Yönetmen
|
Bruce Beresford
|
Senarist
|
Susan McMartin
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
David Beatty
|
Dublörler Koordinatörü
|
Chris Carnel
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Tanya Cookingham
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tracey Landon
|
Set Yapımcısı
|
Tracey Landon
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Eileen Kennedy
|
Set Fotoğrafçısı
|
Peter Iovino
, Darren Michaels
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Trefor Proud
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert L. Sephton
, Pembrooke Andrews
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Myron Nettinga
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Michael A. Truesdale
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jim Ondrejko
|
Şive Koçu
|
Julie Adams
|
Işık Şefi
|
Elan Yaari
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Joseph T. Garrity
|
Makyaj Sanatçısı
|
Vera Steimberg
, Jamie Leigh DeVilla
|
Yapım Ses Mikseri
|
Steve Cantamessa
|
Boom Operatörü
|
Scott La Rue
|
Yapım Sorumlusu
|
Nick Rufca
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mark Koivu
|
Müzik Editörü
|
Louie Schultz
|
Diyalog Editörü
|
Larry Goeb
|
Ulaşım Şefi
|
David Christenson
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Timothy B. Merrill
|
Ses Donanım
|
Jeremy Sugalski
|
Set Şefi
|
Ian J. Anderson
|
Butafor
|
Scott Maginnis
|
Yönetici yapımcı
|
David Anspaugh
, Lawrence M. Kopeikin
, Brad Kaplan
, David Tish
, Dennis Pelino
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mark Isham
|
İkinci Birim
|
Dan Katzman
, Dillon Neaman
|
Yapımcı
|
Courtney Solomon
, Lee Nelson
, David Buelow
, Mark Canton
|
Üretim Hizmetleri
|
David Anspaugh
, David Buelow
, Stephanie Caleb
, Mark Canton
, Nicolas Chartier
, Elisabeth Costa de Beauregard
, Babak Eftekhari
, Wayne Marc Godfrey
, Charisse M. Hewitt
, David Hopwood
, Robert Jones
, Scott Karol
, Dan Katzman
, Lawrence M. Kopeikin
, Tracey Landon
, Franchesca Lantz
, Lucy Mukerjee-Brown
, Lee Nelson
, Courtney Solomon
, David Tish
|
Müzik
|
Mark Isham
, Allison Cantor
, Linda Cohen
, Brad Dechter
, Ali Helnwein
, Jason LaRocca
, Tyler Parkinson
, Louie Schultz
|
Sinematografi
|
Sharone Meir
|
Oyuncu Seçimi
|
Marisol Roncali
, Mary Vernieu
, Brandi S. Hawkins
, Bernie Van De Yacht
, Mary Louise Gemmill
|
Yapım Sanatçısı
|
Joseph T. Garrity
|
Sanat Yönetimi
|
Eric Jihwan Jeon
, Ian J. Anderson
, Brant Boling
, Steve Borgese
, Damon Bowden
, David B. Clark
, Erick Garibay
, Sean D. Jackson
, Thomas D. Krausz
, Scott Maginnis
, Jim Ondrejko
, Noah Plunkett
, Rafael Somarriba
, Michael A. Truesdale
, Daniel Waldstein
, Andy Wedemeyer
|
Set Dekorasyon
|
Keri Dillard Ambrosino
, Lisa Son
|
Kostüm Tasarımı
|
Karyn Wagner
|
Makyaj Sorumlusu
|
Trish Almeida
, Tanya Cookingham
, Jamie Leigh DeVilla
, David Fields
, Kay Majerus
, Stacey Morris
, Ron Pipes
, Vanessa Price
, Trefor Proud
, Anissa Salazar
, Lotus Seki
, Vera Steimberg
, Gabby Suarez
, David Williams
, Julie LeShane
|
Operasyon Yöneticisi
|
Nancy Kirhoffer
, Tracey Landon
|
Ses
|
Pembrooke Andrews
, Steve Cantamessa
, Larry Goeb
, Melissa Kennelly
, Shawn Kennelly
, Scott La Rue
, Adam Levin
, Kevin Nanaumi
, Myron Nettinga
, Vince Nicastro
, Dante Reynolds
, Robert L. Sephton
, Jeremy Sugalski
, David Weisberg
, David Williams
, Billy Theriot
|
Özel Efektler
|
Josh Hakian
, Mark Koivu
, Bob Williams
|
Görsel Efektler
|
Aaron Chiesa
, Shahen Jordan
, Shant Jordan
, James Payfer
, Stephen W. Pugh
, Garret Roosa
, Melissa Whitcomb
|
Kamera Teknisyeni
|
Chad C. Barrow
, Chris Brow
, Thomas M. Dangcil
, Ronald De Torres
, Louie Escobar
, Todd Geritz
, Mike Gerzevitz
, Jason Goebel
, Nazariy Hatak
, Colin Hudson
, Peter Iovino
, Ellis M. James
, Michael Jin
, Jacques Jouffret
, Francis Kenny
, Eric Leach
, Greg McCurley
, Darren Michaels
, Jay Pope
, Craig Riley Jr.
, Brian Scotti
, Steven Serna
, Jay Sheveck
, Cameron Smith
, Mick Spitalnick
, Alpheus Underhill
, Jimmy Ward
, Greg Wilson
, Elan Yaari
, Lyle Heffner
|
Kostüm Sorumlusu
|
Christi Alvarado
, Candice Carella
, Eileen Kennedy
, Marcy Lavender
, Michelle Liu
, Michelle Matteo
, Alice Pico
, Lydia Shiferaw
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Blackshear
, Robert Bowman
, Manny Dubón
, Derek Eby
, Monique Eissing
, Katie Fellion
, Danny Keefe
, Ryan McKeague
, Joi McMillon
, Devon Meadows
, Keenan Mock
, Aziza Ngozi
, Paul Rehder
, Ian Vertovec
|
Mekan Yöneticisi
|
Billy A. Fox
, Patrick Mignano
, Kyle Oliver
|
Senaryo Süpervizörü
|
Hilary Momberger-Powers
, Rena Sternfeld-Allon
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Chris Attia
, David Christenson
, L. Chip Crosby Jr.
, Louis Dargenzio
, Bart Johnson
, Ted Joneson
, Michael Medlin
, Ricardo Mejia
, Salvador Mejia
, Sandra Ninham
|
Diğer
|
Guy Adan
, Steve Berman
, Dana Blumberg
, Daphne Boelsma
, Elida Cerda
, Michael Cioni
, Peter Cioni
, Michael K. Dwyer
, Robert Fyvolent
, Paul Geffre
, Heather Kehayas
, Olivier Klein
, Kodi Saint Angelo
, Allie Marshall
, Marilyn Penn
, Katie Rotolo
, Liv Roush
, Nick Rufca
, Rebecca R. Ryan
, Britt Sanborn
, John Sanchez
, Holly McGreevy Scott
, Anthony Steinhart
, Amy Sutherland
, Marc Vanocur
, Larry Weinberg
, Tyler John Young
, Anthony Zoric
, Ty Taylor
, Nick Clark
, Ericka Bryce
|
Dublörler
|
Krista Bell
, Chris Carnel
|
Teşekkürler
|
Anthony Ambrosino
, Nicholas Delmenico
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sharone Meir
|
Müzik Süpervizörü
|
Linda Cohen
|
Genel
|
Nancy Kirhoffer
, Krista Bell
, Jacques Jouffret
, Vince Nicastro
, Colin Hudson
, Ian Vertovec
, Eric Leach
, Melissa Kennelly
, Derek Eby
, Daphne Boelsma
, David Weisberg
, Lyle Heffner
, David Beatty
|