Yönetmen
|
Ross Katz
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Peter Safran
, Nicholas Sparks
, Theresa Park
|
İkinci Birim
|
Chad Graves
, Katarzyna 'Kait' Malec
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Willa Whalen
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dana Hawley
|
Boom Operatörü
|
Matt Fann
|
Üretim Hizmetleri
|
Dan Clifton
, Theresa Park
, Hans Ritter
, Peter Safran
, Nicholas Sparks
|
Müzik
|
Marcelo Zarvos
, Marcus Bagala
, Johnny Caruso
, Marissa Gallien
, Evan Goldman
, Adam Klemens
, David J. Krystal
, Phil McGowan
, Justin Moshkevich
, Fred Oliveira
, Maggie Phillips
, Gregory Polzak
, Philip Rothman
, Michael T. Ryan
, Nate Underkuffler
|
Sinematografi
|
Alar Kivilo
|
Oyuncu Seçimi
|
Mark Fincannon
, Venus Kanani
, Mary Vernieu
, Riva Cahn Thompson
, Patty Connolly
, Juli Emmons
, Marty Siu
, Mark Sussman
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Garner
|
Makyaj Sorumlusu
|
Gina Baran
, Susan Buffington
, Jennifer Chavez
, Lindsay Irish-Desarno
, Bryan David Moss
, Sandra S. Orsolyak
, Holly Sago
, Joan Shay
, Cecilia Verardi
|
Operasyon Yöneticisi
|
Christopher V. Bromley
, Liz Richards
, Lindsay Rodger
|
Ses
|
Christopher Bonis
, Micaela Cain
, Nicholas Cochran
, Greg Crawford
, Chris David
, Robert Dehn
, Mason Donnahoe
, Matt Fann
, Jorge García Bastidas
, Steven Iba
, Bobby Johanson
, Tim Limer
, Larry Long
, Xander Lott
, Travis MacKay
, José A. Manovel
, Gaetano Musso
, Eric Offin
|
Başlık Tasarımı
|
David Clayton
|
Özel Efektler
|
David Beavis
, Jacob Bridges
, Rachid Zermani
|
Görsel Efektler
|
Jonathan Bliss
, James Cotten
, Damian Drago
, Josh Novak
, Worth Bjorn Walters
|
Kamera Teknisyeni
|
Andy Bader
, Matthew Bowling
, Darwin Brandis
, Tiffany Burns
, Simon Carey
, Joe D'Alessandro
, Krystina Figg
, Stephen Grum
, Dana Hawley
, Chris Jadick
, John Jernigan
, Chris Koch
, Jeff LaBaume
, Charles Laughon
, John C. Lehman
, Grg Magidow
, Dan Marerro
, Joseph Mason
, Jonathan McKeown
, Kane Pearson
, AJ Pontonero
, Monty Rowan
, R Michael Sasser
, Rick Thomas
, Paul Tran
, Dan Turek
, Jeff Wallace
, Dennis Zoppe
, Kelly Clear
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Armstrong
, James Brill
, Jessica Clarke
, James Cotten
, Lee Hultman
, Leandro Marini
, Max Ethan Miller
, Herbert Dwight Raymond IV
, Borja Ribes Blanquer
, Matteo Saradini
, Michael McCarthy
|
Mekan Yöneticisi
|
Vick Griffin
, Thomas Parris
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Donald Binder
, Ty Church
, Brooke Dyson
, Mark McNeill
, Thomas C. Nisbet
, Shaun O'Rourke
, Greg Stancil
|
Diğer
|
Sheila Allen
, Laura Bartlett
, Tammy Blackburn
, David Clayton
, Jeremiah Cullen
, Jyllel Syage Dickerman
, Ami Francis
, Beth Li
, Garret Lord
, Joan Mao
, Jeffrey J. Marks
, Carol McConnaughey
, Marley Mountcastle
, Timothy Scott Ralston
, Samantha Sarakanti
, Kelly Stultz
|
Diğer
|
Bryan Sipe
, Nicholas Sparks
|
Dublörler
|
John Copeman
, Dave Cutler
, John Gilbert
, Karin Justman
, Dino Muccio
|
Teşekkürler
|
Tim Booth
|
Set Tasarımı
|
Michael C. Biddle
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chad Graves
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marcelo Zarvos
|
Baş Kuaför
|
Bryan David Moss
|
Set Dekorasyon
|
Chuck Potter
|
Roman
|
Nicholas Sparks
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Garner
|
Editör
|
Joe Klotz
, Lucy Donaldson
|
Sanat Yönetimi
|
William G. Davis
, Amber Axelton
, Peter Battistelli
, Robert Beck
, Michael C. Biddle
, John Bromell
, Steven P. Brown
, Margaret Ditre
, George W. Harding III
, Chester Lee Henderson Jr.
, Lillian Heyward
, Margie McLamb Holowaty
, Todd B. Lawson
, Alicia Lowe
, Alton McClellan
, Bob Smith
, Willa Whalen
, Michael Williamson
, Ralph Woollaston
|
Kostüm Sorumlusu
|
Shea Masterson
, Marcella Elisa Caudill
, Robin Dean
, Robbie McKeithan
, Michaell Keith Taylor Jr.
|
Diyalog Editörü
|
Xander Lott
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Steven Iba
|
Müzik Editörü
|
Johnny Caruso
|
Dublörler Koordinatörü
|
John Copeman
, Dino Muccio
|
Senaryo
|
Bryan Sipe
|
Butafor
|
Robert Beck
|
Görüntü Yönetmeni
|
Alar Kivilo
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
David Beavis
|
İnşaat Koordinatörü
|
Peter Battistelli
|
Baş Kostümcü
|
Michaell Keith Taylor Jr.
, Robin Dean
|
1. Yardımcı Editör
|
Dwight Raymond
|
Kostüm Tasarımı
|
Alex Bovaird
|
Işık Şefi
|
Rick Thomas
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Worth Bjorn Walters
|
Ses efektleri Editörü
|
Eric Offin
|
Dış Sesler Editörü
|
Christopher Bonis
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Chris Jadick
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Holly Sago
|
Genel
|
Laura Bartlett
, Lucy Donaldson
, Joe Klotz
, Karin Justman
|