Yönetmen
|
André Øvredal
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Dusty Reeves
|
Steadicam Operatörü
|
Gilles Corbeil
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Douglas Wilkinson
|
Teşekkürler
|
Shane Abbess
, Nick Bianchi
, John Einar Hagen
, Norman Lesperance
, Perry Eriksen
, Sara Bottfeld
|
Dublörler
|
Sharon Canovas
, Canaan Davison
, Duncan McLeod
, Al Vrkljan
|
Diğer
|
Gerry Alfonso
, Allison Barber
, Daniel Biagi
, Paul Braunstein
, Rosen Chongarski
, Elias Edraki
, Vivien Endicott Douglas
, Wendy Gaboury
, Chris Gleason
, Eva Greig
, Marie-Claude Harnois
, Emma Ho
, Kathleen Jenkins-Gray
, Justin Kirshenbaum
, Patrick Kwok-Choon
, Christopher Marren
, Daniel McGraw
, Derek Moran
, Lisa Norton
, Chris River
, Jon Romano
, Callum Shoniker
, Stefanie Swanson
, Fred Tatasciore
, Alex Ginno
, Mark Ross
, Laurel Thomson
, Wayne Burns
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jason Leeking
, William L. Tataryn
|
Mekan Yöneticisi
|
Diane Higgins
, Tracey Savein
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mia Sturup
|
Editoryal Hizmetler
|
Darcy Arthurs
, Frank Biasi
, Patrick Duchesne
, Luis Freitas
, Margaret Hutz
, Eivind Sandodden Kise
, Mark Kueper
|
Kostüm Sorumlusu
|
Karen Eppstadt
, Jane Flanders
, Tamara Rigby-Funke
, Mia Sturup
, Brittney Wall
, Donna Wong
, Catelin Dziuba
, Carol Wong
|
Animasyon
|
Hayley Fromstein
, Ezra Waddell
|
Kamera Teknisyeni
|
Mark Berdock
, Richard Berube
, Bart Bialasik
, Eric Buchnea
, Gilles Corbeil
, Mark Cyre
, Stephanie Girard Hamelin
, Duane Gullison
, Greg Haddow
, Michael L. Hall
, Colin Hoult
, Doug Lavender
, Alex Lawrence
, Benjamin Martin Cocher
, Valerie Martin
, Ron Renzetti
, Dustin Rivers
, William Scheffel
, Paul Thompson
, Anton Van Rooyen
, Curtis Dickie
|
Görsel Efektler
|
Matthew Beightol
, Barb Benoit
, Dennis Berardi
, Lucian Boicu
, Fabio Bonvicini
, J. Alan Bradshaw
, Cristian Camaroschi
, Andrew Carruthers
, Yuting Chen
, Chris Hagfors Dahlmo
, Dave David
, Jyoti Bhalchandra Deshpande
, Aritra Dey
, Bhardwaj Divyanshu
, Lou Gatti
, Rahim Gilani
, Matt Glover
, Mark O. Hammond
, Lars Erik Hansen
, Martin Hesselink
, Stephan Kot
, Derek Lang
, Mattis Gaston Larsen
, Kyra Lepp
, Kovalenko Misha
, Alem Moto
, Marcin Nikiforuk
, Elena Perreira
, Brittany Piacente
, Mike Portoghese
, Rakesh Pusuluri
, Rakesh
, Matt Ralph
, Ralph Reinle
, Evan Roberts
, Jose Andres Romero
, Lisa K. Sepp
, Fiaz Shaikh
, Raman Siddhartha
, Greg Sigurdson
, Ankit Sinha
, Ezra Waddell
, Jessica Wolff
, Kyle Yoneda
, Jessica Zanetti
, Troy Robinson
, Srinivasan Velayutham
, Karthik Ramasamy
, Jordan Nieuwland
, Anthony R. Risen
|
Özel Efektler
|
Geoff Hill
, Philippe Maurais
, Tim Phoenix
, Tim Phoenix
|
Ses
|
German Camardella
, Joe Dzuban
, J.R. Fountain
, Bill Higley
, Scott Hitchon
, Bobby Johanson
, Ihor Kaniuk
, Bret Killoran
, Paul Lynch
, Jill Purdy
, Jeffrey Roy
, Andrew Tay
, Michael Lee Taylor
, Alexander Turner
, Tyler Whitham
, Robert Woolfson
, Mike Woroniuk
, Euan Hunter
, Wayne Burns
|
Baş Kuaför
|
Jacqueline Robertson Cull
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
David Gruer
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Trason Fernandes
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Andrew Carruthers
|
Kitap
|
Alvin Schwartz
|
Ekran Hikayesi
|
Patrick Melton
, Marcus Dunstan
, Guillermo del Toro
|
Marangoz
|
Owain Harris
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Shadi Enayati
|
Yardımcı Butafor
|
Everett Biggar
, Nicole Stephenson
|
Yardımcı Yönetmen
|
Rory James
, Mario C. Cacioppo
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Janine Fung
, Missy Morris
|
ADR Editörü
|
German Camardella
|
Operasyon Yöneticisi
|
Regina Robb
, Jack Schuster
, Douglas Wilkinson
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
J. Alan Bradshaw
, Cristian Camaroschi
|
Boom Operatörü
|
Michael Lee Taylor
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Claudia Pinto
|
Ses efektleri Editörü
|
Tyler Whitham
|
İnşaat Koordinatörü
|
Phillip Tellez
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Jack Schuster
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Alexander Narizni
, Ryan McCaffrey
, Linda Cheung
, Steve Bryant
, Jonathan Kovacs
, Lauren Batcher
, John Hinz
, Simon March
, Peter C. Strange
|
İkinci Birim
|
Tyler Delben
, Janine Fung
, Myron Hoffert
, Rory James
, Mark Lukac
, Missy Morris
, Nic Osborne
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
, Anna Drubich
|
Prodüksiyon Tasarım
|
David Brisbin
|
Butafor
|
Mary Arthurs
|
Işık Şefi
|
Michael L. Hall
|
Senaryo Süpervizörü
|
Dug Rotstein
, Jeannine Dupuy
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jill Purdy
, J.R. Fountain
|
Ses Tasarımcısı
|
Joe Dzuban
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Colin Hoult
|
Set Fotoğrafçısı
|
George Kraychyk
|
Senaryo
|
Dan Hageman
, Kevin Hageman
|
Kostüm Tasarımı
|
Ruth Myers
|
Müzik Süpervizörü
|
Howard Paar
|
Yönetici yapımcı
|
Joshua Long
, Roberto Grande
, Alex Ginno
, Peter Luo
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
J. Miles Dale
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Colin Penman
|
Sanat Yönetimi
|
Brandt Gordon
, Barbara Agbaje
, Mary Arthurs
, Rob Ballantyne
, Everett Biggar
, Stephanie Chalmers
, Jon Chan
, Linda Cheung
, Emma Geldart
, Jeremy Gillespie
, Jonathan Graham
, Etienne Gravrand
, David Gruer
, Danny Haeberlin
, Jesse Hutchins
, Aurora Kruk
, Ryan McCaffrey
, Steve Middlebrook
, John Moran
, Alexander Narizni
, Sorin Popescu
, Vincent Proce
, Marlene Rain
, Dusty Reeves
, Mauricio Ruiz
, Henry Salonen
, Phillip Tellez
, Colin Woods
, Kenny Meinzinger
|
Görüntü Yönetmeni
|
Roman Osin
|
Yapımcı
|
Sean Daniel
, Guillermo del Toro
, J. Miles Dale
, Jason F. Brown
, Elizabeth Grave
|
Editör
|
Patrick Larsgaard
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andrew Tay
, Mike Woroniuk
, Ihor Kaniuk
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Cliona Furey
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Zhitang Chen
|
Yapım Sanatçısı
|
David Brisbin
|
Oyuncu Seçimi
|
Rich Delia
, Ashley Gray
, Zameret Kleiman
, Coco Kleppinger
, Jonathan Oliveira
, Celia Rosenthal
|
Sinematografi
|
Roman Osin
|
Müzik
|
Marco Beltrami
, Anna Drubich
, Kevin Banks
, Adam Bennati
, Úyanga Bold
, Joshua Fielstra
, Tyson Lozensky
, Chris McGeary
, Howard Paar
, Vladimir Podgoretsky
, Steven L. Smith
, Spencer Wright
|
Üretim Hizmetleri
|
Jason F. Brown
, Zhitang Chen
, J. Miles Dale
, Sean Daniel
, Guillermo del Toro
, Alex Ginno
, Roberto Grande
, Elizabeth Grave
, Joshua Long
, Peter Luo
|
Ses Editörü
|
Tyler Whitam
, Steve Medeiros
|
Makyaj Sanatçısı
|
Daniel McGraw
|
Set Dekorasyon
|
Patricia Larman
|
Dublörler Koordinatörü
|
Darren McGuire
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Tyler Delben
|
Set Tasarımı
|
Sorin Popescu
, Etienne Gravrand
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Geoff Hill
|
Yapım Yöneticisi
|
Regina Robb
|
Ses Mikseri
|
Glen Gauthier
, Erika Schengili-Roberts
, Greg Chapman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Myron Hoffert
, Mark Lukac
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alexandra Anger
, Kayla Arena
, Darin Bouyssou
, Norman Cabrera
, Kevin Carter
, François Dagenais
, Mike Elizalde
, Trason Fernandes
, Cliona Furey
, Debby Gonzalez
, Suzanne Heibati
, Mike Hill
, Deborah Krymuza
, Daniel McGraw
, Kevin McTurk
, Colin Penman
, Jacqueline Robertson Cull
, Cheryl Ross
, Sean Sansom
, Tenille Shockey
, Brian Wade
, Megan Many
|
Genel
|
Ruth Myers
, Rich Delia
, Steve Hammond
, Nic Osborne
, Gilles Corbeil
, Anton Van Rooyen
, Rob Ballantyne
, Doug Lavender
, Mark Cyre
, Cheryl Ross
, Spencer Gray
, Patrick Larsgaard
, Dennis Berardi
, Bill Higley
, Nicholas Müller-Osborne
, Andrea Brown
, Kevin Carter
, Barb Benoit
, Jeffrey Roy
, Bobby Johanson
, Mauricio Ruiz
, Vincent Proce
, Markus Dahlstrøm
, Lucian Boicu
, Matthew Beightol
, Chris Hagfors Dahlmo
, Jyoti Bhalchandra Deshpande
, Alexandra Anger
, Laura Kennedy
, Paul Lynch
, Yuting Chen
, Victor 'Chikko' Quon
, Alanna Dickie
, Heather Carlson
, Alex Hadjiantoniou
, Theresa Shain
, Tija Smith
, Ameya Adchule
, Colleen Catton
, Sagar Dhondge
|