Yönetmen
|
Kay Cannon
|
Senarist
|
Jim Kehoe
Brian Kehoe
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Butafor
|
James Brothers
|
Set Sağlıkçısı
|
Jules Raymond
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Tara Walker
|
Set Tasarımı
|
Kevin Vickery
|
Yardımcı Butafor
|
Trevor McNure
|
İnşaat Koordinatörü
|
Christopher Ferris
|
Set Şefi
|
Jay Cooper
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Adam Horne
|
Yapım Koordinatörü
|
Sommer Oliver
|
Üretim Hizmetleri
|
Chris Cowles
, Joseph Drake
, Josh Fagen
, Chris Fenton
, Brady Fujikawa
, Evan Goldberg
, Kyle Hunter
, Jon Hurwitz
, Nathan Kahane
, Kelli Konop
, Jonathan McCoy
, Seth Rogen
, Hayden Schlossberg
, Ariel Shaffir
, David Stassen
, James Weaver
, Spencer Wong
|
Işık Asistanı
|
Jeff Wallace
|
Mekan Yöneticisi
|
Miles J. Henley
, Travell Blake
, Jimmy Hang
, Kim Jordan
, Dustin Pitan
, Michael Woodruff
|
Işık Teknisyeni
|
Louis Rendemonti
, Eric Gavlinski
|
Ses efektleri Editörü
|
Paul B. Knox
|
Terzi
|
Carl Ulysses Bowen
|
Yardımcı Editör
|
Nathan Bruner
|
Sinematografi
|
Russ T. Alsobrook
|
Müzik
|
Mateo Messina
, Brent Brooks
, Timo Chen
, Jason LaRocca
, Alison Rosenfeld Moses
, Manish Raval
, Tom Wolfe
, Noah Scot Snyder
|
Kostüm Sorumlusu
|
Carl Ulysses Bowen
, Meredith Coats
, Kassia Dombroski
, Aubrey Galeza
, Rachel Guilfoyle
, Maeve Kelly
, Rachel Pollen
, Brandi Quinn
, Laura Reinker
, Elisa R. Richards
, Julia Rusthoven
, Megan Sanders
, Rebecca Shoemaker
, Connie Widdison
, Carolina Wong
|
Teşekkürler
|
Judd Apatow
, Lauren Miller
, Victoria Garcia-Kelleher
, Alexandra Rushfield
|
Dublörler
|
Tom Akos
, Dean Bailey
, Donny Bailey
, Eric Benson
, John Bernecker
, Richard L. Blackwell
, Jeff Brockton
, Paul Burke
, Max Calder
, James Cheek
, Wally Crowder
, Alan D'Antoni
, Jeffrey J. Dashnaw
, Rockey Dickey Jr.
, Noah Bain Garret
, Lex D. Geddings
, Travis Gomez
, Dean Grimes
, Michael Hansen
, Thirl Haston
, Jermaine Holt
, Crystal Hooks
, Joop Katana
, T. Ryan Mooney
, Josh Mueller
, Matthew Austin Murray
, Marque Ohmes
, Natalie Padilla
, Steven Ritzi
, Met Salih
, R. Matthew Scheib
, Austin Seifert
, Greg Sproles
, Nick Stanner
, Nikki Tomlinson
, Jaye Tyroff
, Caroline Vexler
, Thom Williams
, Trent Mayo
, Jordan Scott
|
Diğer
|
Brian Kehoe
, Jim Kehoe
|
Diğer
|
Zack Annesty
, Elyse Archie
, Leslie Bellows
, Joanne Byon
, Wendy Cohen
, Allan Cox
, Emily Dick
, Karen Marls Dinwiddie
, Jay Floyd
, Malissa Hallenbeck
, Trent Hara
, Ryan Hintz
, Eloy Lara
, Gabriella Ludlow
, Kaitlyn McCormick
, Carolyn Murdock
, Sommer Oliver
, Ben Pronsky
, Jules Raymond
, Jorge Saumell
, Emily Schmidt
, Nik Shriner
, Sofia Snyder
, Steve Swisher
, Bobby Thompson
, Chris Wright Jr.
, Jon Privett
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Steven Docherty
, Norman J. Morton
, Michael Glover
|
Editoryal Hizmetler
|
Nathan Bruner
, Maxine Gervais
, Elizabeth Hitt
, Borna Jafari
, Erik Kaufmann
, Diane LeDesma
, Jeff Pantaleo
, Joshua A.C. Johnson
|
Kamera Teknisyeni
|
Trent Edward Arant
, John Betancourt
, Warren Brace
, Curtis Bradford
, Quantrell D. Colbert
, James Colucci
, Jerome Fauci
, Eric Gavlinski
, Ronald Hersey
, Adam Horne
, Casey Hotchkiss
, Darryl Humber
, Tom Hutchinson
, Destin Jacobus
, Ross Jones
, Timothy James Kane
, Joseph Kendrick
, Jeff LaBaume
, LeThomas Lee
, Darren Michaels
, Christopher William Moore
, Neil G. Phillips
, Keith Pokorski
, Louis Rendemonti
, Jonny Revolt
, Nick Seoane
, Drew Suppa
, Jason M. Thompson
, Peter Thoren
, Dan Turek
, Jeff Wallace
, Justin Paul Warren
, Tyler William Winegar
, Scott Yamano
, Frankie Zamora
, Jeremy Dewald
, Adam Viera
, Kevin Jackson
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Maeve Kelly
, Rachel Guilfoyle
|
Görsel Efektler
|
Raoul Bolognini
, Mike Bozulich
, Sudheer Devadiga
, Richard Ivan Mann
, Abhishek More
, Phillip Moses
, Desi Ortiz
, Reinard J. Palisoc
, Joseph Payo
, Lance Ranzer
, Kondareddy Suresh
, Ravindra Tamhankar
, Tommy Williamson
, Tommy Harris
|
Özel Efektler
|
Roy K. Cancino
, Rick Cramblett
, Peter Damien
, David Fletcher
, Thomas Kittle
|
Ses
|
Michael Baird
, Danika Benton Wikke
, Patrick Christensen
, Patrick Cyccone Jr.
, Robert Dehn
, Jason Dotts
, Charles German
, Ben Greaves
, Rodney Gurule
, Mike Horton
, Austin Katzer
, Paul B. Knox
, Andrew Garrett Lange
, Timothy D. McKeown
, Chris Navarro
, Lisa Pinero
, Walter Spencer
, Rob Young
|
İkinci Birim
|
Amir R. Khan
, Kyle LeMire
, John McKeown
, Steven Ritzi
, J.B. Rogers
, Jen Willis
|
Operasyon Yöneticisi
|
Nancy Kirhoffer
, Jonathan McCoy
, Kelley Sims
|
Makyaj Sorumlusu
|
Carla Brenholtz
, Matt Danon
, Jules Holdren
, Hagen Linss
, Anne Morgan
, Danielle Noe
, Darrell Redleaf-Fielder
, Tina Roesler Kerwin
, Debra Schrey
, Teresa Vest
, Crystal Woodford
, Leay Cangelosi
|
Yapım Sanatçısı
|
Theresa Guleserian
, Brandon Tonner-Connolly
|
Işık Şefi
|
Curtis Bradford
|
Yapımcı
|
Seth Rogen
, Evan Goldberg
, Jon Hurwitz
, Hayden Schlossberg
, James Weaver
, Chris Fenton
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Theresa Hernandez
|
Senaryo Süpervizörü
|
Amber Harley
, Susan Buliavac
, Kay Cannon
, Jon Hurwitz
, Eben Russell
, Hayden Schlossberg
|
Yapım Sorumlusu
|
Kelley Sims
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Patrick Cyccone Jr.
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Nancy Kirhoffer
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
J.B. Rogers
|
Oyuncu Seçimi
|
Jeanne McCarthy
, Nicole Abellera
, Fabiana Arrastia
, Janella Bersabal
, Susan Boyajian
, Theresa Hernandez
, Meagan Lewis
, Rick Messina
|
Editör
|
Stacey Schroeder
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Tina Roesler Kerwin
|
Müzik Editörü
|
Greg Vines
|
Kostüm Tasarımı
|
Sarah Mae Burton
|
Sanat Yönetimi
|
Heather R. Dumas
, Erika Toth
, Addie C. Babcock
, James Brothers
, Nathan S. Clark
, Jay Cooper
, Colin Crapser
, Ben Dishun
, Christopher Ferris
, Joshua Green
, Natalie Hoffman
, Jason Hogg
, Stephen Howard
, Matt Huish
, Maxine Kao
, Renée Leventis
, Trevor McNure
, Russell Michniak
, Elizabeth Mire
, Diem Ngo
, Alanna Smith
, Kevin Vickery
, Tara Walker
, Lara Wootton
, Adam Zerkel
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Brandon Tonner-Connolly
|
Set Dekorasyon
|
Melisa Jusufi
, Shauna Aronson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mateo Messina
|
Yönetici yapımcı
|
Joseph Drake
, Nathan Kahane
, Jonathan McCoy
, Chris Cowles
, David Stassen
, Josh Fagen
|
Yapım Muhasebecisi
|
Mary Jasionowski
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven Ritzi
|
Görüntü Yönetmeni
|
Russ T. Alsobrook
|
Müzik Süpervizörü
|
Manish Raval
, Tom Wolfe
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Amir R. Khan
|
Baş Kostümcü
|
Meredith Coats
|
Dolly Sorumlusu
|
Darryl Humber
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Ross Jones
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Carla Brenholtz
|
Set Fotoğrafçısı
|
Quantrell D. Colbert
|
Makyaj Sanatçısı
|
Teresa Vest
|
Baş Kuaför
|
Darrell Redleaf-Fielder
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Anne Morgan
|
Steadicam Operatörü
|
Jerome Fauci
|
Kameraman
|
Casey Hotchkiss
, James Colucci
|
Diyalog Editörü
|
Jason Dotts
, Danika Benton Wikke
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Michael Baird
|
Boom Operatörü
|
Charles German
|
Kuaför
|
Crystal Woodford
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Austin Katzer
|
Genel
|
Greg Sproles
, Steven Ritzi
, Mike Horton
, Patrick Christensen
, Met Salih
, Chris Navarro
, Caroline Vexler
, Nikki Tomlinson
, Crystal Hooks
, Dan Turek
, Keith Pokorski
, Tim McKeown
, Maxine Gervais
, Natalie Padilla
, Jen Willis
, R. Matthew Scheib
, Jason Hogg
, Alanna Smith
, Frankie Zamora
, Alison Rosenfeld Moses
, Stacey Schroeder
|