Yönetmen
|
David Hackl
|
Senarist
|
Peter I. Horton
Primo Brown
Marvin Peart
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Brian Pearson
|
Editoryal Hizmetler
|
James Cowan
, Thor Roos
, Shae Salmon
|
Operasyon Yöneticisi
|
Todd Giroux
, Mandy Spencer-Phillips
|
İkinci Birim
|
Kevin Leslie
, Tim Whyte
, Nick Fletcher
, Hanna Menon
|
Sanat Yönetimi
|
Sally Cook
, Dylan Dowd
, Justin Ludwig
, Jeff MacIntyre
, Mark Mcdonald
, Adriaan Wagner
|
Ses
|
Scott Aitken
, Mark Angly
, Kevin Belen
, Paul Biason
, Brian Campbell
, Jay Cheetham
, Shane Connelly
, Emmet Falconer
, James Fonnyadt
, David Green
, Bill Mellow
, Paul Novokshonoff
, Andy Welker
, Hugh Wielenga
|
Özel Efektler
|
Mike Kruper
, Robert Musnicki
|
Görsel Efektler
|
Mohamed Abo El Fadl
, Andrew Karr
|
Kamera Teknisyeni
|
Chelsea Barrie
, Bill Baxter
, Brett Bird
, Adam Braverman
, Dean Buscher
, Neil Cervin
, Ken Decker
, John Dekker
, Caragh Fitzsimmons
, Trevor Gemma
, Patrick Hogue
, Andrew Mackie
, Jos Oman
, Polly Pierce
, Kat Ruston
, Pieter Stathis
, Krista Stumph
, Spencer Whitney
, Richard Sinclair
|
Kostüm Sorumlusu
|
Erin da Roza
, Natalie Simon
|
Mekan Yöneticisi
|
Gregory Astop
, Ken MacAlpine
, Danny McWilliams
, Mick Rochon
|
Set Dekorasyon
|
A. Blair Stevens
|
Müzik
|
Robert Elhai
, Aiko Fukushima
, Robert Gulya
, Péter Illényi
, Tamas Kurina
, Kevin Lax
, Stephen McLaughlin
, Joshua Minyard
, Quynne Alana Paxa
, Orlando Perez Rosso
, Marcus Sjowall
, Jeff Toyne
|
Diğer
|
Tony Alcantar
, Slatie Chu
, James Forrester
, Krista Johnston
, Nick Loren
, Angie Losito
, Ryan Silva
, Mike Warren
|
Dublörler
|
Nickolas Baric
, Krista Bell
, Laura Lee Connery
, Fraser Corbett
, David Jacox
, Brad Kelly
, Nick Loren
, Brian Lydiatt
, Crystal Mudry
, Gerald Paetz
, Dan Pelchat
, Matt Reimer
, Jacob Rupp
, Jeff Sanca
, Darryl Scheelar
, Heidi Ford
|
Yönetici yapımcı
|
Shawn Williamson
, Jamie Goehring
, Rosa Morris Peart
, Bryant Pike
, Chad Dubea
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Anson Downes
, Linda Favila
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Jeff Toyne
|
Müzik Süpervizörü
|
Richard Glasser
, Rodney Shealey
|
Hikaye
|
Primo Brown
, Marvin Peart
, Chad Dubea
|
Kostüm Tasarımı
|
Vicky Mulholland
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fiona Bobowski
, Gila Bois
, Stacey Butterworth
, Leah Cuff
, Rosalina Da Silva
, Rebeccah Delchambre
, Amanda Imeson
, Jennifer Kaminski
, Rosemarie Maldonado
|
Yapım Sanatçısı
|
Renee Read
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rosalina Da Silva
|
Işık Şefi
|
John Dekker
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Rebeccah Delchambre
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Bill Mellow
, David Green
|
Editör
|
Jamie Alain
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Renee Read
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Andrew Karr
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Justin Ludwig
|
Senaryo Süpervizörü
|
Christine Wilson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dean Buscher
|
Yapımcı
|
Phillip Glasser
, Marvin Peart
|
Ses Tasarımcısı
|
James Fonnyadt
|
Sinematografi
|
Brian Pearson
|
Perukçu
|
Stacey Butterworth
|
Animasyon
|
Krista Eve Lomax
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mike Kruper
|
1. Yardımcı Editör
|
Shae Salmon
|
Görsel Efekt Editörü
|
Mohamed Abo El Fadl
|
Ses efektleri Editörü
|
Hugh Wielenga
|
Kuaför
|
Gila Bois
|
Oyuncu Seçimi
|
Roe Baker
, Maureen Webb
|
Üretim Hizmetleri
|
Todd Giroux
, Phillip Glasser
, Jamie Goehring
, Kevin Leeson
, Marvin Peart
, Rosa Morris Peart
, Jonathan Shore
, Mandy Spencer-Phillips
, Shawn Williamson
|
Genel
|
Sally Cook
, Jamie Alain
, Krista Bell
, Vicky Mulholland
|