Megan Is Missing Yorumları

Megan Is Missing filmi detayları

@akntrky

7 ay önce

7.7 / 10

Uzun uzun yorum yapılabilir bir eser gerçekten efsane filmlerden biri ve şiddetle izlenmeli

@naksidil

3 yıl önce

8 / 10

Sanal alem sapkınlığı üzerine yapılmış en gerçek , en kahredici , ürpertici , hafızamıza kazınacak bir belgesel . Gerçekten uzun bir süre kendime gelemeyeceğim . Çok üzüldüm . Peluş oyuncaklarıyla bebekleriyle henüz büyüme yolunda olan iki minik meleğin kayboluşu . Ergenlik döneminde ki genç kızların , genç kadınların ve ebeveynlerin izlemesi gerektiklerini düşündüğüm ibretlik bir film .

@pam-ekho

3 yıl önce

Kapalı alanlardan hoşlanmadığımdan mıdır bilmem ama kesinlikle rahatsız oldum, ürktüm ve gerildim.Yapılan ''uyarılar'' biraz çiğlik katmış ama bir şans verilmeli diyorum.

Puanım 6.5
E

@ezgi-melody

5 yıl önce

9.3 / 10

Gerçekten çok rahatsız edici ve izlenmesi zor bir film.

@delahoya

7 yıl önce

9 / 10

Kan donduran gerçek bir hikaye.

Şu ana kadar izlediğim bir çok internet suçlarıyla alakalı flmlerin içinde en iyisiydi şüphesiz.Gerçekçiliği bizlere o kadar güzel yansıtmış ki yönetmen ben filmin içinde ciddi manada google ile savaş veriyordum Megan ile alakalı dökümanlar ve vidoları inceliyordum...Tüyler ürpertici insalığınızdan utandıracak ender filmlerden Megan is Missing.İzleyip bayanlar açısından ders alınması gereken sahnelerle dolu tabi birde insanlık mesajları her birimizi ilgilendiriyor...

@ommanipadmehum

9 yıl önce

izlenmesi de yorum yapmasi da zor bir film.. iki genc kizin (cocuk desek daha dogru) pespese kaybolmasini yari belgesel seklinde anlatiyor. based on true events ama filmle ilgili okuduklarimdan anladigim 1e1 bir olaydan degil de bir cok olayda gerceklesenler birlestirilerek kurgulanmis.

bira cips esliginde ya da sevgiliyle dip dipe izlenecek turden bir film degil bu. saf, katiksiz, duygusuz bir siddet var ekranda. hostel, saw gibi filmlerle de kiyaslamayin. burdakilerin gercekten olabilecegini, en yakininizin basina gelebilecegini biliyor olmak dehset verici.

izlemeye karar verdiyseniz son derece rahatsiz edici bir filme hazir olun.

ps: filmin esin kaynagi hikayelerden biri icin bkz: Ward Weaver Murdered Ashley Pond and Miranda Gaddis
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL