Adalet Yorumları

Adalet filmi detayları

@filmist

1 ay önce

7.7 / 10

Karşıma hep çıkan ama sırf afişinden kaynaklı sıradan bir aksiyon filmidir diye düşünüp izlemediğim ama izleyincede ne kadar yanıldığımı anladığım bir film.
Öncelikle Denzel’in oyunculuğu tek kelime ile müthiş.Mimiklerden tut hareketlerine ve konuşmalarına kadar gerçekten çok iyi adeta rol yapmamış sanki yaşamış gibi.
Filme gelecek olursak derin ve anlamlı bir senaryosu olmamasına rağmen insanı cezbeden merak uyandıran bir yapısı var.Başrol karakterimiz Robert’ın önce her zaman iyi niyetli olması ama iyi niyetini suistimal edenlere karşı hak edene hakettiği şekilde de davranması karaktere ayrı bir özellik katmış. Filmin bence kötü yanı ağır tempoda ilerliyor olması.Tam tempo artacak film hızlanacak diye umut ederken o tempo aniden sönüyor ve film ağır ilerleyişine devam ediyor.Yinede çok güzel bir film.
Kesinlikle tavsiye ederim.
K

@kaan76

2 yıl önce

filmi izleyeceksen Denzel için izleyeceksin adama ne oynarsa güzel oynar dedirtiyor.

@kahramansmt

3 yıl önce

Afişini beğenmemiştim fakat afişinden daha güzelmiş. Puanını hakediyor.

@erimk

5 yıl önce

8 / 10

Denzel Washington ile klasikleşmiş bir aksiyon yapım.

Her zamanki gibi serinkanlı, donuk, kendi halinde yaşayan ama bir o kadar duygusal ve yardımsever kahraman modunda.

Ancak ne diyebilirim ki bu karaktere de 10 numara oturuyor.

Defalarca aynı tipleme ile benzer filmler çevirmiş de olsa oyunculuğu her zaman beni etkiliyor.

@gundula

5 yıl önce

Denzel-Rambo'nun aynı yere takıldığı 16 yaşındaki fahişenin tellalından okkalı bir dayak yiyerek hastanelik olmasından sonra Rus mafyasının köküne darı ekmesinin öyküsü...

@moribund

6 yıl önce

7.1 / 10

Denzel Washington'dan yeni bir "one man show". İzlenir. Müzik seçimleri başarılı. Özellikle finaldeki Zack Hemsey - Vengeanc

@basribabam

6 yıl önce

6.5 / 10

Denzel Abim yapınca oluyor da, Cüneyt Abim yapınca niye olmuyor?

Niye yıllarca Fatih'in Fedaisi Kara Murat'la dalga geçtik; hadi Filmadamları, buna da cevap verin bakalım...

@spechnaz

6 yıl önce

6.5 / 10

Yine bir Amerikalı kahraman gitti ve bir başına kötü adamları hakladı!! Filmin özeti maalesef bu. Aksiyon seviyorsanız ya da kafam dağılsın bu bana yeter diyorsanız oturup izlenebilir.
O

@ozan_taylan

6 yıl önce

Bazı filmleri oyuncu için izlersin. Mesela bu filmde olduğu gibidenzel washington için veya al pacino için veya robert de niro için vs. vs .vs. Filmin iyi kötü veya vasat oluşu farketmez; sen yanlızca onu görmek istersin. Çünkü onu görmek sana huzur, güven hatta mutluluk verecektir. Tıpkı eski bir dostu görür gibi...

@jlon

6 yıl önce

Milyon dolarlık prodüksiyon yapıyorsun, ben karanlıktan yarısını göremiyorum. Bıktım, usandım bu tavırdan. Hikaye olarak benzerlerinin üstüne bir taş koymuş değil, dingin işlenmiş bir aksiyon filmi olması tek farklı noktası. Anlattığı hikaye için çok çok uzun. Bazı detay çekimler çok gereksiz. Dakikalarca dövme gösterirken, bir alt mesaj vermişlerdir de ben anlamamışımdır belki. Ha Denzel oynamış mı, oynamış. Hikayede çekici bir taraf bekleyen izleyici olarak filmi çok sıkıcı buldum. Denzel her filmde döktürüyor, daha ilgincini bulabilirsiniz.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL