Spectre Yorumları

Spectre filmi detayları

@filmist

1 ay önce

6.8 / 10

Önceki serilere göre üzerine eklenmiş bir yenilik yok.Bond filmlerinden alıştığımız yer yer akla ziyan abartı sahneleri olan aksiyonu orta karar, senaryo ve kurgu bakımından eksiklikleri var.Bir önceki filme göre temposu durağan seyrediyor ve bazı sahneleri uzunluğu sıkabiliyor.Aşırı boş vakitte izlenecek türden.

@rohrshack

3 yıl önce

Kadroda Christoph Waltz'ı görünce dedim ki tamam bu film belki de en iyi Bond filmlerinden birisi olur çünkü kötü adam rolünü üstlenecek oyuncu çok iyi, ama olmadı. Nedeni de senaryo ve kurgudaki eksiklikler bana kalırsa, Christoph Waltz yine iyi oynamış fakat sanki bilerek ön plana çıkarılmamış filmde. Ayrıca maalesef M'in yokluğu da filmde hissediliyor. Film yine de güzel ama diğer Bond filmleri yanında sönük kalıyor.

@shamur_musti

3 yıl önce

6.5 / 10

Bu adamın bu role ya da herhangi bir aksiyon filmine yakıştığını veya yakışacağını düşünmüyorum. Yürüyüş ofsayt tip ofsayt koşma ofsayt tip de ofsayt. Film de Öyle çok iyi değil orta derecede diyeyim.

@serkanaydemir

5 yıl önce

5 / 10

İyi başla gerisini koyver...

İzlediğim en durağan 007 filmi oldu. Zaten öncekini de pek beğenmemiştim ama bu kadar da sığ bir işleniş olmamıştı. Bir ara dram türünde bir film galiba dedim. Senaryo da sıfır olunca gerçekten karşımızda 5 puanlık bir film çıkıyor. İngilizlerin tek tutturduğu seri iki üç film önce yok olmaya başlamıştı zaten bunla da sıfır artık. Hiç beğenmedim. Reklam ve geçmişin verdiği izleme merakı olmasa hiç açıp da izlemezsiniz. En azından 6 puan veririrm umarım demiştim ama 5 işte. Fazla bir şey beklemeyin.

İzlemesen de olur.

P: 5

@nickimyokbenim

5 yıl önce

3.9 / 10

Tüm seri boyunca sıkıldığım tek Bond filmi...

@basribabam

5 yıl önce

6.8 / 10

Daniel Craig yerine başka bir bond seçseler dört dörtlük bond filmi olurmuş da, Daniel Craig kiiiiim, 007 Bond(James Bond) kim? Ralph Fiennes bile bundan iyi Bond(James Bond) olurmuş...

@zekici

5 yıl önce

gayet etkileyici bir ajan-macera filmi .. james bond'dan beklenen aksiyon kesinlikle var.. farklı ülkelerden kareler ve başarılı çekim teknikleri ile seyirciyi dinamik tutmayı başarıyor.. ayrıca spectre diğer serilere göre daha esrarengiz gizemli bir havada ilerliyor.. sam smith eşliğindeki intro muthiş.. oyunculuklar zaten başarılı.. izlenilmeli diyorum.. herkese mutlu seyirler..

@seasparkle

5 yıl önce

Filme büyük beklentilerle gitmesem de fragmanına göre çok çok daha iyiydi. Ayrıca Daniel Craig Skyfall'a oranla daha iyiydi sanki.

Helikopter sahnelerini iyi çekmiş adamlar ama bi de sonu şu gereksiz romantik sahneyle bağlamasalar iyiydi. Aksiyon filminde ne alaka demeden edemedim.

@savolina

5 yıl önce

6.6 / 10

Bulunduğu seride Quantum of Solace ile yarışır.

@murat1534

6 yıl önce

Kadrosu müthiş, giriş introsu muhteşem film (o efektler neydi öyle). Diğer gelişme sonuç bölümleri bildiğimiz bond klasiği.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL