The IT Crowd Yorumları

The IT Crowd dizisi detayları

@sinegoz

2 yıl önce

Diziyi izlemeyi az önce bitirdim lakin yorumlarda gördüğüm ’’şöyle güldüm, böyle yarıldım, öyle komik’’ diyebileceğim bir şeye rastlamadım. Beş sezon boyunca birkaç kez gülmüşümdür onun haricinde tebessüm dahi ettirmedi. Şimdi sen anlamazsın gibi yorumlar olabilir şimdiden söyleyeyim İngiliz komedisi sevmiyor değilim misal Life of Brian veya Monty Python and the Holy Grail gibi işleri seviyorum ama klasik, burnu havada ve aptallığa gülen İngilizler’in karton ve her biri aptal karakterlerden oluşan bu işini sevemedim ortalama bile sayılmayabilir. Net olarak overrated bir dizi daha iyi olan tonlarca iş var.

@bahilas

4 yıl önce

9 / 10

Neden sadece 4 sezonnn ve neden her sezon sadece 6 bölüm ki :( harika bir diziydi. çok komik ve eğlenceliydi. keşke biraz daha fazla bölüm çekilseymiş.
Çok sevdimmm. Sıkıldıkça dönüp dönüp izleyip güleceğim muhtemelen :D

@pasaportkahvesi

5 yıl önce

Gerçekten sevdiğim ve kaliteli bulduğum bir komedi dizisi olsa da çabuk bitmesi üzmedi değil. Final bölümü pek tatmin edici değildi öyle ki final bölümü olduğunu dahi izledikten sonra öğrendim. Kafanızın ya da moralinizin bozulduğunu düşünüyorsanız kapatıp açmayı deneyin ve The IT Crowd izleyin.
B

@basak

5 yıl önce

10 / 10

İyi komedi dizisi bulmak zor. Bu diziyi izlerken kahkahalarla güldüm. Metroda giderken aklıma geldi içten aniden güldüm. Etrafımdakiler deli miyim diye baktılar bana. Ben tekrar güldüm.

@mamcici

5 yıl önce

Şahane ingiliz komedisi. Koltuktan düşürecek kadar güldüren nadir dizilerden. (konserve kahkahaya gıcık olmama rağmen.)

@turtlescanfly

8 yıl önce

9 / 10

ingiliz komedisi,ingilizler soğuk insanlardır muhabbeti yapmayacağım lakin beklediğimden çok daha fazla eğlendim,nur topu gibi sosyopat bir Moss'umuz oldu.

@cokuzakbirgalak

8 yıl önce

10 / 10

ingilizlerin az dizi bölümü çekme sevdasına kurban gitti maalesef oysa daha rahat rahat sonsuza kadar devam edebilirdi bozmadan. epi topu 25 bölüm olmasına rağmen 10 sezon himym'nin güldürdüğünden çok güldürmüştür ayrıca efsane karakterleri de var bitirdiğim için ağlamam geliyo keşke bitirmeseydim senede bi bölümden 25 sene izlerdim :')

@saturnine

8 yıl önce

gerçekten komik, eğlenceli, 2 günde bitirdim bi bu kadar daha olsa izlerdim ama asla bi Arrested Development ayarı komik değil :(

@neslihansatora

9 yıl önce

8.7 / 10

Her bölümünde kahkaha atabileceğiniz tam bir komedi dizisi, hiçbir anında sıkılmıyorsunuz. Çok erken bittiğine üzülüyorum. İzlemeyenler için söylüyorum; hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

@osmancavlak

9 yıl önce

Peter File :)
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL