Yönetmen
|
Paddy Considine
|
Senarist
|
Paddy Considine
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Pia Di Ciaula
|
Operasyon Yöneticisi
|
Richard Knight
, Mike Morrison
, Emma Zee
|
1. Yardımcı Editör
|
Lyndsey Fitzgerald
|
Müzik Süpervizörü
|
John Boughtwood
|
Müzik Editörü
|
Pia Di Ciaula
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jemima Thomas
|
Üretim Hizmetleri
|
Rose Garnett
, Mark Gooder
, Wendy Griffin
, Hugo Heppell
, David Kosse
, Diarmid Scrimshaw
, Alison Thompson
|
Müzik
|
Harry Escott
, John Boughtwood
, Pia Di Ciaula
|
Yapım Sanatçısı
|
Simon Rogers
|
Makyaj Sorumlusu
|
Sophie Brown
, Anna Morena
, Emma J. Slater
, Nadia Stacey
|
İkinci Birim
|
Stephen Carney
, Liam Shaw
, Zoe Smith
|
1. Kamera Asistanı
|
Kim Vinegrad
|
Sanat Yönetimi
|
Neil Smith
, Adam David Grant
, Carolyn Wilson
|
Ses
|
Stephen Griffiths
, Annie Lloyd
, Joe Nattrass
, Keith Partridge
, Matis Rei
, Chris Robins
, Johnathan Rush
, Mathias Schuster
, Andy Shelley
, Steve Single
, Barnaby Smyth
, Marie Valentino
, Will Whale
|
Özel Efektler
|
Ben Ashmore
, Dan Martin
|
Görsel Efektler
|
Luke Dodd
, Amber Ducker
, Timothy P. Jones
, George Petkov
, Rob Pizzey
, Dave Cook
|
Kamera Teknisyeni
|
Sean Beasley
, Andy Clarke
, Barry Conroy
, Kirsten de Maid
, Paul Dingwall
, Kevin Foy
, Rebecca Horsburgh
, Danny O'Brien
, Mitchell Payne
, Dean Rogers
, Rob Shaw
, Jonny Stillwell
, Kim Vinegrad
|
Editoryal Hizmetler
|
Maria Chamberlain
, Georgina Cranmer
, Rob Farris
, Lyndsey Fitzgerald
, Charlotte Gage
, Neil Harrison
, Lawrence Hook
, Patrick Malone
, Alexander Phillips
, Finlay Reid
, Shaun Richards
, Daniel Tomlinson
|
Mekan Yöneticisi
|
Richard Knight
, Leon Seth
|
Diğer
|
Emily Axon
, John Bracewell
, Matt Curtis
, Zoe Flower
, Amy Hogarth
, Rachel McWatt
, Christos Michaels
, Gerardine O'Flynn
, Sarah Pickles
, Eva Yates
|
Diğer
|
Paddy Considine
|
Dublörler
|
Paul Donnelly
, Tom Hatt
|
Kostüm Sorumlusu
|
Fiona McCann
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dean Rogers
|
Oyuncu Seçimi
|
Shaheen Baig
, Michelle Giovanni
, Ariane Mason
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Stephen Griffiths
, Andy Shelley
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Harry Escott
|
Yapımcı
|
Diarmid Scrimshaw
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Simon Rogers
|
Set Dekorasyon
|
Laura Marsh
|
Kostüm Tasarımı
|
Suzanne Cave
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sophie Brown
, Anna Morena
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Emma J. Slater
|
Saç Tasarımcısı
|
Nadia Stacey
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Nadia Stacey
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Stephen Carney
|
Ses efektleri Editörü
|
Matis Rei
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Hutchinson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Johnathan Rush
, Steve Single
|
Dış Sesler Editörü
|
Mathias Schuster
|
Ses Kayıtçısı
|
Will Whale
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Ben Ashmore
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Luke Dodd
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Amber Ducker
|
Dövüş Koreografı
|
Paul Donnelly
|
Işık Şefi
|
Barry Conroy
|
Görüntü Yönetmeni
|
Laurie Rose
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kevin Foy
|
Genel
|
Barnaby Smyth
, Tom Hatt
, Dan Martin
, Pia Di Ciaula
|