Mavi Yasemin Yorumları

Mavi Yasemin filmi detayları

@ege_undag

1 ay önce

7.7 / 10

Bu nasıl bir oyunculuk... Woody Allen’ın iyi bulmadığım bir filmine denk gelmedim henüz ama bu bir başka. Normalde her filmi bizzat oynamasa bile Woody Allen diye bağırır ama bu filmde Cate Blanchett öne geçmiş.

@berat_k

6 ay önce

7.4 / 10

Biraz eğlenmeye ihtiyacım vardı. Woody Allen filmi izleyeyim de keyfim yerine gelsin dedim, olmadı. Siz de bu amaçla izlemeyin derim. Hikaye sizi sarsacaktır. Hele empati kabiliyetiniz yüksekse, karakter ile beraber buhranlı anlar yaşayacaksınız.

@otlu_kek

7 yıl önce

anksiyetesi olan bir insan olarak bu filmden çıkardığım tek sonuç halime şükretmek oldu.Onun dışında önemli hissiyatlar yaratmıyor film.

@deranged0

7 yıl önce

Bir sığlık örneği sergileyerek "Cate Blanchett'in asaleti ve zarafeti" deyip susuyorum.

@shapplin

7 yıl önce

İzlediğim birkaç Woody Allen filminden biraz farklıydı.Filmin kendisinden çok,müzik seçimlerinden bir Woody Allen filmi olduğu anlaşılıyor.

@rujenuar

7 yıl önce

A Woman Under the Influence'ın Mabel'i Gena Rowlands çakması bir Jasmine var karşımızda. Ama kötü mü? Haşa. Yarışır hatta.

@asdf_13

7 yıl önce

8.1 / 10

Bu kadar sert bir film izlemeyi beklemiyordum.Özellikle sınıf çatışmasının işlendiği sahneler başyapıt niteliğinde. Akıllıca yapılan oyuncu seçimleri de filme büyük katkıda bulunmuş.

Woody Allen tarzına biraz Haneke eklemiş sanki.

@fba3

7 yıl önce

9 / 10

Geçenlerde bir söz duymuştum, filmi izlerken o aklıma geldi. "İnsanı tanımlayan iki şey; hiçbir şeyi yokken ki sabrı ile her şeye sahipken ki tavrı."

Sahip olduklarımız o kadar değiştiriyor ki bizi... Bizi biz yapan onlar oluveriyor. Onlar da uçup giderse elimizden, bir hiç kalıyor.

Film, sanki hayattan bir kesiti çekmiş gibiydi. Kurgusu ve anlatış tarzı hoşuma gitti. Cate Blanchett'in oyunculuğu şahane. Gözlerim Woody Allen'ı aramadı değil, bir yerlerde.

@josephwhite

7 yıl önce

6.5 / 10

"streetcar named desire" filminden direkt kopya olmasın demiş W.A. ve değiştirmiş filmin ağırlık merkezini ama iki filmde de kuvvetli kadın oyuncular var ve Vivien Leigh ile Cate Blanchett e Oscar getiriyor performansları.

@yejades

7 yıl önce

Cate Blanchett ne kadar iyi olsa da film benim için bayıktı. En sıkıldığım, W. Allen filmiydi benim için.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL