Yönetmen
|
André Øvredal
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diğer
|
Theo Barrowclough
, Ben Shields Catlin
, Ted Cawrey
, Steve Cronick
, Johan Ewing
, Tina Falcone
, Hakan Kousetta
, Dot Kyle
, Rick Lipton
, Katrina Mense-Chase
, Brian Nitzkin
, Alexandros Potter
, Sudie Smyth
, Olive Uniacke
, Rowena Wallace
|
Mekan Yöneticisi
|
James Player
|
Editoryal Hizmetler
|
Nicholas Emme
, Steve Mirkovich
, Patrick O'Mahony
, Gregor Pfüller
|
Kostüm Sorumlusu
|
Clementine Charity
, Lucy McGill
|
Kamera Teknisyeni
|
Susie Allnutt
, Rami Bartholdy
, Mike Brewster
, Phil Brookes
, Karl Clarke
, Warwick Drucker
, James Foreman
, Caspar Jones
, Joe Judge
, Gary Long
, Paul Sharp
, Dave Staton
, Vanessa Whyte
|
Görsel Efektler
|
Vikram Chadha
, Stephen Coren
, Noemie Cruciani
, Emanuele Farnesi
, Sam J. Green
, Francesc Macia
, Gustavo Henrique Ribeiro
, Joseph Stenning
, Michael Tuohy
, Luciano Vittori Jr.
|
Özel Efektler
|
Neil Jenkins
, Scott McIntyre
, Eddy Popplewell
|
Ses
|
Grace Averbuch
, Christian Conrad
, Lars Ginzel
, Andy Hurtado
, Richard Kondal
, Martin Langenbach
, Ian Maclagan
, Sabrina Naumann
, Detlef A. Schitto
, Markus Wurster
, Lajos Wienkamp-Marques
, Anja Seidel
|
Dublörler
|
John Lyde
, Peter Pedrero
, Jude Poyer
|
İkinci Birim
|
Sekani Doram
, Daniel Jerome Gill
, Jim Imber
, Laurie Mahon
|
Operasyon Yöneticisi
|
Marian Briozzo
, Andrew Chapman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Francesca Bernardelle
, Steven Byrne
, Bella Cruickshank
, Tono Garzón
, Emilie Gauthier
, Alex Harper
, Jemma Harwood
, Kristyan Mallett
, Victoria Money
, Lisa Pemberton
, Alisa Lawson
|
Yapım Sanatçısı
|
Matt Gant
|
Sinematografi
|
Roman Osin
|
Müzik
|
Danny Bensi
, Saunder Jurriaans
, Phil McGowan
, Andy Ross
, Vanesa Lorena Tate
, Art Ford
|
Üretim Hizmetleri
|
Rory Aitken
, Fred Berger
, Adam Cobb
, Tim Cole
, Stuart Ford
, Eric Garcia
, Matt Jackson
, Ben Pugh
, Steven Squillante
|
Diğer
|
Ian B. Goldberg
, Richard Naing
|
Ses Editörü
|
Manuel Laval
, Tina Laschke
|
Teşekkürler
|
Seb Barker
, Ben Shields Catlin
, Marius de Vries
, John Einar Hagen
, Joshua Horsfield
, Amitabh Jhunjhunwala
, Brian Kavanaugh-Jones
, Noah Khyle
, Richard Naing
, Josh Varney
, Sara Bottfeld
|
Set Dekorasyon
|
Robin Jones
|
Boom Operatörü
|
John Thorpe
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Zoe McLachlan
|
Ortak Yapımcı
|
Courtney Noble
|
Yapım Muhasebecisi
|
Steve Cronick
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Andrew Chapman
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Laurie Mahon
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Daniel Jerome Gill
|
Diyalog Editörü
|
Grace Averbuch
|
Ressam
|
Anthea Dixon
|
Kuaför
|
Lisa Pemberton
|
Makyaj Sanatçısı
|
Lisa Pemberton
|
Yapım Koordinatörü
|
Dot Kyle
|
ADR Editörü
|
Sabrina Naumann
, Grace Averbuch
|
Protez Tasarımcısı
|
Kristyan Mallett
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Marian Briozzo
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Clementine Charity
|
Işık Asistanı
|
Joe Judge
|
Kostüm Tasarımı
|
Natalie Ward
, Alyson Hancey
|
Görüntü Yönetmeni
|
Roman Osin
|
Set Yapımcısı
|
Tim Cole
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Matt Gant
|
Sanat Yönetimi
|
Astrid Sieben
, Alex Abelman
, Andrew Barden
, Jacqueline Blundell
, Anthea Dixon
, Joe Fitz-Gerald
, Oliver Gant
, Adam David Grant
, Melanie Light
, John Moolenschot
, Seb Palmer
, David Pearce
, Sebastian Pietrovito
, Lionel Stanhope
, Timothy Wilkinson
, Matthew Parsons
|
Senaryo
|
Ian B. Goldberg
, Richard Naing
|
Editör
|
Peter Gvozdas
, Patrick Larsgaard
|
Dış Sesler
|
Martin Langenbach
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Saunder Jurriaans
, Danny Bensi
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott McIntyre
|
Müzik Editörü
|
Vanesa Lorena Tate
|
Yapımcı
|
Eric Garcia
, Rory Aitken
, Ben Pugh
, Fred Berger
|
Ses Tasarımcısı
|
Christian Conrad
|
Yönetici yapımcı
|
Stuart Ford
, Matt Jackson
, Steven Squillante
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lars Ginzel
|
Oyuncu Seçimi
|
Elaine Grainger
, Catharine Falcon
, Ann Forry
, Bim Narine
, Laurie Pavon Solis
, Emma Gunnery
, Yun
|
Dış Sesler Editörü
|
Detlef A. Schitto
, Anja Seidel
|
Ses Kayıtçısı
|
Detlef A. Schitto
, Ian Maclagan
|
Set Fotoğrafçısı
|
Susie Allnutt
|
Işık Şefi
|
Phil Brookes
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jim Imber
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Dave Staton
|
Marangoz
|
Alex Abelman
, Seb Palmer
|
1. Yardımcı Editör
|
Nicholas Emme
, Patrick O'Mahony
|
Sistem Yöneticileri ve Destek
|
Sam J. Green
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Michael Tuohy
|
1. Kamera Asistanı
|
Rami Bartholdy
|
Butafor
|
Timothy Wilkinson
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Warwick Drucker
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Adam Cobb
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sheila McNaught
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Vanessa Whyte
|
Kast Asistanı
|
Emma Gunnery
|
Müzik Süpervizörü
|
Andy Ross
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Jemma Harwood
, Bella Cruickshank
|
Saç Tasarımcısı
|
Jemma Harwood
, Bella Cruickshank
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Stephen Coren
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Adam David Grant
|
Genel
|
Sabrina Naumann
, Melanie Light
, John Moolenschot
, Andrew Barden
, Joe Fitz-Gerald
, Sebastian Pietrovito
, Steve Mirkovich
, Detlef A. Schitto
, Richard Kondal
, Luis Reggiardo
, Karl Clarke
, Rodrigo Galvan
, Ashley Marsden
, Simon Sampath-Kumar
, Enest Ansah
, Viva Stuart
, Dickie Bass
, Holly Clarke
, Rosalind Hackett
, Peter Gvozdas
, Patrick Larsgaard
|