Yönetmen
|
Jonathan Demme
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elektrikçi
|
Michael F. Burke
|
Sahne Sanatçısı
|
Eileen Garrigan
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Trish Breganti
|
Üretim Hizmetleri
|
Richard Fishwick
, Grace Blake
, Ronald M. Bozman
, Gary Goetzman
, Edward Saxon
, Kenneth Utt
|
Set Kıyafet Sanatçısı
|
Ed Lohrer III
|
Hava Kamerası
|
Mark Streapy
|
Set
|
Richard Aversa
|
Hazır Boyacı
|
C.A. Kelly
|
İnşaat Koordinatörü
|
S. Bruce Wineinger
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Mark Burchard
|
Ressam
|
Chris Call
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Dennis Radesky
|
Işık Asistanı
|
Ken Connors
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kathleen Gerlach
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Francine Byrne
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ken Regan
|
Ortak Yapımcı
|
Grace Blake
|
Süreklilik
|
Mary A. Kelly
|
Makyaj Sanatçısı
|
Allen Weisinger
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Kenneth Turek
|
Set Yapım Asistanı
|
Catherine Marie McDonald
|
Yapım Yöneticisi
|
Larry Jackson
|
Birim Reklamcısı
|
Judy Arthur
|
Yapım Sanatçısı
|
Kristi Zea
|
Diğer
|
Thomas Harris
, Ted Tally
|
Diğer
|
Judy Arthur
, Jeffrey T. Barabe
, Andre B. Blake
, Lisa Bradley
, Vicki Dee Rock
, Richard Fishwick
, Paul Giorgi
, Thomas A. Imperato
, Patricia LaMagna
, Maria Alaina Mason
, Bill McCue
, Raymond A. Mendez
, Cristie Miele
, Walt Oggier
, Lucas Platt
, Ben Ramsey
, Andrew Sands
, Steven Shareshian
, Valerie Thomas
, Gina White
, Ronald C. Briggs Jr.
, Alan Jacques
, Solomon J. LeFlore
, Dominic Marcus
, Catherine Marie McDonald
, Matthew Myers
, Steve Parys
, Jonathan Sheinberg
, Allison Sherman
|
Senaryo Süpervizörü
|
Mary A. Kelly
|
Editoryal Hizmetler
|
Trish Breganti
, Lisa Bromwell
, David Kirkman
, David Orr
, Colleen Sharp
|
Kamera Teknisyeni
|
Richard Aversa
, Michael F. Burke
, Ken Connors
, John Donohue
, Russell Engels
, Larry Huston
, Tony C. Jannelli
, Jay Levy
, Bruce MacCallum
, Larry McConkey
, Billy Miller
, Tom O'Halloran
, Brian S. Osmond
, Ken Regan
, David Knox
, Steven Search
, Mark Streapy
|
Ses
|
Ron Bochar
, David Boulton
, Missy Cohen
, Randall Coleman
, Marko Costanzo
, William Docker
, Tom Fleischman
, John Fundus
, Brian Johnson
, Frank Kern
, Stuart Levy
, Marissa Littlefield
, Dennis Maitland II
, Chris Newman
, Bruce Pross
, Fred Rosenberg
, Anne Sawyer
, Gail Showalter
, Alan Snelling
, Jeffrey Stern
, Philip Stockton
, Steven Visscher
, Deborah Wallach
, Robert F. Warren
, Shari Johanson
, Jörg Klinkenberg
|
İkinci Birim
|
Ronald M. Bozman
, Gina Maria Leonetti
, Kyle McCarthy
, Steve Rose
|
Operasyon Yöneticisi
|
Marshall Persinger
, Kenneth Utt
, Larry Jackson
, Ron Lynch
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alan D'Angerio
, Carl Fullerton
, Neal Martz
, Allen Weisinger
, Todd Kleitsch
|
Sinematografi
|
Tak Fujimoto
|
Stajyer Ses Editörü
|
Missy Cohen
|
Müzik
|
Howard Shore
, Sharon Boyle
, Susan Demskey-Horiuchi
, Homer Denison
, Suzana Peric
, Nic Ratner
, Peter Fuchs
, Quincy Z. Gunderson
, Natasha Kinne
, Dana Sano
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Lisa Bradley
|
Pleybek Şarkıcısı
|
Natasha Kinne
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Kyle McCarthy
|
Hayvan Eğitmeni
|
Ray Mendez
|
Dolby Danışmanı
|
Robert F. Warren
|
Orkestra Şefi
|
Homer Denison
|
Boom Operatörü
|
Dennis Maitland II
|
Mekan Yöneticisi
|
Neri Kyle Tannenbaum
, John Crowder
, Gus Holzer
, Annie Loeffler
, Michael McCue
, Brian Hartman
, John Marston
|
ADR Editörü
|
Deborah Wallach
, Gail Showalter
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Fleischman
|
Sanat Yönetimi
|
Tim Galvin
, Francine Byrne
, Eileen Garrigan
, Frederika Gray
, Kalina Ivanov
, C.A. Kelly
, Gary Kosko
, Ed Lohrer III
, Ann Miller
, Jim Schneider
, Karl Shefelman
, Diana Stoughton
, Kenneth Turek
, Natalie Wilson
, S. Bruce Wineinger
, Vincent Borrelli
, Chris Call
, Thomas J. Garrigan
, Smith Harper Hutchings
, Brick Mason
, Kimberly Weeks
|
Saç Tasarımcısı
|
Alan D'Angerio
|
Yönetici yapımcı
|
Gary Goetzman
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Gary Kosko
|
Editör Yardımcısı
|
Lisa Bromwell
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Billy Miller
|
Roman
|
Thomas Harris
|
Müzik Süpervizörü
|
Sharon Boyle
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Neal Martz
, Carl Fullerton
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kristi Zea
|
Kameraman
|
Tony C. Jannelli
|
Ses Tasarımcısı
|
Skip Lievsay
|
Set Dekorasyon
|
Karen O'Hara
|
Editör
|
Craig McKay
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tak Fujimoto
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kenneth Utt
|
Yardımcı Yönetmen
|
Ronald M. Bozman
|
Yapımcı
|
Ronald M. Bozman
, Edward Saxon
, Kenneth Utt
|
Yapım Ses Mikseri
|
Chris Newman
|
Oyuncu Seçimi
|
Howard Feuer
, Donna M. Belajac
, Staci A. Blagovich
, Dennis Osborne
|
Teşekkürler
|
James Deeth
, John Douglas
, Jeff Senour
, Mark Streapy
, Trey Wilson
|
Senaryo
|
Ted Tally
|
Kostüm Tasarımı
|
Colleen Atwood
|
Yer Seçici
|
Brian Hartman
|
Butafor
|
Ann Miller
|
1. Kamera Asistanı
|
Bruce MacCallum
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Denny Caira
, John Leonidas
, Dennis Radesky
|
Özel Efektler
|
Dwight Benjamin-Creel
|
Kostüm Sorumlusu
|
Hartsell Taylor
, Mark Burchard
, Kathleen Gerlach
, Benjamin Wilson
|
Makyaj Efektleri
|
Todd Kleitsch
|
Dış Sesler Editörü
|
Frank Kern
, Steven Visscher
|
1. Yardımcı Editör
|
Colleen Sharp
|
Steadicam Operatörü
|
Larry McConkey
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Brian Johnson
|
Renk Zamanlayıcı
|
David Orr
|
Ulaşım Şefi
|
John Leonidas
|
Müzik Editörü
|
Suzana Peric
|
Dublörler Koordinatörü
|
John Robotham
|
Ses Kayıtçısı
|
John Fundus
|
Dolly Sorumlusu
|
John Donohue
|
Yapım Stajyeri
|
Matthew Myers
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Marshall Persinger
|
Dublörler
|
George P. Wilbur
, Walter Robles
, Michael Cassidy
, John Robotham
|
Diyalog Editörü
|
Marissa Littlefield
, Fred Rosenberg
, Jeffrey Stern
, Philip Stockton
|
Işık Şefi
|
Russell Engels
|
Genel
|
David Boulton
, Kalina Ivanov
, Jeffrey T. Barabe
, Marko Costanzo
, Dana Sano
, Donna M. Belajac
, Jonathan Sheinberg
, John Crowder
, Brian S. Osmond
, Tom O'Halloran
, Benjamin Wilson
, Gina Maria Leonetti
, Frederika Gray
, Walt Oggier
, Craig McKay
|