Yönetmen
|
Stefano Sollima
|
Senarist
|
Taylor Sheridan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Adam Harrison
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Steven Maes
|
Video Assist Operatörü
|
Justin Gonzales
|
Işık Teknisyeni
|
Michael Neal
, Daniel Remillard
, Patrick Toohey
|
Elektrikçi
|
Jacob Cottrell
, Robert Chase Derian
|
Modelleme
|
Vincent Vezina
, Tim Blake
, Philip Harris-Genois
, Colin McBain
|
Animasyon
|
Jonathan Grégoire
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Ester Kim
|
Işık Sanatçısı
|
David Bishop Noriega
, Dawid Borkiewicz
, Samuel Jacques
|
Dijital Ortam
|
Eboni Price
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Etienne Poulin St-Laurent
|
Baş Kostümcü
|
Phyllis Corcoran-Woods
|
Ressam
|
Emmanuelle John
|
Yangın Teknisyeni
|
Skylar Gorrell
|
Set Sağlıkçısı
|
Matthew R. Williams
|
Kast Asistanı
|
Genica Lee
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ethan Scroggins
, Jonathan Lheureux
, Jeremy Chiordi
, Lonam Fogleman
, John Laing
, Laila Weeks
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Michael Gaspar
|
Teçhizat Sorumlusu
|
John D. Miller
|
Pilot
|
Frédéric North
, Doug Uttecht
|
Hava Koordinatörü
|
Frédéric North
, Louis Delavenne
|
Hava Kamerası Teknisyeni
|
Jared Slater
, Peter Graf
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Melanie La Rue
|
Boom Operatörü
|
Lawrence L. Commans
, Andrejs Prokopenko
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Louis-Charles Lapointe
, Patricia Leblanc
, Heather Martini
, Lucy Cooke
, Sarah Elizabeth Howe
|
Yeşil Sorumlusu
|
Carma Harvey
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jozelle Anderson
, Adriana Enriquez
|
Set Tasarımı
|
Lisa Ward
|
Operasyon Yöneticisi
|
Brad Arensman
, Elissa Kannon
, Moises Pineda
, Vincent G. Scotti
|
Kameraman
|
Georgia Packard
|
Teşekkürler
|
Basil Iwanyk Sr.
, Jóhann Jóhannsson
, Brad Moylan
, Kzar Torres
, Darko Tuscan
|
Dublörler
|
Joey Anaya
, Greg Anthony
, Omar Ayala
, Katie Barnett
, Arturo Maese Bernal
, Heather Bonomo
, Joe Bucaro III
, Richard Burden
, Bobby Burns
, Amos Carver
, Rebecca Hill Casey
, Daniel James Chavez
, Matthew Lee Christmas
, Doug Coleman
, Whitney Coleman
, Alejandro de la Peña
, James D. Dever
, Chris Donaldson
, Edward A. Duran
, Peter Epstein
, Eddie J. Fernandez
, Mickey Giacomazzi
, Al Goto
, Chad Guerrero
, Tomás Guzmán
, Randy Hall
, Nate Harris
, Adam Hart
, Carma Harvey
, Toby Holguin
, Lane Leavitt
, Isidro Mora
, Gerardo Moreno
, Robert Nagle
, Jimmy Ortega
, Allan Padelford
, Damacio Page
, Chris Palermo
, Derick Pritchard
, Ruben Rivera Laguna
, Allen Robinson
, Thomas Rosales Jr.
, Tomas Sanchez
, Paul E. Short
, Ben Skorstad
, Cannon Smith
, Jessie Springer
, Ryan Staats
, Kurly Tlapoyawa
, John Trejo
, Jose L. Vasquez
, Ernie Vigil
, Jermaine Washington
, Saleem Watley
, Alvin Zalamea
, Vanessa Zamarripa
|
Diğer
|
Taylor Sheridan
|
Diğer
|
Jozelle Anderson
, Harry Beckstead
, John Callery
, Russell Cannon
, Alex Castillo
, Daniel James Chavez
, Joseph Newton Cohen
, Paul Conti
, Stephanie 'Tuty' Correa
, Chic Daniel
, Carrie Leonard de Aguirre
, Louis Delavenne
, James D. Dever
, J. Alexander Douglas
, Adriana Enriquez
, Tabata Gasse Estrada
, Erik Feig
, Camelia Finley
, Jonathan Fuhrman
, Carlos A. Garcia
, Justin Hadrych-Rosier
, Joseph M. Horrigan
, Jack Huang
, Eva Jensen
, Jossara Jinaro
, Fred J. Julito
, Ronald J. Levin
, Darin McCormick-Millett
, Juan Salvador Melgoza
, Matthew W. Morgan
, Sarah Mummey
, Susan Murphy
, Frédéric North
, Andy Ochoa
, David Albert Pierce
, Zac Pitre
, Timothy Scott Ralston
, Wolf Schneider
, Dee Schuka
, Alan Shaterian
, John Smart
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Jacob Swanson
, Fred Tepper
, Darko Tuscan
, Doug Uttecht
, Rosa Isela Villegas
, Brian Austin Wenrich
, Matthew R. Williams
, Claudia de Vasco
, Michael Martinez
|
Editoryal Hizmetler
|
Andrea Bottigliero
, Paul Carlin
, Giovanni DiGiorgio
, Josh Fapp
, Stephen Nakamura
, Harold Parker
, Eboni Price
, Ethan Schwartz
, Stefan Sonnenfeld
, John Tripp
, Park Wyatt
|
Kamera Teknisyeni
|
Joey Bacharka
, Hans Bjerno
, Dorian Blanco
, Theodore Y. Bott
, Bill Coe
, Arlen Cooke
, Jacob Cottrell
, James 'Spud' Danicic
, Matthew P. Debevec
, Robert Chase Derian
, Joe Donato
, Fernando Díaz Torres
, Richard Foreman Jr.
, Jovany Garcia
, Justin Geoffroy
, Todd Geritz
, James Goldman
, Justin Gonzales
, Peter Graf
, Joseph Graham
, Adam Harrison
, Orlando Hernandez
, Damon Marcellino
, Nick Masters
, Sean McClellan
, James McCray
, Bobby McMahan
, Brian McPherson
, Erik Messerschmidt
, John D. Miller
, Kevin M. Miller
, Dan Ming
, Michael Neal
, Ryan Nguyen
, David B. Nowell
, David Ochoa
, Mackenzie Oneil
, Georgia Packard
, Robert Petrin
, Richard Pink
, Daniel Remillard
, Todd Roberts
, Tim Roe
, Brian Rosso
, Michael 'Spike' Ryan
, Rodney Sandoval
, Val Schubert
, Jared Slater
, Patrick Toohey
, Mauricio Waldo
, Justice Whitaker
, Peter Zuccarini
, Eduardo Flores Torres
|
Görsel Efektler
|
Heather Abels
, Karen Arredondo Lopez
, Mostafa Badran
, Marie-Pier Barrette
, Loïc Beguel
, David Bishop Noriega
, Timothy Blake
, Olivier Blanchet
, Dawid Borkiewicz
, Rachel Bouchard
, Sara Bourque
, Lee Brunet
, Francesco Cadoni
, Moïse Charest
, Marcin Charlicki
, Jahanzaib Chughtai
, Francis Clément
, Lucy Cooke
, William Cote
, Didier Coup-Fabiano
, Jean-Michel Cristofaro
, Etienne Deshaies
, Hala El Morajji
, Sébastien Fernandez
, Ève Giordani
, Frederique Gollain
, Jonathan Grégoire
, Jean-Sebastien Guillemette
, Widy Haral
, Philip Harris-Genois
, Sarah Elizabeth Howe
, Romain Hubert
, Samuel Jacques
, Étienne Jubinville
, Stéphane Keller
, Melanie La Rue
, Alexandre Lafortune
, Estelle Lagarde
, Karl Alexandre Lamarre-Parent
, Nancy Lamontagne
, Kevin Landry
, Isabelle Langlois
, Louis-Charles Lapointe
, Maxime Laroche
, Patricia Leblanc
, Christine Leclerc
, Raphael Letertre
, Valerie Loyer
, Daniel Lupien
, Juan Fermin Maldonado
, Heather Martini
, Amaury Matu
, Eric Mc Guire
, Colin McBain
, Simon Mercier
, Hugo Montambault
, Sébastien Moreau
, Rene Morel
, Jean-Francois Morissette
, Brad Moylan
, Jasen Nannini
, Emmanuelle Ngan Sing
, Adam O'Brien-Locke
, Béatrice Palin
, Gabrielle Perreault
, Etienne Poulin St-Laurent
, Guillaume Poulin
, Ryan Prestridge
, Karthic Ramesh
, Stéphane Rioux
, Alexandra Robert
, Marc-André Roy
, Rosi Ruiz
, Jordan Soles
, Jean-Michel St-Pierre Lapierre
, Marc-Antoine Thibault
, Alexandra Torelli
, Jessica Toucoula
, Mai-Anh Tran
, Marjolaine Tremblay
, Felix Vallieres
, Matthieu Veillette
, Pier-Luc Verville
, Vincent Vezina
, Derek Wentworth
, Céline Zapater
, Dominique Zenon
, Matthieu Labbe
, Jonathan Niquet
, Alexandra Turmel
|
Özel Efektler
|
Roy K. Cancino
, Lawrence Decker
, Michelle Dickson
, Michael Gaspar
, Skylar Gorrell
, Michael Meinardus
, Doug Passarelli
, Michael Rifkin
, Bob Riggs
, Shawn Roberts
, Mike Sasgen
, Anthony Simonaitis
, Mitch Toles
, Christopher Walsh
, Taylor Walters
, Douglas D. Ziegler
|
Ses
|
James Ashwill
, Bradford Bell
, David Brownlow
, Lawrence L. Commans
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Michael Dressel
, Marc Fishman
, Christopher Flick
, Rob Hidalgo
, Matthew Iadarola
, Nick Jimenez
, Jason King
, Michael Miller
, Alan Robert Murray
, Kevin Murray
, Dan O'Connell
, Jason Oliver
, Willard Overstreet
, Andrejs Prokopenko
, John T. Reitz
, Roland N. Thai
, Christian Wenger
, Tim West
, Katy Wood
, Dean A. Zupancic
|
İkinci Birim
|
Doug Coleman
, Peter Dress
, Tabata Gasse Estrada
, David Tierney Lerner
, Donald Murphy
, Walter E. Myal
, Ann Shimabukuro
|
Makyaj Sorumlusu
|
Lucy Bentancourt
, Janessa Bouldin
, Shannon Bouldin
, John Caglione Jr.
, Estrella Lorrabaquio
, Elena López Carreón
, Bonnie Masoner
, Lori McCoy-Bell
, Nichole Miller
, Emerald Ortega
, Mari Paz Robles
, Giovanna Silva
, Corey Welk
, Gary Archer
, Stacey Butterworth
, K-Bobby
, Greg Pikulski
, Brett Schmidt
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Raphael Letertre
|
Yapım Sanatçısı
|
Kevin Kavanaugh
|
Sinematografi
|
Dariusz Wolski
|
Üretim Hizmetleri
|
Basil Iwanyk
, Erica Lee
, Thad Luckinbill
, Trent Luckinbill
, Edward McDonnell
, Emma McGill
, Richard Middleton
, Stacy Perskie
, Jon Schumacher
, Ellen H. Schwartz
, Molly Smith
, Patrick Wachsberger
|
Ses Editörü
|
Kevin Murray
|
Orkestra Şefi
|
Roman Vinuesa
|
Kondüktör
|
Viktor Orri Árnason
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mario 'Pikachu' Rojas
, Doug Coleman
|
Yardımcı
|
J. Alexander Douglas
, Daniel James Chavez
|
Set Yapım Asistanı
|
Tabata Gasse Estrada
|
Yapım Koordinatörü
|
Josh Mason
, Stephanie 'Tuty' Correa
|
Yapım Muhasebecisi
|
Susan Murphy
|
Görsel Efekt Editörü
|
Céline Zapater
|
Görüntü Yönetmeni
|
Dariusz Wolski
|
Yardımcı Butafor
|
Luis Yañez Jacques
, John C. Cameron
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
, David B. Nowell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Richard Foreman Jr.
|
Işık Şefi
|
Orlando Hernandez
, Sean McClellan
|
İnşaat Koordinatörü
|
Bill Holmquist
|
Dış Sesler Editörü
|
Willard Overstreet
, Christopher Flick
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Alan Robert Murray
|
Senaryo Süpervizörü
|
Steve Gehrke
, Jennifer Josephson
, Mamie Mitchell
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Dustin DellaVecchia
|
Müzisyen
|
Hildur Guðnadóttir
, Samuli Kosminen
, Þórarinn Guðnason
, Olafur Bjorn Olafsson
, Viktor Orri Árnason
, Kjartan Hólm
|
Müzik
|
Hildur Guðnadóttir
, Þórarinn Guðnason
, Samuli Kosminen
, Daniel Kresco
, Olafur Bjorn Olafsson
, Lee Scott
, Gunnar Örn Tynes
, Roman Vinuesa
, Jonathan Watkins
, Viktor Orri Árnason
, Carlos Arredondo
|
Editör
|
Matthew Newman
|
Set
|
Justice Whitaker
, James McCray
, David Ochoa
|
Oyuncu Seçimi
|
Mary Vernieu
, Jo Edna Boldin
, Alejandro Reza
, Marisol Roncali
, Mary Bowman
, Elizabeth Gabel
, Barbara Harris
, Genica Lee
, Marie A. Kohl
, Raylin Sabo
, Maeve Wilson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Dean A. Zupancic
, John T. Reitz
|
Ses Mikseri
|
David Brownlow
|
Sanat Yönetimi
|
Marisa Frantz
, Carlos Y. Jacques
, John C. Cameron
, Mariana Castañeda
, Bryan Chapman
, Jeremy Chiordi
, Dustin DellaVecchia
, Lonam Fogleman
, Jonathan Gesinski
, Darren Gibson
, Severino Gonzales
, Ram Goradia
, Ricardo Guillermo
, Carma Harvey
, Kenneth Heimer
, Bill Holmquist
, Virginia Hopkins
, Luis Yañez Jacques
, Emmanuelle John
, Ester Kim
, Jonathan Lheureux
, Adrian Lobato
, Steven Maes
, JoAnna Maes-Corlew
, Arthur Kirk Martin
, Justin Meriwether
, David Peck
, Sara M. Pennington
, Moises Pineda
, Ernest M. Sanchez
, Loren Schoel
, Ethan Scroggins
, Duprelon Tizdale
, Keith Walters
, Lisa Ward
, Laila Weeks
|
Yönetici yapımcı
|
Ellen H. Schwartz
, Richard Middleton
|
Müzik Editörü
|
Lee Scott
|
Ses efektleri Editörü
|
Roland N. Thai
, Christian Wenger
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kevin Kavanaugh
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
John Caglione Jr.
|
Kostüm Tasarımı
|
Deborah Lynn Scott
|
Set Dekorasyon
|
Meg Everist
, Claudia Brewster
, Daniela Rojas
|
Yapımcı
|
Edward McDonnell
, Molly Smith
, Basil Iwanyk
, Thad Luckinbill
, Trent Luckinbill
, Erica Lee
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Brad Arensman
|
Perukçu
|
Stacey Butterworth
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Lori McCoy-Bell
|
Kostüm Sorumlusu
|
Emily Egge
, Brian Barela
, Wynema Chavez
, Bren Cook
, Phyllis Corcoran-Woods
, Sarah Everest
, Darryl Garcia Jr.
, Jennifer Gingery
, No-e Gomez
, Solange Astrid Guerrero
, Melanie Hocking
, Michelle Kelly
, Diana Navarrete
, Paulina Reyes
, Hana Scott-Suhrstedt
, Jack Taggart
, Kim Trujillo
, Brenda Yanez
, Jimena Tenorio
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Donald Murphy
|
Müzik Süpervizörü
|
Jonathan Watkins
|
VFX Editörü
|
Guillaume Poulin
|
Marangoz
|
Arthur Kirk Martin
, Justin Meriwether
|
Silah Danışmanı
|
Russell Cannon
|
Yapım Sorumlusu
|
Elissa Kannon
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Marie A. Kohl
, Maeve Wilson
, Raylin Sabo
|
Ortak Yapımcı
|
Emma McGill
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Erik Messerschmidt
|
Steadicam Operatörü
|
James Goldman
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Michael Meinardus
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Katy Wood
|
Diyalog Editörü
|
Katy Wood
|
Makyaj Sanatçısı
|
Bonnie Masoner
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Patrick A. Reynolds Jr.
, Lori Dillen
, Michael Thomas Garcia
, Jared Meador
, Mario 'Pikachu' Rojas
, Eric Rivera
|
Butafor
|
Keith Walters
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Derek Wentworth
, Alexandre Lafortune
|
Yangın Sorumlusu
|
Anthony Simonaitis
|
Mekan Yöneticisi
|
Juan Pablo Noval
, Shani Orona
, S. Todd Christensen
, Elizabeth Storm Dwyer
, Erik Keeling-Torrez
, Carlos Muñoz Portal
, Ruben Portal
, Miranda Rivera
, Ben Roe
|
Set Şefi
|
Ernest M. Sanchez
|
Birim Reklamcısı
|
Wolf Schneider
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Sara M. Pennington
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Corey Welk
|
Set Kostümcüsü
|
Darryl Garcia Jr.
, Jennifer Gingery
, Brian Barela
|
Işık Asistanı
|
Damon Marcellino
|
Genel
|
Erik Feig
, Mitch Toles
, Shone Taylor
, Mamie Mitchell
, Bren Cook
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Carlos Muñoz Portal
, Brian Austin Wenrich
, Eva Jensen
, Michelle Kelly
, Bradford Bell
, Lawrence Decker
, Jennifer Josephson
, Michael Miller
, James Ashwill
, Annie Johnson
, Brenda Yanez
, Nancy Lamontagne
, Christopher Walsh
, Nick Jimenez
, Stephen Nakamura
, Wynema Chavez
, Dan Ming
, Jack Taggart
, Jason Oliver
, Bob Riggs
, Jovany Garcia
, Olivier Blanchet
, William Cote
, Etienne Deshaies
, Rene Morel
, No-e Gomez
, Ryan Nguyen
, John Tripp
, Giovanni DiGiorgio
, Josh Fapp
, Elizabeth Gabel
, Moïse Charest
, Stéphane Keller
, Mai-Anh Tran
, Matthieu Veillette
, Alexandra Robert
, Rodney Sandoval
, Jonathan Gesinski
, Dee Schuka
, Jean-Michel Cristofaro
, Romain Hubert
, Lee Brunet
, Todd Geritz
, Arlen Cooke
, Bryan Chapman
, JoAnna Maes-Corlew
, Mary Bowman
, Diana Navarrete
, Paulina Reyes
, Sarah Everest
, Shawn Roberts
, Stéphane Rioux
, Karen Arredondo Lopez
, Francesco Cadoni
, Marcin Charlicki
, Juan Fermin Maldonado
, Karthic Ramesh
, Rosi Ruiz
, Jean-Michel St-Pierre Lapierre
, Felix Vallieres
, Frederique Gollain
, Widy Haral
, Emmanuelle Ngan Sing
, Jessica Toucoula
, Juan Salvador Melgoza
, Sarah Mummey
, Jacob Swanson
, Zac Pitre
, Carrie Leonard de Aguirre
, Andy Ochoa
, Ben Roe
, Ruben Portal
, Elizabeth Storm Dwyer
, Miranda Rivera
, Gary Archer
, Matthew Newman
, Chris Palermo
, Doug Coleman
, Daniel James Chavez
, Vanessa Zamarripa
, Edward A. Duran
, Mickey Giacomazzi
|