Yönetmen
|
David Gordon Green
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Müzik
|
David Wingo
, Brad Engleking
, Darrell Hall
, Gabe Hilfer
, Jeff McIlwain
, Satoshi Mark Noguchi
, Brett Pierce
, Jay B. Richardson
, Ryan Robinson
, Peter Rotter
, Joseph Shirley
, Jay Weigel
, DeVoe Yates
, David Bertok
|
Üretim Hizmetleri
|
Stuart M. Besser
, Sandra Bullock
, George Clooney
, Gerardo Guerra
, Grant Heslov
, Jonathan King
, Steven Mnuchin
, Jeff Skoll
, Greg Silverman
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Alison Goodman
, Lizeth Hutchings
, Kathryn Zamora-Benson
|
Kast Asistanı
|
Juan Pablo Richter
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John P. Cazin
, Guy Clayton
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jonathan Dearing
, Phillip Feiner
, Jonathan Hairman
|
Işık Sanatçısı
|
Erik Charlebois
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Simone Clow
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Bryn Morrow
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Will Files
, Joel Dougherty
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tim LeBlanc
, Will Files
, Joel Dougherty
|
Ses efektleri Editörü
|
David Grimaldi
, Warren Hendriks
|
Yapım Ses Mikseri
|
Christof Gebert
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Linda Yeaney
|
Sinematografi
|
Tim Orr
, Raphy Molinary
|
Yapım Sanatçısı
|
Richard A. Wright
|
Makyaj Sorumlusu
|
Martin Astles
, Dominique Borrel
, Darlene Brumfield
, Emily Burka
, Jillian Erickson
, Adam Gaeta
, Stacy Kelly
, Miia Kovero
, Keith Sayer
, Allison Shepherd
, Aimee Stuit
, Linda Traxler
, Tony Ward
, Pamela S. Westmore
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gerardo Guerra
, Alissa M. Kantrow
, Robin Le Chanu
, Mark Scoon
|
İkinci Birim
|
Bac DeLorme
, Lance Gilbert
, Courtenay Miles
, Bradley Morris
, Gerson Paz
, Paul Schneider
, Zack Smith
|
Ses
|
David Bach
, Luis Bolívar
, Greg Crawford
, Thadd Day
, Joel Dougherty
, Russell Farmarco
, Ryan Farris
, Will Files
, Christopher Flick
, Christof Gebert
, David Grimaldi
, Warren Hendriks
, Ellen Heuer
, Mary Jo Lang
, Tim LeBlanc
, Alyson Dee Moore
, Thomas J. O'Connell
, Jason Oliver
, Mark Purcell
, Jon Vogl
, Dave Wilson
, Linda Yeaney
, Ryan Young
, Shayna Brown
, John Roesch
, Billy Theriot
, Gregg Frazier
|
Özel Efektler
|
Frank Willis Balzer
, John P. Cazin
, Fabiola Fortuno
, Robert Spurlock
, Christopher Walsh
|
Görsel Efektler
|
Lars Andersen
, Steve Anderson
, Andrea Bedelis
, Niki Bern
, Hayes Brien
, Laura Brocato
, Erik Charlebois
, Simone Clow
, Darren Coombes
, Jonathan Dearing
, Phillip Feiner
, Jonathan Hairman
, Adrian Hauser
, Mark Kwanten
, Ashley Mason
, Guy Masonwells
, Carlo Monaghan
, Bryn Morrow
, Kurtis Richmond
, Evan Shipard
, Julia Strack
, Randy Vellacott
, Chris B. Schnitzer
, James McCarthy
|
Kamera Teknisyeni
|
Gustavo Accetta
, Jacob Alvarez
, Miguel Baerga
, Gerard Bartley
, Nolan Beaver
, Zachary Blosser
, Coy Breaux
, Marayda Cabrera
, Daniela Cajías
, Pete Chiaramonte
, Jarrid Clinkinbeard
, Larry Cottrill
, Joe D'Alessandro
, Lizz Díaz
, Andrés Figueroa
, Chris Fisher
, Melissa Fisher
, Rocky Ford
, Nick C. Foster
, David J. Frederick
, Dan Furst
, Steven A. Guerrero
, Bryan G. Haigh
, Brian Hollars
, Jimmy E. Jensen
, Justin Kursinsky
, King Lanaux
, Andy Luce
, Cesar Marrero Sr.
, Arturo Melero
, Raphy Molinary
, Tony Muller
, Amy Newman
, Josh Nobles
, Gabriel Padilla
, Joseph Paolucci Jr.
, Angel Pastrana
, Orlando Kangry Perez
, Patti Perret
, Javier Pesquera
, Matthew A. Petrosky
, Roberto Pierson
, Edgar Rivera Díaz
, Daniel Rivera
, Donald Roth
, David Schmalz
, Walter 'Bud' Scott
, Keegan Stokley
, L. Chris Strong
, Orlando Suárez
, Jonathan Terpstra
, Robby Terry
, Ramón Vázquez
, Ryland Witten-Smith
, Corey Kirkling
|
Kostüm Sorumlusu
|
Allison Bauserman
, Adriane Bennett
, Regina Calvo
, Yasiri Castro
, Natalia Collazo
, Peggy Donovan
, Coco Dunaway
, Emily Egge
, Lea Guivas-Murphy
, Dawn Huertas Arevalo
, Nyima Johnston
, Jennifer Kamrath
, Molly Kamrath
, Sheryl Loiz
, Diana Noris
, Rebecca Rivera
, Antoinette Scherer
, Olivia Vestina Torres
, Ramón Sierra Torres
|
Editoryal Hizmetler
|
Alex Bickel
, Traci Duran
, Erik Kaufmann
, Adam Ohl
, Charlie B. Spaht
, Andrew M. Young
|
Mekan Yöneticisi
|
Paola Cambo
, Batou Chandler
, Luis R. Estrella-Rivera
, Olivia Motley
, Vivian Rebella
, Win Riley
, Raysa Sanchez
, M. Gerard Sellers
, Kai Thorup
, Mariam Padial
|
Senaryo Süpervizörü
|
Scott Peterson
, Coraly Santaliz
, Brooke Satrazemis
, Bryan Sundstrom
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Fabian Arroyo
, Kirk Baptiste
, Jose de Miguel
, Josiuan Rojas
, Michael Schlumbrecht
|
Diğer
|
Amman Abbasi
, Casiano Ancalle
, Tony Beard
, Maggie Biggar
, Bridgett Buss
, Unjoo Lee Byars
, Mariarosa Calderon
, Elizabeth Classen
, Lauren Coggiola
, Bonnie Cook
, Kyle Cooper
, Dax A. Cuesta
, Jennifer Davis
, Chelsea Donison
, Joe Everett
, David Fencl
, Hazen S. Finnerty Jr.
, Rebecca Lee Fox
, Jeff Galpin
, Scott Goldie
, Dan Gutierrez
, Ben Hall
, Otto Heszky
, Robert Higginbotham
, Sam Horton
, Lizeth Hutchings
, Kemel Jamís
, April A. Janow
, Robert Kessel
, Stasya Knight
, Chelsea Krant
, Justin Lebrun
, Marlene Marks
, Angel McConnell
, Mariant Medina
, Allison A. Millican
, Garrett Moe
, Emmanuel Pappas
, Kristin Peterman
, Scott Peterson
, Christina Porter
, Kendra Rasmussen
, Lisa Raziano
, Glen Richard
, Todd Rohal
, Antonio Sifre
, Jodi Tripi
, Mel Turner
, Mark Van Horne
, Alexander B. Williams
, Jeff Winn
, Erik Andreasen
, Racheline Benveniste
, Greg Silverman
, Flavia Manes Rossi
|
Dublörler
|
Luis Raúl Alcocer
, Jonathan Arthur
, Nicolas Bosc
, Andy Dylan
, Katie Eischen
, Eddie J. Fernandez
, Lex D. Geddings
, Mickey Giacomazzi
, Lance Gilbert
, Jaime Irizarry
, Henry Kingi
, Jalil Jay Lynch
, Mónica López
, Tara Macken
, Sam Medina
, George Quinones
, Steven Ritzi
, Thomas Rosales Jr.
, Daniel Salinas
|
Dublörler Koordinatörü
|
Lance Gilbert
, Mickey Giacomazzi
|
Diyalog Editörü
|
Russell Farmarco
|
Senaryo
|
Peter Straughan
|
Boom Operatörü
|
Luis Bolívar
, Thadd Day
|
Kuaför
|
Emily Burka
, Linda Traxler
, Keith Sayer
, Miia Kovero
|
Yönetici yapımcı
|
Stuart M. Besser
, Sandra Bullock
, Nina Wolarsky
, Steven Mnuchin
|
Yapımcı
|
George Clooney
, Grant Heslov
|
Editör
|
Colin Patton
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Richard A. Wright
|
Sanat Yönetimi
|
Luis López-Baquero
, César Morón
, Kelly Curley
, Luis F. Aguilar
, Alice Alward
, Doug Bernard
, Edward J. Borasch Jr
, Gladys Bustos
, Félix Caraballo
, Robert J. Carlyle
, Jeremy Cisneros
, John B. Clarey III
, Randall S. Coe
, Chris Craine
, Matthew L. Crowson
, Marian Gay
, Gregory T. Geniusz
, Drew Guajardo
, Juan Guallini Indij
, Michael A. Johnson
, Dave Kelsey
, Twig Leveque
, Derek Marengo
, Steve Martemucci
, Brian Mccolgan
, Sam Medina
, Carmen Marie Colón Mejía
, Ricardo Naveira
, Jesse Michael Owen
, Jason Perrine
, Alixandra Petrovich
, George Sanchez
, Erica Severson
, Mike Sunga
, Lisa Tong
, Liz Toonkel
, Timothy Vierra
, Matt Zaff
, Jake Kuykendall
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tim Orr
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
David Wingo
|
Set Dekorasyon
|
Maggie Martin
, Mónica Monserrate
|
Kostüm Tasarımı
|
Jenny Eagan
, Griselle Torres
|
Oyuncu Seçimi
|
Rodrigo Bellott
, Alexa L. Fogel
, Karmen Leech
, John Williams
, Brad Bittner
, John Crockett
, Alison Goodman
, Yolanda Guillen
, Adam Hochfeld
, Mary Huber
, Lizeth Hutchings
, Alyssa Jacobson
, Brian McCulley
, Juan Pablo Richter
, Georgia Simon
, Kathryn Zamora-Benson
, Alejandra López
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Kelly Curley
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Alice Alward
|
İnşaat Koordinatörü
|
Robert J. Carlyle
, Luis F. Aguilar
, Randall S. Coe
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Tony Ward
|
Baş Kuaför
|
Adam Gaeta
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Miguel Baerga
|
Işık Şefi
|
Gabriel Padilla
|
Set Fotoğrafçısı
|
Patti Perret
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
David J. Frederick
, Raphy Molinary
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
King Lanaux
, Donald Roth
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Manuel "Tyson" Cintrón
, Joseph Paolucci Jr.
|
Işık Teknisyeni
|
Nolan Beaver
, Coy Breaux
, Pete Chiaramonte
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Walter 'Bud' Scott
, Rocky Ford
|
1. Kamera Asistanı
|
Marayda Cabrera
|
Makyaj Sanatçısı
|
Pamela S. Westmore
, Jillian Erickson
|
Elektrikçi
|
Justin Kursinsky
, Nick C. Foster
, Gustavo Accetta
, Daniel Rivera
, Orlando Suárez
, Arturo Melero
|
Kameraman
|
Matthew A. Petrosky
, Joe D'Alessandro
|
Kamera Yükleyici
|
Zachary Blosser
|
Işık Asistanı
|
Ramón Vázquez
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stacy Kelly
|
ADR Sorumlusu
|
David Bach
|
Genel
|
Tony Muller
, Angel Pastrana
, Jimmy E. Jensen
, Cesar Marrero Sr.
, Orlando Kangry Perez
, L. Chris Strong
, Thomas J. O'Connell
, Jason Oliver
, Dave Wilson
, Ryan Young
, Ellen Heuer
, Alyson Dee Moore
, Mary Jo Lang
, Christopher Flick
, Mark Purcell
, Niki Bern
, Darren Coombes
, David Costello
, Mark Kwanten
, Ashley Mason
, Hayes Brien
, Guy Masonwells
, Julia Strack
, Randy Vellacott
, Kurtis Richmond
, Andrea Bedelis
, Frank Willis Balzer
, Christopher Walsh
, Yolanda Guillen
, Rodrigo Bellott
, Vivian Bruckman Blondet
, Adam Hochfeld
, Mary Huber
, Alyssa Jacobson
, Alejandra López
, Pricilla Marie Rodgers
, John Crockett
, Brian McCulley
, Greg Crawford
, Chris Fisher
, Colin Patton
|