Yönetmen
|
Christopher Nolan
|
Senarist
|
Christopher Nolan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Daryl Baboulis-Gyscek
, Nicole Domecus
, Heli Jürisson
, Kim Winther
, Harish Dinkar
, Barbara Harris
, Eva-Kristina Mill
, Age Viks
, Dixie Webster
|
Dövüş Koreografı
|
Jackson Spidell
|
Kostüm İllüstratörü
|
Evelyn Cardoso
, Guillermo Estrada
, Oksana Nedavniaya
|
Birim Yöneticisi
|
Ola Rydjord
, Drew Payne
, Daniel Thomas Kyburz
, Renato Latella
, Benjamin Löbbert
|
Dolly Sorumlusu
|
Jamie Young
, John Reynolds
|
Miks Mühendisi
|
Tony Pilkington
, Jeff Berlin
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Aman Juneja
, Aj Mulley
, Kranthi Kumar
, Craig Saxby
, Mark Patch
, Nicola Ernst
, Issy Haylett
, Toji Mathew Joseph
, Jay Mariyappan
, Adeline Pizzato
, Subin Sawai
, Faizah Sayed
, Meghna Shetty
, Olivia Starr
, Alankit Thapa
, Vishal Vyas
, Leana Mae Felipe
|
Deniz Koordinatörü
|
Neil Andrea
|
Steadicam Operatörü
|
Ross Coscia
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Mark Taylor
, Elvis Pasqual
, Ricky Carrillo
, Alvar Kõue
, Kamlesh Sadrani
|
Yapım Yöneticisi
|
Johanna Trass
, Dushyant Singh Rathore
, Bjarke Toft
|
Yapım Muhasebecisi
|
Carmela Compagnone
, Nolan B. Medrano
, Alex Kerr
, Katherine Silva
, Fraser Grant
, Colin Galloway
, Claus Elgaard Carlsen
, Paresh Behera
|
Set Yapım Asistanı
|
Robert Guerrero
, Andrew Gutu
, Angel Rivera
, Fred Schuyler
, Katherine Henderson
, Caleb Haydock
, Patrick Zapata
, Jeremy Cahen
, Chelsea Barker
, Leslie Bellows
, Keiran Kerwin
, Leonela Alberto
, Tamara Bunker
, Eduardo Medina
, Chris Rosenblum
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kim Winther
|
Yapım Sorumlusu
|
Jenny Fumarolo
, Alessandro Manni
, Gretel Twombly
, Suzanna de Miranda
|
Yardımcı Butafor
|
Kevin Shaw
|
Yangın Sorumlusu
|
Rodney Burke
|
Ortak Yapımcı
|
Helen Medrano
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Sara O'Donnell
|
Set
|
Krystina Figg
, Brian Beverly
, Greg Mazzola
, Andrew Williams
, Phil Sperry
, Jose Reyes
, Aki Laulajainen
, Martin Tennokene
|
Silah Danışmanı
|
Harry Lu
, Indrek Jürgenson
, Erkki Tikkan
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Herb Ault
, Ryan Monro
, Pietro Tiberti
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Don Domino
, Jeff Brinker
, Ray Valerio
, Cody Corl
, Andrew Gomez
|
Editör Yardımcısı
|
John Lee
|
Ses Mikseri
|
Willie D. Burton
, Markus Andreas
|
Yangın Teknisyeni
|
Kevin Bitters
, Kenneth Cassar
|
Müzik Editörü
|
Nicholas Fitzgerald
|
Üretim Hizmetleri
|
Jeff Winn
, Alina Dicu
, Per Henry Borch
, Ivo Felt
, Thomas Hayslip
, Helen Medrano
, Christopher Nolan
, Marco Valerio Pugini
, Dileep Singh Rathore
, Emma Thomas
, Andy Thompson
|
Kast Asistanı
|
Daryl Baboulis-Gyscek
, Nicole Domecus
, Lily Beren
|
Dış Sesler Editörü
|
Angela Ang
|
Hava Koordinatörü
|
Ryan Hosking
, David Paris
|
Özel Efektler
|
Ryan Arndt
, Kevin Bitters
, Greg Bryant
, Rodney Burke
, Kenneth Cassar
, Gordon Cave
, Arthur Clever
, John J. Downey
, Matt Downey
, Kevin Draycott
, Michael Duenas
, Jack Edjourian
, Scott R. Fisher
, Chris Fitzpatrick
, Katherine Geaney
, Erik Haraldsted
, Rob Heggie
, Mickey Kirsten
, Louis Lindwall
, Roland Loew
, Jim Rollins
, Michael Rudnik
, Shaun Rutter
, Robert L. Slater
, Tom Templeman
, Vishal Tyagi
, Vincent Vanillo
, Andrew Verhoeven
, Phillip Wheatley
, Andy Williams
, Jasmin Lyford
, Chelsea Madison
, Tiziano Martella
, Kristjan Pütsep
, Andy Hunt
, Steven Dearth
, Ron Epstein
, Shane Dzicek
, Steve Bolan
, Laurie Pellard
|
Şarkılar
|
Travis Scott
|
Işık Teknisyeni
|
Kasper Raidam
|
Set Yapımcısı
|
Ivo Felt
, Per Henry Borch
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Emeri Abel
, Matilde Matvere
, Kelly Väli
, Maria Kljukina
, Johanna Maria Paulson
, Ilona Faustova
|
3B Sanatçısı
|
Reetu Aggarwal
|
Teşekkürler
|
Jim Schramm
, Kip Thorne
, Calvin Richard Evans Watson
|
Diğer
|
Leonela Alberto
, David Ambrosi
, Neil Andrea
, Chelsea Barker
, Paresh Behera
, Leslie Bellows
, Mona Bernal
, Tamara Bunker
, Jeremy Cahen
, Denny Caira
, Claus Elgaard Carlsen
, Tom Carson
, Andrew Catania
, Carmela Compagnone
, Holly Dellocono
, Pamela DesVigne
, Alina Dicu
, Colin Galloway
, Fraser Grant
, Linda Griffis
, Robert Guerrero
, Sofia Guiotto
, Andrew Gutu
, Glenn Kiwi Hall
, Stephanie Hamilton-Jordan
, Martin Harris
, Caleb Haydock
, Katherine Henderson
, Lilli Hill
, Michael W. Hoban
, Jacky Holding
, Chuck Hosack
, Craig Hosking
, Ryan Hosking
, Akane Kashiwazaki
, David Keighley
, Alex Kerr
, Elizabeth Kerr
, Kieran Kerwin
, Daniel Castle King
, Lisa Kisner
, Marshall Kistner
, Ben Kozel
, Ron Landry
, Annely Lepamaa
, Maria Fernanda Llamosa
, Sarah Lorenz
, Harry Lu
, Hiromi Marder
, Eduardo Medina
, Nolan B. Medrano
, Chester Milton
, James Mitchell-Clyde
, Sarai Morales
, Steven Moth
, Stacie Motobo
, Michael Nerone
, Jordan Paley
, Pankaj Pandya
, David Paris
, Stacy Parker
, Ekaterina Petrounina
, Alex Portin
, Carlo Pratto
, Sonm Raai
, Angel Rivera
, Serena Saylors
, Fred Schuyler
, C. Alexander Sears
, Sharan
, Sairh Sheikh
, Katherine Silva
, Jeffrey D. Stevens
, Ane Stubberud
, Carol Alice Tõniste
, Jeff Winn
, Robert Wong
, Patrick Zapata
, Vincent Befi
, Kate Cavendish
, James D. Dever
, Paolo Galiano
, Marianne Haaland
, Lon Haber
, David Hickey
, Leah Kaina
, Gleb Kaminer
, Konstantin Lavysh
, Gerald Lehtola
, Benjamin Löbbert
, Michael Martinez
, Brighton McCloskey
, Christian A. Medina
, Cerris Morgan-Moyer
, Emmanuel Pappas
, Aleksei Podlesnov
, Walter Polan
, LeiLa Ratti
, Jessica Ripka
, Isabella Roberto
, Osman Sina Saral
, Bill Schultz
, Simon Thompson-Mass
, Andrea Tolomei
, Joan Washington
, Gabriel Rodriguez
, Penelope Berkemeier
, Kris A. Jeffrey
, Taran Butler
, Adrienne Camille
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Amer Ansouqa
, Diederick Appelcryn
, Kevin Caira
, Ian Clarke
, Filippo Colli
, Bruce Comtois
, Henry Dray
, Eddie Folcarelli
, Karsten Heidar
, Darren Holvey
, Simon Hudnott
, Tim McGaughy
, Tina Peterson
, Aline Rajan-Harjani
, Giuseppe Santoni
, Danny Triphook
, Beatle Van Graan
, Ryan Allen
, Csaba Bagossy
, Priya Bhakta
, Grant Burns
, Cammie Caira
, Cody Caira
, Kaiser Clark
, Lee Craven
, Amanda Ferriter
, David González
, Jackie Lambert
, Gary Thomas Williams
|
Editoryal Hizmetler
|
Philip Beckner
, Andrew Blustain
, William Fletcher
, Vaune Kirby Frechette
, Andres Hallik
, John Lee
, Eric A. Lewy
, Jason Pelham
, Hayley Perkins
, Laura Rindner
, Pearce Roemer
, David Rosenthal
, Scott Wesley Ross
, Bill Schultz
, Kostas Theodosiou
, Sean Wright
, Kristen Zimmerman
, Jennifer Stellema
, Joanna Ting
, Christian max Straub
|
Animasyon
|
Tom O'Flaherty
, Eliot Speed
|
Kamera Teknisyeni
|
Javed Ahmed
, Artem Antonov
, Dustin Ault
, Herb Ault
, Dean Bailey
, Chris Bangma
, Mike Barnett
, Brian Beverly
, Dane Bjerno
, Hans Bjerno
, Marek Bojsza
, Andy Borham
, Shane Brady
, Jeff Brinker
, Francis Andrew Butler
, Daniele Caiuli
, Ricky Carrillo
, R. Adam Chambers
, Jonathan Clark
, Cody Corl
, Ross Coscia
, Thomas M. Dangcil
, Keith B. Davis
, Himmat Deol
, Shannon DeWolfe
, Dhamarata Dhiensuwana
, Danilo Di Palma
, Don Domino
, Barrett Donner
, Phillip Eastwood
, Jallo Faber
, Michael Fennelly
, Krystina Figg
, Ben Foat
, Andrew Gomez
, Melinda Sue Gordon
, Allen Harker
, Loren Johnson
, Volmer Kliimand
, Alvar Kõue
, Aki Laulajainen
, Josh Levy
, William R. Mayberry
, Greg Mazzola
, Eugene McDonagh
, Ray Milazzo
, Chester Milton
, Ryan Monro
, Duncan More
, Juha Niska
, Elvis Pasqual
, Ville Penttilä
, Alessandro Raimondo
, Alessandro Renga
, Jose Reyes
, John Reynolds
, Kamlesh Sadrani
, Sanjay Sami
, Scott Smith
, Charles Sparks
, Mark Taylor
, Felix Terreyre Saint-Cast
, Pietro Tiberti
, Michael Tøt
, Rishi Umrania
, Ray Valerio
, Giovanni Vargas
, Daniele Verdenelli
, Kieran Waites
, Michael White
, Andrew Williams
, Jamie Young
, Justin Zaffiro
, Jesse Cain
, Andrew Dumas
, Jonathan Gomez
, Oscar Gomez
, Christen Kenneth Gran
, Mark Hadland
, Stuart Hurley
, Caspar Jones
, Jay Laws
, Jake Magee
, Hugh McCallum
, Matthew Thomas Moles
, Gary Owen
, Dominik Palgan
, Mike Panczenko Jr.
, Massimo Rinella
, Terje Røkke
, Lorenzo Scocco
, Jason Selsor
, Johannes Selvaag
, Tom Storey
, Dauv McNeely
, Thor Erik Løkken
, Gary S. Christie
, Kalli Kouf
, Ariq Brooks Hannan
|
Görsel Efektler
|
Vasilis Antipas
, Laraib Atta
, Yogesh Bhavsar
, Luke Bigley
, Randy Brown
, Nicolas Caboche
, Andrew Cadey
, Abi Cadogan
, Simone Ceresato
, Anthony Chadwick
, Mike Chambers
, Monali Sinha Chowdhury
, Bianca Cirdei
, Bodie Clare
, Kirsty Clark
, Debra Coleman
, Adam Dewhirst
, Mark Divekar
, Rodrigo Dorsch
, Rosie Draper
, David Drzewiecki
, Nicola Ernst
, Leana Mae Felipe
, Antonella Ferrari
, Pranav Gangapurkar
, K.G. Ginu
, Filippo Golin
, Richard Gomes
, Arushi Govil
, Harry Hamblin
, Adam Hammond
, Issy Haylett
, Jamie Hearing
, Teresa Hernandez
, Tom Hocking
, Pete Howlett
, Ahman Hung
, Ludovic Iochem
, Tracy Nicole Irwin
, Andrew Jackson
, Weicheng Jiang
, Helen Johnson
, Jude Joneph
, Tim Jones
, Toji Mathew Joseph
, Aman Juneja
, Anand Kambli
, Martin Kemble
, Kranthi Kumar
, Balendu Kurup
, Allyn Lawson
, David Lee
, Andrew Lockley
, James Lu
, Stacy Mangan
, Liz Mann
, Jay Mariyappan
, Ed W. Marsh
, Owen McGonigle
, Rosanna Mennear
, Chiara Milita
, Aj Mulley
, Dan Neal
, Shaan Nelson
, Timo-Pekko Nieminen
, Tom O'Flaherty
, John O'Lone
, Alok Ogale
, Christopher Page
, Mark Patch
, Hayley Perkins
, Adeline Pizzato
, Simon Pynn
, Luke Rawcliffe
, Christian Ganea Reitmeier
, Martin Riedel
, Patil Sangram
, Tobias Sautter
, Subin Sawai
, Hemant Parshuram Sawant
, Craig Saxby
, Faizah Sayed
, Aurora Shannon
, Meghna Shetty
, Raghvendra Shrivastava
, Sara Skerritt
, Eliot Speed
, Sanchit Srivastava
, Olivia Starr
, Katie Stetson
, Alankit Thapa
, Steve Tizzard
, Roger Tortosa
, Rahul Verma
, Vishal Vyas
, Mary E. Walter
, Ammann Christine Wong
, Alison Wortman
, Paul Arion
, David Aulds
, Muhammad Junaid Baig
, Judy Barr
, Ian Copeland
, Robert John Davies
, Shizan Faisal
, Joakim Flaten
, Matthew Gray
, Daniel Hazeltine
, Kieron Helsdon
, Rushikesh Joshi
, Vasilis Karatziva
, Andreas Krein
, Yannick Lorvo
, Christoph Matthiesen
, Prithvi Parmar
, Tom Pegg
, Philippe Pelletier
, Jose Alberto Pino
, Matthew J. Rowney
, César Sáez
, Reanne Goodlitt-Jones
, Dionysis Bouloutzas
, Merzin Tavaria
, SenthilRaja
, Jahan Arsi
, Colin Shulver
|
Ses
|
Angela Ang
, David Bach
, Jeff Berlin
, Andrew Bock
, Willie D. Burton
, John T. Cucci
, Scott Curtis
, Rene Defrancesch
, Russell Farmarco
, John P. Fasal
, Joseph Fraioli
, Tavish Grade
, Catherine Harper
, Eilam Hoffman
, Richard King
, Mark Larry
, Darrin Mann
, Michael W. Mitchell
, Alyson Dee Moore
, Christopher Moriana
, Ryan Murphy
, Kevin O’Connell
, Thomas J. O'Connell
, Tony Pilkington
, Eric Potter
, Vijay Rathinam
, Gary Rizzo
, John Roesch
, Katherine Rose
, Douglas Shamburger
, Randy Singer
, Unsun Song
, Bruce Tanis
, Randy Torres
, Dan O'Connell
, Kathie Talbot
, Matt Gruber
, Ryan Young
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Aayushi Dixit
, Flora Nolan
|
İkinci Birim
|
Emeri Abel
, Udayan Baijal
, Andrés Barrientos
, Franco Basaglia
, Alina Gatti
, Eric Glasser
, Martin Kildegaard Hem
, Maria Kljukina
, Eric Richard Lasko
, Nilo Otero
, Tõnis Pill
, Alicia Triana Tabeau
, Doris Tääker
, Steve Windle
, Ridhi Anand
, Marco Della Torre
, Harish Dinkar
, Gouri Dutt
, Sarah Hood
, Mihir Lath
, Candy Marlowe
, Jayant Rao
, Maria Reinup
, Prince Shah
, Alessia Silvetti
, Krishan Pratap Singh
, Peter Bruteig Henriksen
|
Operasyon Yöneticisi
|
Tina Anderson
, Alison Banks
, Suzanna de Miranda
, Fabiomassimo Dell'Orco
, Nick Fulton
, Jenny Fumarolo
, Thomas Hayslip
, Daniel Thomas Kyburz
, Renato Latella
, Benjamin Löbbert
, Alessandro Manni
, James R. McAllister
, Drew Payne
, Dushyant Singh Rathore
, Ola Rydjord
, Mika Saito
, Bjarke Toft
, Susan Towner
, Johanna Trass
, Gretel Twombly
, Tor Arne Øvrebø
, Shelagh Conley
, Andrea Pugini
, Mark Scoon
|
Makyaj Sorumlusu
|
Luisa Abel
, Toni Bisset
, Alyson Black-Barrie
, Jessica Brooks
, Lucy Browne
, Szandra Bíró
, Renee Caruso-Napolitano
, Audrey Doyle
, Massimiliano Duranti
, Evelyn Feliciano
, Camille Friend
, Joe Hopker
, Connie Kallos
, Ferdinando Merolla
, Aisling Nairn
, Maurizio Nardi
, Yasmin Rogers
, Derrick Spruill
, Jay Wejebe
, Sylvia Atkins
, Charley Collier
, Zac Coyle
, Sarah Downes
, Hannah Eccleston
, Jennifer Greenberg
, Kaire Hendrikson
, Chris Lyons
, Hella Marats
, Sophie Alexandra Medhurst
, Jessica Nelson
, Marisa Pinuelas
, Nora Robertson
, Vidar Svendsen
, Sinead Sweeney
, Elodie Taquet
, Krutika Jain
, Liisi Põllumaa
, Joceline Andrews
, Alexandria Storm
|
Yapım Sanatçısı
|
Nathan Crowley
|
Sinematografi
|
Hoyte van Hoytema
|
Müzik
|
Ludwig Göransson
, Nico Abondolo
, Pete Anthony
, Wade Culbreath
, Nathan Matthew David
, Nicholas Fitzgerald
, Chris Fogel
, Alex Gibson
, Brian Kilgore
, Larry Mah
, Anthony Parnther
, Joseph Shirley
, Jacqueline Brand
, Meredith Crawford
, Bruce Dukov
, Omar El-Deeb
, Neel Hammond
, Jon Kull
, Luke Maurer
, Darrin McCann
, Serena McKinney
, Lucia Micarelli
, Jonathan Moerschel
, Alyssa Park
, Mark Robertson
, Peter Rotter
, Stefan L. Smith
, Josefina Vergara
, Shalini Vijayan
, Joe Zimmerman
, Monica Sonand
|
VFX Sanatçısı
|
Jamie Hearing
|
Set Sağlıkçısı
|
Jeffrey Stevens
, Michael Nerone
|
Ulaşım Şefi
|
Darren Holvey
, Beatle Van Graan
|
Terzi
|
Tuule Soosaar
|
Baş Kuaför
|
Derrick Spruill
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Erica Facchini
, Anna-Liisa Liiver
|
Yapım Koordinatörü
|
Tom Carson
, Mona Bernal
, Daniel Castle King
, Andrew Catania
, Ekaterina Petrounina
, Sonm Raai
, Ben Kozel
, Ane Stubberud
, Sofia Guiotto
|
İnşaat Formeni
|
Guy Belegaud
|
Kostüm Tasarımı
|
Jeffrey Kurland
|
Dublörler Koordinatörü
|
George Cottle
, Vanessa Rael
|
Kostüm Sorumlusu
|
John Casey
, Kristiina Ago
, Mark Avery
, Alan Beumer
, Barbara Brady
, Evelyn Cardoso
, Jared Chandler
, Gaia Cozzi
, Emily Dominguez
, Elise Drozdowski
, Laurence Esnault
, Guillermo Estrada
, Sharon Fauvel
, Michele Flynn
, Meg Freeman
, Krista Guggia
, Scott R. Hankins
, Jorge Hernández
, Phillip Howard
, Mindy Iler
, Chiara Marona
, Oksana Nedavniaya
, Sara O'Donnell
, Matt Payne
, Abdelfattah Qzaibar
, Lily Scott
, Tuule Soosaar
, Allie Venrick
, Kacie Guggia
, Julia Saeri Lee
, Tessa Phillips
, Steven Porch
, Emily Wyss
|
Set Fotoğrafçısı
|
Melinda Sue Gordon
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Luisa Abel
|
Butafor
|
Michael Sexton
, Christopher Bomann
|
Sanat Yönetimi
|
Stephen Christensen
, Benjamin Nowicki
, David Packard
, Justin O'Neal Miller
, Liam Georgensen
, Anni Lindal
, Triin Valvas
, Tiiu-Ann Pello
, Anthony D. Parrillo
, Erik Osusky
, Kunal Sable
, Toby Britton
, Rory Bruen
, Eggert Ketilsson
, Jenne Lee
, Robert Aguirre
, Todd Baranowski
, Guy Belegaud
, Corey Belt
, Richard Bennett
, Chris Beresford
, Andrew Birdzell
, Christopher Bomann
, Mark W. Brown
, Jameson Buston
, Tom Callinicos
, Stefano Carbonaro
, Anthony Challenor
, Federico Ciommo
, Travis Craven
, Romek Delmata
, Aayushi Dixit
, Erica Facchini
, Michael Garcia
, Jeff Hall
, Paul J. Hayes
, David Hodges
, Luis G. Hoyos
, Martha Johnston
, Scott Jones
, Indrek Jürgenson
, Nicholas Kelly
, Michael King
, Adam Kirby
, John Kirsop
, Jessica Labarbera
, Patrizio Lauria
, Phillis Lehmer
, Anna-Liisa Liiver
, Harry Lu
, Rick Lupton
, Jason McDonough
, Paul Mugavero
, Alis Mäesalu
, Arielle Ness-Cohn
, Erin Ochi
, Joe Ondrejko
, Andrea Onorato
, Fred M. Ortiz
, Sara Philpott
, Walter Schneider
, Mark Seath
, Kaspar Sellin
, Michael Sexton
, Kevin Shaw
, Ryan Steffen
, William Stickley
, Octavio Tapia
, Charis Theobald
, Willie Thoms
, Mickaela Trodden
, Mark Weissenfluh
, Jamie White
, Paul Whitelock
, Travis Witkowski
, Dan Yellowhammer
, Kil Won Yu
, Fante Zamora
, Jory Alvarado
, James Blishen
, Jeremy Cisneros
, Chris Fix
, Andrew P. Flores
, Charlie Howe Fox
, James Isaacson
, Conor Maclay
, Neil Murrum
, Stefano Nagni
, Flora Nolan
, Paul Penley
, Walter Polan
, Chris Samp
, Letizia Santucci
, Pollyanna Seath
, Hugh Sicotte
, Brandy Tannahill
, Nigel Andrews
, Tom Dark
, Karl J. Weschta
, Erkki Tikkan
|
Görsel Efekt Editörü
|
Ed W. Marsh
, Abi Cadogan
, James Lu
, Harry Hamblin
, Jude Joneph
|
Kuaför
|
Connie Kallos
, Joe Hopker
, Ferdinando Merolla
, Szandra Bíró
, Massimiliano Duranti
, Swinthin Francis
, Evelyn Feliciano
, Hella Marats
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Mike Chambers
, Antonella Ferrari
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Alis Mäesalu
, Erin Ochi
|
Editör
|
Jennifer Lame
|
Mekan Yöneticisi
|
Shahbaz Aynoddin
, Julie Hannum
, Klaus Große Darrelmann
, Richard George
, Enrico Latella
, Amanda Stevens
, Alexander Biehn
, Matthew Clarke
, Marzia Coltellacci
, Sarah Goller
, Colin McDougall
, Janice Polley
, Amit Rai
, Jessica Woodland
, Zak Jarvis
, Jack Leary
, Lucy Lee
, Ashton Radcliffe
, Steffen Schweizer
, Carrick Welsh
, Tommy Wike
, Matthew Winter
, Tom Woodcock
, Kristoffer Piir
, Kristofer Piir
|
Boom Operatörü
|
Douglas Shamburger
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Richard King
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Eggert Ketilsson
, Jenne Lee
, Toby Britton
|
Yardımcı Editör
|
William Fletcher
, Andrew Blustain
, Pearce Roemer
, Scott Wesley Ross
, Vaune Kirby Frechette
, Andres Hallik
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Ludwig Göransson
|
Eş Yapımcı
|
Andy Thompson
|
1. Yardımcı Editör
|
Laura Rindner
, Eric A. Lewy
|
Görüntü Yönetmeni
|
Hoyte van Hoytema
|
ADR Sorumlusu
|
David Bach
|
Set Dekorasyon
|
Kathy Lucas
, Emmanuel Delis
, Letizia Santucci
, Anna Pinnock
|
Ses efektleri Editörü
|
Joseph Fraioli
, Michael W. Mitchell
, Mark Larry
, Randy Torres
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Fabiomassimo Dell'Orco
, James R. McAllister
, Nick Fulton
, Thomas Hayslip
, Mika Saito
, Alison Banks
, Susan Towner
, Tor Arne Øvrebø
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nathan Crowley
|
Dublörler
|
James Armstrong
, Mike Estes
, Steve DeCastro
, Clay Cullen
, Danny Downey
, Rob Mars
, Eddie Yansick
, Alice Rietveld
, Terry Jackson
, Jim Wilkey
, Katelyn Brooke
, Samuel Le
, David Hugghins
, Alice Ford
, Frantisek Deak
, Kofi Yiadom
, Craig Henningsen
, Ray Siegle
, Chris Grabher
, Jiří Kraus
, Timothy Eulich
, Shane Daniels
, Jim Dowdall
, Nick Benseman
, Joel Michael Kramer
, Jason Curle
, Jan Loukota
, Jaroslav Peterka
, Milos Kulhavy
, Enar Tarmo
, Paul Darnell
, Jeremy Fry
, Duffy Gaver
, Matt Baker
, Caleb Spillyards
, Christopher Troy
, Brycen Counts
, Tom Crisp
, Donny Carrington
, Mallory Thompson
, Kyle Mclean
, Chris Pollard
, Cody Banta
, Kofi Elam
, Taylor McDonald
, Ross Kohnstam
, Riley Harper
, Jess King
, Linda Kessler
, Greg Harris
, Sarah Lochlan
, James Cox
, Peter White
, Renars Latkovskis
, Olivia Jaye Brown
, Tom Harper
, Jacob Hugghins
, David Elson
, Paul Bailey
, Zach Henry
, Matt Sherren
, Jan Brichcin Jr.
, Marek Brichcin
, Vinny O'Brien
, Tracey Ruggiero
, Michaela Dvorska
, Anthony Genova
, Rick Miller
, Michaela Salamounova
, Ramon Álvarez
, Vaclav Pacal
, Michael Lieberman
, Katariina Braun
, Brona Chaloupkova
, Cara Marie Chooljian
, Jan Gabriel
, Khrystyna Hul
, Kaja Kann
, Alex Kingi
, Imogen Leaver
, Jessica Whitney Macauley
, Petr Myslik
, Martin Semerád
, Marek Simbersky
, William R. Spencer
, Martin Spur
, Patrik Surowka
, Kreete Tarmo
, Billy Clements
, Edward Bossert
, Dan Brown
, George Cottle
, Chris Daniels
, Daniel Graham
, Zac Henry
, Vanessa Rael
, Jackson Spidell
, Dean Bailey
, Donny Bailey
, Jon Braver
, Tony Christian
, Ross Donnelly
, Matt Emig
, Steven Knoll
, Ales Ordelt
, Amar Shetty
, James Mitchell-Clyde
, Kris A. Jeffrey
, Dominique Elijah Smith
, Dominique Elijah Smith
|
Ses Tasarımcısı
|
Richard King
|
Kameraman
|
Jallo Faber
|
Yapımcı
|
Christopher Nolan
, Emma Thomas
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Scott R. Fisher
, Vishal Tyagi
, Andy Williams
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Audrey Doyle
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dan Neal
, Adam Hammond
, David Lee
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Andrew Bock
|
Set Şefi
|
Mark Weissenfluh
, Stefano Carbonaro
, Jameson Buston
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Travis Witkowski
, Arielle Ness-Cohn
, Robert Aguirre
, Jessica Labarbera
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Martin Kildegaard Hem
, Nilo Otero
, Franco Basaglia
, Udayan Baijal
|
Film Araç Koordinatörü
|
Ian Clarke
, Tim McGaughy
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Camille Friend
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Garcia
, Fante Zamora
, Paul Mugavero
, Scott Jones
, Adam Kirby
, Ryan Steffen
, Fred M. Ortiz
, Jaak Sova
, Karl Agapuu
, Allar Sild
|
Baş Kostümcü
|
Phillip Howard
, Abdelfattah Qzaibar
, Krista Guggia
|
Hava Kamerası Teknisyeni
|
Dane Bjerno
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Andrew Lockley
, Andrew Jackson
|
Yönetici yapımcı
|
Thomas Hayslip
|
Diyalog Editörü
|
Russell Farmarco
|
Miks Teknisyeni
|
Ryan Young
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jay Wejebe
, Jessica Brooks
, Aisling Nairn
, Liisi Põllumaa
, Maurizio Nardi
, Yasmin Rogers
, Renee Caruso-Napolitano
, Jennifer Õun
, Kaia Pihlak
|
Set Kostümcüsü
|
Scott R. Hankins
, Mark Avery
, Lily Scott
, Emily Dominguez
|
VFX Görüntü Yönetmeni
|
David Drzewiecki
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Ville Penttilä
, Rishi Umrania
, R. Adam Chambers
, Daniele Verdenelli
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tina Anderson
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
|
Teknik Ressam
|
Walter Schneider
|
Set Tasarımı
|
Luis G. Hoyos
, Kil Won Yu
|
Pilot
|
Craig Hosking
|
İnşaat Koordinatörü
|
Joe Ondrejko
|
Senaryo Süpervizörü
|
Steve Gehrke
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Eric Richard Lasko
, Eric Glasser
|
Genel
|
Catherine Harper
, Christopher Moriana
, Scott Curtis
, Laurence Esnault
, Shelley Roden
, John Roesch
, Jack Edjourian
, Andrés Barrientos
, Randy Singer
, Kristiina Ago
, Alyson Dee Moore
, Katherine Rose
, Bruce Tanis
, David Drzewiecki
, Paul J. Hayes
, Unsun Song
, Ray Milazzo
, Keith B. Davis
, Chiara Marona
, Tõnis Pill
, Dhamarata Dhiensuwana
, Linda Griffis
, Darrin Mann
, Jessica Woodland
, Mindy Iler
, Michele Flynn
, Sharon Fauvel
, Marshall Kistner
, Thomas J. O'Connell
, Justin Zaffiro
, Jonathan Clark
, Hemant Parshuram Sawant
, Joseph Shirley
, Tom Callinicos
, Lisa Kisner
, Pamela DesVigne
, Phillis Lehmer
, Gordon Cave
, Stacy Parker
, William R. Mayberry
, Doris Tääker
, Alicia Triana Tabeau
, Jorge Hernández
, Charis Theobald
, Allie Venrick
, Juha Niska
, Jordan Paley
, Hiromi Marder
, William Stickley
, Kaspar Sellin
, Anthony Challenor
, Dan Yellowhammer
, Volmer Kliimand
, Javed Ahmed
, Himmat Deol
, Eugene McDonagh
, Chester Milton
, Alessandro Renga
, Shane Brady
, Phillip Eastwood
, Toni Bisset
, Heli Jürisson
, Alan Beumer
, Barbara Brady
, Elise Drozdowski
, Meg Freeman
, Joanna Mills
, Matthew Payne
, Alexander Biehn
, Marzia Coltellacci
, Romek Delimata
, Stacie Motobo
, Akane Kashiwazaki
, Sarai Morales
, Lilli Hill
, Elizabeth Kerr
, Steph Hamilton-Jordan
, Bob Slater
, Vincent Vanillo
, Phillip Wheatley
, Louis Lindwall
, John Delaney Sr.
, Sara Skerritt
, Sairh Sheikh
, Annely Lepamaa
, Rahul Verma
, Kieran Kerwin
, Sharan
, Carol Alice Tõniste
, Gary S. Christie
, Sarower Reza Jimi
, Age Viks
, Jennifer Lame
|