El Royale'de Zor Zamanlar

El Royale'de Zor Zamanlar filmi detayları

@osmangungor

2 ay önce

7.3 / 10

Mantığı gayet güzel ve çok güzel kurgulanmış bir film izledim. Jeff Bridges'in oyunculuğu özellikle takdire şayandı. Chris bu sefer olmamış be

@crowfuu

3 ay önce

7.5 / 10

Oyuncular çok iyi, Chris Hemsworth dışında. Biraz abartılı oynadı orada yahu. Özgün bir senaryosu da var filmin. Geriye dönüş sekansları senaryoyu değişik bakış açılarla izlememizi sağlamaktadır. Atmosfer açısından Kimlik filmini andırdı bana. Cynthia Erivo da güzel şarkı söylüyor filmde. Müzik seçimleri harika yani. Film biraz uzun, çiğdemle iyi gider. Tuzsuz paket tercih sebebim, aksi takdirde 2 buçuk saat sonra tuz zehirlenmesi yaşabilirsiniz.
B

@beyazokyanus

3 ay önce

5 / 10

sıkıcı, boş, gereksiz, saçma sapan bir film.. gereksiz boş diyologlardan başka bir şey yok filmde.. hiç beğenmedim..
M

@mervenur1907

3 ay önce

8.9 / 10

Gayet güzel bir film.

@dnaz

5 ay önce

6.8 / 10

Geriye dönütler hikayeleri birleştirmeler güzel çaba. Bu tarz filmleri severim ancak uygulanması biraz amatörce olmuş bence inarritu tarantino vs ile kıyaslanınca. Film bitince izleyicide hala soru işaretleri bırakabildiğine göre birleşmemiş demek ki. Şarkı sahnelerinin de uzunluğuna ek olarak değinmek isterim.

@shamur-musti

6 ay önce

6.5 / 10

güzel filmdi tavsiye ederim. Sürekli eskiye dönmek yerine normal akışında işlenseydi sanki daha güzel olurdu.

@basribabam

6 ay önce

7.5 / 10

Thor'dan tanıdığımız Chris Hemsworth'ün rolü çok gereksiz uzun, sıkıcı ve seyirciyi filmin gerçekliğinden koparan bir roldü. Onun abartılı hareketlerinin ve uzun konuşmalarının bulunduğu sekans olmasa, film kült bile olabilirmiş, yazık olmuş.

@manuks

7 ay önce

Quentin Tarantino filmlerine benzetilmiş ama lütfen yani! Kendi kategorisinde iyi işlemişler böylesine dağınık bir senaryoyu ama Tarantino gibi hikayeyi birleştirmek maalesef kolay değil. Görselliğini çok beğendim filmin, özellikle otel odalarındaki renklerin yansıması ve lobinin ışığı. İzlenilebilir bir film.

@asdf-13

7 ay önce

7.1 / 10

İlk 85dk sında çok beğendim ve puanlarının düşük kaldığını düşündüm. Ancak sonrasında tempo öyle bir düştü ki sanki başka bir yönetmen filmi devralmış gibi hissettim. Yani filmin problemi süresinin uzunluğu değil tempoyu düşürmesi bence. Yoksa ilk baştaki tempo ile 3 saat daha sürse izlerim.
Ayrıca çakma brad pitt'i sevmedim. Daha orjinal olunabilirdi.
S

@sibelynka

9 ay önce

Süresi gereksiz uzun bana göre.
Ama başından sonuna sıkılmadan izleyebileceğiniz keyifli bir film
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL