8.3

9 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (14.332 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

İngiltere

KONUSU

Kuzey Kutup bölgesinde eşi benzeri olmayan Fortitude, zenginliği, olanakları ve vaadleriyle geleceği parlak, kutup bölgesinin vahşi doğal güzelliğiyle kuşatılan bir yer olmasının yanında hiçbir suçun işlenilmediği, barışcıl insanların bulunduğu bir şehirdir. Ta ki kutup ayılarının gizemiyle ve cinayetlerle sarsılana kadar.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@normajeane yazdı...

Çar, 24 May 2017, 03:00 (1 yıl önce)

9 / 10

Niye bilmiyorum acayip sevdim. Bir kere dizinin mis gibi kış manzarası var, oyunculuk enfes. Senaryo hiç kasmadan sakin sakin bazen şaşırtıcı biçimde ilerliyor. Bir haftada merakla bir sezonu bitirdim. 1. sezonun ilk dört bölümünden sonra olaylar yavaştan hızlanıp kim nedir ne değildir açığa çıkmaya başlıyor. Aksiyon sevenlerin sıkılacağı, sabırlı izleyicilerin sabrettiklerine değeceği bir dizi. Çoğu yerde dizi için Game of Thrones, WD, X Files benzetmelerine rastladım alakası yok ama garip bir biçimde bana da bunları anımsattı. Bu da diziyi çekici kılıyor.

@atalante yazdı...

Sal, 09 Haz 2015, 01:29 (3 yıl önce)

9.5 / 10

Allah'ım .. Ne tuhaf bir diziydi.  Lutefiks denen bir yemekle tanışmama ve akabinde 15 gün süren (tadına bile bakmadan ki bakılacak gibi değil ) mide bulantıları ile yaşamama sebeb olan dizi.  Hala yazdıkça , aklıma geldikçe kötü oluyorum.. Dizi de sadece ismi geçti. Araştırmaz olaydım   2. sezon olacak mı bilmiyorum. ama ilk sezon diyeyim oldukça gizemliydi.  Yine her zaman ki gibi Kuzey in soğuk ortamı ve soğuk insanları -diyologlardaki soğukluk dizide bolca vardı.. beni çekiyor. sizi bilmem   

@tufan-taner yazdı...

Pzt, 09 Şub 2015, 15:49 (3 yıl önce)

8.5 / 10

ilk 3 bölümü güzel sürükleyiciydi umarım gelecek bölümleride iyi olur.izlemenizi tavsiye ederim.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Fortitude filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fortitude filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fortitude filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI