Diriliş Yorumları

Diriliş filmi detayları

@erdemtekin

2 hafta önce

Sinemanın her zaman yalan üzerine kurulu olmadığını anlatan teknik bir film. Gerçekçilik her ne kadar sinema salonunda tercih edilme de, gerçeği ortaya koyuyor.

@lerin

3 ay önce

8.4 / 10

Bu filmin neden bu kadar gömülmeye çalışıldığını anlamadım. Gayet yerinde oyunculuklar ve sağlam mesajlar veriyor. Leo da gayet başarılı bir oyunculuk sergilemiş. Oyunculuk, sinematografik ve görüntü yönetmenliği açılarından başarılı bir film olmadığını iddaa etmek büyük haksızlık olur.

@mkarakose

3 ay önce

7 / 10

Oyunculuklar, görüntü yönetmenliği, atmosfer, görsel efektler çok çok iyi fakat senaryo da bir o kadar zayıf.
İzlenir mi? Neden olmasın.

@ravenna

8 ay önce

Leonardo DiCaprio'nun bu kadar mücadele ve azim sonucu oscarı almasına hiç şaşırmadım :)

@jineps

10 ay önce

10 / 10

Oncelikle Bu filmin sinematografik acidan cok basarili ve ozgunluk tasidigi kanaatindeyim .western gerilim orneginin en iyisi olabilir hatta benzeri bulunmamaktadir.derinlik ve sorgulama gerilim uzerinden bizi rahat birakmamaktadir.nedir bu acilim yapcak olursak doga ve insan iliskisi basligi altindadir.doganin intikami ve gucu filmede adini vermesi itibariyle ya bu adam nasil olmuyor gerceginin altinda bir matafor olusu dogaya saygi duyup onunla butunlestiginde intikam surecinden cikip senin intikam yolculuguna nasil hizmet verebilecegi karakterin' dirilis'i gibi .sartlar sertlestiginde insanin ilkel durtulerinin seyri ve bundan hareketle olabildigince aktarilmaya calisilmistir.irkci yaklasimlar tam yerinde yapilmis hikayeye anlatilmak istenene guzel hizmet vermistir.ozet olarak insanin o cokta ovundugu kadar buyuk olmadigidir.
O

@oguzkesim

1 yıl önce

5 / 10

Film gereksiz uzun.Bu puanı da Leonardo di caprionun oyunculuğuna ve filmdeki görselliğe ve hayvan sahnelerine veriyorum.

@berkkk

1 yıl önce

oyunculuğun iliklerinize kadar işlediği bir film. biraz uzun sıkabilir. onun dışında sonu iç açmıyor. ama izlemeniz gerek sadece oyunculuk için.

@gizlerprensi

1 yıl önce

Sahnelere diyecek yok. Leonardonun oyunculuğunu severim. Gerçekçi ve çok kaliteli bir çekim. İzlenmeyi kesinlikle hak ediyor. 2 saat 37 dakikalık bir macera filmiydi. Puanını hak ediyor.

@inevitable

1 yıl önce

7.5 / 10

DiCaprio çok usta oyuncu
T

@tyfngkts

1 yıl önce

çok şaşalı bir film değildi. neden bu kadar hypladılar anlamadım doğrusu. ayı sahnesi yüzünden sanırım.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL