Pes Etme Yorumları

Pes Etme filmi detayları

@holyghost90

2 ay önce

6 / 10

Din adına yapılan şeyler neden hep masumlara zarar verir ve neden o kişiler de bunun sonuçlarıyla hayatları boyunca yaşamak zorundadır ?

@aysegulpem

4 yıl önce

4 / 10

Ne kadar gerçek hikaye, derinden etkileyen bir dram falan filan olsa da yine amerikalıların kendi kendilerine bir kahraman yaratıp taptığı klişe filmlerden biri...

@fthgzl79

5 yıl önce

7.1 / 10

Müthiş bir dram..2017'nin en iyi filmleri arasına kesinlikle girer..Bir kereJake Gyllenhaal'ın oynadığı her film müthiş zaten..Yine şov yapmış..Filmi almış götürmüş..Diğer oyuncular da,yönetmen de iyiydi..Tabi ki filmin dini/ideolojik yanı var..Tabi ki filmde propaganda var ama bunlara takılmamak lazım..Karşımızda yaşanan bir olayın sanatsal yansıması var..Hüzünlü bir dram sadece ama umutta var..Zaten bu tarz filmlerde sürekli umut aşılanır..

Özellikle bir sahneden bahsedeceğim..Jake'in ayaklarının olmadığını bardaki herkes biliyor..Barda Jake yüzünden kavga çıkıyor..Jake yaşadığı travma ve alkolün da etkisiyle o anda rolünün hakkını veriyor..Olduğu yerde ''Vurun lan bana,vurun lan'' demesi,filmin en etkili sahnelerinden biriydi..10/7

@ustunkoru

5 yıl önce

5.8 / 10

doğrudan karantinaya... zira film boyunca andy garcia aklımdan çıkmadı.. fiziksel anlamda değil politik olarak.. hatta gloria esestefan bile aklıma geldi..

@wrong

5 yıl önce

Tüyleri diken diken eden bir gerçeklik, film değil sanki...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL