Toc Toc Yorumları

Toc Toc filmi detayları

@lydia

1 ay önce

7.4 / 10

İzlerken eğlendim . Pandemi sürecinde bir çok kişi Blanca’nın yolunda ilerliyor.
I

@isafidan

3 ay önce

Ben çok beğendim. Tabi herkes beğenecek diye bir şey yok. Abartılı gelmiş olabilir. Ama bu durumda olan insanlar var. Zaten uç noktadaki insanları anlatmışlar.

@fruit_fly

4 ay önce

Öğretmen arkadaşlar psikolojik hastalıkları tanıtmak için öğrencilerine izletebilir bence. Eğlenceli ama çok da yeni bir şey söyleyen, aman da mükemmel bir yapım değil.

@naksidil

9 ay önce

Pandemi döneminde Blanca gibi hastalanan kocaman bir kitleyi düşünmek :)) Elimiz yüzümüz yıkanmaktan ne hale geldi..
Obsesif Kompülsif Bozukluk yaşayan kriz geçiren insanlarla gülme durumu. Birçok takıntının temelinde tahammülsüz yalnızlaşmak var.. Güzel bir komedi ;)

@stiff

1 yıl önce

6 / 10

Ucuz bir afişi var. Genel olarak çok beğenilmiş ve övülmüş ama yarıda kapattım diyenlere de saygı duyarım. Yarısında kapatmayı düşündüm. Filmin başında zaten 6 karakterin takıntılarını gösteriyor. Sonra bu 6 karakter birbirlerine takıntılarını söylüyor. Sonra tekrar birbirlerine takıntılarından biraz daha detaylı bahsedip bağ kuruyor. Bu oldukça sıkıcı gözüktü. Bazı karakterleri de abartılı buldum. Ancak o kadar umudu kesmişim ki sonunu gerçekten beğendim ve izlediğime memnun kaldım. Taksici karakterini çok beğendim, özellikle onun sahneleri güldürdü. Hoş bir tat da bıraktı diyebilirim, yarıda kapatsaymışım eğer büyük haksızlık olurmuş.

@selmass

1 yıl önce

8.1 / 10

Çok keyifli bir film.

@eski_takvim

1 yıl önce

8.5 / 10

sahsen ben izlerken cok eglendim , cok guldum. tavsiye ederim.

@klyn

2 yıl önce

8.3 / 10

Tereddüt etmeden izleyin.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL