Yönetmen
|
Tom McCarthy
|
Senarist
|
Tom McCarthy
Josh Singer
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jason Dodds
, James R. Mitchell
|
Yapım Koordinatörü
|
Elspeth Cassar
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jeff Poulis
, Karl Denniston Brown
, Nathan Alexander Kirk
, Don McQueen
, Toni Wong
|
Sanat Yönetimi
|
Michaela Cheyne
, Lara Alexander
, Bobby Anderson
, Shadya H. Ballug
, Jill Beecher
, Katie Brock
, Brenton Brown
, Karl Denniston Brown
, Carlos Caneca
, William Cheng
, Stefan Couture
, Jaima Fogg
, Christopher Geggie
, Paul W. Gorfine
, Nathan Alexander Kirk
, Kevin Lise
, Alyson MacInnis
, John MacNeil
, Sandor Mate
, Don McQueen
, Kari Measham
, Jeffrey A. Melvin
, John Moran
, Grace Ng
, Jeff Poulis
, Dusty Reeves
, Dawn Marie Richard
, Dave Rosa
, Maurice Roy
, Ioannis Sochorakis
, Shann Whynot-Young
, Toni Wong
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Kayla Cabral
, Edward Hanrahan
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Daryl Richardson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Matt Bouldry
, Joey Montenarello
, Adam Richards
, Maura Smith
|
Set Kostümcüsü
|
Taryn Walsh
|
Müzik
|
Howard Shore
, Chad Birmingham
, Jennifer Dunnington
, Chris Garrick
, Ben Holiday
, Mark McAdam
, Sam Okell
, Mary Ramos
, James Sizemore
|
1. Kamera Asistanı
|
Patrick Stepien
, Joseph Micomonaco
, Greg Wimer
|
Ortak Yapımcı
|
David Mizner
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Ahmed Shehata
|
Müzik Süpervizörü
|
Mary Ramos
|
Ses efektleri Editörü
|
Heather Gross
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael Bederman
, Kate Churchill
, Bard Dorros
, Blye Pagon Faust
, Steve Golin
, Jonathan King
, Peter Lawson
, Xavier Marchand
, David Mizner
, Pierre Omidyar
, Tom Ortenberg
, Nicole Rocklin
, Josh Singer
, Jeff Skoll
, Michael Sugar
, Youtchi von Lintel
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephen H. Carter
|
Sinematografi
|
Masanobu Takayanagi
|
Animasyon
|
Heidi Elliott
|
Teşekkürler
|
Anna Gerb
, Brian Koppelman
, Lawrence Lessig
, Clay Shirky
|
Dublörler
|
Bobby Beckles
, Bryce Burke
, Jim Ford
, Jeffrey Lee Gibson
, Becca GT
, Branko Racki
, Robert Racki
, Shawnna Thibodeau
, Jeffery Kincannon
|
Diğer
|
Eric Altieri
, Courtenay Bainbridge
, Randall Balsmeyer
, John W. Burke
, Carol Sue Byron
, Elspeth Cassar
, Angie Lee Cobbs
, Marilyn DeJesus
, Jessica Drake
, Jennifer Driscoll
, Timothy DuBois
, Maureen Duffy
, Katharine Duke
, Shayne Fiske
, Brendan Flaherty
, Austin Francalancia
, Allie Furlong
, Stephen Gabis
, Jacki Glick
, Jason Habelow
, Diane Higgins
, Jesse D. Ikeman
, Tony Kress
, Elias Mael
, Randy Manis
, Peter A. Marshall
, Kyla McFeat
, Ryan McPeake
, Mara McSweeny
, Miranda Millar
, Maureen O'Donnell
, Timothy Peel
, Shanika L. Peterson
, Kelly Robertson-Reinhart
, Tony Scelsi
, Chuck Slavin
, Ty Taylor
, Angie Winstl
, Benjamin Zalusky
, Erik Andreasen
, Kari-Michael Helava
, Brad Wietersen
, Tyson Breuer
, Matt Campbell
, Darren Wilson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Billy Benner
, Richard Broome
, Jon Campagna
, James Divito
, Bruce Raymer
|
Mekan Yöneticisi
|
Oliver Amerigian
, Alex Berard
, Peter Boboras
, Jeff Dionne
, Brian Girard
, Fred Kamping
, Mark McFadden
, Hyo Park
, Marcelo Penarrieta
, Tristan Plant
, Kai Quinlan
, Tracey Savein
, Robert T. Striem
, Diane Higgins
|
Editoryal Hizmetler
|
John Diesso
, Alex Durie
, Philippe Majdalani
, Tom Mayclim
, Nick Monton
, Andrew Pang
, Tom Poole
, Ryan Ruskay
, Ewelina Nietupska
|
Kamera Teknisyeni
|
David Allan
, Andrew Bell
, Andrew Caney
, Brian Cassar
, Gilles Corbeil
, Gyorgy Darvas
, Federico De Marco
, John S. DeSimone
, Tara Dixit
, Jason Dodds
, Joshua Dreyfus
, Dean Egan
, Morris Flam
, Michael Flax
, Ben Gervais
, Kerry Hayes
, Teresa Hays
, Daniel A Hernandez
, Jose 'Flecha' Hernandez
, Wilton Higgins
, Christian J. Hollyer
, Jim Holmes
, Jonathan Janisse
, Tom Keenan
, Alan G. Kelly
, Jonathan Kobs
, Eric Komar
, Zachary K. Lazar
, Benjamin Martin Cocher
, Branden James Maxham
, John F. McCarthy
, Joseph Micomonaco
, James R. Mitchell
, A. Kyo Moon
, Anthony Nocera
, Nicholas Pasquariello
, Seacia Pavao
, Michael Peterson
, Dave Provenzano
, Ron Renzetti
, Daryl Richardson
, Ed Searles
, Steve Sikora
, Tom Starnes
, Patrick Stepien
, Masanobu Takayanagi
, Henry Tirl
, Warren A. Weberg
, William M. Weberg
, Greg Wimer
, Matt O'Sullivan
, David Conelli
, Daniel Hourihan
|
Dijital Ortam
|
Philippe Majdalani
|
Görsel Efektler
|
Neishaw Ali
, Mike Barber
, Kayla Cabral
, Colin Davies
, Mike Duffy
, J.P. Giamos
, Simon Han
, Edward Hanrahan
, Noel Hooper
, George Macri
, Taylor McNutt
, Dennis Ngariuku
, Vivek Sharma
, Ahmed Shehata
, Tim Sibley
, Mike Stadnyckyj
, Christa Tazzeo
, Brandon Terry
, Kristina Walker
|
Özel Efektler
|
Marcus Rait
|
Ses
|
Marko Costanzo
, Brian Courchine
, Greg Crawford
, Mark DeSimone
, Kelly Doran
, Devin Doucette
, G. John Garrett
, Glen Gauthier
, Heather Gross
, Paul Hsu
, Frank Kern
, George A. Lara
, Marissa Littlefield
, Jason McFarling
, Branka Mrkic
, Chris Navarro
, Darren Polish
, Mark Shaw
, Sarah Streit
, Steve Switzer
, Paul Tirone
, Ja-Ann Wang
, Maegan Hayward
|
İkinci Birim
|
Penny Charter
, Walter Gasparovic
, Conte Mark Matal
, Missy Morris
, Christo Morse
, Scooter Perrotta
, Kristina M. Peterson
, Mark Romanelli
, Gerrod Shully
, Annie Tan
, Vibhuti Rathod
, Phil Robinson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Bederman
, Danielle Blumstein
, D.J. Carson
, Kelley Cribben
|
Makyaj Sorumlusu
|
Mario Cacioppo
, Karola Dirnberger
, Patricia Keighran
, Navya La Shay
, Juliet Loveland
, Brenda McNally
, Shayna Passaretti
, Nichole Pleau
, Jordan Samuel
, Kelly Shanks
, Cathy Shibley
, Alex Rouse
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Renee Fontana
|
Yapımcı
|
Steve Golin
, Michael Sugar
, Nicole Rocklin
, Blye Pagon Faust
|
Kuaför
|
Kelly Shanks
|
Dış Sesler
|
Marko Costanzo
, Frank Kern
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Walter Gasparovic
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jordan Samuel
|
1. Yardımcı Editör
|
Andrew Pang
|
Görüntü Yönetmeni
|
Masanobu Takayanagi
|
Işık Şefi
|
Morris Flam
, Tom Starnes
|
ADR Editörü
|
Marissa Littlefield
|
Set Dekorasyon
|
Shane Vieau
, Vanessa Knoll
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephen H. Carter
|
Ses Tasarımcısı
|
Paul Hsu
|
Kostüm Tasarımı
|
Wendy Chuck
|
Baş Kuaför
|
Brenda McNally
, Cathy Shibley
|
Editör
|
Tom McArdle
|
Yönetici yapımcı
|
Jonathan King
, Jeff Skoll
, Tom Ortenberg
, Xavier Marchand
, Michael Bederman
, Josh Singer
, Pierre Omidyar
, Bard Dorros
, Peter Lawson
|
Oyuncu Seçimi
|
Kerry Barden
, Paul Schnee
, Jason Knight
, John Buchan
, Matt Bouldry
, Donna Dupere
, Matthew Glasner
, Jesse Griffiths
, Joey Montenarello
, Carolyn Pickman
, Adam Richards
, Roya Semnanian
, Maura Smith
, Zach Zatet
|
Dublörler Koordinatörü
|
Bobby Beckles
, Jeffrey Lee Gibson
, Branko Racki
|
Steadicam Operatörü
|
Gilles Corbeil
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Set Fotoğrafçısı
|
Kerry Hayes
, Seacia Pavao
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nichole Pleau
, Mario Cacioppo
, Patricia Keighran
|
Diyalog Editörü
|
Branka Mrkic
|
Eş Yapımcı
|
Kate Churchill
, Youtchi von Lintel
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Dusty Reeves
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Karola Dirnberger
|
Şive Koçu
|
Jessica Drake
, Stephen Gabis
|
Kameraman
|
Henry Tirl
|
Müzik Editörü
|
Jennifer Dunnington
, Chad Birmingham
|
Set Tasarımı
|
William Cheng
, John MacNeil
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Neishaw Ali
, Christa Tazzeo
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dug Rotstein
, Jenna Dayton
|
Butafor
|
Christopher Geggie
|
Kostüm Sorumlusu
|
Virginia B. Johnson
, Kathleen Meade
, Robyn Rosenberg
, Ciara Brennan
, Robin Chalfin
, Elizabeth Clifford
, Renee Fontana
, Gerri Gillan
, Leonard Logsdail
, Dana Pacheco
, Cesha Ventre
, Taryn Walsh
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Colin Davies
, Mike Duffy
|
Görsel Efekt Editörü
|
Brandon Terry
, Mike Barber
|
Genel
|
Shawnna Thibodeau
, Tom McArdle
|