Yönetmen
|
Steve McQueen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yardımcı Yapım Yöneticisi
|
Alison C. Rosa
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jennifer Jobst
, Jessica Albertson
, Meg Burke
, Nancy Cavallaro
, Erica Ciaglia
, Trevor Greig
, Christy Juhnke
, Taylor Kannett
, Jamie Rush
, Jessica Sheehan
, Nancy Takehara
|
Yapım Yöneticisi
|
Mylan Stepanovich
|
Yapım Koordinatörü
|
Jonelle Castillo
, Melissa Kaye
, RoseMary Prodonovich
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Valerie Morasso
|
Dijital Ortam
|
Leigh Myers
|
Set Kostümcüsü
|
Christy Juhnke
|
Kostüm Koordinatörü
|
Trevor Greig
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Jake Chappelle
, Brian Rebel Cummings
|
Işık Asistanı
|
Kevin Wisor
|
Set
|
Gene Fojtik
, Mark J. France
, Chris Peterson
|
Terzi
|
Jane Blank
|
Kast Asistanı
|
Molly Rose
|
Set Yapım Asistanı
|
Courtney E. Hayes
|
Işık Teknisyeni
|
Ekaterina Doldjeva
|
Ses Donanım
|
Michael Capulli
|
Hazır Boyacı
|
Larry Szymanowski
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Kaira Peyton
|
Set Tasarımı
|
Becky Marshall
, Sharon Samuels
, David Tennenbaum
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Victor Capoccia
|
Işık Şefi
|
William Newell
, Jeremy Long
|
Müzik Süpervizörü
|
Ian Neil
|
Dolly Sorumlusu
|
Kelly R. Borisy
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Ann Meyer
, Grace Carini
|
Ses
|
Hugo Adams
, Lizzie Campbell-Kelly
, Michael Capulli
, James Cassidy
, Kristin Catuogno
, Paul Cotterell
, Mark DeSimone
, Linda Forsén
, Dawn Gough
, James Harrison
, Eilam Hoffman
, Jason Johnston
, Mark Kenna
, Gilbert Lake
, Adam Mohundro
, Ronnie Mukwaya
, Keith Partridge
, Alex Riordan
, Nick Roberts
, Scott D. Smith
, Barnaby Smyth
, John Soukup
, Aaron Southerland
, Mike Tehrani
, Andy Welker
, Kelsey Zeigler
, Michael Griggs
, Harry Jones
, Chris Howard
|
Özgün Hikaye
|
Lynda La Plante
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Hans Zimmer
|
Teşekkürler
|
Michael Benton Adler
, Valerie Jarrett
, Brian Luce
, Eva Mottley
, Tessa Ross
|
Diğer
|
Bridgett Baron
, Katherine Bridle
, Antony Buonomo
, Kelly Carevic
, Jonelle Castillo
, Alice Clough
, Ben Coren
, Christian Crocker
, Susan Dolan
, Jessica Drake
, Joe Everett
, Claudine Farrell
, Simon Gillis
, Molly K. Gray
, Jacob Grubb
, P.J. Haines
, Courtney E. Hayes
, Amy Jackson
, Tish Johnson
, Samantha Joly
, Melissa Kaye
, Tanera Marshall
, Tatiana Matos
, Baili McPheeters
, Tim Monich
, Valerie Morasso
, Maureen Mottram
, Julia Oh
, RoseMary Prodonovich
, Tony Przbysz
, Bill Reilly
, Jessica Dean Rose
, Michael Schaefer
, K.D. Smith
, Jodi Tripi
, Nisa Ward
, Amber Waters
, Shondalia White
, Johnny Woj
, Kevin Lucero Less
, Oliver Stotter
, Liza de Weerd
, Carlos Medina Jr.
|
Müzik
|
Clint Bennett
, Christine Bergren
, Mark Berrow
, Daniel Bhattacharya
, Thomas Bowes
, Caroline Dale
, Isobel Griffiths
, Luis Jardim
, Steven Kofsky
, Roger Linley
, Stephen Lipson
, Steve Mair
, Steve Mazzaro
, Ian Neil
, Andy Pask
, Shane Rutherfoord-Jones
, Mary Scully
, Hans Zimmer
|
Editoryal Hizmetler
|
Fiorenza Bagnariol
, Lucie Barbier
, Andrew Dearnley
, Leeza Diott
, Eve Doherty
, Chris Francis
, Scott P. Fraser
, Luke Gavin
, Jonas Jangvad
, François Kamffer
, Todd Kleparski
, Thomas Kuo
, Mary Lukasiewicz
, John A. Maltby
, Christopher McDonald
, Leigh Myers
, Gareth Parry
, Tom Poole
, Joan Sobel
, Christopher Tellefsen
, Matt Wallach
, Jake White
, Ofe Yi
, Pete Conlin
, Claire McGrane
|
Kamera Teknisyeni
|
Noah Banks
, Art Bartels
, Kelly R. Borisy
, Ryan A. Campbell
, David Chameides
, Jake Chappelle
, Brian Rebel Cummings
, Jaime Dawkins
, Christopher Flurry
, Gene Fojtik
, Mark J. France
, Dan Giese
, Jeff Green
, Joseph Guerino
, Matt Hedges
, Chris Hudecek
, John Hudecek
, Jeremy Long
, Summer Marsh
, Christian Mejia
, Merrick Morton
, Chris Mulsoff
, William Newell
, Chris Peterson
, Ron Ruanphae
, Zac Sleeth
, Jerry Tran
, Jennifer Tunberg
, Kevin Wisor
, Chris Wittenborn
, Scott Compton
, Ekaterina Doldjeva
, Seth Oberle
|
Görsel Efektler
|
Lars Andersen
, Luke Armstrong
, Adam Azmy
, Cédric Battude
, Davide Bigotto
, Matthew Bristowe
, Earle Stuart Callender
, Mathew Crisp
, Andie Davies
, Ben Duff
, Danny Duke
, Estevez Santos Elena
, Federica Foresti
, Justin Francis-Mcleish
, Nikhil Ghoorbin
, Alison Griffiths
, Geraint Hixson
, Nicholas Hurst
, Hannah Johnson
, Jacopo Landi
, Hugo Melo
, Guillaume Ménard
, Marta Padilla
, Felicia Petersen
, Giorgio Pitino
, Leo Pritchard
, David Sadler-Coppard
, Stephen J. Smith
, Josh Sykes
, Sam Paul Toms
, Magdalena Turnier
, Marjolein Verheij
, Alysia Wildman
, Chris Wilson
, Yusuke Yasu
, Simone Zuccarini
, Jean-David Solon
|
Özel Efektler
|
Marc Banich
, Michael Gaspar
, Jennifer Hiltwein
, Lee Alan McConnell
, John D. Milinac
, Ryan Steinhouse
, Patrick Edward White
|
İkinci Birim
|
Mariela Comitini
, Pablo Gambetta
, Brad Robinson
, Mallory Squeo
|
Ortak Yapımcı
|
Katherine Bridle
, Bianca Stigter
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alison C. Rosa
, Mylan Stepanovich
, Bergen Swanson
, Emma Zee
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ralph M. Abalos
, Ma Kalaadevi Ananda
, Sirena Crosby
, Daniel Curet
, Ken Diaz
, Linda D. Flowers
, Rosalind Jones-Crosby
, Nadyne Peoples
, Denise Pugh-Ruiz
, Noriko Watanabe
, Jamika Wilson
, Denise Baker
, Jessi Dean
, Denise Wynbrandt
, Deida K. Massey
|
Yapım Sanatçısı
|
Adam Stockhausen
|
Sinematografi
|
Sean Bobbitt
|
Üretim Hizmetleri
|
Daniel Battsek
, Katherine Bridle
, Sue Bruce-Smith
, Iain Canning
, Rose Garnett
, Steve McQueen
, Arnon Milchan
, Emile Sherman
, Bianca Stigter
, Bergen Swanson
|
Baş Kostümcü
|
Serrita Coleman
|
Mekan Yöneticisi
|
Nick Rafferty
, Adam Boor
, Edward J. Eberwine III
, Philip S. Plowden
, Alex Holzman
|
Yardımcı Butafor
|
Romain Gateau
|
Set Şefi
|
Anthony Barracca
|
Kavramsal İllüstratör
|
Hugh Sicotte
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Jennifer Rudnicke
, Mickie Paskal
, Lori Byars
, Kathy Driscoll
, Barbara Harris
, Alexis Jade Links
, Jessica Gisin Needham
, Stefan Rorick
, Molly Rose
, Erin Stewart Tiedje
, Amber Wakefield
, Lauren Richer
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Michael Gaspar
|
Dizi Yazarı
|
Lynda La Plante
|
Sanat Yönetimi
|
Gregory S. Hooper
, Heather Ratliff
, Anthony Barracca
, Tyler Gabrielle Brown
, Sean Richard Budde
, Victor Capoccia
, Grace Carini
, Daniel Columbie
, Frank D. Dambra
, Eric Frankel
, Romain Gateau
, Jenne Lee
, Becky Marshall
, Ann Meyer
, Jason Millet
, Caroline Perzan
, Kaira Peyton
, Sharon Samuels
, Philip Schneider
, Hugh Sicotte
, John J. Slove Jr.
, David Soukup
, Larry Szymanowski
, David Tennenbaum
, Merje Veski
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Adam Stockhausen
|
Kostüm Tasarımı
|
Jenny Eagan
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Bergen Swanson
|
Yönetici yapımcı
|
Bergen Swanson
, Sue Bruce-Smith
, Rose Garnett
, Daniel Battsek
|
Editör
|
Joe Walker
|
Yangın Teknisyeni
|
Lee Alan McConnell
, Patrick Edward White
, Ryan Steinhouse
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Dublörler Koordinatörü
|
Doug Coleman
|
Baş Kuaför
|
Daniel Curet
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ma Kalaadevi Ananda
|
Steadicam Operatörü
|
David Chameides
|
Dublörler
|
Tom Lowell
, Chris Nolte
, Aaron Crippen
, Randall McDonald
, Greg Poljacik
, Olivia Bird
, Jeff Bruno
, Jwaundace Candece
, Doug Coleman
, Whitney Coleman
, Tobiasz Daszkiewicz
, Aren Farrington
, James Fierro
, Chris Gann
, Mickey Giacomazzi
, Alisa Hensley
, Samuel Evan Horowitz
, Kelsee King-Devoreaux
, Rick LeFevour Jr.
, Matthew LeFevour
, Christian Litke
, Brian Machleit
, Robert Nagle
, Chris Palermo
, Carl Paoli
, Scott Philyaw
, Jason Sweat
, Rebecca Vickers
|
Kuaför
|
Noriko Watanabe
, Jamika Wilson
|
Senaryo
|
Steve McQueen
, Gillian Flynn
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sean Bobbitt
|
Yapımcı
|
Emile Sherman
, Iain Canning
, Steve McQueen
, Arnon Milchan
|
Sorumlu Ses Editörü
|
James Harrison
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ken Diaz
, Jacqueline Fernandez
, Sirena Crosby
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kathy Driscoll
, Amber Wakefield
, Alexis Jade Links
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merrick Morton
|
Ses Efektleri Tasarımcısı
|
Eilam Hoffman
|
Elektrikçi
|
Jerry Tran
, Ryan A. Campbell
, Dan Giese
, Jeff Green
|
Yardımcı Editör
|
Eve Doherty
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
David Sadler-Coppard
, Lars Andersen
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Dawn Gough
|
1. Yardımcı Editör
|
Mary Lukasiewicz
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Art Bartels
|
Yapım Muhasebecisi
|
Tish Johnson
|
Butafor
|
Philip Schneider
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mariela Comitini
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brad Robinson
|
Görsel Efekt Editörü
|
Sam Paul Toms
|
Ses Mikseri
|
Scott D. Smith
|
Boom Operatörü
|
Jason Johnston
, Adam Mohundro
|
Şef
|
P.J. Haines
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Alison Griffiths
, Josh Sykes
|
Set Dekorasyon
|
Elizabeth Keenan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Jessica Albertson
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Chris Mulsoff
|
Birim Reklamcısı
|
Joe Everett
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Linda D. Flowers
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jenne Lee
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Z. Cabrera
, Brittany McCoy Boardman
|
Şive Koçu
|
Tanera Marshall
|
Genel
|
Christopher Tellefsen
, Joan Sobel
, Nancy Cavallaro
, Mark DeSimone
, Barnaby Smyth
, Nick Roberts
, Taylor Kannett
, Jonas Jangvad
, Nicholas Hurst
, Matt Wallach
, Kristin Catuogno
, Aaron Southerland
, Mike Tehrani
, Jaime Dawkins
, Keith Partridge
, Jennifer Tunberg
, Giorgio Pitino
, Kristina Wood
, Chris Francis
, Andy Welker
, Ronnie Mukwaya
, Leo Pritchard
, Gareth Parry
, Lucie Barbier
, Chris Wittenborn
, Stefan Rorick
, Erin Stewart Tiedje
, Jessica Gisin Needham
, Davide Bigotto
, Marjolein Verheij
, Mathew Crisp
, Estevez Santos Elena
, Simone Zuccarini
, Guillaume Ménard
, Lizzie Campbell-Kelly
, James Cassidy
, Tony Przbysz
, Amber Waters
, Christian Crocker
, Chris Gann
, Mickey Giacomazzi
, Jwaundace Candece
, Edward J. Eberwine III
, David Soukup
, Whitney Coleman
, Pablo Gambetta
, James Fierro
, Alisa Hensley
, Samuel Evan Horowitz
, Aren Farrington
, Caroline Perzan
, Philip S. Plowden
, Kelsee King-Devoreaux
, Olivia Bird
, Mallory Squeo
, Jason Millet
, Meg Burke
, Luke Armstrong
, Kevin Lucero Less
, Joe Walker
, Chris Palermo
, Chris Flurry
, Lynda La Plante
|