Yönetmen
|
Robert Schwentke
|
Senarist
|
Erich Hoeber
Jon Hoeber
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dan Shea
Secret Service Agent (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deniz Koordinatörü
|
Nick Spetsiotis
|
Terzi
|
Roland Heizinger
|
Yangın Teknisyeni
|
Gary Kleinsteuber
, Jim Reischl
, Mark Rice
, Matthew Tulk
|
Kamera Yükleyici
|
Max Armstrong
|
Animasyon
|
Jakub Pazera
, Sean Cox
, Dave Damant
|
Işık Teknisyeni
|
David Allan
, Chad Vanko
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Mongo Andrews
, Gary Cadow
|
Şive Koçu
|
Sophia Lansky
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jonathan Pencharz
, Laura Rosaly
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Tania McGowan
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard T. Hoover
, Robert Cochrane
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Richard Emerson
, Kenneth Coblentz
, Richard Mall
, Charlie Marroquin
|
Müzik
|
Christophe Beck
, Christine Bergren
, Matt Fausak
, Nick Fevola
, Richard Ford
, Matthew Janszen
, Julianne Jordan
, Steve Kaplan
, Paul Katz
, Mark Kilian
, Jennifer Nash
, Satoshi Mark Noguchi
, Julie Pearce
, Robert Puff
, Lise Richardson
, Carl Sealove
|
Pilot
|
Dave Tommasini
|
Yardımcı Butafor
|
Michael Huschka
, Charles McGlynn
|
İnşaat Koordinatörü
|
John Mackenzie
|
Video Assist Operatörü
|
Anthony Nocera
, Paul Thompson
|
Yapım Koordinatörü
|
Matt DiFranco
, Stefan Steen
, Bernadette Gonzales
, Jennifer Ray
, Michael Hubert
|
Koreograf
|
Amy Wright
|
Kast Asistanı
|
Jonathan Oliveira
, Melissa Tang
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Rocco Larizza
|
Yangın Sorumlusu
|
Arthur Langevin
|
Marangoz
|
Rob Bonney
, Jamie Child
, Attilio Cimini
, Wayne Collins
, Paul Dzatko
, Joe Fraser
, Richard Gregory
, Mark Haas
, Paul Hamilton
, Gary LeGault
, Jeff Pryce
, Maurice Roy
, Nick Stinson
, Blaine Twyne
, Brian Weir
, David Wewior
, Ian Worling
, R. Doug Ingle
, Michael Bunt
, Henry Ilola
|
Üretim Hizmetleri
|
Lorenzo Di Bonaventura
, Jake Myers
, Gregory Noveck
, David Ready
, Mark Vahradian
|
Yapım Sanatçısı
|
Alec Hammond
|
Sinematografi
|
Florian Ballhaus
|
Dublörler
|
Rob Archer
, Jeffery Aro
, Taryn Ash
, Gary Baxley
, Hunter Baxley
, Tim Bell
, Chick Bernhard
, Marco Bianco
, James Binkley
, Matt Birman
, Spencer Birman
, Hubert Boorder
, Paul Borne
, Gavin Buhr
, Brad Bunn
, Stacey Carino
, Trace Cheramie
, Mike Chute
, Dean Copkov
, Danny Cosmo
, Neil Davison
, Cosette Derome
, Aric Dupere
, Flint Eagle
, Chris J. Fanguy
, Tom Farr
, Jeff Galpin
, Lex D. Geddings
, Joel Harris
, Thirl Haston
, Brian Jagersky
, Paul Jennings
, Brayden Jones
, Dana Jones
, Jamie Jones
, Kelly Jones
, Riley Jones
, Liise Keeling
, Thomas J. Larsen
, Mathieu Ledoux
, Jake Loube
, Steve Lucescu
, Cotton Mather
, Eddie Matthews
, Mike Mayhall
, Christopher McGuire
, Darren McGuire
, Tony Morelli
, Josh Mueller
, Mike Mukatis
, Moses Nyarko
, Holly O'Quin
, Garrik Palumbo
, Rick Parker
, Daryl Patchett
, Rick Pearce
, Josh Petro
, Edward A. Queffelec
, Cheryl Quiacos
, Buster Reeves
, Alison Reid
, Steven Ritzi
, Ross Morgan Ruben
, Kevin Rushton
, Courtney Schwartz
, Steve 'Shack' Shackleton
, Dan Shea
, John Stead
, John Stoneham Jr.
, Lee-Anne Telford
, Monte Thompson
, Alicia Turner
, Rudolf Weber
, Max White
, Stuart F. Wilson
, Troy Wilson
, John Zimmerman
, Nick Alachiotis
, Maja Stace-Smith
, Alexis Barron
, Rosie Bernhard
, Guy Bews
, Derek Bujalski
, Bernadette Couture
, Bruce Crawford
, Lloyd Cunningham
, A. Ross De St. Croix
, Stephannie Hawkins
, Brian Ho
, Stéphane Julien
, Allen Keng
, Michael R. Long
, John MacDonald
, Patrick Mark
, Duncan McLeod
, Chris O'Hara
, Billy Oliver
, Darryl Quon
, Ilan Rosenberg
, Vincent Rother
, Amie Stephenson
, Alan Tang
, Dave Van Zeyl
, Al Vrkljan
, Brent Woolsey
, Peter Yan
|
Yardımcı Dublör
|
Jeffery Aro
|
Yapım Yöneticisi
|
Andrea Isaacs
|
Dövüş Koreografı
|
Buster Reeves
|
Dublörler Koordinatörü
|
Paul Jennings
, Jamie Jones
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Grant Lucibello
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Myron Hoffert
, Andrew M. Robinson
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Sara Romilly
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Whitney Brown
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Kasey C. Bazil
|
Teşekkürler
|
Kzar Torres
|
Diğer
|
Jon Hoeber
, Erich Hoeber
, Warren Ellis
, Cully Hamner
|
1. Kamera Asistanı
|
Wade Whitley
, Brice Reid
, Sung Rae Cho
, Ciaran Copelin
, Robert Baird
|
Diğer
|
Elise Aliberti
, Diana Ascher
, John Bardswich
, Liz Barker
, Karen Barna
, Kim Barnard
, Frank Barnett
, Beau Brasseaux
, James Burke
, Michael Caruan
, Sam Cespedes
, Janet Chandler
, Jason Chandler
, Timothy Clarkin
, Benton Collinsworth
, Daniel-Konrad Cooper
, Angel De La Vina
, Beth Dewey
, Matt DiFranco
, Stephen J. Eads
, Evan Eastham
, Halston Ericson-Bohager
, Joe Everett
, Anne Fader
, Todd Feaser
, Erik Feig
, Shayne Fiske
, Vincent Joseph Flaherty
, Ashley Foster
, Bryan Gardiner
, Bernadette Gonzales
, Michael J. Harker
, Jennifer Haufler
, Aaron Horton
, Michael Hubert
, Evgeny Krutov
, Iran Kuykendall
, Derrick Landry
, Kevin Landry
, Sophia Lansky
, Jim Lau
, Kevin Lorio
, Flavia Manes Rossi
, Renee Marsella
, Aishleen McCann
, Travis McConnell
, Kristal McManigal
, Mara McSweeny
, Patrick Mizell
, Nigel Nikitovich
, Melody Noel
, Michael Papac
, Chuck Peil
, Jonathan Pencharz
, Matthew Phroper
, Diane Pitblado
, Dustin Pownall
, Jennifer Ray
, Graham Robertson
, Laura Rosaly
, M. Ross-Michaels
, Gerry Savoy
, Michael James 'Scotty' Scott
, Caroline Seale
, Geoff Shaevitz
, Vim Shanmugam
, Tim Sigur
, Spencer Sinclair
, Nick Spetsiotis
, Stefan Steen
, Todd Steiner
, Mark C. Stevens
, Aaron J. Stone
, Jodi A. Tario
, Charles Taylor
, Candace Tempelmeyer
, Dave Tommasini
, James Torgerson
, Jodi Tripi
, Nicholas Vandal
, Lauren Von Huene
, Al Vrkljan
, Derrick Bentley Wells
, Greg Whiteside
, Olga Wilhelmine
, Eric Scott Williamson
, Amy Wright
, Andrew Jack
, Morley Nelson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Bill Boyd
, John DeVay
, Robert Gaskill
, Randy Hastings
, Ron Hilts
, Loui J. LeRoy
, Jennifer Mccormack
, Poland Perkins
, William L. Tataryn
, Mark Van Alstyne
, Dean Witthun
, David Conelli
|
Mekan Yöneticisi
|
Scott Alexander
, Jared Burton
, Marty Dejczak
, Justin M. Hamilton
, David Ross McCarty
, David McIlroy
, Adam Meaden
, Tracey Savein
, Kai Thorup
, Jason Waggenspack
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Blacklock
, Lisa Cossettini
, Steven Cuellar
, Matt Diezel
, Andrew Francis
, Lara Johnston
, Sean Lawrence
, Cam McLauchlin
, Brian Ufberg
, Leslie Adkins-Garza
|
Kamera Teknisyeni
|
Tarik Naim Alherimi
, David Allan
, Mongo Andrews
, Michael Applebaum
, Max Armstrong
, Robert Baird
, Patrick Barnes
, Russell Beard
, Vincent Borg
, Sean Bourdeau
, Russel Bowie
, Rocky Brown
, Gary Capo
, Joe Cassano
, Brian Cassar
, Luke Cauthern
, Sung Rae Cho
, Kenneth Coblentz
, Robert Cochrane
, Ciaran Copelin
, Gyorgy Darvas
, Nigel Draper
, Rowland Egerton
, Richard Emerson
, Brad Garris
, Cody Gautreau
, Glen Goodchild
, Daniel A. Guerrero
, Michael L. Hall
, Jason E. Hamilton
, Brian Harper
, John B. Harper
, Bryan Hayes
, David Herrington
, Johnathan Holmes
, Bill Hong
, Richard T. Hoover
, John Irwin
, William T. Iversen
, Jerry M. Jacob
, Franklin Jones II
, Chris Owen Jones
, Michael D. Kennedy
, Shaun Kuebeck
, Richard Landry
, Thomas Lappin
, Richard D. Leko
, Joe Lotuaco
, Scott Luttrell
, Ari Magder
, Richard Mall
, Charlie Marroquin
, Frank Masi
, Aeron McKeough
, Tim Merkel
, Marcus Mizelle
, John J. Moers
, Stephen Myers
, Anthony Nocera
, Heather Norton
, Jeremy Osbern
, Mike 'Chewie' Pappas
, Danny Piva
, Brice Reid
, Chad S. Roberts
, Andy Ryan
, Jacob Sauerbrey
, Ronald Schlueter
, Rick Secosky
, Brielyn Sexeny
, Wayne Sharp
, James Allen Sheppard
, Pierson Silver
, Paul Spaven
, Darren Spriet
, Stephen Spurrell
, John Sztejnmiler
, Christopher Takacs
, Franco Tata
, Richard Teodorczyk
, Paul Thompson
, Martin Torner
, Jeffery J. Tufano
, Chad Vanko
, Robert Vigus
, Joe Waistell
, Wade Whitley
, Kris Wood
, Corey Kirkling
|
Görsel Efektler
|
Akemi Abe
, Frank Akrong
, Jon Anastasiades
, Graeme Baitz
, Geeta Basantani
, Cory Berendzen
, Michael Boden
, Raoul Bolognini
, Ryan Bozajian
, Kristen Branan
, Dan Brittain
, Shauna Bryn
, Charles Bunnag
, Elika Burns
, Daniel Cairnie
, Joe Censoplano
, Patrick Clancey
, Johnathon Cormier
, Andrew G. Cox
, Sean Cox
, Neil Craig
, Tony Cutrono
, Dave Damant
, Noah DePietro
, Dariush Derakhshani
, Ravi Deula
, Mike Diltz
, Brady Doyle
, Debora Dunphy
, Gus Duron
, Ryan Epp
, Adam Estey
, Maggie Evans
, Andrew Francis
, Mathias Frodin
, Neil Safeer Ghaznavi
, Sheila Giroux
, Alex Gitler
, Randy Goux
, Neil Greenberg
, Peter Hart
, Dave Horowitz
, Fredrik Höglin
, Travis Wade Ivy
, Stephen James
, Bernardo Jauregui
, Chris Jones
, Zachary Kinney
, Mark Larranaga
, Greg Laube
, Stephen Lawes
, Brian James Lee
, Colin Liggett
, Katie Linahon
, Sandra Lombardi
, Nicholas Lund-Ulrich
, Darren MacKay
, James Madigan
, Philippe Majdalani
, Dan Mayer
, Kyle McCauley
, Tom McHattie
, Abel Milanes
, Farhad Mohasseb
, Sujeen Nepali
, Jinnie Pak
, Rocco Passionino
, Jakub Pazera
, Christine Petrov
, Lee Pierce
, Tristan Porter
, Nicholas Poznick
, Rob Price
, Kenton Rannie
, Ben Record
, Marco Recuay
, Adam D. Reeb
, Bryce Rieger
, Chris Roff
, Harrison Rutherford
, Steven J. Scott
, Joseph Shahood
, Drew Shields
, Jennifer Silver
, Darryl Stawychny
, Katie Stetson
, Patrick Thompson
, Matthew Thunell
, Saurabh Tripathi
, Curtis Tsai
, Chris Van Dyck
, Richard Wardlow
, Richard Warlow
, Blair Werschler
, Jody Wilson
, Sam Winkler
, Bruce Woloshyn
, Kris Wood
, Matt Yeoman
, Heather Elisa Hill
, Thomas Mathai
, Arpine Alexanian
|
Özel Efektler
|
James R. Bilz
, Jeff Brink
, Kevin Carter
, Shane Gross
, Mark Hava
, Heath Hood
, Michael Innanen
, Mike Kavanagh
, Gary Kleinsteuber
, Arthur Langevin
, Rocco Larizza
, Brad Larkin
, Drew Longland
, Brad Manis
, Jim McGillivary
, Laird McMurray
, David K. Nami
, David Nash
, Marcus Rait
, David Reaume
, Jim Reischl
, Mark Rice
, Charlie Simunik
, Matthew Tulk
, Bruno Van Zeebroeck
, Stephen Wallace
|
Ses
|
Sean Paul Armstrong
, Paul Aulicino
, Ron Bedrosian
, Pierre Brouard
, Roberto Cappannelli
, Glen Gauthier
, Nerses Gezalyan
, Hector C. Gika
, Thomas Hayek
, Gary A. Hecker
, Tony Lamberti
, Kimaree Long
, Jason McFarling
, Dave McMoyler
, Michael Minkler
, Michelle Pazer
, Richard Schexnayder
, Greg Steele
, Steve Switzer
, Jon Title
, Greg Townsend
, Tami Treadwell
, Chris Welcker
, Gayle Wesley
, Ben Wilkins
, Alan Zielonko
, Greg Zimmerman
, Daniel R. Kerr
|
İkinci Birim
|
Steve Battaglia
, Simon Board
, Adam Bocknek
, Jeff Brownell
, Gary Capo
, Batou Chandler
, Tyler Delben
, Aric Dupere
, Beau Ferris
, Myron Hoffert
, Paul Jennings
, Nick Lopez
, Grant Lucibello
, Travis McConnell
, Caroline O'Brien
, Andrew M. Robinson
, Ann C. Salzer
, Siluck Saysanasy
, Sherman Shelton Jr.
|
Operasyon Yöneticisi
|
Whitney Brown
, Andrea Isaacs
, Edith Dupré LeBlanc
, Sara Romilly
|
Makyaj Sorumlusu
|
Deena Adair
, Teresa Buccione
, Mario Cacioppo
, Allison Gordin
, Liz Gruszka
, Michael Hancock
, Paulina Harcus
, Patricia Keighran
, Mandy Ketcheson
, Patricia Medina
, Yolanda Mercadel
, Jennifer Bower O'Halloran
, Gerald Quist
, Paige Reeves
, Omar Roessler
, Jordan Samuel
, Sean Sansom
, Kelly Shanks
, Donna Spahn
, Aimee Stuit
, Carl G. Variste
, Tony Ward
, Sandra Wheatle
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Mario Cacioppo
, Patricia Keighran
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Robin D. Cook
, Tricia Wood
, Craig Fincannon
, Lisa Mae Fincannon
, Robin Batherson
, Rita Bertucci
, Terri Douglas
, Jason Landry
, Jonathan Oliveira
, Marcy Punch
, Melissa Tang
, Millie Tom
, Lisa Zagoria
, Mark Fincannon
|
Set
|
William T. Iversen
, Joe Cassano
, Luke Cauthern
, Glen Goodchild
, Joe Lotuaco
, Richard Teodorczyk
, Scott Luttrell
, Robert Vigus
, Rick Secosky
, Bryan Hayes
|
Hikaye
|
Cully Hamner
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Cori Burchell
, Amy Ritchings
|
Kameraman
|
Jerry M. Jacob
, Michael Applebaum
, Brian Harper
|
Silah Danışmanı
|
Al Vrkljan
, Michael Papac
, Charles Taylor
, Vincent Joseph Flaherty
, Graham Robertson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Millie Tom
, Lisa Zagoria
|
Ses Editörü
|
Ben Wilkins
|
Makyaj Sanatçısı
|
Aimee Stuit
, Gerald Quist
, Michael Hancock
, Omar Roessler
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jordan Samuel
, Paige Reeves
|
ADR Editörü
|
Kimaree Long
, Michelle Pazer
|
Ses Mikseri
|
Nerses Gezalyan
, Thomas Hayek
, Glen Gauthier
, Richard Schexnayder
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Terri Douglas
|
Set Dekorasyon
|
Carolyn A. Loucks
|
Görüntü Yönetmeni
|
Florian Ballhaus
|
Set Kostümcüsü
|
Wendy Talley
, Malikka Coston
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Gary Capo
, David Herrington
|
Sanat Yönetimi
|
Brandt Gordon
, Kelly Curley
, Arpine Alexanian
, Michael Arena
, David Best
, Scott C. Bivona
, Deryck Blake
, Rob Bonney
, Gail Briant
, Cameron S. Brooke
, Robert C. Brooke
, Collingwood Brown
, Michael Bunt
, Carlos Caneca
, Alexandra Capps
, Jamie Child
, Attilio Cimini
, Ken Clark
, Wayne Collins
, J.P. Dame
, David DeMarinis
, Avril Dishaw
, Tucker Doherty
, Paul Dzatko
, Nick Fischer
, Joe Fraser
, Andrew Garcia-Price
, Henry H. Gardner Jr.
, Gregory T. Geniusz
, Mark Haas
, Paul Hamilton
, Chris Hanson
, Mark Harman
, Alexandra Hooper
, Jon Hunter
, Michael Huschka
, Henry Ilola
, R. Doug Ingle
, Henry Jesiak
, Camile Kelsey
, Dave Kelsey
, Heather La Kor
, Sidney J. Lambert
, Alexander Lasseigne III
, Gary LeGault
, John Mackenzie
, Michael S. Martin
, Brenda McClennin
, Charles McGlynn
, Tania McGowan
, Don McQueen
, Michael Meade
, Kari Measham
, Jeffrey A. Melvin
, Steve Middlebrook
, Andy Mistelbacher
, Russell Moore
, John Morrison
, Kimberly Murphy
, Ian Nelmes
, Pat A. O'Connor
, Jim Peters
, Alixandra Petrovich
, Jeff Pryce
, Bobby Quon
, Dave Rosa
, Maurice Roy
, Robin Simmerly
, Jamie Staples
, Derek Stephenson
, Nick Stinson
, Gary Damian Thomas
, Blaine Twyne
, Brian van de Valk
, Michael Vanderteems
, Bill Walters
, David Warburton
, Brian Weir
, David Wewior
, Toni Wong
, Colin Woods
, Ian Worling
, Claire Worthington
, Vickie Yolevsky
, Taku Dazai
, Michael A. Johnson
, Robert J. Moore Jr.
, Mike Scherschel
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christophe Beck
|
Kostüm Tasarımı
|
Susan Lyall
|
Editör
|
Thom Noble
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Laird McMurray
, Jeff Brink
, David K. Nami
, Bruno Van Zeebroeck
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tony Lamberti
, Roberto Cappannelli
, Michael Minkler
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alec Hammond
|
Yapımcı
|
Lorenzo Di Bonaventura
, Mark Vahradian
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Kimberly Murphy
, Collingwood Brown
|
Ses Tasarımcısı
|
Jon Title
|
Işık Şefi
|
Michael L. Hall
, Andy Ryan
, Franco Tata
|
Set Fotoğrafçısı
|
Frank Masi
|
Elektrikçi
|
Richard Landry
, Brad Garris
, Rocky Brown
, Jacob Sauerbrey
, Mike 'Chewie' Pappas
, Robb W. Turner
, Jason E. Hamilton
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Patrick Barnes
|
Boom Operatörü
|
Chris Welcker
, Alan Zielonko
, Steve Switzer
, Sean Paul Armstrong
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Gayle Wesley
|
Baş Kuaför
|
Kelly Shanks
, Patricia Medina
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Dave McMoyler
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Dan Mayer
|
Kuaför
|
Deena Adair
|
Set Tasarımı
|
Tucker Doherty
, Dave Kelsey
, Russell Moore
|
1. Yardımcı Editör
|
Lara Johnston
, Lisa Cossettini
|
Kostüm Sorumlusu
|
Annette Farnsworth
, Alison Parker
, Roslyn Hanchard
, Cori Burchell
, Christina Cattle
, Doré Cermak
, Malikka Coston
, Lou Decampo
, Renee Fontana
, Roland Heizinger
, Karen Lee
, Karen L. Matthews
, Susan Nycz
, Alison Parker
, Garet Reilly
, Amy Ritchings
, Andre Schulz
, Ashley Shields-Muir
, Bonnie Sutherland
, Wendy Talley
, Cathie Valdovino
, Kasey Bazil Young
, Renee Ragucci
|
Ses efektleri Editörü
|
Hector C. Gika
|
Görsel Efekt Editörü
|
Neil Greenberg
, Adam Estey
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Yolanda Mercadel
, Jennifer Bower O'Halloran
, Tony Ward
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Tarik Naim Alherimi
, Paul Spaven
|
Diyalog Editörü
|
Michelle Pazer
, Pierre Brouard
|
Set Yapım Asistanı
|
Travis McConnell
, Kim Barnard
, Nicholas Vandal
, Mark C. Stevens
, Frank Barnett
, Benton Collinsworth
, Todd Feaser
, Kevin Lorio
, Patrick Mizell
, Caroline Seale
, Liz Barker
, Jason Chandler
, Aaron J. Stone
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susan Marucci
, R. Emerson John
, Sam Sullivan
, Samuel W. Sullivan
, Jennifer Konner
|
Butafor
|
Michael S. Martin
, Deryck Blake
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Andrew G. Cox
, Sheila Giroux
, Katie Stetson
, Jody Wilson
, Adam D. Reeb
, Joseph Shahood
, Darryl Stawychny
, Curtis Tsai
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Rocco Passionino
, Marco Recuay
, James Madigan
, Randy Goux
, Mark Larranaga
, Dariush Derakhshani
, Zachary Kinney
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jinnie Pak
, Raoul Bolognini
, Chris Roff
, Matthew Thunell
, Bernardo Jauregui
, Greg Laube
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ken Clark
, Sidney J. Lambert
, Henry Jesiak
, David DeMarinis
, Don McQueen
, Toni Wong
, Nick Fischer
, J.P. Dame
, Mark Harman
, Gregory T. Geniusz
, Alexander Lasseigne III
, John Morrison
, Alixandra Petrovich
, Bill Walters
|
Genel
|
Erik Feig
, Tami Treadwell
, Alexandra Hooper
, Craig Fincannon
, Lisa Mae Fincannon
, Tiago Santos
, Ron Bedrosian
, Greg Zimmerman
, Jeffrey A. Melvin
, Garet Reilly
, Doré Cermak
, David Nash
, David Best
, Heather Norton
, Diane Pitblado
, Donna Spahn
, Greg Steele
, Carl G. Variste
, Chris Owen Jones
, Teresa Buccione
, Mark Hava
, Paulina Harcus
, Michael D. Kennedy
, Lee Pierce
, Cathie Valdovino
, Paul Aulicino
, Kristal McManigal
, Sandra Wheatle
, Fredrik Höglin
, Joe Waistell
, Shane Gross
, Kyle McCauley
, Anne Fader
, Tristan Porter
, Brady Doyle
, Allison Gordin
, Gary Damian Thomas
, Geoff Shaevitz
, Liz Gruszka
, Mara McSweeny
, Brian van de Valk
, Angel De La Vina
, Bonnie Sutherland
, Andrew Garcia-Price
, Matthew Diezel
, Ashley Shields-Muir
, Brian James Lee
, Kari Measham
, Johnathan Holmes
, John Sztejnmiler
, Franklin Jones II
, Mandy Ketcheson
, Cody Gautreau
, Martin Torner
, Bill Hong
, John Irwin
, Pierson Silver
, Ari Magder
, Claire Worthington
, Heather La Kor
, Jon Hunter
, Brenda McClennin
, Michael Meade
, Avril Dishaw
, Sean Cox
, Dave Damant
, Nicholas Poznick
, Colin Liggett
, Abel Milanes
, Travis Wade Ivy
, Rob Price
, Farhad Mohasseb
, Neil Craig
, James R. Bilz
, Mike Kavanagh
, Brad Manis
, Jim McGillivary
, David Reaume
, Stephen Wallace
, Andre Schulz
, Robin Batherson
, Rita Bertucci
, Jason Landry
, Marcy Punch
, Sean Lawrence
, Michael Caruan
, Janet Chandler
, Timothy Clarkin
, Derrick Landry
, Evan Eastham
, Ashley Foster
, Iran Kuykendall
, Matthew Phroper
, Tim Sigur
, Spencer Sinclair
, Derrick Bentley Wells
, Eric Scott Williamson
, Dustin Pownall
, Halston Ericson-Bohager
, Shayne Fiske
, Bryan Gardiner
, Aishleen McCann
, Joe Censoplano
, Tim Merkel
, Thomas Lappin
, Kris Wood
, Russel Bowie
, John Harper
, Brian Cassar
, Darren Spriet
, Brian Jagersky
, Dana Jones
, Mike Mukatis
, Matt Birman
, John Stead
, Flint Eagle
, Hubert Boorder
, Rick Pearce
, Cosette Derome
, Lex D. Geddings
, Alison Reid
, Duncan McLeod
, Stuart F. Wilson
, Shawn Orr
, Daryl Patchett
, Rosie Bernhard
, Bernadette Couture
, Stephannie Hawkins
, Lloyd Cunningham
, Warren Ellis
, Thom Noble
|