Yönetmen
|
John Cameron Mitchell
|
Senarist
|
Neil Gaiman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie D. Allen
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Alex Currie-Clark
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Adam Lock
|
Yapım Koordinatörü
|
Hussain Ahmed
|
Set Dekorasyon
|
Hannah Spice
|
Sanat Yönetimi
|
Caroline Barclay
, Rachel Ambelang
, Christopher Arnold
, Dan Crandon
, Cai Dyfan
, Rachel Garlick
, Clare Holland
, Tom Knight
, Dan Marsden
, Carly Mason
, James O'Brien
, Seb Palmer
, Joanne Ridler
, Paul Rigby
, Joe Vassallo
, Nick Walker
, Alex Woodward
, Paul Dawson
|
Mekan Yöneticisi
|
Matthew Whitney
, Eleanor Downey
, Henry Woolley
|
Senaryo Süpervizörü
|
Janet Kellock
|
Makyaj Sanatçısı
|
Samantha Denyer
|
Kuaför
|
Samantha Denyer
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott MacIntyre
|
Butafor
|
Nick Walker
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Chris Fitzpatrick
|
Üretim Hizmetleri
|
Iain Canning
, Alice Dawson
, Peter Fornstam
, Neil Gaiman
, Rose Garnett
, Howard Gertler
, Hugo Heppell
, Josie Ho
, David Kosse
, Winnie Lau
, John Cameron Mitchell
, Emile Sherman
, Michael J. Werner
|
Editör Yardımcısı
|
Christopher Rand
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jo McLaren
|
Müzik
|
Nico Muhly
, Jamie Stewart
, Dan Evans Farkas
, Michael Hill
, Joe Rubel
|
Sinematografi
|
Frank G. DeMarco
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jemma Carballo
, Marie Deehan
, Samantha Denyer
, Chris Fitzpatrick
, Sian Grigg
, Danielle Hawkes
, Cassie O'Brien Pollard
, Tapio Salmi
|
Operasyon Yöneticisi
|
Richard Knight
, Karl Liegis
, Kasia Malipan
, Matthew Shapiro
, Perri Silver
|
İkinci Birim
|
Jamie D. Allen
, Alex Currie-Clark
, Adam Lock
, Chris Marshall
, Christian Otty
|
Ses
|
Benjamin Cheah
, Patrick Cicero
, Marko Costanzo
, Marlena Grzaslewicz
, Daniel Hayden
, Lora Hirschberg
, Bobby Johanson
, Nick Kray
, George A. Lara
, Joe Nattrass
, Mary Ellen Porto
, Brandon Proctor
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, Gregg Swiatlowski
, Keith Tinman
, Stephen Urata
, Steven Visscher
, Will Whale
, George Atkins
, Jonathan Jost
|
Özel Efektler
|
Scott McIntyre
|
Görsel Efektler
|
John Bair
, Josh Child
, Liz Christofaro
, Karl Coyner
, David De Leon
, Jeremy Fernsler
, Bridget Fullan
, Bryan Godwin
, Piers Hampton
, Julie Long
, Christian Lowe
, Chris MacKenzie
, Lisa Maher
, Jose L. Marin
, Alexis Sansone
, Ross Vincent
, Scott Winston
|
Kamera Teknisyeni
|
Harry Bennett-Snewin
, Andrew Bradley
, Andy Clarke
, Kirsten de Maid
, Ethan Glanfield
, Michael Green
, Gareth Hughes
, Toby McKay
, Arron Monkman
, Dean Rogers
, Sarah Rollason
, Alexandra Voikou
, Anthony Ward
, Fran Weston
, Daniel Wombwell
, Anastasia Romanchuka
, Adam Green
|
Editoryal Hizmetler
|
Frederick Agyemang
, Rachel Ambelang
, Dylan Ball
, Molle DeBartolo
, Mark Anthony Dellas
, Joe Gawler
, Christopher Rand
, Kevin Vale
|
Diğer
|
James Baudouy
, Katherine Bridle
, Ted Cawrey
, J.R. Craigmille
, Johan Ewing
, Sandra Frieze
, Laura Gary
, Amy Jackson
, Samantha Joly
, Kalyna Kutny
, Peter La Terriere
, Matt McNally
, Rachel McWatt
, Christos Michaels
, Abigail Millar
, Natalie Moore
, Felix Pyne
, Daniel Rogers
, Matthew Sanders
, Leon Seth
, Stacey E. Smith
, Luke Tuck
, Adrian Wilkinson
|
Dublörler
|
Neil Chapelhow
, Jo McLaren
, Anthony Skrimshire
|
Teşekkürler
|
Lauren Beck
, Craig Gering
, Josh Godfrey
, Paul Hsu
, Daniel Katz
, Laura Lewis
, Josh Lowden
, Noah Sacco
, Kimberly Steward
|
Set Yapımcısı
|
Alice Dawson
|
Oyuncu Seçimi
|
Douglas Aibel
, Karen Lindsay-Stewart
, Henry Russell Bergstein
, Emily Jacobs
, Vanessa Baker
|
Yapım Ses Mikseri
|
Will Whale
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
John Bair
, Karl Coyner
|
Senaryo
|
John Cameron Mitchell
, Philippa Goslett
|
Yapımcı
|
John Cameron Mitchell
, Howard Gertler
, Emile Sherman
, Iain Canning
|
Görüntü Yönetmeni
|
Frank G. DeMarco
|
Editör
|
Brian A. Kates
|
Yönetici yapımcı
|
Neil Gaiman
, Michael J. Werner
, Hugo Heppell
, Josie Ho
, Rose Garnett
, Winnie Lau
, David Kosse
, Thorsten Schumacher
, Peter Fornstam
|
Kısa Hikaye
|
Neil Gaiman
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Helen Scott
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Benjamin Cheah
, Gregg Swiatlowski
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Nico Muhly
, Jamie Stewart
|
Diyalog Editörü
|
Mary Ellen Porto
, Marlena Grzaslewicz
|
Yapım Yöneticisi
|
Karl Liegis
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lora Hirschberg
, Brandon Proctor
|
Animasyon
|
John Bair
|
Müzik Editörü
|
Dan Evans Farkas
, Joe Rubel
|
Kostüm Tasarımı
|
Sandy Powell
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Stephen Urata
|
Kostüm Sorumlusu
|
Sheara Abrahams
, Anna Cavaliere
, Yvonne Duckett
, Oliver Garcia
, Klaire Jamin
, Devon Opp
, Sunita Singh
, Emily Thomson
|
Marangoz
|
Seb Palmer
, Paul Rigby
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Liz Christofaro
|
Müzik Süpervizörü
|
Michael Hill
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Matthew Shapiro
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Alex Woodward
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Oliver Garcia
|
Dış Sesler Editörü
|
Patrick Cicero
, Steven Visscher
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Tapio Salmi
|
Baş Kuaför
|
Tapio Salmi
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Sian Grigg
|
Saç Tasarımcısı
|
Sian Grigg
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dean Rogers
|
Ses efektleri Editörü
|
Keith Tinman
|
Genel
|
Marko Costanzo
, George A. Lara
, Sandra Frieze
, Laura Gary
, Michael Green
, Tricia Schultz
, Nick Kray
, Anthony Skrimshire
, Dan Crandon
, Gareth Hughes
, Fran Weston
, Andrew Bradley
, Bobby Johanson
, Michael Rivera
, Daniel Wombwell
, Neil Chapelhow
, Ethan Glanfield
, Carly Mason
, Arron Monkman
, Daniel Hayden
, Sarah Rollason
, Brian A. Kates
|