinmiyorum bile. bok çukuru gibi bir dünyada yaşıyoruz onu bir kez daha görmemizi sağlıyor.

@poormf

10 yıl önce

5 / 10

Anlatılmak istenilen konunun güzelliğine rağmen kimi siyasal, dinsel öğeler ve klişeler kullanılarak işin kolayına kaçılmış...Etkileyici konu, kötü kurgu ile harcanmış...

5/10
C

@coolcadaver

12 yıl önce

9.2 / 10

Gerçekten film kanımı dondurdu. Bu olayları burada izlemeye bile dayanamazken küçücük çocukların gerçek hayatta başına geliyor olması heryerimden kin ve nefret fışkırmasına neden oluyor.

@kaplumbaga

13 yıl önce

9 / 10

gözyaşları içinde izlediğim, insanın kanını donduran sahneleri barındaran bir film. son sahnesindeki çocuğun bakışı,polonyalı kızın intihar sahnesi ve daha fazlası içinizi burkacak. bu ticareti yapıp buna teşvik eden sapık ruhlu insanlarla aynı havayı soluyor olmaktan nefret edeceksiniz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL