Yönetmen
|
Steven Soderbergh
|
Senarist
|
Susannah Grant
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set
|
Charles John Bukey
, Thomas A. Curran
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Dale E. Anderson
|
Hazır Boyacı
|
Francis N. 'Lucky' Costello
|
Ressam
|
Scott Shordon
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Sarah Bullion
|
Işık Şefi
|
Russell Caldwell
|
Şoför
|
Loren Bess
|
Kamera Yükleyici
|
Stacy De La Motte
|
Negatif Kesici
|
Gary Burritt
|
Marangoz
|
Steven Kissick
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Monica de Armond
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Caitlin Maloney
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dana Ross
|
Yapım Stajyeri
|
Taina Mirach
|
Şef
|
Antoine Mascaro
|
Güvenlik
|
Joseph Keideth
|
Projeksiyon
|
Thomas S. Dickson
|
Kuaför
|
Michelle Weiss
, Bernard Gough
, Anthony Wilson
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Richard Hartley
|
Butafor
|
Peter Bankins
|
Orkestra Şefi
|
Thomas Pasatieri
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Blair Huizingh
|
Butafor
|
John Bullard
|
Yapım Ses Mikseri
|
Thomas Causey
|
Üretim Hizmetleri
|
Charles Drake
, Danny DeVito
, John Hardy
, Gail Lyon
, Carla Santos Shamberg
, Michael Shamberg
, Stacey Sher
|
Yardımcı
|
Marc C. Geschwind
|
Set Sağlıkçısı
|
Harold Fowler
|
Yapım Sanatçısı
|
Philip Messina
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Mike Malone
|
Dublörler
|
Rick Avery
, Roydon Clark
, Tabby Hanson
, John Robotham
, Steve Kelso
, Joni Avery
|
Diğer
|
Susannah Grant
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Jimmy Badstibner
, Gavin J. Behrman
, Damon Bingham
, Keri Bruno
, Rick Castro
, Sam M. Cobb
, Natasha Cuba
, Charles Drake
, Harold Fowler
, Brad Furman
, Marc C. Geschwind
, Ronald E. Hairston
, Cheri Hall
, Leah Holmes
, Karen Jarnecke
, J. Larsen Jay
, Joseph Keideth
, Michael LaCorte
, Robin Le Chanu
, Keri Littledeer
, Caitlin Maloney
, Antoine Mascaro
, Thomas John McGowan
, Carla Meyer
, Taina Mirach
, Nancy Reid
, Ricki L. Stein
, Spooky Stevens
, Patrick Thornhill
, Laura Tiz
, Julie Wagner
, Brett Brown
, Don Gillespie
, Michelle Gold
, Ronald Hairston Jr.
, Niamh Murphy
, Pliny Porter
, Jim Swidarski
, Lynnanne Zager
, Lynn Struiksma
|
Editoryal Hizmetler
|
Julian Andraus
, John Axelrad
, Gary Burritt
, Monica de Armond
, Bradford L. Dean
, Dana Ross
, Robb Sullivan
|
Kamera Teknisyeni
|
Randy Berrett
, Charles John Bukey
, Russell Caldwell
, Thomas A. Curran
, Stacy De La Motte
, John W. DeBlau
, Wayne L. Duncan
, Frank Endewardt
, Isaac Friedman
, Richard Hartley
, Barry Idoine
, Gary M. Lang
, Chris Lombardi
, Bob Marshak
, Daisuke Dice Miyake
, Darryl Murchison
, John Owens
, Paul E. Sutton
, Paul Threlkeld
, Rodney Veto
, Marta Weiss
, Paul David Williams
, James W. Apted
, Sean P. Fickert
, Daniel A. Guerrero
, Edward A. Gutentag
, Larry Markart
, Bobby Brown
|
Görsel Efektler
|
Carole Cowley
, Mark Tait Lewis
, Serena Rainbow Naramore
, Jason Piccioni
, Corrine Pooler
, Thomas J. Smith
, Tom Zils
, Erin M. Cullen
, Louis Schwartzberg
|
Ses
|
David Betancourt
, Larry Blake
, Joseph F. Brennan
, Thomas Causey
, Mike Chock
, Ezra Dweck
, Julie Feiner
, Dawn Lunsford
, Eric Flickinger
, Aaron Glascock
, Baylis Glascock
, Michael Keller
, Richard Kite
, James Morioka
, Eric Potter
, Alicia Stevenson
, Jon Vogl
, Marvin Walowitz
, David A. Whittaker
, Brian Basham
, Ron Bedrosian
, Mark Kenna
, Linda Lew
|
İkinci Birim
|
Tony Eng
, David Hallinan
, Gregory Jacobs
, Michael Risoli
, Nicholas Wolfert
|
Operasyon Yöneticisi
|
Frederic W. Brost
, Caitlin Maloney
, James C. Taylor
|
Makyaj Sorumlusu
|
Susan A. Cabral
, Bonnie Clevering
, Richard Dean
, Ken Diaz
, Bernard Gough
, Deborah Mills-Whitlock
, Norman Page
, Michelle Weiss
, Anthony Wilson
, Gary Archer
, Jennifer Aspinall
, Stacey K. Black
|
Sinematografi
|
Edward Lachman
|
Müzik Süpervizörü
|
Amanda Scheer-Demme
|
Müzik
|
Thomas Newman
, Bill Bernstein
, Jordan Corngold
, Buck Damon
, Tom Hardisty
, David Marquette
, Thomas Pasatieri
, Dennis S. Sands
, Amanda Scheer-Demme
, John Beasley
, Frankii Elliott
, Sandy DeCrescent
|
Kast Asistanı
|
Brumby Broussard
|
Yardımcı Butafor
|
Alberto Christiano Lombardo
|
Baş Kostümcü
|
Janis Mekaelian
|
Dolly Sorumlusu
|
Paul Threlkeld
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Thomas John McGowan
|
Dijital Besteciler
|
Mark Tait Lewis
|
Yapım Sorumlusu
|
James C. Taylor
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ricki L. Stein
|
Elektrikçi
|
Gary M. Lang
, John Owens
|
Işık Asistanı
|
Frank Endewardt
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Carole Cowley
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Thomas Newman
|
Set Yapım Asistanı
|
Keri Bruno
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Keith P. Cunningham
|
Dublörler Koordinatörü
|
John Robotham
|
Şive Koçu
|
Carla Meyer
|
Yardımcı Yönetmen
|
Gregory Jacobs
|
Ses Donanım
|
Richard Kite
|
Boom Operatörü
|
Joseph F. Brennan
|
Yeşil Sorumlusu
|
Richard Boris
|
Dış Sesler
|
Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Carmen Cuba
|
Yardımcı Editör
|
John Axelrad
|
Set Dekorasyon
|
Kristen Toscano Messina
|
1. Yardımcı Editör
|
Robb Sullivan
|
Makyaj Sanatçısı
|
Richard Dean
|
Dövme Tasarımcısı
|
Ken Diaz
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Randy Berrett
|
Müzik Editörü
|
Bill Bernstein
|
Sanat Yönetimi
|
Christa Munro
, Dale E. Anderson
, Peter Bankins
, Bart Barbuscia
, Adam L. Barker
, Jason Bedig
, Brent A. Blom
, Scott Bobbitt
, Richard Boris
, Gary A. Brewer
, John Bullard
, Sarah Bullion
, Glenn M. Carrere
, David B. Clark
, Francis N. 'Lucky' Costello
, Keith P. Cunningham
, Eduardo H. Esparza
, Louie Esparza
, Gerard Forrest
, Hank Giardina
, William Gideon
, Steve Gindorf
, Blair Huizingh
, Marisol Jiménez
, Patricia Klawonn
, Jennifer Lagura
, Alberto Christiano Lombardo
, Masako Masuda
, John Moore
, Anthony J. Saenz
, Craig T. Shordon
, Scott Shordon
, Shana Sigmond
, Bruce G. Smith
, Chris Snyder
, Dale Snyder
, Cheryl Gould Strang
, Stacy Weddington
, Erin Boyd
, Steven Kissick
, Thomas Moffitt
, Eric Ramirez
, Chad Simpson
, B.J. Smith
, Karen Kornbau
|
Kostüm Tasarımı
|
Jeffrey Kurland
|
Oyuncu Seçimi
|
Margery Simkin
, Brumby Broussard
, Carmen Cuba
, Rich Epstein
, Rich King
, Jay Krymis
|
Editör
|
Anne V. Coates
|
Görüntü Yönetmeni
|
Edward Lachman
|
Eş Yapımcı
|
Gail Lyon
|
Yönetici yapımcı
|
John Hardy
, Carla Santos Shamberg
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Philip Messina
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Keller
, Larry Blake
|
Ses Kayıtçısı
|
Eric Flickinger
|
Yapımcı
|
Danny DeVito
, Michael Shamberg
, Stacey Sher
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bob Marshak
|
Mekan Yöneticisi
|
Ken Lavet
, Thomas S. Dickson
, Caleb Duffy
, Edward J. Ertel
, Jane E. Graves
, Quentin Halliday
, Gregory Alpert
|
Saç Tasarımcısı
|
Bonnie Clevering
|
Jenerik Mikser
|
Dennis S. Sands
|
Yardımcı Ses Editörü
|
James Morioka
|
Birim Reklamcısı
|
Spooky Stevens
|
Yapım Koordinatörü
|
Robin Le Chanu
|
1. Kamera Asistanı
|
Barry Idoine
|
Diyalog Editörü
|
Aaron Glascock
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Karen Jarnecke
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Rich Bennetti
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thomas J. Smith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Welles
, Richard LaGravenese
|
Kameraman
|
Chris Lombardi
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jon Carpenter
, Rich Bennetti
, Loren Bess
, Jack Carpenter
, Louis Dinson
, Charles Enzen
, Scott Fair
, J. Armin Garza II
, Chris Gorden
, Shane Greedy
, David Jernigan
, Thomas M. Krigbaum
, Hal Lary
, Tom Neal
, Don Newton
, John Ornstein
, Chance Robertson
, Kelly Yon
|
Set Tasarımı
|
Patricia Klawonn
, Masako Masuda
|
Set Şefi
|
Jason Bedig
|
İnşaat Koordinatörü
|
Chris Snyder
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Larry Blake
|
Ulaşım Şefi
|
Shane Greedy
|
Özel Efektler
|
Kevin Hannigan
, Werner Hahnlein
, William D. Harrison
, Kenneth Van Order
|
Kostüm Sorumlusu
|
Elaine Ramires
, Corey Bronson
, Janis Mekaelian
, Rhona Meyers
, Shoshana Rubin
, Fran Vega-Buck
, Emily Wyss
|
Dolby Danışmanı
|
Mark Kenna
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Frederic W. Brost
|
Set Kostümcüsü
|
Shoshana Rubin
, Corey Bronson
, Emily Wyss
, Fran Vega-Buck
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Deborah Mills-Whitlock
|
Genel
|
Buck Damon
, David Betancourt
, Dawn Lunsford
, Rick Avery
, Gavin J. Behrman
, Brian Basham
, Ron Bedrosian
, Erin Boyd
, Jon Vogl
, Roydon Clark
, James W. Apted
, Werner Hahnlein
, Caleb Duffy
, Michael Risoli
, Rich King
, Rodney Veto
, Cheri Hall
, Niamh Murphy
, Thomas Moffitt
, Jim Swidarski
, Isaac Friedman
, Brett Brown
, J. Larsen Jay
, Nicholas Wolfert
, Gary Archer
, Anne V. Coates
, Tabby Hanson
, Steve Kelso
|